ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

 

Питання, які плануються до розгляду

на 7  – 10  вересня 2010 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

8 вересня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статей 1 та 4 Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" (щодо термінології понять про корупцію, службові повноваження та публічні послуги) (р.№6459, н.д. Г.Самофалов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за посадові злочини, вчиненні вищими посадовими особами, уповноважених на виконання функцій держави і органів місцевого самоврядування) (р.№5494, н.д. А.Яценюк).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення гарантій свободи слова в Україні та протидії цензурі) (р.№6447-1, н.д. О.Кондратюк).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" (щодо фінансового моніторингу діяльності професійних учасників фондового ринку) (р.№7051, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

8 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку" щодо отримання першочергового права на безстрокову оренду земельних ділянок (р.№6425, н.д. Ю.Костенко та ін.).

            Проект Житлового кодексу України (зауваження Головного юридичного управління) (р.№2307-д, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

         Проект Постанови про зменшення на 30% ціни і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію, послуги громадського транспорту (крім таксі) (р.№6423, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію, продукти харчування, товари першої необхідності, послуги громадського транспорту (крім таксі) (р.№6477, н.д. П.Симоненко, В.Матвєєв).

Проект Закону про мораторій на підвищення цін і тарифів на споживання у побуті природного газу у 2010 році (р.№6712, н.д. О.Ляшко, Р.Зварич).

Проект Закону про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію у 2010-2011 роках (р.№6712-1, н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про тимчасову заборону стягнення з громадян України пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги" (щодо дії цього Закону) (р.№7013, КМУ).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

8 вересня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання Закону про Державний бюджет України у поточному  бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ______________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

8 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення кримінальної відповідальності за порушення виборчого законодавства (р.№5424, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення свободи пересування дитини) (р.№6417, н.д. С.Власенко).

 

Інші питання:

 

Звіт про роботу Комітету за шосту сесію.

План роботи Комітету на сьому сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного сьомої сесії.

Інформація Рахункової палати України щодо результатів аналізу видатків на забезпечення діяльності органів державного управління у 2005-2009 роках.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

8 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прибережних захисних смуг (р.№2642, повторне друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Північною екологічною фінансовою корпорацією (р.№0178, КМУ).

Проект Закону про органічне виробництво (р.№7003, н.д. Ю.Литвин, М.Томенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

8 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до частини 1 пункту 1 статті 24, частини 1 пункту 5 Прикінцевих та Перехідних положень Закону України "Про акціонерні товариства"(р.№6293, н.д. А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку регіонів" щодо визнання територій депресивними (р.№6569, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до підпункту 1 пункту 2 Розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні" (р.№6685, н.д. Б.Дейч).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо вдосконалення відносин у сфері реєстрації платників податку на додану вартість) (р.№6304, н.д. В.Каплієнко, Г.Задирко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про режим іноземного інвестування" (р.№6363, н.д. С.Терьохін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо поновлення спеціального режиму інвестиційної діяльності на території міста Шостки Сумської області) (р.№7005, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо утримання, поводження та захисту тварин) (р.№6239, н.д. О.Новіков).

Проект Закону про утримання домашніх тварин у населених пунктах України (р.№6240, н.д. О.Новіков).

Проект Закону про  ратифікацію Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми (р.№0176, Президент України).

Проект Закону  про внесення змін до  деяких законодавчих актів України щодо відповідальності перевізників, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення (р.№7010, Президент України).

 

Інші питання:

 

Розгляд проекту Постанови про подання заявки на членство в ЄС на сесії Верховної Ради України.

Контрольна діяльність Комітету з питань європейської інтеграції щодо річних національних програм Україна – НАТО.

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством.

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

8 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування амністії в Україні" (р.№4179,  друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплат страхового відшкодування (р.№4652-д,  друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо вдосконалення статусу потерпілого (р.№4492, друге итання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення в житлово-комунальному господарстві (р.№6505-1, н.д. В.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за правопорушення відносно дітей (р.№2327, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо уточнення підслідності) (р.№4505, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо порушення порядку вигулу домашніх тварин (собак) (р.№5126, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення (р.№6634, КМУ).

Проект Закону про приватну детективну (розшукову) діяльність (р.№6288, н.д. В.Мойсик).  

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

8 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми (р.№0176, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності перевізників, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення (р.№7010, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з ратифікацією Конвенції про запровадження системи реєстрації заповітів (р.№6697, Президент України).

            Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Федеративною Республікою Бразилія про передачу засуджених осіб (р.№0171, Президент України).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Зовнішня політика України: здобутки, реалії та перспективи" (20 жовтня 2010 року) (р.№6620, н.д. А.Шкіль, Б.Тарасюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про ратифікацію Конвенції про кіберзлочинність" (щодо уповноваженого органу) (р.№0177, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

8 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відзначення 140-річчя з дня народження видатної української поетеси, громадського діяча Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) (р.№6714, н.д. А.Мартинюк, М.Томенко).

Проект Постанови про відзначення 20-ї річниці голодування українських студентів на центральному майдані м.Києва (р.№6622,
н.д. Л.Бірюк).

 

Інші питання:

 

Про підготовку парламентських слухань на тему: "Стратегія гуманітарної політики сучасної України" (6 жовтня 2010 року).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

8 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: “Стратегія інноваційного розвитку України на 2010-2020 роки в умовах глобалізаційних викликів” (р.№5421, н.д. В.Полохало).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України “Про оподаткування прибутку   підприємств”   (щодо  підтримки  фізичної  культури  і  спорту  (р.№4312, н.д. П.Костенко, В.Писаренко).

Проект Закону про скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№5391, н.д. М.Кульчинський, З.Шкутяк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям  Закону  України “Про засади запобігання та протидії корупції” (р.№6201, н.д. В.Коновалюк).

Проект Постанови про затвердження Програми інформатизації законотворчого процесу у Верховній Раді України на 2010-2015 роки (р.№6633, н.д. С.Довгий).

Проект Постанови про затвердження Програми інформатизації законотворчого процесу у Верховній Раді України на 2010-2015 роки (р.№6633-1, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6660, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про колективні договори і угоди” щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6661, н.д. А.Пінчук).

 

Інші питання:

 

Інформація Міністерства освіти і науки України про початок нового 2010-2011 навчального року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул. М. Грушевського, 5, третій поверх, зал засідань №5, о 14.00)

 

9 вересня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів, причин і наслідків ситуації, яка виникла в Міністерстві охорони здоров‘я  України щодо закупівлі за державні кошти спеціального харчування та медичних препаратів для дітей, хворих на фенілкетонурію (р.№6699, н.д. А.Лабунська, А.Павловський).

 

Інші питання:

 

Про план розробки Міністерством охорони здоров‘я України у II півріччі 2010 року законопроектів, спрямованих на реалізацію Програми Президента України В.Ф.Януковича "Україна для людей" та Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2010 рік.

Про стан перегляду Календаря профілактичних щеплень, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров‘я України від 03.02.2006 р. № 48 "Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й  обігу медичних імунобіологічних препаратів".

Про стан матеріально-технічного забезпечення лабораторій Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров‘я України та вирішення питання стосовно виділення у 2010 році додаткових бюджетних коштів для їхньої модернізації.

Про заходи Міністерства охорони здоров’я України у зв’язку з груповим захворюванням та летальними випадками, що мали місце в серпні 2010 року в інтернаті для дітей з порушенням центральної нервової системи в м. Ніжин Чернігівської області.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

8 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№5391, н.д. М.Кульчинський, З.Шкутяк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо персональних пенсіонерів місцевого значення) (р.№6395, н.д В.Сушкевич, П.Цибенко).

 

Інші питання:

 

Звіт про роботу Комітету за шосту  сесію. 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Податкового кодексу України (р.№6509, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

8 вересня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" (щодо строку перебування на посаді (р.№2702).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей" (р.№6510, КМУ).

Проект Постанови про проведення в 2010 році парламентських слухань на тему: "Законодавче забезпечення та реальний стан дотримання прав дитини в Україні" (22 грудня 2010 року) (р.№6621, н.д. О.Бондаренко, Є.Суслов).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ України" (10 листопада 2010 року) (р.№6640, н.д. В.Швець, В.Олійник).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського 5,кулуари, ІІІ поверх, о 12.00)

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо строків повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів) (р.№4177, друге читання).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 14.30)

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження системи електронної державної реєстрації суб'єктів господарювання) (р.№6261, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№6263, друге читання).

Проект Закону про ринковий нагляд і контроль продукції (р.№6694, Президент України).

Проект Закону про ринковий нагляд за безпекою продукції (р.№6694-1, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про саморегулюючі організації (р.№4841, н.д. А.Кінах та ін.).

Проект Закону про фахові саморегулівні і самоврядні об'єднання (р.№4841-1,  н.д. К.Ляпіна та ін.).

Проект Закону про саморегулівні організації (р.№4841-д, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ліцензування певних видів господарської діяльності (р.№6153, друге читання).

            Проект Закону про розвиток підприємницької діяльності на окремих територіях (р.№6703, н.д. Н.Королевська).

            Проект Закону про введення податкових канікул для малого бізнесу (р.№7037, н.д. Н.Королевська).

 

  

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

8 вересня

 

Інші питання:

 

            Пропозиції щодо виконання п.2 Постанови Верховної Ради України "Про проведення у 2010 році слухань з питань оздоровлення та відпочинку дітей та молоді" (р.№2414-VІ).

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

8 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про впорядкування механізму подання звітності та проведення перевірки страхувальників щодо нарахування і сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  (р.№6329, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей" (р.№6510, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№6565, н.д. О.Шевчук).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про тимчасову заборону стягнення з громадян України пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги" (щодо дії цього Закону) (р.№7013, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 48 Гірничого Закону України (щодо соціальних гарантій працівникам гірничих підприємств) (р.№6437, н.д. В.Ландик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення соціальних гарантій працівників гірничих підприємств) (р.№6437-1, н.д. Є.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо податкового стимулювання збільшення кількості робочих місць) (р.№6531, н.д. Ю.Самойленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (щодо матеріальної підтримки) (р.№6555, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про виконання плану роботи Комітету за шосту сесію.

Підсумки роботи Комітету за шосту сесію.

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

Головне організаційне управління

6 вересня 2010 р.