ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 8 – 12 листопада 2010 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

10 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо визначення головним розпорядником бюджетних коштів Вищого спеціалізованого суду України) (р.№7317, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стратегічних галузей економіки (р.№7180, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 66 Земельного кодексу України щодо визначення земель промисловості (р.№7167, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення зміни до розділу ІI "Прикінцеві положення» Закону України "Про внесення зміни до пункту 1 розділу XI "Прикінцеві положення" Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" щодо реалізації на агропродовольчих ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою (р.№7136, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування" (щодо права міських рад ліквідовувати районні у містах ради) (р.№7088-1, н.д. В.Демчишин та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про охорону дитинства" щодо здобуття вищої освіти дітей з багатодітних сімей (р.№7067, КМУ).

Проект Закону про державне регулювання ринку рейтингових послуг (р.№7041, н.д. О.Плотніков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо вдосконалення відносин у сфері реєстрації платників податку на додану вартість) (р.№6304, н.д. В.Каплієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо формування депутатських фракцій) (р.№7206, н.д. І.Рибаков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прав громадян на безоплатну приватизацію земельних ділянок (р.№2427, н.д. Г.Смітюх  та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" щодо ліцензування оптової торгівлі цукром (р.№7195, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 10.00)

 

10 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 32 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (щодо поширення положень Закону України "Про державну службу" на головних державних санітарних лікарів та їх заступників) (р.№7006, н.д. Ю.Гайдаєв).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо обмеження у проведенні передвиборної агітації) (р.№3529, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об’єднання громадян" (щодо найменування) (р.№3312, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про об’єднання громадян" (щодо права об’єднання громадян звертатися до суду в інтересах його членів) (р.№2511, друге читання).

 

Інші питання:

 

Про утворення при Комітеті постійно діючої Робочої групи з питань впровадження Європейської хартії місцевого самоврядування в Україні.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

10 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення зміни до статті 155 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо обгрунтованості застосування взяття під варту) (р.№7084, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального та Кримінального кодексів України (щодо обмеженої осудності) (р.№4521, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплат страхового відшкодування (р.№4652-д, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії хабарництву (р.№7072, н.д. А.Гриценко).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо пом’якшуючих обставин при призначенні покарання) (р.№7113, н.д. В.Шемчук).

            Проект Закону  про внесення змін до статей 68 і 69-1 Кримінального кодексу України (щодо призначення покарання за незакінчений злочин) (р.№6219, н.д. В.Мойсик).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

10 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про культуру (р.№6469, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

10 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відкликання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань інтелектуальної власності (р.№6522/П, н.д. М.Луцький).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про встановлення щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів" (р.№6706, н.д. К.Самойлик, М.Луцький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою (р.№7068, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про освіту" (щодо надання статусу національного вищим учбовим закладам) (р.№7116, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань інтелектуальної власності (р.№7205, КМУ).

Проект Закону про заборону Кабінету Міністрів України відносити до переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності, певних послуг (р.№7245, н.д. С.Соболєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про освіту" (щодо надходження коштів у навчальні заклади, установи, організації, підприємства системи освіти виключно через розрахунковий рахунок) (р.№7259, н.д. Л.Бірюк).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо компетенції правоохоронних органів в питаннях охорони підводної культурної та археологічної спадщини) (р.№6604, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6660, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про колективні договори і угоди" щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6661, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо здобуття вищої освіти дітей з багатодітних сімей) (р.№7067, КМУ).

 

 Інші питання:

 

Про виконання постанов Верховної Ради України "Про відзначення 75-річчя від часу заснування Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка Національної академії наук України" та "Про невідкладні заходи зі збереження територіальної цілісності Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка НАН України".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

10 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо клінічних випробувань лікарських засобів (р.№7054, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення зміни до пункту 1 розділу ХІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" щодо реалізації на агропродовольчих ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою" (р.№7136, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів у сфері охорони здоров’я (щодо посилення контролю за обігом лікарських засобів, харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок) (р.№7007, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 

Інші питання:

 

Про стан готовності системи охорони здоров’я України до епідемічного сезону 2010-2011 рр. з  грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

10 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо захисту прав пенсіонерів на справедливу оцінку одного року страхового стажу) (р.№6460, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення змін до статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо захисту прав пенсіонерів на регулярне осучаснення пенсії) (р.№6461, н.д. Г.Самофалов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження позапланових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (р.№7075, н.д. А.Гриценко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.М.Грушевського, 5, конференц-зал, об 11.00)

 

11  листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Податкового кодексу України (р.№7101-1, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.М.Грушевського, 18/2, кімн.12, об 11.00)

 

10 листопада

           

Інші питання:

 

Слухання в Комітеті на тему: "Практика застосування Закону України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал № 2, о 14.15)

 

10 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про ломбарди і ломбардну діяльність (р.№3433, друге читання).

 

 

Головне організаційне управління

5 листопада 2010 р.