ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1 – 5 листопада 2010 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кім. 11, о 14.30)

 

2 листопада  

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» (щодо вжиття додаткових заходів по виробництву сучасної конкурентоздатної сільськогосподарської техніки) (р.№4757, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про сільськогосподарську дорадчу діяльність» (щодо обмежень для державних службовців) (р.№6275, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» (щодо розміру ставки збору) (р.№7270, н.д. Г.Смітюх та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про виноград та виноградне вино» (щодо компетенції центрального органу виконавчої влади із сільського господарства) (р.№7049, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель оборони (р.№6644, н.д. Г.Калетнік, О.Черпіцький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повноважень із реєстрації права власності на землю) (р.№7059, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продажу земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них на земельних торгах (р.№6590, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури посвідчення права власності на землю (р.№6422, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 134 Земельного кодексу України (щодо надання в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва)  (р.№6609, н.д. Д.Омельянович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 38 Закону України «Про ветеринарну медицину» (щодо переоформлення та видачі дубліката дозволу)  (р.№7187, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру» (щодо ліцензування оптової торгівлі цукром)  (р.№7195, КМУ).

 

          ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

  Проект Закону про внесення зміни до розділу ІI «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення зміни до пункту 1 розділу XI «Прикінцеві положення» Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» щодо реалізації на агропродовольчих ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою (р.№7136, КМУ).

 

Інші питання:

 

  Про хід виконання Постанови Верховної Ради України «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку  сільського господарства і харчової промисловості України», № 1240-VI від 6 квітня 2009 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" (щодо слідчих підрозділів) (р.№6384, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції (р.№7073,  н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та про фінансування тероризму (р.№0186, Президент України).

 

Інші питання:

 

Про практику застосування законів у діяльності державних  органів, їх посадових осіб з питань боротьби з організованою злочинністю.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про автоматичну реєстрацію майнових прав громадян у багатоквартирних будинках (р.№6489, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо будівництва індивідуальних майстерень-студій творчих працівників) (р.№7128, н.д. Л.Грач).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про визначення засад тарифно-цінової політики на житлово-комунальні послуги та природний газ для побутових потреб населення у 2010-2011 роках (р.№7145, н.д. В.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо перерозподілу видатків державного бюджету з метою недопущення підняття цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті газ і електроенергію, продукти харчування, послуги громадського транспорту (крім таксі) (р.№7173, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про списання пені і штрафів та встановлення мораторію на нарахування підприємствам житлово-комунального господарства штрафних, фінансових санкцій у разі наявності заборгованості населення за житлово-комунальні послуги (р.№7240, н.д. В.Баранов).

 

Інші питання:

           

Про подальшу роботу щодо підготовки проекту Містобудівного кодексу України (р.№6400) до другого читання.

Інформація про готовність проекту Житлового кодексу України (р.№2307-д) до розгляду у другому читанні.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

3 листопада

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо стимулювання розвитку фінансового лізингу) (р.№4577, н.д. А.Кінах).

            Проект Закону про внесення змін до статті 8-1 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо застосування норм спеціального режиму оподаткування для сільгоспвиробників при поставці капітальних активів та при подоланні наслідків форс-мажорних обставин) (р.№4602, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування" (щодо права міських рад ліквідовувати районні у містах ради) (р.№7088-1, н.д. В.Демчишин та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України з метою поліпшення стану платіжного балансу України у зв’язку із світовою фінансовою кризою" (р.№5033, н.д. М.Присяжнюк та ін.).

Проект Закону про державне регулювання ринку рейтингових послуг (р.№7041, н.д. О.Плотніков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо вдосконалення відносин у сфері реєстрації платників податку на додану вартість) (р.№6304, н.д. В.Каплієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо послуг, які експортуються) (р.№4163, н.д. С.Давимука та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо формування депутатських фракцій) (р.№7206, н.д. І.Рибаков та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 9.00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо порядку заміщення народних депутатів України, повноваження яких були достроково припинені) (р.№7232, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про мораторій на видалення зелених насаджень на окремих об'єктах благоустрою зеленого господарства м.Києва (р.№2393, н.д. Ю.Костенко, І.Заєць).

 Проект Закону про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах (р.№2443, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прибережних захисних смуг (р.№2642, н.д. В.Стретович).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження фонду захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) (р.№7248, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо підрозділів цивільного захисту) (р.№7250, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пожежної безпеки) (р.№7268, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо звільнення від оподаткування товарів, робіт і послуг, які надаються Україні для реалізації проектів про технічну допомогу з метою покращення умов поводження з відпрацьованими радіоактивними джерелами та високоактивними відходами в Україні) (р.№7160, н.д. О.Царьов).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (р.№7221, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо забезпечення підготовки та участі у спортивних змаганнях і заходах всеукраїнського та міжнародного рівня) (р.№7133, н.д. М.Томенко та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо проведення закупівель товарів і послуг підприємствами оборонно-промислового комплексу) (р.№7227, н.д. Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань ціноутворення (щодо вдосконалення контролю за цінами на споживчому ринку) (р.№7264, н.д. Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стратегічних галузей економіки (р.№7180, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (щодо продажу квот на аукціонах) (р.№7230, н.д. Г.Калетнік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів) (р.№2217, н.д. Є.Мармазов, А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо вдосконалення механізму діяльності) (р.№6216, друге читання).

Про проект Закону про державне регулювання діяльності з організації та проведення лотерей в Україні.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та про фінансування тероризму (р.№0186, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (щодо реагентів для очищення води та стоків) (р.№6662, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо вдосконалення відносин у сфері реєстрації платників податку на додану вартість) (р.№6304, н.д. В.Каплієнко, Г.Задирко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" (щодо строків зарахування валютної виручки) (р.№7214, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна (щодо відміни акту, яким було створено систему вивезення грошей із СРСР через Кіпр, пограбування народів СРСР вищим керівництвом та чиновництвом КПРС та СРСР, і який, і до цього часу, спричиняє негативний вплив на податкову систему та економіку України в цілому) (р.№7091, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення доступу осіб з вадами слуху до інформації (р.№6618, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про насіння і садивний матеріал" (р.№6598, н.д. Г.Калетнік, С.Терещук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо заборони вживання тютюнових виробів (р.№6457, н.д. Ю.Костенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону Української РСР "Про мови в Українській РСР" (щодо мови судочинства) (р.№1074, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 328 Цивільного процесуального кодексу України (щодо забезпечення права на касаційне оскарження) (р.№5371, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" (р.№6358, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 217 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо обов’язків слідчого) (р.№7044, н.д. С.Міщенко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності службових осіб за перешкоджання підприємницькій діяльності (р.№7038, н.д. Н.Королевська).

            Проект Закону про внесення доповнення до статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо скасування відповідальності за провадження господарської діяльності із застосуванням принципу мовчазної згоди (р.№6339, н.д. Н.Королевська).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за ухилення від відбування покарання) (р.№6681, н.д. В.Олійник).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк" (р.№7045, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до статті 122 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо реалізації права на пенсію осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі) (р.№6382, н.д. У.Мостіпан).

            Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України щодо регулювання окремих питань та відповідальності при утриманні собак та інших домашніх тварин (р.№6132, н.д. В.Левцун).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо утримання, поводження та захисту тварин) (р.№6239, н.д. О.Новіков).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо скасування інституту народних засідателів у Кримінальному процесі) (р.№7154, н.д. В.Писаренко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплат страхового відшкодування (р.№4652-д, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо удосконалення статусу потерпілого) (р.№4492, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності перевізників, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення (друге читання) (р.№7010, Президент України).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Демократичної Республіки Конго про сприяння та взаємний захист інвестицій (р.№0179, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Європейським інвестиційним банком про співробітництво та діяльність Постійного представництва ЄІБ в Україні (р.№0183, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення конституційних прав на отримання пенсії громадянами України, які перебувають за кордоном) (р.№6695, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення виконання Рішення Конституційного Суду України №25-рп/2009 про необхідність приведення у відповідність до Конституції України положень законів, що регламентують виплату пенсій пенсіонерам, які постійно проживають у державах, з якими Україною не укладено відповідного міжнародного договору) (р.№6695-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№6705, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Постанови про внесення змін та доповнень до Постанови Верховної Ради України "Про питання вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО)" (щодо вступу України до військово-політичних союзів) (р.№6420, н.д. А.Яценюк).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про культуру (р.№6469, друге читання).

 

Інші питання:        

 

Про виселення з території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника суб’єктів господарювання, діяльність яких не пов’язана з його статутною діяльністю.

Про звіт Рахункової палати щодо результатів аудиту використання коштів на проведення протизсувних заходів та ремонтно-реставраційних робіт на території комплексу Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відкликання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань інтелектуальної власності (р.№6522/П, н.д. М.Луцький).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про встановлення щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів" (р.№6706, н.д. К.Самойлик, М.Луцький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою (р.№7068, КМУ).

Проект Закону про заборону Кабінету Міністрів України відносити до переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності, певних послуг (р.№7245, н.д. С.Соболєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про освіту" (щодо надходження коштів у навчальні заклади, установи, організації, підприємства системи освіти виключно через розрахунковий рахунок) (р.№7259, н.д. Л.Бірюк).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо компетенції правоохоронних органів в питаннях охорони підводної культурної та археологічної спадщини) (р.№6604, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6660, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про колективні договори і угоди" щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6661, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо здобуття вищої освіти дітей з багатодітних сімей) (р.№7067, КМУ).

 

 Інші питання:

 

Про реалізацію Постанови Верховної Ради України "Про відзначення 75-річчя від часу заснування Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка Національної академії наук України".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про схвалення рішення Президента України щодо миротворчого контингенту України в наданні оперативної підтримки Місії ООН у Кот-д’Івуарі  (р.№7289, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" (р.№4071,  повторне друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.М.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

3 листопада

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо клінічних випробувань лікарських засобів (р.№7054, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення зміни до пункту 1 розділу ХІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" щодо реалізації на агропродовольчих ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою" (р.№7136, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про стан готовності системи охорони здоров’я України до епідемічного сезону 2010-2011 рр. з  грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 3, о 14.30)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про трубопровідний транспорт" (щодо розпорядника об'єктами житлового фонду) (р.№7249, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 12 Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" (щодо газопостачання бюджетних установ) (р.№7166, н.д. В.Баранов).

Проект Закону про обов'язкове використання біоетанолу та біодизелю при виробництві моторних видів палива (р.№5221, н.д. С.Глусь).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо звільнення від оподаткування товарів, робіт і послуг, які надаються Україні для реалізації проектів про технічну допомогу з метою покращення умов поводження з відпрацьованими радіоактивними джерелами та високоактивними відходами в Україні) (р.№7160, н.д. О.Царьов).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" (щодо статусу "Ветерана праці") (р.№7087, н.д. В.Матвєєв, П.Цибенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження почесного звання України "Місто військової слави") (р.№7078, н.д. П.Цибенко).

Проект Закону про почесне звання України "Місто військової слави" (р.№7079, н.д. П.Цибенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк" (р.№7045, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 15.00)

 

3  листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Податкового кодексу України (р.№7101-1, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

3 листопада

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення додаткових гарантій громадянам на отримання інформації у разі звернень до органів державної влади і місцевого самоврядування) (р.№7015, н.д. А.Яценюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення конституційних прав на отримання пенсії громадянами України, які перебувають за кордоном) (р.№6695, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення виконання Рішення Конституційного Суду України №25-рп/2009 про необхідність приведення у відповідність до Конституції України положень законів, що регламентують виплату пенсій пенсіонерам, які постійно проживають у державах, з якими Україною не укладено відповідного міжнародного договору) (р.№6695-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

 

Інші питання:

 

Про хід підготовки до комітетських слухань: "Практика застосування Закону України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ринковий нагляд і контроль продукції (р.№6694, друге читання).

Проект Закону про недопущення обігу в Україні небезпечної продукції (р.№7094, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації декларації виробника про відповідність (р.№6711, друге читання).

Проект Закону про промислову безпеку (р.№2201, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про товариства з обмеженою відповідальністю (р.№5507,  н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо джерел фінансування) (р.№6368,  н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про енергетичну ефективність будівель (р.№6426, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про  органічне виробництво (р.№7003,  н.д. Ю.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про кінематографію" щодо порядку видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів (р.№7029,  н.д. І.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо вдосконалення умов діяльності вищих навчальних закладів) (р.№7174, н.д. Ю.Мірошниченко).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо упорядкування міжнародних автомобільних перевезень) (р.№7175,  н.д. В.Каплієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу) (р.№7008,  н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо участі підприємців у страхуванні) (р.№7212,  н.д. В.Кириленко, К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (щодо продажу квот на аукціонах) (р.№7230,  н.д. Г.Калетнік).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо зміни переліку об'єктів оренди з метою мінімізації впливу наслідків фінансової кризи) (р.№4384,  н.д. В.Кравчук).

  

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відкликання голови парламентського комітету (р.№6573, н.д. О.Стешенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо компетенції народного депутата України) (р.№6546, н.д. Г.Задирко, В.Каплієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України "Про судоустрій і статус суддів" (р.№7028, н.д. Д.Притика).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.М.Грушевського, 5, кулуари, 3-й поверх, о 14.00)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо ідентифікації соціальної реклами та регулювання окремих видів рекламної діяльності політичних партій та громадських організацій) (р.№3002, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, повторне друге читання).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо приведення у відповідність з Європейською конвенцією про транскордонне телебачення) (р.№5534, н.д. В.Ландік).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо визначення часу закінчення переривання телевізійної програми) (р.№6429, н.д. М.Трайдук та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо скорочення обсягу рекламного часу) (р.№6429-1, н.д. Р.Богдан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України" (нова редакція) (р.№7241, н.д. А.Шевченко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони проведення перевірок засобів масової інформації у період передвиборної агітації (р.№7282, н.д. І.Геращенко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.М.Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00 )

 

3 листопада

 

Інші питання:

 

Парламентські слухання про становище молоді в Україні на тему: "Молодь за здоровий спосіб життя".

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 121 Кодексу законів про працю України (щодо гарантій і компенсацій при службових відрядженнях) (р.№7183, КМУ).

Проект Постанови про систему соціальної підтримки населення (субсидії та пільги) (р.№7156, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про першочергові заходи  щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо формування антикризових державного продовольчого та державного  медичного кошиків) (р.№7130, н.д. О.Сочка).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№6565, н.д. О.Шевчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо визначення розміру допомоги) (р.№7184, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо підрозділів цивільного захисту) (р.№7250, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Іспанією щодо врегулювання та упорядкування трудових міграційних потоків між двома державами (р.№0187, Президент України).

 

Інші питання:

 

Про інформацію Рахункової палати України щодо  упорядкування умов оплати праці працівників бюджетної  сфери на основі Єдиної тарифної сітки.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.15)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення механізмів функціонування платіжних систем та спеціальних платіжних засобів в Україні) (р.№6465, н.д. Ю.Полунєєв).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" (щодо розвитку безготівкових розрахунків з використанням спеціальних платіжних засобів та національного платіжного простору) (р.№6466, н.д. Ю.Полунєєв).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" (щодо організації готівково-грошового обігу) (р.№7127, н.д. Ю.Воропаєв).

 

 

Головне організаційне управління

1 листопада 2010 р.