ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 20 – 24 вересня 2010 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

22 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про стратегічне співробітництво (р.№0180, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо посилення гарантій свободи слова в Україні) (р.№6447, н.д. А.Яценюк).

 

Інші питання:

 

            Про практику застосування законів у діяльності державних органів, їх посадових осіб з питань протидії корупції.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про особливості передачі в оренду та концесію об’єктів централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, що перебувають у комунальній власності (р.№2320, повторне друге читання).

            Проект Житлового кодексу України (р.№2307-д, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про планування і забудову територій" (щодо будівель закладів освіти, культури, медичного і оздоровчого призначення) (р.№6023, друге читання).

            Проект Постанови про деякі заходи щодо забезпечення належного функціонування житлово-комунального господарства України (р.№7102, н.д. Ю.Сербін).

 

Інші питання:

 

            Про підготовку до роботи в зимових умовах 2010-2011 років.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Постанови про забезпечення зменшення кількості та вартості платних послуг, які надаються органами державної влади, органами місцевого самоврядування та бюджетними установами (р.№6581, н.д. А.Яценюк).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

             

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________­­­­­­____________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про присвоєння місту Феодосія Автономної Республіки Крим вищого ступеня відзнаки – звання "Місто-Герой" (р.№5028, н.д. Б.Дейч).

            Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про державну службу" (щодо посилення відповідальності посадових осіб) (р.№6440, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" (щодо назви Верховної Ради Автономної Республіки Крим російською мовою) (р.№6611, н.д. О.Черноморов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо врегулювання правовідносин між органами опіки та піклування та фізичними особами, які потребують опіки та піклування) (р.№6408, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про регулювання обсягу антропогенних викидів та поглинання парникових газів (р.№4750, н.д. В.Скубенко).

Проект Закону про екологічний ринок України (р.№5166, н.д. С.Пашинський).

 Проект Закону про парникові гази (р.№5425, н.д. О.Шевчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прибережних захисних смуг (р.№2642, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Червону книгу України" (щодо посилення охорони рідкісних видів тварин і рослин) (р.№6472, н.д. М.Комар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про тваринний світ" (щодо посилення заходів з охорони та раціонального використання тваринного світу та боротьби з браконьєрством) (р.№6458, н.д. О.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про тваринний світ" (щодо посилення заходів по боротьбі з браконьєрством) (р.№6458-1, н.д. М.Томенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо здійснення державного нагляду у сфері охорони навколишнього середовища) (р.№6676, н.д. Б.Дейч).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" щодо виділення бюджетних коштів на ліквідацію наслідків стихійного лиха, що сталося у Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях з 22 червня по 8 липня 2010 року (р.№6710, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до додатку №3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо перерозподілу між бюджетними програмами Міністерства фінансів України (загальнодержавні видатки) для ліквідації надзвичайної екологічної ситуації в м.Калуш та селах Калуського району) (р.№6680, н.д. З.Шкутяк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо рибопромислової діяльності у водах за межами юрисдикції України) (р.№7022, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до підпункту "б" пункту 15 Перехідних положень Земельного кодексу України (щодо зміни цільового призначення земельних ділянок для ведення лісового господарства) (р.№7009, н.д. С.Кошин).

 

Інші питання:

 

Про стан виконання рішення Комітету №39/3 від 10 лютого 2009 року "Про стан екологічної безпеки північного регіону Сумської області".

Інформація про лист Рахункової палати щодо виконання Державної науково-технічної програми розвитку топографо-геодезичної діяльності та національного картографування на 2003-2010 роки.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

21 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування угод про розподіл продукції" (р.№5376).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо орендних відносин (р.№7098, КМУ).

Проект Закону про господарські об'єднання (р.№7057, КМУ).

Проект Закону про державні та комунальні господарські об'єднання (р.№7057-1, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту прав споживачів) (р.№3670, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про стратегічне співробітництво (р.№0180, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення кворуму для проведення повторних загальних зборів господарського товариства (р.№6504, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку регіонів" (щодо розширення груп територій, які визнаються депресивними, та надання їм такого статусу) (р.№6519, н.д. О.Єфремов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо підтримки рівня зайнятості в Україні в умовах світової фінансової кризи) (р.№5080, н.д. С.Терьохін, Є.Сігал).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо оподаткування операцій з ввезення літаків) (р.№6572, н.д. В.Богуслаєв, Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо встановлення додаткових одиниць виміру та уточнення ставок мита на хмелепродукти) (р.№6683, н.д. С.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів) (р.№6018, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного регулювання безпечності продукції (р.№6237, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (щодо державної підтримки державних наукових установ) (р.№6356, н.д. М.Зубець).

Проект Закону про мови в Україні (р.№1015-3, н.д. О.Єфремов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стимулювання молоді, яка займається підприємницькою діяльністю) (р.№6443, н.д. А.Яценюк).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про приватну детективну (розшукову діяльність) (р.№6288, н.д. В.Мойсик).

            Проект Закону про внесення змін до статті 222 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо надання права органам внутрішніх справ (міліції) розглядати справи про адміністративні правопорушення з фінансових питань) (р.№5207, н.д. В.Шемчук).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про політичні партії (р.№5208, н.д. В.Шемчук).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо компетенції правоохоронних органів в питаннях охорони підводної культурної та археологічної спадщини) (р.№6604, н.д. В.Шемчук).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за невиконання судового рішення) (р.№5307, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення кримінальної відповідальності за порушення виборчого законодавства (р.№5424, н.д. В.Мойсик).

            Проект Закону про внесення змін до статей 188-19 та 25 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за створення штучних перешкод у роботі народних депутатів України) (р.№3595, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до статті 210 Кримінального кодексу України щодо удосконалення кримінальної відповідальності за порушення бюджетного законодавства (р.№4427, н.д. Ю.Прокопчук).

            Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про міліцію" (щодо вимог до осіб, які приймаються на службу до міліції) (р.№6418, В.Деревляний).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо забезпечення права підозрюваного обвинуваченого, підсудного на захист) (р.№6654, н.д. С.Міщенко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення кримінальної та адміністративної відповідальності за злочини та інші правопорушення у сфері службової діяльності (р.№5428, н.д. В.Мойсик).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо Переліку майна, що не підлягає конфіскації за судовим вироком (р.№5216, н.д. Ю.Прокопчук та ін.).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону України "Про дипломатичну службу" (р.№4785, Президент України).

            Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова про вилучення з режиму вільної торгівлі до Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова від 13 листопада 2003 року (р.№0168, КМУ).

            Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Урядом України та Урядом Грузії про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Грузія про вільну торгівлю від 9 січня 1995 року (р.№0173, КМУ).

            Проект Закону про  ратифікацію  Угоди між Урядом України та Урядом Ісламської Республіки Пакистан про торговельно-економічне співробітництво (р.№0172, КМУ).

            Проект Закону про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом  України та Північною екологічною фінансовою корпорацією (р.№0178, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо захисту прав дітей, що виховуються у неповних сім’ях) (р.№7017, н.д. О.Шевчук).

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№6705, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

22 вересня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення процедури ввезення на територію України культурних цінностей (р.№3028, н.д. С.Олійник, М.Томенко).

Проект Закону про мораторій на внесення змін до законодавства України, що ведуть до погіршення умов функціонування української мови (р.№6129, н.д. Я.Джоджик).

Проект Постанови про відзначення 140-річчя з дня народження видатної української поетеси, громадського діяча Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) (р.№6714, н.д. А.Мартинюк, М.Томенко).

Проект Постанови про надання Українській Греко-Католицькій Церкві статусу репресованої церкви (р.№7104, н.д. В.Деревляний, Д.Шлемко).

 

Інші питання:

 

Про підготовку проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2011 році.

Про підготовку парламентських слухань на тему: "Стратегія гуманітарної політики сучасної України" (6 жовтня 2010 року).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо університетських клінік) (р.№1487, н.д. М.Комар та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 18 Закону України “Про освіту” та до статей 11,14 Закону України “Про загальну середню освіту” (щодо ліквідації навчально-виховних закладів освіти) (р.№5334, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення зміни до статті 24 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (щодо подання та оформлення документів для призначення пенсій) (р.№6675, КМУ).

             

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо  підтримки  фізичної  культури  і  спорту”  (р.№4312, н.д. П.Костенко, В.Писаренко).

Проект Закону про національну систему кваліфікацій (р.№4843, н.д.О.Шевчук).

Проект Закону про скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№5391, н.д. М.Кульчинський, З.Шкутяк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям  Закону  України “Про засади запобігання та протидії корупції” (р.№6201, н.д. В.Коновалюк).

Проект Постанови про затвердження Програми інформатизації законотворчого процесу у Верховній Раді України на 2010-2015 роки (р.№6633, н.д. С.Довгий).

 Проект Постанови про затвердження Програми інформатизації законотворчого процесу у Верховній Раді України на 2010-2015 роки (р.№6633-1, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6660, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України Про колективні договори і угоди щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6661, н.д. А.Пінчук).

 

 Інші питання:

 

               Про дотримання чинного законодавства України щодо організованого початку нового 2010/2011 навчального року (інформація Міністерства освіти і науки України).

Про погодження Порядку призначення іменних стипендій Верховної Ради України.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

22 вересня

 

Інші питання:

 

               Про стан та перспективи розвитку оборонно-промислового комплексу України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул. М. Грушевського, 5, третій поверх, зал № 5, о 15.00)

 

 

22 вересня

 

    І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» щодо державної підтримки державних наукових установ (р.№6356, н.д. М.Зубець).

Проект Закону про  внесення  змін  до  деяких  законодавчих актів щодо удосконалення державного регулювання безпечності продукції (р.№6237, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів (р.№6616, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо рекламування лікарських засобів (р.№5339-2, н.д. І.Геращенко, О.Герасим‘юк).

Проект Закону про органічне виробництво (р.№7003, н.д. Ю.Литвин, М.Томенко).

 

Інші питання:

 

Про стан готовності до можливих епідемічних ускладнень восени 2010 року через захворюваність населення на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про забезпечення комерційного обліку природного газу (р.№7024, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

               Проект Закону про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Північною екологічною фінансовою корпорацією (р.№0178, КМУ).

 

Інші питання:

Про затвердження проекту Розпорядження Голови Верховної Ради України “Про забезпечення проведення 12 січня 2011 року парламентських слухань на тему: “Про стан та перспективи видобутку вуглеводнів в Україні та запровадження державної монополії на цю діяльність”.  

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 36 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо умов призначення пенсій у зв'язку з втратою годувальника) (р.№6248,  н.д. В.В’язівський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації (р.№6688, н.д. О.Логвиненко, В.Потапов).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

22 вересня

              

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Державну міграційну службу України (р.№4797, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Державної міграційної служби України (р.№4798, н.д. Г.Москаль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною і Республікою Молдова про співробітництво у забезпеченні прав осіб, які належать до національних меншин (р.№0181, Президент України).

 

Інші питання:

 

Про   стан   виконання Рекомендацій   парламентських   слухань   на   тему: "Закордонне українство: сучасний стан та перспективи співпраці".

Про направлення на висновок Кабінету Міністрів України проекту Закону про основні засади державної міграційної політики України  (р.№6705, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної реєстрації договорів комерційної концесії)  (р.№2334, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання соціального сирітства в сім'ях громадян, які працюють за кордоном) (р.№2578, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 242 Цивільного кодексу України (щодо представництва за законом) (р.№3317, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо врегулювання правовідносин між органами опіки та піклування та фізичними особами, які потребують опіки та піклування) (р.№6408, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань міжнародного приватного права (про захист майнових та немайнових інтересів України як держави, її територіальних громад, а також осіб, які перебувають у державній або комунальній власності, у міжнародних спорах) (р.№6591, н.д. С.Терьохін).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 27 Закону України "Про статус народного депутата України" щодо проведення огляду особистих речей і багажу народного депутата України (р.№6381, н.д. В.Кисельов).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 17.00)

 

20 вересня  

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про обрання суддів

 

Інші питання:

 

Про складення присяги членами Вищої ради юстиції.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Грушевського, 5,сесійна зала, о 15.00)

 

 

22 вересня

 

 

Інші питання:

 

Парламентські слухання на тему: "Економічні реформи: реальність та очікування українського бізнесу".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо можливих рішень за наслідками розгляду законопроекту у першому читанні (р.№6542, н.д. І.Денькович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо статусу помічників-консультантів народного депутата України) (р.№6647, н.д. О.Боярчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 34 Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо статусу помічників-консультантів народного депутата України) (р.№6647-1, н.д. О.Логвиненко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

               Проект Закону про внесення змін до статті 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо визначення розміру ліцензійного збору) (р.№7021, КМУ).

               Проект Постанови про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2010 року (р.№7100, н.д. І.Геращенко та ін.).

               Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів) (р.№5164, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

               Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо заборони діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів та послуг з передрікання майбутнього (долі) (р.№6299, н.д. П.Унгурян та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

               Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо інформаційного забезпечення туристичної індустрії) (р.№6536, н.д. Є.Суслов).

 

               Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про молодіжні та дитячі громадські організації" (щодо вікових обмежень, участі у виборчих коаліціях) (р.№2593, друге читання).

               Проект Постанови про проведення в 2011 році парламентських слухань з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді (09 лютого 2011 року) (р.№7117, н.д. П.Костенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

               Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо забезпечення спортивних змагань і заходів всеукраїнського та міжнародного рівня).

 

Інші питання:

 

               Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на створення та розвиток матеріально-технічної бази спорту.

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

               Проект Закону про національну систему кваліфікацій (р.№4843,
н.д. О.Шевчук).

               Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№6565, н.д. О.Шевчук).

               Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6660, н.д. А.Пінчук).

               Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про тимчасову заборону стягнення з громадян України пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги" (щодо забезпечення виконання забов’язань  органів державної влади перед громадянами України за невиплату коштів, внесених до банків та відсотків за час використання цих коштів, унаслідок уведення Національним банком України мораторію на виплату їх вкладникам депозитних розрахунків і кредиторам банків, інших грошових виплат населенню) (р.№7013-1, н.д. Ю.Кармазін).

               Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання питання оплати одноразової відпустки у зв’язку з усиновленням дитини) (р.№7019, КМУ).             

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

               Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо підвищення рівня першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки) (р.№6497, н.д. В.Полохало).

               Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування (р.№6517, Президент України).

               Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення конституційних прав на отримання пенсії громадянами України, які перебувають за кордоном) (р.№6695, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

               Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо забезпечення соціальних гарантій громадян) (р.№7001, н.д. А.Павловський).

               Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності службових осіб за перешкоджання підприємницькій діяльності (р.№7038, н.д. Н.Королевська).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 14.30)

 

22 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

               Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" та деяких законів України, що стосуються особливостей діяльності транспортної галузі (р.№6700, н.д. М.Волинець).

               Проект Закону про Концепцію загальнодержавної програми пріоритетного розвитку електротранспорту України (р.№6533, н.д. Ю.Одарченко та ін.).

               Проект Повітряного кодексу України (р.№6078, н.д. Б.Шиянов, І.Воротнюк).

               Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв’язок" (щодо вкладень, заборонених до пересилання у поштових відправленнях) (р.№6577, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

               Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми (р.№0176, Президент України).

               Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності перевізників, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення (р.№7010, Президент України).

               Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо додаткових заходів, спрямованих на забезпечення дотримання правил дорожнього руху з боку державних службовців та інших осіб) (р.№6610, н.д. А.Яценюк).

               Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення захисту прав громадян у сфері безпеки дорожнього руху (р.№4403, н.д. С.Олійник та ін.).

               Проект Закону про внесення змін до окремих законодавчих актів України (щодо попередження про використання засобів фото – та відео спостереження за учасниками дорожнього руху) (р.№4137, н.д. О.Зарубінський, О.Шепелев).

               Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо забезпечення безпеки дорожнього руху (р.№4219, н.д. О.Новіков).

               Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо оподаткування операцій з ввезення літаків) (р.№6572, н.д. В.Богуслаєв, Н.Королевська).

               Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо особливостей застосування суб’єктами літакобудування чинного законодавства) (р.№6574, н.д Я.Сухий).

              

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

                        ___________________________________________________

(вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.15)

 

 22  вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" (щодо створення умов для уникнення "технічних" дефолтів за облігаціями) (р.№5157, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо затвердження типових договорів, якими регулюються відносини у сфері інвестування та фінансування спорудження об'єктів житлового будівництва (р.№6415, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо визначення особливостей корпоративного управління в банках) (р.№6545, н.д. Ю.Воропаєв, О.Пеклушенко).

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.15)

 

23 вересня

 

               Інші питання:

 

               План роботи Комісії на сьому сесію. 

               Про стан виконання Рішення Комісії 20 травня 2010 "Про доповідь Голови Фонду державного майна України про хід приватизації АТ "Машинобудівне виробниче об’єднання "Оріон" (м.Одеса).

 

 

 

Головне організаційне управління

20 вересня  2010 р.