ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 30 листопада – 4 грудня 2009 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

2 грудня   

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону  про внесення змін до статті 208 Земельного кодексу України про умови використання ділянок громадськими організаціями інвалідів (р.№5120, н.д. М.Комар, А.Пшонка).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань діяльності неприбуткових організацій (р.№4563, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про молоко та молочні продукти" (щодо відповідності якості та безпеки молочних продуктів показникам, які встановлені законодавством і стандартами України) (р.№0923,  друге  читання).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про насіння і садивний матеріал"  (р.№4590, н.д. С.Рижук).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про захист рослин" (р.№4593, н.д. С.Рижук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо племінної справи у тваринництві (р.№5034, КМУ).

 

Інші питання:   

Про звернення керівників регіональних науково-дослідних та проектних інститутів землеустрою щодо їхньої реорганізації.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

2 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

      

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції (р.№5336, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про спеціальну перевірку відомостей, які подають кандидати на зайняття посад державних службовців,  призначення або погодження призначення на які здійснюється Верховною Радою України, Президентом України, Кабінетом Міністрів України” (р.№2169, н.д. А.Матвієнко та ін.).             

Проект Закону про Службу правопорядку Міністерства внутрішніх справ України  (р.№2470,  н.д. Г.Москаль та ін.).  

Проект Закону про профілактику алкоголізму, наркоманії та токсикоманії (р.№2194, н.д. Т.Бахтеєва ).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо з’ясування  причетності окремих державних посадовців до формування з корисливих мотивів цінової політики при закупівлі медичного обладнання, ліків та вакцин за бюджетні кошти (р.№5355,  н.д. Р.Сорочинська-Кириленко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки законності передачі в оренду Януковичу В.Ф. урядової резиденції "Межигір’я" (р.№5354, н.д. С.Міщенко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин щодо можливих порушень чинного законодавства України з боку посадових осіб Державного підприємства "Дельта Лоцман" м.Миколаїв (р.№5203, н.д. Р.Забзалюк, В.Вечерко) .

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України зі з’ясування питань рейдерського захоплення підприємств Одеської області (р.№5279, н.д. І.Горіна).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

2 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" (р.№4109, н.д. В.Марущенко, В.Хара).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення порядку створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (р.№4289, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про архітектурну діяльність" (щодо забезпечення права висококваліфікованих фахівців у сфері містобудування та архітектури претендувати на посади головних архітекторів адміністративно-територіальних одиниць) (р.№4026, н.д. В.Шпак).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про розрахунки за природний газ та теплову енергію (р.№5280, КМУ).

Проект Постанови про заслуховування звіту Кабінету Міністрів України щодо виконання Постанови Верховної Ради України "Про інформацію Кабінету Міністрів України щодо виконання Рекомендацій парламентських слухань "Про стан забезпечення житлом та іншими гарантіями соціального захисту військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб" від 9 січня 2007 року № 541-V" (р.№5308, н.д. В.Колесніченко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

2 грудня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Закон про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (р.№5301, доопрацьований).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України (14 законопроектів), а також законопроекти, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

Інші питання:

Про погодження пропозицій перерозподілу напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду на поточний рік відповідно до статті 76 Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» для будівництва у 2009 році об’єктів централізованого водопостачання сільських населених пунктів і погашення кредиторської заборгованості за виконані у 2008 році роботи з будівництва та реконструкції зазначених об’єктів.

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік":

По Міністерству економіки України.

По Державній службі автомобільних доріг України.

По Міністерству закордонних справ України.

По Міністерству оборони України.

По Державній судовій адміністрації.

По Міністерству праці та соціальної політики України.

По Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

По Державному комітету статистики України.

По Міністерству фінансів України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _____________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

2 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про подання Президента України В.А.Ющенка щодо призначення Єханурова Ю.І. на посаду Міністра оборони України.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо вилучення виборчих блоків політичних партій із суб'єктів виборчого процесу) (р.№4800, н.д. О.Лавринович).

Проект Закону про внесення змін до статті 77 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування за завдану шкоду) (р.№4102, н.д. О.Стешенко).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до додатка №3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо врегулювання фінансового забезпечення підготовки до виборів Президента України у 2010 році) (р.№5232, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо орендних відносин (р.№5145, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування взаємовідносин у сфері теплопостачання) (р.№2505, н.д. З.Шкутяк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність з вимогами Закону України "Про державну реєстрацію осіб та фізичних осіб-підприємців") (р.№5146, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо акредитації на території України відокремлених підрозділів іноземних юридичних осіб (р.№5148, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб - підприємців відомостей про акредитованих іноземних юридичних осіб) (р.№5148-1, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо зміни меж областей) (р.№3049, н.д. В.Писаренко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

2 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про страховий фонд документації України" (р.№5030, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про обов'язкове використання біоетанолу та біодизелю при виробництві моторних видів палива (р.№5221, н.д. С.Глусь).

Проект Закону про проголошення території України вільної від генетично модифікованих організмів (ГМО) (р.№5286-1, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо посилення відповідальності за незаконний видобуток корисних копалин) (р.№5303, н.д. В.Ландік та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.703, о 14.15)

 

1 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо орендних відносин (р.№5145, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо захисту державних секретів) (р.№5104, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо підприємств, які у своїй діяльності використовують ядерну енергію) (р.№5107, КМУ).

Проект Закону про доповнення статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів" (р.№3579, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо проведення експертизи продукції неналежної якості) (р.№3579-1, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб - підприємців відомостей про акредитованих іноземних юридичних осіб) (р.№5148-1, н.д. К.Ляпіна).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

 (вул.Садова, 3-а, кімн. 620, о 15.00)

 

2 грудня

 

IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра щодо видобування питних підземних вод (р.№4679, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про державне замовлення в сфері охорони здоров'я              (р.№4619, н.д. Б. Губський).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 42 та 184 Кодексу законів про працю України (щодо захисту осіб, які мають на утриманні дітей) (р.№4224, н.д.В. Даниленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів) (р.№5164, н.д. Ю. Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Національного банку України (р.№4787-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження (р.№0151, Президент України).

Проект Закону про функціонування суб'єктів соціологічної діяльності    (р.№3203, н.д. В.Чудновський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення (р.№5005, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства (р.№4341, КМУ).

 

Інші питання:

 

Рекомендації слухань у Комітеті: "Розвиток транскордонного та міжрегіонального співробітництва в рамках єврорегіонів на кордоні України з Європейським Союзом".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 16.00)

 

2 грудня

 

Інші питання:   

 

Круглій стіл: "Про проект Закону (р.№4652) "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування повноважень при  оформленні ДТП між органами внутрішніх справ і страховиками та вдосконалення їх діяльності".

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

2 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про прийняття Рекомендації Ради Митного Співробітництва стосовно внесення змін до Конвенції про створення Ради Митного Співробітництва (р.№0136, Президент України).

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про колізії законів, які стосуються форми заповітів (р.№0145, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо акредитації на території України відокремлених підрозділів іноземних юридичних осіб (р.№5148, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб – підприємців відомостей про акредитованих іноземних юридичних осіб) (р.№5148-1, н.д. К.Ляпіна).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 15.00)

 

2 грудня

 

Інші питання:

 

Круглий стіл: "Про стан та проблеми підготовки музеїв, театрів та заповідників міста Києва до Євро 2012".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кім.1316, о 14.30)

 

1  грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки" (р.№0937, друге читання).

Проект Закону про використання відкритого програмного забезпечення в органах державної влади та органах місцевого самоврядування (р.№4704, н.д.Є.Царьков).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відновлення історичних назв населених пунктів України та   про   впорядкування  усіх  топонімічних  об’єктів  відповідно  до  сучасних  реалій  (р.№4543, н.д.Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення зміни до статті 488 Цивільного кодексу України (щодо усунення дублювання норми) (р.№4548, н.д.Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про національну систему кваліфікацій (р.№4843, н.д.О.Шевчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність з вимогами Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців") (р.№5146, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (р.№5102, КМУ).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про невідкладні заходи щодо збереження цілісності лікувального комплексу Української дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" (р.№5037, н.д.Т.Бахтеєва).

 

Інші питання:

 

Законодавче та нормативно-правове забезпечення розвитку медичної та фармацевтичної освіти в Україні.

Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Державній академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Про рішення від 12.11.2009р. Конкурсної комісії з присудження іменних стипендій Верховної Ради України та призначення Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1224, 15.00 )

 

2 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до  Закону України "Про   основи    національної    безпеки    України"  (р.№5149, н.д. С.Гриневецький).

Проект Постанови про Національне військове кладовище (р.№5044, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" (щодо удосконалення порядку державної охорони іноземних делегацій) (р.№5212, н.д. О.Шустік, І.Воротнюк).

Проект Постанови про заслуховування звіту Кабінету Міністрів України щодо виконання Постанови Верховної Ради України "Про стан забезпечення житлом та іншими гарантіями соціального захисту військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб" від 9 січня 2007 року № 541–V (р.№5308, н.д. В.Колесніченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (р.№5104, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл. Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

2 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо свободи вживання продуктів харчування) (р.№4644, н.д. Л.Бірюк).

Проект Закону про призупинення дії окремих норм Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (щодо узгодженості нормативних актів в рамках підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу) (р.№5194, н.д.В.Барвіненко).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо супроводження реклами лікарських засобів попередженням про загрозу самолікування) (р.№4708, н.д. О.Зарубінський, О.Шепелев).

Проект Закону про органічне виробництво (р.№4814, н.д. Ю.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення дієвого контролю у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими  народженням та похованням) (р.№5254, н.д.О.Шевчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо діяльності банків тканин та клітин людини) (р.№5196, н.д. Ю.Гайдаєв та ін.).

 

             

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

2 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Гірничого закону України щодо компенсацій за оплату комунальних послуг (р.№5294, н.д. М.Волинець, Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" (щодо модернізації, реконструкції та будівництва об'єктів у сфері теплопостачання) (р.№4765, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження дії мораторію на примусову реалізацію майна боржника (р.№5350, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення державного контролю (нагляду) у сфері житлово-комунального господарства (р.№5217, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо підприємств, які у своїй діяльності використовують ядерну енергію) (р.№5107, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про стан виконання статей 6 і 17 Кіотського протоколу до Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату (Закон України "Про ратифікацію Кіотського протоколу до Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату" від 4 лютого 2004р. №1430-IV).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(Будинок Уряду, великий зал засідань, о 10.00)

 

3 грудня

 

Інші питання:   

 

Участь у спеціальному засіданні Кабінету Міністрів України, присвяченому Міжнародному дню інвалідів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

3 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (р.№5362, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки літакобудівної промисловості в Україні (р.№2515, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" (щодо короткотермінового відвідування) (р.№4166, н.д. О.Білорус та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (р.№1171, друге читання).

 

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул. .Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

2 грудня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо громадянства (р.№5318, Президент України).

Проект Закону про порядок організації і проведення мирних заходів (р.№2450, друге читання).

 

Інші питання:   

 

Про звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо включення до порядку денного пленарних засідань Верховної Ради України на 16-17 грудня 2009 року спеціальної доповіді Уповноваженого "Стан дотримання та захисту прав дитини в Україні". 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

2 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 37 Закону України "Про нотаріат" щодо повноважень посадових осіб органів місцевого самоврядування (р.№4062, н.д. В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо звернення стягнення на предмет іпотеки на підставі виконавчого напису нотаріуса) (р.№5039, н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування) (р.№5042, н.д. В.Писаренко).  

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо врегулювання правовідносин між органами опіки та фізичними особами, які потребують опіки та піклування) (р.№5211, КМУ).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про конституційне судочинство в Україні" (р.№5224, н.д. О.Єфремов та ін.).                         

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України щодо неприпустимості дій з боку Президента України, які направлені на підрив здійснення Верховною Радою України та Урядом цілеспрямованої політики по запобіганню впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва (р.№5017, н.д. С.Пашинський

). 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул. .Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 15.оо)

2 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо узгодження діяльності контролюючих органів при проведенні контрольних заходів) (р.№3626,  н.д. О.Васильєв).

Проект Закону про проведення перевірок суб’єктів підприємницької діяльності включно на підставі рішення суду (р.№5327, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо видачі експлуатаційних дозволів (р.№3227, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування дозвільних процедур (р.№3005, друге читання).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації щодо заходів з охорони технологій у зв'язку зі співробітництвом у сфері дослідження і використання космічного простору в мирних цілях і в створенні та експлуатації ракетно-космічної і ракетної техніки (р.№0150, КМУ).

     Інші питання

Про ситуацію в холдинговій компанії ВАТ "Луганськтепловоз" щодо виробничої діяльності та фінансово-економічного стану.

Про презентацію проекту Закону України про підвищення конкурентоспроможності підприємств гірничо-металургійного та хімічного комплексів.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

2 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обмеження пільг народного депутата) (р.№4136-1, н.д. В.Яворівський).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо з'ясування причетності окремих державних посадовців до формування з корисливих мотивів цінової політики при закупівлі медичного обладнання, ліків та вакцин за бюджетні кошти (р.№5355, н.д. Р.Сорочинська-Кириченко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки законності передачі в оренду Януковичу В.Ф. урядової резиденції "Межигір'я" (р.№5354, н.д. С.Міщенко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування законності будівництва повітряної лінії потужністю 330 кВ Аджалик-Усатове та реконструкції ділянки повітряної лінії потужністю 330 кВ Молдавської ДРЕС-Усатове Біляївського району Одеської області, а також можливого заподіяння шкоди здоров'ю громадян (р.№5338, н.д. М.Катеринчук).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин щодо можливих порушень чинного законодавства України з боку посадових осіб Державного підприємства "Дельта Лоцман" м. Миколаїв" (р.№5203, н.д. Р.Забзалюк та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України зі з'ясування питань рейдерського захоплення підприємств Одеської області (р.№5279, н.д. І.Горіна).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

2 грудня

Інші питання:

Парламентські слухання: "Про стан свободи слова у регіональних засобах масової інформації".

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

2 грудня

Інші питання:   

Про стан дотримання Міністерством України у справах сім‘ї, молоді та спорту вимог законодавства під час проведення  реконструкції НСК "Олімпійський", зокрема дотримання вимог статті 29 Закону  України "Про фізичну культуру та спорт".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

2 грудня       

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України (щодо перенесення робочих днів) (р.№5187, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону "Основні засади діяльності у сфері охорони здоров‘я" (р.№5054, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування" (р.№5102, КМУ).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про заходи щодо упорядкування окремих видатків Державного бюджету України" (р.№5154, н.д. М.Томенко).

           

Інші питання:

Про результати виконання рішення Комітету від 15.04.2009 р. "Про практику застосування законів України "Про індексацію грошових доходів  населення" та "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв‘язку з порушенням їх виплат".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.00)

2 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

         Проект Закону про ломбарди і ломбардну діяльність (р.№3433, друге  читання).

         Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (щодо створення Українського Об'єднання Страховиків) (р.№5122,н.д. О.Клименко та ін.)

         Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання негативних наслідків фінансової кризи) (р.№5378,н.д. Ю.Полунєєв, С.Клюєв)

   

Інші питання.

         Погодження перерозподілу коштів Стабілізаційного фонду для реалізації інвестиційного проекту на ВАТ “Суднобудівний завод "Залів".     

         Погодження перерозподілу коштів Стабілізаційного фонду для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на магістральному водоводі у м. Керчі.

         Погодження перерозподілу коштів Стабілізаційного фонду для забезпечення проведення дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009".

 

Головне організаційне управління

01.12.2009 р.