ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 21 – 25 грудня 2009 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 12.30)

 

21 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки агропромислового комплексу в умовах світової фінансової кризи (р.№5416, друге читання).

   

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

23 грудня

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

         Проект Закону про встановлення довічного позбавлення волі за розповсюдження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, а також за організацію або утримання місць для їх незаконного вживання (р.№4842, н.д. І.Богословська).

         Проект Закону про адвокатуру в Україні (р.№1430, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

         Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру" (р.№4353, н.д. С.Власенко та ін.).

         Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про адвокатуру” (р.№4353-1, н.д. А.Портнов та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Містобудівного кодексу України (р.№5181, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків (р.№5074, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа (р.№3676, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забудови земельної ділянки) (р.№4205, н.д. А.Щербань).

 

Інші питання:

           

Про інформацію щодо результатів роботи Комітету в 2009 році та плану роботи на 2010 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

23 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 Інші питання:

 

Про погодження пропозицій перерозподілу напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду на поточний рік відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих повноважень Центральної виборчої комісії щодо організації підготовки і проведення виборів Президента України) (р.№5388, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо повернення до мажоритарної системи виборів) (р.№5415, н.д. В.Кириленко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр виборців" (щодо статусу і здійснення повноважень органів Державного реєстру виборців та складання списків виборців до створення Державного реєстру виборців) (р.№3469, третє читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до додатка №3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо врегулювання фінансового забезпечення підготовки до виборів Президента України у 2010 році) (р.№5232, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо орендних відносин (р.№5145, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про затвердження роз’яснення Комітету щодо застосування окремих положень Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" стосовно можливості направлення на розгляд прокуратури депутатського запиту депутата місцевої ради.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.00)

 

22 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо черговості задоволення вимог при заборгованості із заробітної плати) (р.№1105, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо заборони на порушення справ про банкрутство гірничих підприємств) (р.№1287, н.д. В.Турманов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо заборони на порушення справ про банкрутство гірничих підприємств) (р.№1287-1,
н.д. М.Волинець та ін.).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо введення мораторію на банкрутство підприємств державного сектору економіки) (р.№1287-2, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо Київського заводу "Квант") (р.№5365, н.д. В.Павленко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

23 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про мови (р.№1015-2, н.д. П. Мовчан, В.Яворівський).

Проект Закону про державну мову та мови національних меншин в Україні (р.№4222, н.д. Ю. Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо усунення протиріч між Законом України "Про кінематографію" і Законом України "Про телебачення і радіомовлення” (р.№2692, н.д. О. Бондаренко).

Проект Закону про Державну міграційну службу України (р.№4797, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Державної міграційної служби України (р.№4798, н.д. Г. Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої" (щодо збільшення дохідної частини Державного бюджету України шляхом підвищення ставки акцизного збору на спирт етиловий, деякі зброджені напої, суміші із зброджених напоїв і суміші із зброджених напоїв з безалкогольними напоями) (р.№5251, н.д. Д.Ветвицький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої" (щодо підвищення ставки акцизного збору на спирт) (р.№5251-1, н.д. Я.Джоджик, А.Давиденко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої" (щодо наповнення бюджету) (р.№5251-2, н.д. П.Климець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо посилення контролю продажу алкогольних та тютюнових виробів) (р.№5230, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

23 грудня

 

Інші питання:

 

            Слухання у Комітеті: "Про стан та законодавче забезпечення механізмів державного контролю за захистом прав дитини-громадянина України, усиновленої громадянами інших держав".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Грушевського, 5, третій поверх, о 12.00)

 

22 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки" (р.№0937, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо питань студентського самоврядування) (р.№1280, друге читання).

            Проект Постанови про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2009 рік (р.№5384, н.д. К.Самойлик та ін.).

            Проект Постанови про призначення у 2010 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених (р.№5385, н.д. К.Самойлик та ін.).

             

Інші питання:

 

Про затвердження рекомендацій круглого столу на тему: "Мистецька освіта в правому полі: стан, проблеми, шляхи вирішення".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл. Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 14.00)

 

21 грудня

 

Інші питання:

 

Проект Закону про фінансування охорони здоров’я та обов’язкове соціальне медичне страхування в Україні (р.№4744) (засідання робочої групи).

 

23 грудня, о 15.00

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про заборону ліквідації, перепрофілювання, відчуження та передачі в оренду оздоровчих закладів для провадження діяльності, не пов’язаної з оздоровленням та відпочинком (р.№5268, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про централізовану закупівлю Міністерством охорони здоров’я України медичного обладнання у 2008-2009 роках.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" (щодо модернізації, реконструкції та будівництва об’єктів у сфері теплопостачання) (р.№4765, друге читання).

            Проект Закону про засади функціонування ринку природного газу (р.№5262, КМУ).

 

Інші питання:

 

Інформація Мінпаливенерго, НАК "Нафтогаз України" та ДК "Укртрансгаз" щодо стану виконання положень Закону України про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про трубопровідний транспорт" щодо зняття заборони на приватизацію житлового фонду державних підприємств магістрального трубопровідного транспорту від 17.02.2009 р. №993-VI.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо посилення соціального захисту моряків) (р.№5366, н.д. О.Радковський, М.Катеринчук).

 ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо розміру пенсій в разі втрати годувальника) (р.№5108, н.д. А.Гриценко). 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (р.№5409, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" (щодо короткотермінового відвідування) (р.№4166, н.д. О.Білорус та ін.).

 

Інші питання:

 

Про узгодження Розрахунку збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства та Порядку заповнення і подання Розрахунку збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства (наказ Державної податкової адміністрації України).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

23 грудня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про порядок організації і проведення мирних заходів (р.№2450, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" (щодо заборони вимагати довідку про несудимість та інші довідки, непередбачені законодавством) (р.№4776, н.д. О.Зарубінський).

 

Інші питання:

 

Про направлення для отримання експертного висновку Кабінету Міністрів України окремих законопроектів, з опрацювання яких Комітет визначено головним.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про адвокатуру (р.№1430, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру" (щодо системи адвокатського самоврядування) (р.№3549, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру" (нова редакція) (р.№4353, н.д. С.Власенко, І.Бережна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру" (р.№4353-1, н.д. А.Портнов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо звернення стягнення на предмет іпотеки на підставі виконавчого напису нотаріуса) (р.№5039, н.д. Р.Зварич).

Проект Постанови про повернення до розгляду проекту Закону України про внесення зміни до Конституції України (щодо обмеження депутатської недоторканності) (р.№1375/П1, н.д. А.Яценюк).  

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про конституційне судочинство в Україні" (р.№5224, н.д. О.Єфремов та ін.).

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України щодо неприпустимості дій з боку Президента України, які направлені на підрив здійснення Верховною Радою України та Урядом цілеспрямованої політики по запобіганню впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва (р.№5017, н.д. С.Пашинський).

 

Інші питання:

 

Щодо формування кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Про проект Регламенту Верховної Ради України.

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин щодо можливих порушень чинного законодавства України з боку посадових осіб Державного підприємства "Дельта Лоцман" м. Миколаїв (р.№5203, н.д. Р.Забзалюк та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України зі з'ясування питань рейдерського захоплення підприємств Одеської області (р.№5279, н.д. І.Горіна).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал №5, о 14.00)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо супроводження реклами лікарських засобів попередженням про загрозу самолікування) (р.№4708, н.д. О.Зарубінський, О.Шепелев).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" щодо встановлення порядку видачі дозволів на розповсюдження в Україні зарубіжних друкованих засобів масової інформації (р.№5406, КМУ).

 

Інші питання:

 

            Про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України представників Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

22 грудня

 

Інші питання:

 

Про стан дотримання Міністерством України у справах сім‘ї, молоді та спорту вимог законодавства під час проведення реконструкції НСК "Олімпійський", зокрема, дотримання вимог статті 29 Закону України "Про фізичну культуру і спорт".

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо захисту прав безробітних) (р.№4608, н.д. М.Папієв).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення дієвого контролю у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням) (р.№5254, н.д. О.Шевчук).

            Проект Закону про посилення відповідальності за дотримання соціальних та трудових гарантій населення, забезпечення умов оплати праці (р.№5298, н.д. А.Яценко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціальних гарантій для молоді, інвалідів та інших малозахищених верств населення (р.№5299, н.д. А.Яценко).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про відпустки" (щодо гарантування відпустки для одного з батьків на період карантину) (р.№5332, н.д. О.Зарубінський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону "Основні засади діяльності у сфері охорони здоров’я" (р.№5054, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (р.№5102, КМУ).

            Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про заходи щодо упорядкування окремих видатків Державного бюджету України" (р.№5154, н.д. М.Томенко).

            Проект Закону про соціальне замовлення у сфері надання соціальних послуг (р.№5236, н.д. О.Доній).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо посилення соціального захисту моряків) (р.№5366, н.д. О.Радковський, М.Катеринчук).

 

Інші питання:

 

Про аналіз практики застосування норм Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" Національною службою посередництва та примирення.

 

 

 

Головне організаційне управління

18.12.2009 р.