ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 4 – 8 жовтня  2010 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кім. 11, о 14.00)

 

6 жовтня  

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про використання земель оборони" (щодо будівництва житла для військовослужбовців та членів їх сімей) (р.№6430, друге  читання).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України «Про захист рослин»  (р.№4593, друге  читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 33 Закону України «Про карантин рослин» (щодо порядку запровадження та скасування карантинного режиму)  (р.№6556, КМУ).

Проект Закону про органічне виробництво (р.№7003, н.д. Ю.Литвин, М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо визначення сільськогосподарської продукції   (р.№7016, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління землями на території Автономної Республіки Крим  (р.№7035, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення державного контролю (нагляду) у сфері житлово-комунального господарства (р.№6549, н.д. В.Бондаренко).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про міський електричний транспорт" (р.№2486).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про упорядкування сільської поселенської мережі (р.№4028, н.д. Ю.Одарченко, І.Сідельник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо місцевого самоврядування у сільських населених пунктах (р.№4028-1, н.д. Ю.Одарченко,  І.Сідельник). 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

6 жовтня

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 10.00)

 

4 жовтня

 

Інші питання:   

 

Слухання у Комітеті: "Впровадженя Європейської хартії місцевого самоврядування в Україні".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

6 жовтня

 

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до підпункту "б" пункту 15 Перехідних положень Земельного кодексу України (щодо зміни цільового призначення земельних ділянок для ведення лісового господарства) (р.№7009, н.д. С.Кошин).

 

 

Інші питання:

 

Про підсумки робочої поїздки 04.10.2010 р. до зони відчуження та Чорнобильської АЕС.

 

 

(вул. Грушевського 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

Слухання у Комітеті: "Стратегія національної екологічної політики України на період до 2020 року".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу товариства з обмеженою відповідальністю "Херсонський машинобудівний завод" (р.№4530, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до законів України щодо реформування деяких галузей агропромислового комплексу (р.№4719, н.д. С.Глусь, П.Климець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо вдосконалення механізму діяльності) (р.№6216, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення процедур банкрутства та особливостей ліцензування діяльності арбітражних керуючих) (р.№6612, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо підприємств, які у своїй діяльності використовують ядерну енергію) (р.№6413, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо книги відгуків і пропозицій) (р.№4120, друге читання).

 

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.620, о 15.00)

 

6 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Одеській області (р.№6401, н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування у зв'язку із запровадженням спеціального режиму інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Одеській області (р.№6402, н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Урядом України та Урядом Грузії про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Грузія про вільну торгівлю від 9 січня 1995 року (р.№0173, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення та радіомовлення" (щодо використання мов національних меншин у телерадіомовленні) (р.№4692, н.д. О.Бондаренко, В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо заборони діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів та послуг з передрікання майбутнього (долі) (р.№6299, н.д. П.Унгурян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про тваринний світ" (щодо посилення заходів з охорони та раціонального використання тваринного світу та боротьби з браконьєрством) (р.№6458, н.д. О.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту здоров'я громадян від результатів вживання тютюнових виробів) (р.№6595, н.д. Ю.Кармазін, Т.Бахтеєва).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова про вилучення з режиму вільної торгівлі до Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова від 13 листопада 2003 року (р.№0168, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації декларації виробника про відповідність (р.№6711, КМУ).

Проект Закону про підвищення конкурентоспроможності підприємств гірничо-металургійного та хімічного комплексів (р.№6492, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо розгляду скарг) (р.№4285, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відшкодування шкоди при звільненні особи від кримінальної відповідальності чи покарання) (р.№4486, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 155 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо обґрунтованості застосування взяття під варту) (р.№7084, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо обґрунтованості застосування запобіжних заходів) (р.№7084-1, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, та здійснення контролю за їх поведінкою  (р.№7012, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо декларування доходів та витрат вищих посадових осіб, уповноважених на виконання функцій держави і органів місцевого самоврядування, та їх близьких осіб) (р.№5493, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за посадові злочини, вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави і органів місцевого самоврядування) (р.№5494, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо Переліку майна, що не підлягає конфіскації за судовим вироком  (р.№5216, н.д. Ю.Прокопчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення відповідальності за втручання в діяльність залізничного транспорту (р.№6552, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплат страхового відшкодування (р.№4652-д,  друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (щодо предметів відання окремих комітетів) (р.№6638, н.д. В.Пилипенко).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

6 жовтня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про заборону Президенту України та Уряду України укладати будь-які міжнародні договори, які стосуються державного майна України без попереднього представлення та обговорення їх змісту у  Верховній Раді України (р.№6370, н.д. Р.Зварич).

Проект Постанови про забезпечення захисту національних інтересів Президентом України та Кабінетом Міністрів України при проведенні переговорів з Російською Федерацією (р.№6324, н.д. А.Яценюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Податкового кодексу України (р.№7101-1, КМУ).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин та з‘ясування причин неналежного виконання міжнародних угод між Україною і Республікою Молдова про державний кордон щодо передачі земельних ділянок в районі населених пунктів Паланка та Джурджулешти (р.№6499, н.д. П.Унгурян).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо забезпечення рівноправних умов взаємних поїздок громадян України та інших держав) (р.№6012, н.д. Г.Смітюх та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо  захисту прав дітей, що виховуються у неповних сім‘ях) (р.№7017, н.д. О.Шевчук).

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№6705, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Постанови про внесення змін та доповнень до Постанови Верховної Ради України "Про питання вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО)" (щодо вступу України до військово-політичних союзів) (р.№6420, н.д. А.Яценюк).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

 (вул.Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

6 жовтня

 

Інші питання:

 

Парламентські слухання на тему: "Стратегія гуманітарної політики сучасної України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 57 Закону України "Про освіту" (щодо пенсійного забезпечення та оплати праці педагогічних працівників) (р.№2476, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про порядок обчислення часу на території України (р.№4338, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань інтелектуальної власності (р.№6522, н.д. М.Луцький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності наукових парків (р.№6553, КМУ). 

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 71 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо обчислення пенсій особам, що навчаються) (р.№6307, н.д. Є.Суслов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо підвищення рівня першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки) (р.№6497, н.д. В.Полохало).

 Проект Податкового кодексу України (р.№7101-1, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про стан виконання Закону України "Про реструктуризацію  заборгованості з виплат, передбачених  статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

 (вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виконання військового обов‘язку (р.№7047, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" (щодо удосконалення процедури утилізації військового майна) (р.№7048, КМУ).

Проект Постанови про заслуховування звіту Голови Служби безпеки України Хорошковського Валерія Івановича щодо переслідування та агресії Служби безпеки України проти українських істориків Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" та інших дій спрямованих на приховання історичної правди від суспільства (24 вересня 2010 року) (р.№7135, н.д. А.Шкіль). 

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Податкового кодексу України (р.№7101-1, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

 (пл. Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проекти законів України про внесення змін до Закону України "Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення" (нова редакція) (р.№№6617, КМУ, 6617-1, н.д. Т.Бахтеєва).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення" (щодо пріоритетності в профілактиці поширення ВІЛ-інфекції інформаційної роботи та залучення до профілактики благодійних і релігійних організацій) (р.№6276, н.д. П.Унгурян).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про проведення в 2011 році парламентських слухань з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді (09 лютого 2011 року) (р.№7117, н.д. П.Костенко та ін.).

 

Інші питання:

 

Про стан готовності системи охорони здоров’я України до епідемічного сезону 2010-2011 рр. з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. 

Про стан фінансування державних цільових програм і централізованих заходів у сфері охорони здоров’я та заробітної плати працівників системи охорони здоров’я  у 2010 році.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

6  жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розрахунків за природний газ та електричну енергію (р.№7115, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 48 Гірничого Закону України (щодо соціальних гарантій працівникам гірничих підприємств) (р.№6437, н.д В.Ландик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення соціальних гарантій працівників гірничих підприємств) (р.№6437-1, н.д. Є.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" (щодо компенсації населенню 30-кілометрової зони ризику за розміщення атомних електростанцій) (р.№4541, н.д. М.Соколов, О.Бобильов). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення дисципліни газоспоживання та наведення порядку у розрахунках за спожитий газ) (р.№2775, н.д. І.Гринів).

Проект Закону про створення та використання стабілізаційного фонду природного газу (р.№4507, н.д Т.Стецьків).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про теплопостачання" (щодо врегулювання правовідносин у сфері гарячого водопостачання) (р.№5032, н.д. В.Герасимчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу) (р.№3321, н.д. О.Дубовой).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення навантаження на суди (р.№5370, н.д. А.Портнов, В.Пилипенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 36 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо умов призначення пенсій у зв'язку з втратою годувальника) (р.№6248, н.д. В.В’язівський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації (р.№6688, н.д. О.Логвиненко, В.Потапов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо подання та оформлення документів для призначення пенсій) (р.№6675, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.00)

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Податкового кодексу України (р.№7101-1, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

7 жовтня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції (р.№2232, повторне друге читання).

Проект Закону про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою (р.№5515, н.д. М.Джемілєв).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення гарантій свободи слова в Україні) (р.№6447, н.д. А.Яценюк).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення гарантій свободи слова в Україні та протидії цензурі) (р.№6447-1, н.д. О.Кондратюк).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 12.00)

 

6 жовтня  

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про обрання суддів.

Про звільнення суддів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами) (р.№7134, н.д О.Шустік, С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо порядку розгляду окремих категорій справ) (р.№7134-1, н.д В.Пилипенко, В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (щодо передачі справ, пов’язаних із соціальними виплатами) (р.№7148, н.д О.Єфремов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статей 85 і 87 Господарського процесуального кодексу України (щодо забезпечення права на одержання рішення суду) (р.№5253, н.д Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо витрат зі здійснення правосуддя адміністративними судами (р.№5284, н.д Д.Притика). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» (р.№6358, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про підготовку та реалізацію інвестиційних проектів за принципом "єдиного вікна" (р.№7032, друге читання).   

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження системи електронної державної реєстрації суб'єктів господарювання) (р.№6261, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо здійснення державного нагляду у сфері охорони навколишнього середовища) (р.№6676, н.д. Б.Дейч).

Проект Закону про внесення змін до підпункту 1 пункту 2 Розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні" (р.№6685,  н.д. Б.Дейч).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стандартизації та обов'язкової сертифікації) (р.№7064, н.д. Н.Королевська).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№7065,  н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження позапланових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (р.№7075, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 32 Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" щодо відміни реєстрації декларації про відповідність (р.№6234, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо рибопромислової діяльності у водах за межами юрисдикції України) (р.№7022, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо необмеженого строку дії ліцензії) (р.№5319, н.д. К.Ляпіна).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Податкового кодексу України (р.№7101-1, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Економічні реформи: реальність та очікування українського бізнесу".

Про хід підготовки до другого читання проекту Закону про промислову безпеку (р.№2201, н.д. М.Волинець та ін.).

 

             

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо  відкликання голови парламентського комітету (р.№6573, н.д. О.Стешенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України "Про судоустрій і статус суддів" (р.№7028, н.д. Д.Притика).

                       

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" щодо  удосконалення державної реєстрації друкованих засобів масової інформації (р.№7011, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо регулювання трансляції програм і передач з платними інтерактивними конкурсами) (р.№4510, н.д. О.Кондратюк, М.Баграєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо регулювання трансляції програм і передач з платними інтерактивними конкурсами) (р.№4510-1, н.д. Ю.Кармазін, А.Мартинюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких комітет не є головним:

 

Проект Податкового  кодексу України (р.№7101-1, КМУ).

 

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо розвитку інфраструктури) (р.№0926, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" (щодо дітей з інвалідністю) (р.№6498, н.д У.Мостіпан).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про забезпечення безпеки та громадського порядку під час проведення масових спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів (р.№7137, н.д. О.Зац, І.Прасолов).

 

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо змісту колективного договору) (р.№6599, н.д. С.Кошин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про колективні договори і угоди" щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6661, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо святкових і неробочих днів) (р.№7086, н.д. П.Симоненко, П.Цибенко).

Про проект Постанови про відкликання проекту Закону про національну систему кваліфікацій.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Податкового кодексу України (р.№7101-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо уточнення положень стосовно надання усиновлювачам відпустки для адаптації усиновленої дитини) (р.№7004, н.д. Ю.Колоцей та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження позапланових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (р.№7075, н.д. А.Гриценко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.15)

 

6 жовтня 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" (щодо порядку видачі дублікатів та копій ліцензій) (р.№6551, КМУ).

 

Головне організаційне управління

05.10.2010 р.