ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 10  – 14 січня 2011 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

11 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 20 Закону України "Про молоко та молочні продукти" (щодо вдосконалення роботи узгоджувальної комісії на ринку молока) (р.№5313, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про правовий режим земель охоронних зон об‘єктів магістральних трубопроводів (р.№0960, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виноград та виноградне вино" (щодо компетенції центрального органу виконавчої влади із сільського господарства) (р.№7049, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо ліцензування оптової торгівлі цукром) (р.№7195, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

12 січня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо вилучення норм, які містять корупційну складову) (р.№6388, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про порядок легалізації деяких активів (про податкову валютну амністію) (р.№2584, н.д. С.Терьохін).

 

Інші питання:  

 

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

12 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку розрахунків за житлово-комунальні послуги та підвищення якості їх надання (р.№7099, н.д. Н.Королевська).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№7315, н.д. С.Павленко). 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

12 січня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (30 законопроектів).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

12 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації чисельності перших заступників та заступників міністрів, керівників інших центральних органів виконавчої влади (р.№7508, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо запровадження обов'язку державних службовців повідомляти про свій виїзд у відпустку за кордон) (р.№6672, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про територіальний устрій України (р.№7074, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (щодо повноважень місцевих державних адміністрацій) (р.№7344, друге читання).

 

Інші питання:   

 

Про інформацію Рахункової палати щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Центральною виборчою комісією у 2009 році та I півріччі 2010 року.

Звіт про роботу Комітету за сьому сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії.

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

12 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах (р.№2443, друге читання).

Проект Закону про техногенну безпеку (р.№3438, н.д. В.Кальченко).

 

Інші питання:

 

Звіт про роботу Комітету за сьому сесію.

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

12 січня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "Про співробітництво між Україною та Європейським Союзом у візовій сфері" (р.№7504, н.д. Б.Тарасюк та ін.).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин з ЄС (зона вільної торгівлі) та Митним союзом" (13 квітня 2011 року) (р.№7432, н.д. М.Мартиненко, А.Яценюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про повітряне сполучення (р.№0200, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №176 1995 року про безпеку та гігієну праці в шахтах (р.№0195, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо вжиття заходів забезпечення позову при визнанні та виконанні рішення іноземного суду) (р.№6316, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про внесення змін до статті 328 Цивільного процесуального кодексу України (щодо забезпечення права на касаційне оскарження) (р.№5371, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо продовження строку адміністративного затримання виключно за рішенням суду) (р.№3481, н.д.  О.Фельдман).

 Проект Закону про особливості здійснення закупівель за державні кошти послуг поштового зв'язку, поштових марок і маркованих конвертів (поштових карток) (р.№7362, н.д. Ю.Мороко, В.Корж).

Проект Закону про особливості здійснення закупівель за державні кошти телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв'язку та послуг доступу до Інтернету) (р.№7363, н.д. Ю.Мороко, В.Корж).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" щодо ліцензування авіавиробництва та торгівлі авіатехнікою (р.№5444, н.д. В.Богуслаєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо права на службу за умови володіння державною, російською, регіональною та мовою меншин) (р.№1064, н.д. В.Колесніченко).

 

Інші питання:  

 

Перелік законопроектів, що не належать до сфер, правовідносини в яких регулюються правом Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язанням України в рамках Ради Європи.

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

12 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про амністію (р.№7400, н.д. В.Пилипенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк" (р.№7045, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального  кодексу України (щодо скасування інституту народних засідателів у кримінальному процесі) (р.№7154, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України в частині видачі особи (екстрадиції) (р.№7306, друге читання).

Проект Закону по внесення доповнення до статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо скасування відповідальності за провадження господарської діяльності із застосуванням принципу мовчазної згоди (р.№6339, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за випалювання рослинності або її залишків) (р.№5171, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статей 283 та 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо сплати подвійного розміру штрафу (р.№5272, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення механізму кримінальної відповідальності за шахрайство з  фінансовими ресурсами (р.№5427, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо повноважень посадових осіб Військової служби правопорядку у Збройних Силах України (р.№7247, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення адміністративної відповідальності за порушення у  сфері державної реєстрації) (р.№7254, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 155 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо обґрунтованості застосування взяття під варту) (р.№7084, повторне друге читання).

 

Інші питання:   

 

Про проект Рекомендацій за результатами проведення слухань у комітеті з порядком денним: "Про дотримання прав людини у діяльності органів внутрішніх справ" від 01.12.2010 р.

Про проект Рекомендацій за результатами проведення "круглого столу" з порядком денним: "Стан реалізації законодавства у сфері боротьби з торгівлею дітьми, дитячою проституцією і порнографією та перспективи його вдосконалення" від 23.11.2010 р.

Звіт про роботу Комітету за сьому сесію.

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

12 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Європейської конвенції про усиновлення дітей (переглянутої) (р.№0191, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приєднання України до Протоколу про внесення змін до Міжнародної конвенції про спрощення та гармонізацію митних процедур" (р.№0192, Президент України).

Проект Закону про приєднання України до Схеми сортової сертифікації насіння зернових культур, Схеми сортової сертифікації насіння кукурудзи та сорго Організації економічного співробітництва та розвитку (р.№0193, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків № 3 та 4 Хмельницької АЕС (р.№0197, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№0201, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв‘язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№7496, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин з ЄС (зона вільної торгівлі) та Митним союзом" (13 квітня 2011 року) (р.№7432, н.д. М.Мартиненко, А.Яценюк).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо обмеження максимального розміру пенсії та скасування грошової допомоги при виході на пенсію для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (р.№7374, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав" (щодо комплектування складу підрозділів) (р.№7415, КМУ).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на восьму сесію.

Орієнтовний план міжнародних обмінів Верховної Ради України на 2011 рік.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

12 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про національний культурний продукт (р.№4298, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо соціального захисту студентів та викладачів духовних навчальних закладів) (р.№6123, н.д. В.Марущенко).

Проект Постанови про скасування заяви Президії Верховної Ради України від 15 червня 1992 року № 2446-XII про неправомірність Архієрейського Собору Української Православної Церкви, який проходив у Харкові 27-28 травня 1992 року (р.№7291, н.д. І.Вернидубов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про звання "Місто-герой" (р.№6016, н.д. Б.Дейч, О.Черноморов).

 

Інші питання:  

 

Проект Рекомендацій парламентських слухань "Українці в світі".

План роботи Комітету на восьму сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

12 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про дошкільну освіту" (щодо подолання черг до дошкільних навчальних закладів) (р.№6435, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про загальну середню освіту" (щодо мораторію на закриття сільських шкіл) (р.№6615, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 57 Закону України "Про освіту" (щодо гарантій соціального захисту педагогічних та науково-педагогічних працівників) (р.№6701, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пріоритетних напрямів інноваційної діяльності (р.№7333, друге читання).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" щодо формування споживчого кошику (р.№7297, н.д. Н.Королевська).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо участі підприємців у страхуванні) (р.№7212, н.д. В.Кириленко, К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо проведення курсів підвищення кваліфікації народних депутатів України) (р.№7438, н.д. Л.Григорович та ін.).

 

Інші питання:

 

Інформація Рахункової палати України про результати аналізу упорядкування умов оплати праці працівників бюджетної сфери на основі Єдиної тарифної сітки.

Інформація про хід виконання Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, іншими центральними та регіональними органами виконавчої влади, Національною академією педагогічних наук України рішення Комітету з питань науки і освіти від 11 березня 2010 року (щодо професійно-технічної освіти).

План  роботи Комітету  на восьму сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

                                    (вул. Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

12 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України  (щодо нагляду за додержанням законів органами, що здійснюють контррозвідувальну діяльність) (р.№7261, н.д. С.Міщенко, В.Бабенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання трудових і службових відносин та усунення прогалин в законодавстві, яким регулюється сфера державної таємниці (р.№7233, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" (щодо вдосконалення демократичного цивільного контролю над Службою безпеки України) (р.№7341, н.д. О.Скибінецький).

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зала  № 5, о 14.30)

 

12 січня

 

Інші питання:

 

План роботи  Комітету на восьму сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

12  січня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо здійснення закупівель технічних та інших засобів реабілітації)  (р.№7301, н.д. П.Цибенко).

 

Інші питання:

  

Про зняття з розгляду проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" (щодо звільнення від збору за спеціальне водокористування для поливу) (р.№6188) як такого, що втратив актуальність.

План роботи Комітету на восьму сесію.

План підготовки  до проведення 16 лютого 2011 року парламентських слухань на тему: "Стан проведення пенсійної реформи та шляхи її вдосконалення".

 

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

12 січня

 

Інші питання:   

 

Про Рекомендації слухань у комітеті на тему: "Практика застосування Закону України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків".

Про Рекомендації слухань у комітеті на тему: "Сучасний стан та шляхи врегулювання проблем у сфері захисту прав трудових мігрантів – громадян України".

План роботи Комітету на восьму сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

12 січня

 

Інші питання:   

 

Звіт про роботу Комітету за період сьомої сесії.

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

12  січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо ліцензування мовлення) (р.№6596, н.д. О.Бондаренко, Ю.Мороко).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення доступу осіб з вадами слуху до інформації (р.№6618, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо супроводження реклами лікарських засобів попередженням про загрозу самолікування) (р.№4708, друге читання).

Проект Закону про реформу державної та комунальної преси (р.№6468, н.д. С.Курпіль).

 

Інші питання:

 

Про Рекомендації комітетських слухань: "Про реформування державної та комунальної преси" (22 грудня 2010р.).

План роботи Комітету на восьму сесію.   

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

 (вул.Грушевського, 5, другий поверх, кулуари, о 12.00)

 

11 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: "Молодь за здоровий спосіб життя" (р.№7384, н.д. П.Костенко).

 

Інші питання:  

 

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

12 січня        

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та інвалідам (р.№2159, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань загальнообов‘язкового державного соціального страхування (щодо стабілізації діяльності фондів загальнообов‘язкового державного соціального страхування) (р.№7365, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо узгодження їх норм з Конвенцією МОП № 87 про свободу асоціації та захист права на організацію (щодо дотримання прав профспілок) (р.№7342, н.д. М.Волинець та ін.).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про державну допомогу сім‘ям з дітьми" щодо виплати допомоги при народженні дитини (р.№7521, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про держану допомогу сім‘ям з дітьми" (щодо збільшення до рівня прожиткового мінімуму допомоги по догляду за дитиною до трьох років) (р.№7394, н.д. Л.Григорович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статей 19 і 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо контролю за виконанням нормативу робочих місць) (р.№7379, КМУ).

           

Інші питання:

 

Про хід виконання рішення Комітету від 12 травня 2010 року "Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аналізу стану заборгованості заробітної плати".

План роботи Комітету на восьму сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.15)

 

12 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про кредитні рейтинги та діяльність рейтингових агентств (р.№7472, н.д. О.Плотніков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інсайдерської інформації (р.№7330, КМУ).

 

Інші питання:   

 

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

 

 

Головне організаційне управління

06.01.2011 р.