ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 13  – 17 грудня 2010 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кім.11, о 14.00)

 

14 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виноград та виноградне вино" (щодо захисту якості вітчизняної виноробної продукції і посилення боротьби з її фальсифікацією) (р.№5364, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повноважень із реєстрації права власності на землю) (р.№7059, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо особливостей приватизації земельних ділянок садівницькими товариствами) (р.№6186, н.д. Л.Литвинов, М.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 66 Земельного кодексу України (щодо визначення земель промисловості) (р.№7167, н.д. С.Соболєв). 

Проект Закону про внесення доповнень до розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України (щодо статусу земель колективної власності) (р.№4380, н.д. С.Терещук, М.Шмідт).

Проект Закону про аграрні палати в Україні (р.№7190, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про внесення змін до підпункту «б» пункту 15 Перехідних положень Земельного кодексу України (щодо зміни цільового призначення земельних ділянок для ведення лісового господарства) (р.№7009, н.д. С.Кошин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони вилучення ділянок суші і водного простору зі складу земель природно-заповідного фонду (р.№5125, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо вдосконалення механізмів підтримки сільськогосподарських підприємств) (р.№7324, н.д. К.Ващук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конституції Міжнародної асоціації з контролю за якістю насіння (р.№0189, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Схеми сортової сертифікації насіння зернових культур, Схеми сортової сертифікації насіння кукурудзи та сорго Організації економічного співробітництва та розвитку (р.№0193, Президент України).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

 (вул. Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

15 грудня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

           Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження відповідальності за неоприлюднення відомостей про доходи вищих посадових осіб) (р.№7138,  н.д. А. Яценюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

        Проект Закону про регулювання лобістської діяльності в Україні (р.№7269, н.д. В. Коновалюк).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

15 грудня

 

I. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2011 рік.

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ____________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

15 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження почесного звання України "Місто військової слави") (р.№7078, н.д. П.Цибенко).

Проект Закону про почесне звання України "Місто військової слави" (р.№7079, н.д. П.Цибенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" (щодо граничного віку перебування на державній службі виборних посадових осіб Верховної Ради Автономної Республіки Крим) (р.№7228, н.д. О.Черноморов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо звітності партій за політичні та передвиборні програми) (р.№1467, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення таємниці голосування) (р.№2518, друге читання).

 

Інші питання:   

 

Про правову позицію Комітету щодо найменування та перейменування населених пунктів.

Про депутатський запит народного депутата України І.Шарова щодо прискорення розгляду та прийняття Верховною Радою України Закону України "Про великий Державний Герб України" у зв’язку з необхідністю затвердження на законодавчому рівні встановлених Конституцією України державних символів та про круглий стіл Комітету "Державні символи України: минуле, сучасне, майбутнє".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

15 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо соціального захисту громадян - учасників інших ядерних аварій, випробувань та військових навчань) (р.№7211, н.д. А.Сенченко, С.Веліжанський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2010 року" (р.№7360, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про поховання та похоронну справу" (щодо поховання учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорії) (р.№7237, н.д. В.Олійник, О.Рябека).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" (р.№7366, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення заходів по охороні природи (р.№7322, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про запобігання негативному впливу на навколишнє природне середовище колісних транспортних засобів (р.№7318, н.д. О.Тищенко).

 

Інші питання:

 

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету України, спрямованих на збереження природно-заповідного фонду та формування екологічної мережі України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

14 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про надання згоди на звільнення Президентом України Костусєва О.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України (р.№7433, Президент України).

Проект Постанови про надання згоди на призначення Президентом України Цушка В.П. на посаду Голови Антимонопольного комітету України (р.№7434, Президент України).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт") (р.№7414, КМУ).

Проект Закону про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану (р.№7378, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" (про заборону приватизації приміщень, де розміщаються бібліотеки, книгарні та державні видавництва) (р.№5449, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантування прав концесіонерів" (р.№4674).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо інформації про харчову продукцію) (р.№7093, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спільної діяльності (р.№5328, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України  "Про акціонерні товариства" (щодо вдосконалення механізму діяльності) (р.№6216, друге читання).

 

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 15.45)

 

14 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на промислові зразки" (щодо використання російської мови) (р.№1066, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо проведення закупівель товарів і послуг підприємствами оборонно-промислового комплексу) (р.№7227, н.д. Я.Сухий).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо виготовлення номерних знаків для транспортних засобів) (р.№7358, н.д. О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування (щодо стабілізації діяльності фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування) (р.№7365, н.д. В.Хара та ін.).

Проект Закону про приєднання України до Схеми сортової сертифікації насіння зернових культур, Схеми сортової сертифікації насіння кукурудзи та сорго Організації економічного співробітництва та розвитку (р.№0193, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо розгляду скарг) (р.№4285, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про внесення змін до статті 328 Цивільного процесуального кодексу України (щодо забезпечення права на касаційне оскарження) (р.№5371, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо вжиття заходів забезпечення позову при визнанні та виконанні рішення іноземного суду) (р.№6316, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про саморегулівні організації (р.№4841-д, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№7065, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про ратифікацію Конституції Міжнародної асоціації з контролю за якістю насіння (р.№0189, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо інформації про харчову продукцію) (р.№7093, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6660, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про колективні договори і угоди" щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6661, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про ратифікацію Європейської конвенції про усиновлення дітей (переглянутої) (р.№0191, Президент України).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

15 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності медичних працівників) (р.№7147, н.д. В.Коновалюк).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів" (р.№7146, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення  змін до статті 138 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за незаконну лікувальну діяльність) (р.№7189, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо злочинів проти життя, здоров‘я, волі, честі та гідності особи) (р.№7110, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про забезпечення безпеки та громадського порядку під час проведення масових спортивних та фізкультурно-оздоровчих  заходів (р.№7137, н.д. О.Зац, І.Прасолов).

Проект Закону про внесення змін до статей 172 і 173 Кримінального кодексу України (щодо відповідності за злочини у сфері захисту трудових прав) (р.№7236, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо порушення порядку вигулу домашніх тварин (собак) (р.№5126, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за протиправне поглинання та захоплення підприємств (р.№6686, н.д С.Олійник та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

15 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів  України (щодо забезпечення свободи пересування дитини) (р.№6417, н.д. С.Власенко).

 Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна (щодо відміни акту, яким було створено систему вивезення грошей із СРСР через Кіпр, пограбування народів СРСР вищим керівництвом та чиновництвом КПРС та СРСР, і який, і до цього часу, спричиняє негативний вплив на податкову систему та економіку України в цілому) (р.№7091, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міжнародні договори України" (щодо неприпустимості порушення прав і обмеження соціальних гарантій громадян при укладенні міжнародних договорів) (р.№7129, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною і Сполученими Штатами Америки щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдженню зброї масового знищення (р.№0182, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Македонія про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (р.№0188, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства (р.№0198, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Конституції Міжнародної асоціації з контролю за якістю насіння (р.№0189, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

15 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про кінематографію" (щодо забезпечення реалізації окремих положень Конвенції про права дитини) (р.№6223, н.д. О.Кондратюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про кінематографію" (щодо порядку розповсюдження і демонстрування іноземних фільмів) (р.№6463, н.д. І.Геращенко, О.Третьяков).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2011 рік.

Проект Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо встановлення святкового дня – Дня Покрови Пресвятої Богородиці – Дня українського війська) (р.№7357, н.д. В.Яворівський).

 

Інші питання:   

 

Про підсумки проведення парламентських слухань на тему: " Українці в світі".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

15 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності наукових парків (р.№6553, КМУ).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України про впровадження мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості від 19 грудня 2008 року №778-VI (р.№6690, н.д. Є.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо вдосконалення умов діяльності вищих навчальних закладів) (р.№7174, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо соціального захисту студентів та викладачів духовних навчальних закладів) (р.№6123, н.д. В.Марущенко).

Проект Закону про національну систему кваліфікацій (р.№7215, н.д. О.Шевчук, В.Курило).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" щодо формування споживчого кошику (р.№7297, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо вдосконалення процедури закупівель послуг з наукових досліджень і розробок) (р.№7383, н.д. В.Каплієнко та ін.).

 

Інші питання:

 

Інформація Рахункової палати України про результати аналізу упорядкування умов оплати праці працівників бюджетної сфери на основі Єдиної тарифної сітки.

Про затвердження складу робочої групи з доопрацювання проекту Стратегії інноваційного розвитку України на 2010-2020 роки в умовах глобалізаційних викликів.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

15 грудня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення" (р.№6617-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині" щодо доповнення бази даних єдиного реєстру з трансплантації (р.№6314, н.д. В.Баранов).

 

Інші питання:

 

Про результати проведеного Рахунковою палатою України аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України на створення єдиної системи надання екстренної медичної допомоги.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

15 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про забезпечення комерційного обліку природного газу (р.№7024, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2010 року" (р.№7360, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків № 3 та 4 Хмельницької АЕС (р.№0197, КМУ).

           

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

15       грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування (щодо стабілізації діяльності фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування) (р.№7365, н.д. В.Хара та ін.).

 

Інші питання:

 

Про реалізацію пункту 9 статті 7 та пункту 3 статті 10 Закону України "Про статус  ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ  ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 15.00)

 

15 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про саморегулівні організації (р.№4841-д, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підготовки та реалізації інвестиційних проектів за принципом "єдиного вікна" (р.№7423, н.д. М.Чечетов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення дозвільної системи у сфері господарської діяльності та застосування норм адміністративного права (р.№7413, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо дотримання законодавства про заборону грального бізнесу в Україні (р.№5349-д, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №174 1993 року про запобігання великим промисловим аваріям (р.№0194,  Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо особливостей застосування суб'єктами літакобудування чинного законодавства) (р.№6574, н.д. В.Богуслаєв, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" щодо удосконалення державної реєстрації друкованих засобів масової інформації (р.№7011, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо унеможливлення позбавлення ліцензій на мовлення інакше як на умовах, передбачених законом) (р.№7295, н.д. О.Фельдан, О.Гейман).

Проект Закону про запобігання негативному впливу на навколишнє природне середовище колісних транспортних засобів (р.№7318, н.д. О.Тищенко).

Проект Закону про забезпечення працездатної молоді першим робочим місцем зі звільненням роботодавця від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (р.№7347, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо державного нагляду у сфері пожежної безпеки) (р.№7356, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо осіб, які обрали спрощену систему оподаткування) (р.№7364, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції (р.№7408, КМУ). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування оплати послуг, які надаються суб'єктами природних монополій (р.№7420, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17-1 Закону України "Про електроенергетику" (щодо зміни строків набрання чинності додатковою умовою застосування порядку стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел) (р.№7411, н.д. М.Мартиненко, І.Глущенко).

 

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

15 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів на відповідність вимогам Регламенту Верховної Ради України (всього 18 законопроектів).

 

Інші питання:

 

Про проект календарного плану проведення восьмої сесії Верховної Ради України шостого скликання (лютий-липень 2011 року).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

15  грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про доступ  до публічної інформації (р.№2763, повторне друге читання).     

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення доступу до публічної інформації) (р.№7321, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо приведення у відповідність з вимогами Європейської Конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення) (р.№6342, н.д.  О.Бондаренко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання взаємовідносин у сфері телебачення та телекомунікацій (р.№6527, н.д. В.Ландік).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо приведення у відповідність з Європейською конвенцією про транскордонне телебачення) (р.№5534, н.д. В.Ландік).

            Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо правових засад діяльності національних телерадіоорганізацій) (р.№7036, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

15 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо особливостей усиновлення окремих категорій дітей (р.№7332, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо матеріальної підтримки материнства і дитинства) (р.№7350, Президент України).

 

Інші питання:   

 

Про стан виконання статті 10 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" (щодо забезпечення молоді житлом).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

15 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення доповнень до Кодексу законів про працю України (щодо запобігання обмежень етнонаціональних, релігійних, гендерних прав при встановленні дрес-коду на роботі) (р.№7239, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

 Проект Закону про забезпечення працездатної молоді першим робочим місцем зі звільненням роботодавця від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (р.№7347, н.д. А.Пінчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статей 172 і 173 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за злочини у сфері захисту трудових прав) (р.№7236, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про деякі питання оптимізації системи оподаткування в Україні (р.№7257, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про списання пені і штрафів та встановлення мораторію на нарахування підприємствам житлово-комунального господарства штрафних, фінансових санкцій у разі наявності заборгованості населення за житлово-комунальні послуги (р.№7240, н.д. В.Баранов).

 

Інші питання:

 

Про створення робочої групи  по опрацюванню  до другого читання проекту Закону про внесення змін до статті 121 Кодексу законів про працю України (щодо гарантій і компенсацій при службових відрядженнях) (р.№7183, КМУ).

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.15)

 

15 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про страхування" (щодо відміни вимоги про здійснення перестрахування лише в  країнах – членах СОТ) (р.№6192, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" (щодо емісії облігацій міжнародними фінансовими організаціями) (р.№7258, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Постанови про призначення членів наглядових рад Відкритого товариства "Державний ощадний банк України" та Державного експортно-імпортного банку України "Укрексімбанк" (р.№1422, н.д. С.Аржевітін).

 

 

 

 

Головне організаційне управління

10.12.2010 р.