ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 18 – 22 жовтня 2010 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

             Проект Закону України про ратифікацію Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та про фінансування тероризму (р.№0186, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції (р.№7073, н.д. А.Гриценко).

 

Інші питання:

 

            Про практику застосування законів у діяльності державних органів, їх посадових осіб з питань боротьби з організованою злочинністю.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення державного контролю (нагляду) у сфері житлово-комунального господарства (р.№6549, н.д. В.Бондаренко).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про міський електричний транспорт" (р.№2486).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про міський електричний транспорт" (щодо впровадження Типового договору про організацію надання транспортних послуг) (р.№7050, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо затвердження типових договорів, якими регулюються відносини у сфері інвестування та фінансування спорудження об'єктів житлового будівництва (р.№6415, КМУ).

 

Інші питання:        

 

Про врахування громадських і приватних інтересів при плануванні і забудові територій.

Про законодавче забезпечення проведення комплексної державної експертизи проектів будівництва.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

20 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення" (р.№6617, КМУ).

            Проект Закону про  внесення змін до Закону України "Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення" (р.№6617-1, н.д. Т.Бахтеєва).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення відповідальності за порушення кваліфікаційних вимог та законодавчих обмежень при призначенні на керівні посади) (р.№6585, н.д. А.Яценюк).

            Проект Закону про Концепцію загальнодержавної програми пріоритетного розвитку електротранспорту України (р.№6533, н.д. Ю.Одарченко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав (р.№6523, н.д. М.Луцький та ін.).

Проект Закону про державну підтримку розвитку фізичної культури і спорту, спортивної діяльності, державної молодіжної політики, (р.№6526, н.д. П.Костенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо обрання міських голів за мажоритарною системою абсолютної більшості) (р.№7062, н.д. М.Катеринчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо порядку утворення районних у місті рад) (р.№7088, н.д. О.Чорноволенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про господарські товариства" та "Про цінні папери та фондовий ринок" щодо розкриття інформації на фондовому ринку (р.№7106, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо іпотечних облігацій (р.№7107, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№7065, н.д. Н.Королевська).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо порядку утворення районних у місті рад) (р.№7088, н.д. О.Чорноволенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо права міських рад ліквідовувати районні у містах ради) (р.№7088-1, н.д. В.Демчишен та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про державну службу" (щодо посилення відповідальності посадових осіб) (р.№6440, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" (щодо назви Верховної Ради Автономної Республіки Крим російською мовою) (р.№6611, н.д. О.Черноморов).

 

Інші питання:        

 

Про встановлення і зміну меж міста Комсомольська Полтавської області.

Про проект рекомендацій комітетських слухань "Впровадження Європейської Хартії місцевого самоврядування в Україні".

Про внесення змін до складу підкомітетів Комітету.

Про позаштатного консультанта Комітету.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра щодо видобування питних підземних вод (р.№4679, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (щодо реагентів для очищення води та стоків) (р.№6662, н.д. А.Пінчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розрахунків за природний газ та електричну енергію (р.№7115, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стандартизації та обов'язкової сертифікації) (р.№7064, н.д. Н.Королевська).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пестициди і агрохімікати" (щодо підвищення ефективності системи реєстрації пестицидів та агрохімікатів) (р.№7141, н.д. Г.Калетнік та ін.).

Проект Повітряного кодексу України (р.№7144, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№7065, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною і Сполученими Штатами Америки щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдженню зброї масового знищення (р.№0182, КМУ).

Проект Закону про підвищення конкурентоспроможності підприємств гірничо-металургійного та хімічного комплексів (р.№6492, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про підвищення конкурентоспроможності підприємств гірничо-металургійного та хімічного комплексів (р.№7056, н.д. Н.Королевська).

 
 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо вдосконалення механізму діяльності) (р.№6216, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (щодо продажу квот на аукціонах) (р.№7230, н.д. Г.Калетнік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо забезпечення підготовки та участі у спортивних змаганнях і заходах всеукраїнського та міжнародного рівня) (р.№7133, н.д. М.Томенко та ін.).  

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.30)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Європейським інвестиційним банком про співробітництво та діяльність Постійного представництва ЄІБ в Україні (р.№0183, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реорганізації податку за черговий технічний огляд з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів в ставку акцизного збору і ввізного мита (р.№6392, н.д. Я.Джоджик).

Проект Закону про єдиний податок для членів особистого селянського господарства (р.№4369, н.д. Р.Ткач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення та радіомовлення" (щодо використання мов національних меншин у телерадіомовленні) (р.№4692, н.д. О.Бондаренко, В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів) (р.№6018, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про тваринний світ" (щодо посилення заходів з охорони та раціонального використання тваринного світу та боротьби з браконьєрством) (р.№6458, н.д. О.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" (щодо розвитку безготівкових розрахунків з використанням спеціальних платіжних засобів та національного платіжного простору) (р.№6466, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення кворуму для проведення повторних загальних зборів господарського товариства (р.№6504, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо розгляду скарг) (р.№4285, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відшкодування шкоди при звільненні особи від кримінальної відповідальності чи покарання) (р.№4486, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 328 Цивільного процесуального кодексу України (щодо забезпечення права на касаційне оскарження) (р.№5371, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

 

Інші питання:

 

Про ситуацію, що склалася навколо проходження головного маршруту Чорноморської окружної автомагістралі (ЧОА).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статей 174, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 265 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№4056, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо використання відеоконференцзв'язку) (р.№4174, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення кримінальної та адміністративної відповідальності за злочини та інші правопорушення у сфері службової діяльності (р.№5428, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо правового статусу потерпілого від злочину (р.№6043, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до статей 68 і 69-1 Кримінального кодексу України (щодо призначення покарання за незакінчений злочин) (р.№6219, н.д. В.Мойсик).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо повернення до пропорційно- мажоритарної системи виборів) (р.№3684, н.д. В,Мойсик).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності перевізників, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення (р.№7010, друге читання).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Демократичної Республіки Конго про сприяння та взаємний захист інвестицій (р.№0179, КМУ).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Європейським інвестиційним банком про співробітництво та діяльність Постійного представництва ЄІБ в Україні (р.№0183, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення конституційних прав на отримання пенсії громадянами України, які перебувають за кордоном) (р.№6695, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення виконання Рішення Конституційного Суду України №25-рп/2009 про необхідність приведення у відповідність до Конституції України положень законів, що регламентують виплату пенсій пенсіонерам, які постійно проживають у державах, з якими Україною не укладено відповідного міжнародного договору) (р.№6695-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.)

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№6705, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Постанови про внесення змін та доповнень до Постанови Верховної Ради України "Про питання вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО)" (щодо вступу України до військово-політичних союзів) (р.№6420, н.д. А.Яценюк).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про заборону звуження сфери застосування української мови (р.№6300, н.д. В.Кириленко).

Проект Постанови про відзначення 170-річчя з дня народження видатного українського письменника, публіциста, історика, громадського діяча Михайла Петровича Драгоманова (р.№7178, н.д. М.Томенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" (щодо назви Верховної Ради Автономної Республіки Крим російською мовою) (р.№6611, н.д. О.Черноморов).

 

Інші питання:

 

Про підготовку проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2011 році.

Про підготовку парламентських слухань на тему: "Українці в світі"
(8 грудня 2010 року).

Про підсумки проведення парламентських слухань на тему: "Стратегія гуманітарної політики сучасної України".

Про Всеукраїнський проект "Єдина Україна: Схід і Захід разом".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відкликання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань інтелектуальної власності (р.№6522/П, н.д. М.Луцький).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про встановлення щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів” (р.№6706, н.д. К.Самойлик, М.Луцький).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо компетенції правоохоронних органів в питаннях охорони підводної культурної та археологічної спадщини) (р.№6604, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6660, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про колективні договори і угоди” щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6661, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України “Про охорону дитинства” (щодо здобуття вищої освіти дітей з багатодітних сімей) (р.№7067, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул. М. Грушевського, 5, третій поверх, зала  № 5, о 14.30)

 

20 жовтня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовими і прекурсори" щодо державної підтримки державних наукових установ ( р.№6356, н.д. М.Зубець).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" (щодо дітей з інвалідністю) (р.№6498, н.д. У.Мостіпан).

Проект Закону про органічне виробництво (р.№7003, н.д. Ю.Литвин,  М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо формування актикризових державного продовольчого та державного медичного кошиків) (р.№7130, н.д. О.Сочка).

 

Інші питання:

 

Про стан готовності системи охорони здоров’я України до епідемічного сезону 2010-2011 рр. з  грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. 

Про епідемічну доцільність та економічну обґрунтованість вакцинації дитячого населення України проти Хіб-інфекції та гепатиту В,  а також використання датського штаму для здійснення щеплень проти туберкульозу.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 3, о 14.30)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу".

Проект Закону про забезпечення енергетичної безпеки України (р.№7080, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо удосконалення законодавства з питань електроенергетики в частині встановлення та розмежування відповідальності суб'єктів) (р.№4131, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо поширення дії Закону також на шахтарів нерудних та розсипних родовищ) (р.№4314, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до частини четвертої статті 7 Закону України "Про трубопровідний транспорт" щодо підприємств магістрального трубопровідного транспорту (р.№6387, н.д. В.Кисельов).

Проект Закону про газорозподільні мережі (р.№1037, н.д. С.Пашинський).

Проект Закону про Національну комісію регулювання енергетики України (р.№1372, н.д. М.Мартиненко).

Проект Закону про Національну комісію ядерного регулювання України (р.№1373, н.д. М.Мартиненко).

Проект Постанови про прийняття "Стратегії розвитку ядерно-енергетичного комплексу України до 2030 року" (р.№2278, н.д. А.Деркач).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" щодо приведення норм закону у відповідність до Господарського кодексу України (р.№3349, н.д. М.Шершун). 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про нафту і газ" (щодо порядку проведення розрахунків за спожитий природний газ) (р.№3598, н.д. А.Александровська, Є.Мармазов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони постачальникам обмежувати або припиняти постачання електричної та теплової енергії установам охорони здоров'я та закладам освіти) (р.№4046, н.д. В.Дубіль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про енергетичну ефективність будівель (р.№6426,
н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення державного контролю (нагляду) у сфері житлово-комунального господарства (р.№6549, н.д. В.Бондаренко).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 71 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо обчислення пенсій особам, що навчаються)(р.№6307, н.д. Є.Суслов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами) (р.№7134, н.д. О.Шустік, С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо порядку розгляду окремих категорій справ) (р.№7134-1, н.д. В.Пилипенко, В.Писаренко).

Проект Закону про внесення зміни до розділу ХІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо передачі справ, пов'язаних із соціальними виплатами (р.№7148, н.д. О.Єфремов та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

20 жовтня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції (р.№2232, повторне друге читання).

Проект Закону про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою (р.№5515, н.д. М.Джемілєв).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання соціального сирітства в сім'ях громадян, які працюють за кордоном) (р.№2578,  друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання протиправному захопленню земельних ділянок)  (р.№3588, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 570 Цивільного кодексу України (щодо поняття завдатку) (р.№6439, н.д. Ю.Мірошниченко).

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ринковий нагляд і контроль продукції (р.№6694,  друге читання).

            Проект Закону про недопущення обігу в Україні небезпечної продукції (р.№7094, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації декларації виробника про відповідність (р.№6711, повторне перше читання).

            Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо дотримання законодавства про заборону грального бізнесу в Україні (р.№5349-д, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (р.№2434, н.д. В.Бондаренко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо регламентації деяких питань з погашення податкових зобов’язань) (р.№2779, н.д. Ю.Гайдаєв).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо удосконалення окремих положень) (р.№3165, н.д. Ю.Кармазін).

            Проект Закону про загальну безпеку продукції (р.№3421, н.д. Ю.Кармазін).

            Проект Закону про відповідальність за дефектну продукцію (р.№3422, н.д. Ю.Кармазін).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними" (р.№4116, н.д. М.Шершун, С.Глазунов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" (щодо обчислення вартості торгового патенту) (р.№4138, н.д. А.Сенченко, С.Веліжанський).

            Проект Закону про порядок організації та здійснення азартних ігор в Україні (р.№4648, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про державне регулювання діяльності з проведення азартних ігор та винесення їх в гральні зони (р.№4648-1, н.д. А.Шкіль).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" (щодо права фізичної особи здійснювати підприємницьку діяльність без ідентифікаційного номера) (р.№5291, н.д. В.Колесніченко).

            Проект Закону про спеціальний патент для суб’єктів господарської діяльності (р.№5304, н.д. Б.Дейч).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (щодо переоформлення, видачі дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру) (р.№7176, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів у сфері охорони здоров’я (щодо посилення контролю за обігом лікарських засобів, харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, функціонування харчових продуктів та дієтичних добавок) (р.№7007, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо розвитку підприємництва (р.№7033, н.д. Н.Королевська).       

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо інформації про харчову продукцію) (р.№7093, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 38 Закону України "Про ветеринарну медицину" (щодо переоформлення та видачі дубліката дозволу) (р.№7187, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо ліцензування оптової торгівлі цукром) (р.№7195, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо проведення закупівель товарів і послуг підприємствами оборонно-промислового комплексу) (р.№7227, н.д. Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до статті 66 Земельного кодексу України (щодо визначення земель промисловості) (р.№7167, н.д. С.Соболєв).

  

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відкликання голови парламентського комітету (р.№6573, н.д. О.Стешенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо компетенції народного депутата України) (р.№6546, н.д. Г.Задирко, В.Каплієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України "Про судоустрій і статус суддів" (р.№7028, н.д. Д.Притика).

 

Інші питання:

 

Про підготовку до проведення Комітетом семінару на тему: "Шляхи вдосконалення роботи Апарату Верховної Ради України – пріоритетні кроки".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.М.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про реформу державної та комунальної преси (р.№6468, н.д. С.Курпіль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання взаємовідносин у сфері телебачення та телекомунікацій (р.№6527, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо ліцензування мовлення) (р.№6596, н.д. О.Бондаренко, Ю.Мороко).

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо правових засад діяльності національних телерадіоорганізацій) (р.№7036, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про молодіжні та дитячі громадські організації" (щодо вікових обмежень, участі у виборчих коаліціях) (р.№2593, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Податкового кодексу України (р.№7101-1, КМУ).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо здобуття вищої освіти дітей з багатодітних сімей) (р.№7067, КМУ).

 

Інші питання:

            Про дотримання вимог законодавства щодо захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на усиновлення, гідні умови утримання та виховання в сім’ях громадян України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей" (р.№6510, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо перевірок) (р.№7063, н.д. К.Ляпіна).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення виконання Рішення Конституційного Суду України №25-рп/2009 про необхідність приведення у відповідність до Конституції України положень законів, що регламентують виплату пенсій пенсіонерам, які постійно проживають у державах, з якими Україною не укладено відповідного міжнародного договору) (р.№6695-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект  Закону  про сільськогосподарську обслуговуючу кооперацію (р.№7018, н.д. І.Заєць).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк" (р.№7045, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо державної допомоги на виховання дитини з трирічного віку до досягнення нею вісімнадцяти років) (р.№7096, н.д. А.Павловський та ін.).

 

Інші питання:

 

Про практику застосування Закону України "Про колективні договори і угоди".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 14.30)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення умов доступу на ринок телекомунікаційних послуг) (р.№7031, н.д. Ю.Мороко, В.Корж).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо скасування талона до посвідчення водія та вдосконалення регулювання у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху) (р.№7066, н.д. С.Гусаров, Н.Королевська).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо визначення ринку телекомунікаційних послуг доступу) (р.№2149, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо забезпечення доступу до кабельної каналізації електрозв’язку) (р.№5333, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення відносин у сфері притягнення до відповідальності за порушення правил дорожнього руху (р.№4446, н.д. В.Каплієнко, Г.Задирко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення безпеки дорожнього руху (р.№5220, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до статей 122 и 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо регулювання відносин у сфері дорожнього руху) (р.№6121, н.д. А.Гриценко).

            Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про міський електричний транспорт" (щодо впровадження Типового договору про організацію надання транспортних послуг) (р.№7050, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації (р.№6688, н.д. О.Логвиненко, В.Потапов).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування та інших законодавчих актів України щодо регулювання окремих операцій (р.№6482, н.д. В.Крайній та ін.).

            Проект Закону про мови в Україні (р.№1015-3, н.д. О.Єфремов та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал №2, о 14.15)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про електронну комерцію (р.№6086, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про електронну комерцію (р.№6086-1, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про електронну торгівлю (комерцію) (р.№6086-2, н.д. Корж).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національній банк України" (щодо організації готівково-грошового обігу) (р.№7127, н.д. Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" (щодо фінансового моніторингу діяльності професійних учасників фондового ринку) (р.№7051, КМУ).

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.15)

 

21 жовтня

 

Інші питання:

Про дотримання вимог законодавства України з питань оренди державного майна та виконання умов договору оренди  на шахті «Білозерська»  (м. Білозерське, Донецької обл.).

 

 

 

Головне організаційне управління

15 жовтня 2010 р.