ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 15 – 19 листопада 2010 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури посвідчення права власності на землю (р.№6422, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 38 Закону України "Про ветеринарну медицину" (щодо переоформлення та видачі дубліката дозволу) (р.№7187, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України “Про структуру, повноваження та особливості правового і економічного режиму майнового комплексу Національного виробничо-аграрного об’єднання  “Масандра” (р.№7285, КМУ).

 

Інші питання:

           

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Сучасний стан та перспективи розвитку сільського господарства і харчової промисловості України"  (№1240-VI).

 

 

   

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

17 листопада

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

          Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення системи правоохоронних органів з метою поліпшення інвестиційного клімату в державі) (р.№6664,  н.д. В.Пилипенко та ін.).

           Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення додаткових  гарантій громадянам на отримання інформації у разі звернень до органів державної влади і місцевого самоврядування) (р.№7015, н.д. А.Яценюк).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

17 листопада

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про автоматичну реєстрацію майнових прав громадян у багатоквартирних будинках (р.№6489, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо будівництва індивідуальних майстерень-студій творчих працівників) (р.№7128, н.д. Л.Грач).

Проект Закону про антикризові заходи у сфері житлово-комунального господарства (р.№6200, н.д. В.Коновалюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо перерозподілу видатків державного бюджету з метою недопущення підняття цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті газ і електроенергію, продукти харчування, послуги громадського транспорту (крім таксі) (р.№7173,
н.д. А.Яценюк).

 

Інші питання:

 

Про подальшу роботу щодо підготовки проекту Містобудівного кодексу України (р.№6400) до другого читання.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

17 листопада

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Іспанією щодо врегулювання та упорядкування трудових міграційних потоків між двома державами (р.№0187, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав споживачів (р.№5341, н.д. В.Литвин).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони використання синтетичних наркотиків метадону гідрохлориду і бупренорфіну гідрохлориду в цілях замісної підтримувальної терапії (р.№5353, н.д. В.Колесніченко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо заборони вживання тютюнових виробів (р.№6457, н.д. Ю.Костенко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до статті 39 Закону України "Про телекомунікації" (щодо впорядкування плати за телекомунікаційні послуги) (р.№7071, н.д. А.Гриценко).

            Проект Закону про визначення засад тарифно-цінової політики на житлово-комунальні послуги та природний газ для побутових потреб населення у 2010-2011 роках (р.№7145, н.д. В.Бондаренко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту здоров’я громадян від результатів вживання тютюнових виробів) (р.№6595, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів) (р.№7146, н.д. В.Коновалюк).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо участі підприємців у страхуванні) (р.№7212, н.д. В.Кириленко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" (щодо звільнення від збору за спеціальне водокористування для поливу) (р.№6188, н.д. Л.Литвинов та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про бурштин" (р.№5497).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вирішення питань соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами (р.№7308, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про додаткові заходи зниження негативного впливу об'єктів будівництва на навколишнє середовище (р.№5210, н.д. К.Бондарєв).

 

Інші питання:

 

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання МНС коштів державного бюджету України, виділених на проведення наукових досліджень.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету України, спрямованих на збереження природно-заповідного фонду та формування екологічної мережі України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження фонду захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) (р.№7248, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедур банкрутства (р.№7329, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (щодо продажу квот на аукціонах) (р.№7230, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо статутного капіталу (щодо заміни поняття "статутний фонд") (р№2425, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо забезпечення підготовки та участі у спортивних змаганнях і заходах всеукраїнського та міжнародного рівня) (р.№7133, н.д. М.Томенко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Іспанією щодо врегулювання та упорядкування трудових міграційних потоків між двома державами (р.№0187, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо затвердження типових договорів, якими регулюються відносини у сфері інвестування та фінансування спорудження об'єктів житлового будівництва (р.№6415, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо вивізного мита на титан губчастий) (р.№7300, н.д. Г.Смітюх).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приєднання України до Протоколу про внесення змін до Міжнародної конвенції про спрощення та гармонізацію митних процедур" (р.№0192, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації (р.№6688, н.д. О.Логвиненко, В.Потапов).

Проект Закону про товариства з обмеженою відповідальністю (р.№5507, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо розгляду справ відповідно до Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей) (р.№6359, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо визначення особливостей корпоративного управління в банках) (р.№6545, н.д. Ю.Воропаєв, О.Пеклушенко).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Македонія про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (р.№0188, КМУ).

Проект Закону про похідні (деривативи) (р.№6376, н.д. М.Джемілєв, О.Клименко).

 

Інші питання:

 

Про взаємодію з Міністерством юстиції України на виконання пункту 2 розділу ІХ Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про відшкодування за рахунок держави матеріальної шкоди фізичним особам, які потерпіли від злочину" (р.№7303, н.д. В.Швець).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо строків тримання під вартою) (р.№7343, н.д. В.Бондик).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення адміністративної відповідальності за порушення у сфері державної реєстрації) (р.№7254, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії хабарництву  (р.№7072, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про  внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо пом'якшуючих обставин при призначенні покарання) (р.№7113, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до статей 68 і 69-1 Кримінального кодексу України (щодо призначення покарання за незакінчений злочин) (р.№6219, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального та Кримінального кодексів України (щодо обмеженої осудності)  (р.№4521, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплат страхового відшкодування (р.№4652-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за пропаганду ідей нацизму) (р.№2024, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо уточнення підслідності) (р.№4505, друге читання).

 

Інші питання:

 

Про затвердження Рекомендацій за результатами слухань у Комітеті з порядком денним: "Актуальні проблеми вдосконалення та уніфікації термінології Кримінального кодексу України" від 29.09.2010 року.

Про звернення народного депутата України – голови підкомітету Савченка І.В.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про прилеглу зону України (р.№5014, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення свободи пересування дитини) (р.№6417, н.д. С.Власенко).

            Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна (щодо відміни акту, яким було створено систему вивезення грошей із СРСР через Кіпр, пограбування народів СРСР вищим керівництвом та чиновництвом КПРС та СРСР, і який, і до цьому часу, спричиняє негативний вплив на податкову систему та економіку України в цілому) (р.№7091, н.д. Ю.Кармазін).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамагирією про взаємну охорону секретної інформації (р.№0185, КМУ).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Екваторіальна Гвінея про взаємну охорону секретної інформації (р.№0184, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення конституційних прав на отримання пенсії громадянами України, які перебувають за кордоном) (р.№6695, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення виконання Рішення Конституційного Суду України №25-рп/2009 про необхідність приведення у відповідність до Конституції України положень законів, що регламентують виплату пенсій пенсіонерам, які постійно проживають у державах, з якими Україною  не укладено відповідного міжнародного договору) (р.№6695-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та про фінансування тероризму (р.№0186, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Іспанією щодо врегулювання та упорядкування трудових міграційних потоків між двома державами (р.№0187, Президент України).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про культуру (р.№6469, друге читання).

Проект Постанови про відзначення 65-річчя входження Закарпатської області в склад України (р.№7292, н.д. О.Голуб).

Проект Постанови про відзначення пам‘ятних дат і ювілеїв у 2011 році (р.№7352, н.д. В.Яворівський).

 

Інші питання:

 

            Про підготовку парламентських слухань "Українці у світі".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

  Проект Закону про внесення зміни до статті 24 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (щодо подання та оформлення документів для призначення пенсій) (р.№6675, друге читання).

Проект Постанови про відкликання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань інтелектуальної власності (р.№6522/П, н.д. М.Луцький).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про встановлення щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів" (р.№6706, н.д. К.Самойлик, М.Луцький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою (р.№7068, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України “Про освіту” (щодо надання статусу національного вищим учбовим закладам) (р.№7116,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань інтелектуальної власності (р.№7205, КМУ).

 

             ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про електронну комерцію (р.№6086, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про електронну комерцію (р.№6086-1, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про електронну торгівлю (комерцію) (р.№6086-2, н.д. В.Корж, Ю.Мороко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо компетенції правоохоронних органів в питаннях охорони підводної культурної та археологічної спадщини) (р.№6604, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6660, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про колективні договори і угоди” щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6661, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України “Про охорону дитинства” (щодо здобуття вищої освіти дітей з багатодітних сімей) (р.№7067, КМУ).

 

 Інші питання:

 

 Про виконання постанов Верховної Ради України “Про відзначення 75-річчя від часу заснування Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка Національної академії наук України” та “Про невідкладні заходи зі збереження територіальної цілісності Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка НАН України”.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.М.Грушевського, 5, третій  поверх, зал  №5, о 14.30)

 

17 листопада

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" щодо державної підтримки державних наукових установ (р.№6356, н.д. М.Зубець).

 

Інші питання:

 

Про стан готовності системи охорони здоров’я України до епідемічного сезону 2010-2011 рр. з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Про стан фінансування та виконання заходів Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки у 2010 році.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розрахунків за природний газ та електричну енергію (р.№7115, друге читання).

Проект Закону про забезпечення комерційного обліку природного газу (р.№7024, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вирішення питань соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами  (р.№7308, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо соціального захисту громадян - учасників інших ядерних аварій, випробувань та військових навчань) (р.№7211, н.д. А.Сенченко, С.Веліжанський).

Проект Закону про підвищення конкурентоспроможності підприємств гірничо-металургійного та хімічного комплексів  (р.№7056, н.д. Н.Королевська). 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо захисту прав пенсіонерів на справедливу оцінку одного року страхового стажу) (р.№6460, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення змін до статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо захисту прав пенсіонерів на регулярне осучаснення пенсії) (р.№6461, н.д. Г.Самофалов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження позапланових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (р.№7075, н.д. А.Гриценко).

 

Інші питання:

 

Розгляд пропозицій щодо шляхів вирішення нагальних проблем підприємств громадських організацій інвалідів, зокрема, Українського товариства сліпих (на виконання протокольного доручення Голови Верховної Ради України №11/9-31 від 03.11.2010).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нотаріат" (щодо вимог на заняття нотаріальною діяльністю) (р.№7304, КМУ).

            Проект Закону про безоплатну правову допомогу (р.№4406, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до статті 376 Цивільного кодексу України (щодо самочинного будівництва) (р.№7279, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо врегулювання правовідносин між органами опіки та піклування та фізичними особами, які потребують опіки та піклування) (р.№6408, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (щодо контрольної стрічки в електронній формі) (р.№7305,  КМУ).

Проект Закону про саморегулівні організації (р.№4841-д, повторне перше читання).

Проект Закону про промислову безпеку (р.№2201, друге читання).

Проект Постанови про зняття з розгляду проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України стосовно набуття права на вчинення певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства  (р.№6479,  н.д. Н.Королевська).

Пропозиції Президента України до Закону "Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування" (р.№7030).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державне регулювання у сфері житлово-комунальних послуг  (р.№2649,  н.д. В.Рибак).

Проект Закону про регулювання оціночної діяльності в Україні (р.№4487,  н.д. К.Куликов).

Проект Закону про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні (р.№4487-1,  н.д. О.Бондар  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" та інших законодавчих актів України (щодо усунення корупційних механізмів у сфері оціночної діяльності та недопущення монополізації сфери оціночної діяльності)  (р.№4709,  н.д. О.Боднар). 

Проект Закону про  внесення зміни до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо Київського заводу "Квант")  (р.№5365,  н.д. В.Павленко).  

Проект Закону про приватну детективну (розшукову) діяльність (р.№6288,  н.д. В.Мойсик). 

Проект Закону про благодійництво та благодійні організації (р.№6343,    н.д. Ю.Новікова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань захисту національного товаровиробника від субсидованого та зростаючого імпорту (р.№7014,  н.д. С.Осика).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів порушення прав підприємців та незаконного переслідування суб'єктів економічної діяльності органами виконавчої влади  (р.№7246,  н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення адміністративної відповідальності за порушення у сфері державної реєстрації) (р.№7254, КМУ).

Проект Закону про деякі питання оптимізації системи оподаткування в Україні (р.№7257, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань ціноутворення (щодо вдосконалення контролю за цінами на споживчому ринку) (р.№7264, н.д. Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" щодо обов'язковості встановлення категорій об'єктам туристичної інфраструктури (р.№7293, н.д. О.Зац, І.Прасолов).

 Проект Закону про  внесення змін до підпункту 4 пункту 8 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо податкового навантаження на фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування) (р.№7302,  н.д. А.Парубій).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань приватизації та земельних відносин (р.№7328, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції (р.№7073,  н.д. А.Гриценко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

17 листопада

 

 Інші питання:

 

Про доручення Голови Верховної Ради України Литвина В.М. та Першого заступника Голови Верховної Ради України Мартинюка А.І. від 04.11.2010 р. щодо розгляду депутатського звернення народних депутатів України Королевської Н.Ю. і Ляпіної К.М. та надання роз’яснень застосування положень Регламенту Верховної Ради України з порушених у зверненні питань.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо ідентифікації соціальної реклами та регулювання окремих видів рекламної діяльності політичних партій та громадських організацій) (р.№3002, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, повторне друге читання).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо приведення у відповідність з Європейською конвенцією про транскордонне телебачення) (р.№5534, н.д. В.Ландік)..

            Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо визначення часу закінчення переривання телевізійної програми) (р.№6429, н.д. М.Трайдук та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо скорочення обсягу рекламного часу) (р.№6429-1, н.д. Р.Богдан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо надання телеканалами ідентифікуючої інформації під час реклами) (р.№3631, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 31 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо визначення розміру ліцензійного збору) (р.№7021, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони проведення перевірок засобів масової інформації у період передвиборної агітації (р.№7282, н.д. І.Геращенко та ін.).

 

            Інші питання:

 

Про проведення комітетських слухань на тему: “Про реформування державної та комунальної преси”.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект  Постанови про проведення в 2010 році парламентських слухань на тему: "Законодавче забезпечення та реальний стан дотримання прав дитини в Україні" (22 грудня 2010 року) (р.№6621, н.д. О.Бондаренко, Є.Суслов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" щодо інформування споживача туристичних послуг (р.№7097, КМУ).

            Проект Закону про волонтерський рух (р.№5266, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до статті 62 Сімейного кодексу України (щодо об’єктів права спільної власності подружжя) (р.№4493, друге читання).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 212 Сімейного кодексу України (р.№4313, друге читання).

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

17 листопада

 

Інші питання:

            Парламентські слухання на тему: "Про стан промислової безпеки та охорони праці".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 14.30)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 39 Закону України "Про телекомунікації" (щодо основи національної безпеки у сфері телекомунікацій) (р.№7023, н.д. Ю.Самойленко, О.Скибінецький).

            Проект Закону про внесення змін до частини четвертої статті 39 Закону України "Про телекомунікації" (щодо встановлення на телекомунікаційних мережах технічних засобів для перехоплення комунікацій і оплати цього уповноваженими органами) (р.№7023-1, н.д. Ю.Кармазін).

            Проект Закону про внесення змін до статті 39 Закону України "Про телекомунікації" (щодо впорядкування плати за телекомунікаційні послуги) (р.№7071, н.д. А.Гриценко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо упорядкування міжнародних автомобільних перевезень) (р.№7175, н.д. В.Каплієнко, С.Сорочинська-Кириленко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв’язок" (щодо вкладень, заборонених до пересилання у поштових відправленнях) (р.№6577, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статей 255, 265-2, 321-1, 322 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо удосконалення  окремих положень (р.№6480, н.д. В.Чуднов).

            Проект Постанови про затвердження Програми інформатизації законотворчого процесу у Верховній Раді України на 2010-2015 роки (р.№6633, н.д. С.Довгий).

            Проект Постанови про затвердження Програми інформатизації законотворчого процесу у Верховній Раді України на 2010-2015 роки (р.№6633-1, н.д. Ю.Кармазін).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації (р.№6688, н.д. О.Логвиненко, В.Потапов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист суспільної моралі" (р.№7132, н.д. П.Унгурян, П.Мовчан).       

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення адміністративної відповідальності за порушення у сфері державної реєстрації) (р.№7254, КМУ).

            Проект Постанови про затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2010-2012 роки (р.№7025, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (р.№7280, КМУ).

 

Інші питання:

 

            Про затвердження складу робочої групи по законодавчому забезпеченню безпеки руху на транспортно-дорожньому комплексі України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.15)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про господарські товариства" та "Про цінні папери та фондовий ринок" щодо розкриття інформації на фондовому ринку (р.№7106, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо іпотечних облігацій (р.№7107, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національній банк України" (щодо організації готівково-грошового обігу) (р.№7127, н.д. Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" (щодо строків зарахування валютної виручки) (р.№7214, н.д. Д.Шпенов).

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.15)

 

18 листопада

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань приватизації та земельних відносин (р.№7328, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про стан виконання рішень Комісії щодо повернення до державної власності майна ДП "Нікопольський трубний завод".

 

 

 

Головне організаційне управління

12 листопада 2010 р.