ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 29 листопада  – 3 грудня  2010 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

30 листопада

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві" (щодо надання індивідуальним сільським забудовникам державних пільгових кредитів) (р.№7209, н.д. П.Сулковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повноважень із реєстрації права власності на землю) (р.№7059, КМУ).

Проект Закону про садові товариства (р.№5533, н.д. Ю.Самойленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо декларування залишків цукру) (р.№6380, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління землями на територіях Автономної Республіки Крим (р.№7035, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 33 Закону України "Про карантин рослин" (щодо порядку запровадження та скасування карантинного режиму) (р.№6556, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

 (вул. Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

1 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" (р.№7366, н.д. В.Коновалюк).

 

         

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

1 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з метою вдосконалення регулювання ринку комунальних послуг (р.№7276, н.д. В.Герасимчук та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо видатків Мінрегіонбуду України) (р.№7382, н.д. Ю.Сербін та ін.).

 

Інші питання:   

 

Про виконання рішення Комітету від 22 вересня 2010 року "Про підготовку до роботи в зимових умовах 2010 – 2011 років".

Про стан реалізації Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" та стан виконання рекомендацій комітетських слухань від 4 березня 2009 року з розгляду питання "Про стан виконання Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва".

Про призначення на посаду головного консультанта секретаріату Комітету старшого консультанта Старовойтова С.І.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

1 грудня       

 

 ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України (всього 48 законопроектів).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ______________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

1 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про довідник "Україна. Адміністративно-територіальний устрій" (р.№7395, н.д. В.Сінченко, В.Демчишин).

Проект Постанови про утворення міста Ірпеня Київської області (р.№6594, н.д. П.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (щодо повноважень місцевих державних адміністрацій) (р.№7344, н.д. В.Забарський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо  розвитку підприємництва (р.№7033, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо звітності партій за політичні та передвиборні програми) (р.№1467, друге читання).

Проект Закону про територіальну організацію виборів і референдумів в Україні (р.№2630, друге читання).

Про проекти законів про внесення змін до деяких законів України у зв‘язку з проведенням місцевих виборів в окремих адміністративно-територіальних одиницях (р.№1401) та про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр виборців" (щодо статусу і здійснення повноважень органів Державного реєстру виборців та складання списків виборців) (р.№3469, третє читання).

 

Інші питання:

 

Про підготовку до проведення круглого столу: "Проблеми законодавчого регулювання місцевих референдумів: український та зарубіжний досвід" та направлення на експертизу до Ради Європи проекту Закону України про місцевий референдум (р.№7082).

Про робочу групу Комітету щодо вивчення можливості утворення населеного пункту на базі військового містечка Макарів-1.

Про затвердження персонального складу робочої групи з питань впровадження Європейської Хартії місцевого самоврядування в Україні.

Про розгляд проекту вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні, його затвердження та направлення для розміщення на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та опублікування в газеті "Голос України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

1 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" (щодо запобігання випадків жорстокого умертвіння тварин) (р.№7198, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах (р.№2443, н.д. О.Заєць).

Проект Закону про Стратегію національної екологічної політики України на період до 2020 року (р.№7053, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про поховання та похоронну справу" (щодо поховання учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорії) (р.№7237, н.д. В.Олійник, О.Рябека).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з окремих питань соціального захисту військовослужбовців та деяких інших осіб, виплати одноразової грошової допомоги у разі їхньої загибелі (смерті), встановлення їм інвалідності чи часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності (р.№7277, н.д. С.Гриневецький, Ю.Самойленко).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №174 1993 року про запобігання великим промисловим аваріям (р.№0194, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скорочення переліку державних нагород, розширення обсягу прав нагороджених осіб, встановлення обмежень у нагородженні державними нагородами певних суб'єктів) (р.№7345, н.д. С.Власенко).

 

Інші питання:

 

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання МНС коштів державного бюджету України, виділених на проведення наукових досліджень.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету України, спрямованих на збереження природно-заповідного фонду та формування екологічної мережі України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

30 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження фонду захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) (р.№7248, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо інформації про харчову продукцію)  (р.№7093, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про здійснення державних закупівель" та "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні" (р.№7348, н.д. О.Зац).

Проект Закону про визначення засад тарифно-цінової політики на житлово-комунальні послуги та природний газ для побутових потреб населення у 2010-2011 роках (р.№7145, н.д. В.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо орендних відносин (р.№7098, друге читання).

Проект Закону про заборону ліквідації, перепрофілювання, відчуження та передачі в оренду оздоровчих закладів для провадження діяльності, не пов'язаної з оздоровленням та відпочинком (р.№6436, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (щодо продажу квот на аукціонах) (р.№7230, друге читання).

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.620, о 15.00)

 

1 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Сучасний стан та перспективи розвитку відносин України з Російською Федерацією та Європейським Союзом" (13 квітня 2011 року) (р.№7361, н.д. М.Мартиненко, А.Яценюк).

 Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про трубопровідний транспорт" (щодо розпорядника об'єктами житлового фонду) (р.№7249, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про тваринний світ" (щодо збереження диких птахів) (р.№7335, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" щодо ліцензування авіавиробництва та торгівлі авіатехнікою (р.№5444,  н.д. В. Богуслаєв та ін.).

Проект Закону про органічне виробництво (р.№7003, н.д. Ю.Литвин, М. Томенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" щодо державного сприяння малій приватизації (р.№3559, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо права на службу за умови володіння державною, регіональною та мовою меншин) (р.№1063, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на топографії інтегральних мікросхем" (щодо вживання мов при оформленні заявок на реєстрацію) (р.№1069, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 328 Цивільного процесуального кодексу України (щодо забезпечення права на касаційне оскарження) (р.№5371, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про міліцію" (щодо вимог до осіб, які приймаються на службу до міліції) (р.№6418, н.д. В.Деревляний).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(м. Київ, вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

1 грудня

 

Інші питання:  

 

Слухання у Комітеті: "Про дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

1 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про запровадження мораторію на виселення музеїв з території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (р.№7381, н.д. В.Яворівський та ін.).

 

Інші питання:   

 

Про підготовку парламентських слухань "Українці у світі" (8 грудня).

Про пропозиції до проекту рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стратегія гуманітарної політики сучасної України".

Про ситуацію довкола кінотеатру "Жовтень".

Про робочу групу з опрацювання до другого читання проекту Закону про культуру (р.№6469).

Про підготовку до другого читання проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку випуску видавничої продукції на умовах державного замовлення (р.№6554).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

1 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про вищу освіту" (щодо державного замовлення) (р.№4656, н.д. Б.Губський).

Проект Постанови про визнання аграрної освіти та науки пріоритетним напрямком розвитку освіти та науки України (р.№6494, н.д. Г.Калетнік).

Проект Закону про освіту осіб, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (спеціальну освіту) (р.№1270, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо здобуття вищої освіти дітей з багатодітних сімей) (р.№7067, КМУ).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підтримки навчальних закладів) (р.№6607, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

Інші питання:

 

Про результати конкурсної комісії з призначення премій Верховної Ради України за 2010 рік та присудження іменних стипендій Верховної Ради України найталановитішими молодим ученим у 2011 році.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

                                    (вул. Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

1 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виконання військового обов’язку (р.№7047, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" (р.№7048, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з окремих питань соціального захисту військовослужбовців та деяких інших осіб, виплати одноразової грошової допомоги у разі їхньої загибелі (смерті), встановлення їм інвалідності чи часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності (р.№7277, н.д. С.Гриневецький, Ю.Самойленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" (щодо вдосконалення демократичного цивільного контролю над Службою безпеки України) (р.№7341, н.д. О.Скибінецький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" (щодо вищих спеціалізованих судів) (р.№7042, н.д. В.Пилипенко). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" (щодо вищих спеціалізованих судів, кола осіб та органів, щодо яких здійснюється    державна охорона) (р.№7042-1, н.д. Ю.Кармазін). 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул. Грушевського, 5, третій поверх, зал № 5, о 14.30)

 

1 грудня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз" (нова редакція) (р.№6037, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Товариство Червоного Хреста України" (щодо додаткової відмітної емблеми) (р.№7310, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

1 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" (щодо термінів реструктуризації заборгованості) (р.№7266, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розрахунків за природний газ та електричну енергію (р.№7115, друге читання).

           

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 176 1995 року про безпеку та гігієну праці в шахтах (р.№0195, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо погашення заборгованості перед держбюджетом за субкредитами, наданими енергогенеруючим компаніям)  (р.№7346, н.д. П.Корж).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо  вирішення питань соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження об‘єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами (р.№7308, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо соціального захисту громадян – учасників інших ядерних аварій, випробувань та військових навчань) (р.№7211, н.д. А.Сенченко, С.Веліжанський).

 

             

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари, третій поверх, о 12.00)

 

30 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Пенсійна реформа як складова економічних реформ" (16 лютого 2011 року) (р.№7387, н.д. В.Сушкевич та ін.).

 

2 грудня

(вул.Грушевського,5,  конференц-зал, о 10.00)

 

Інші питання:   

Всеукраїнська нарада на тему: "Доступність. Рівність, Недискримінація. Реалізація основних принципів Конвенції ООН про права інвалідів в Україні" (спільно з Всеукраїнським громадським соціально-політичним об‘єднанням "Національна Асамблея інвалідів України" та Представництвом ООН в Україні).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вулБанкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

1 грудня

           

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо забезпечення моніторингу дотримання прав людини) (р.№7217, н.д. В.Стретович).

           

Інші питання:   

 

Про стан задоволення національно-культурних, мовних потреб корінних народів та національних меншин України (інформація Держкомнацрелігій).

Про хід підготовки до комітетських слухань: "Сучасний стан та шляхи врегулювання проблем у сфері захисту прав трудових мігрантів – громадян України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

 (вул. Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 15.00)

 

1 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про саморегулівні організації (р.№4841-д, повторне перше читання)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №174 1993 року про запобігання великим промисловим аваріям (р.№0194, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо особливостей застосування суб'єктами літакобудування чинного законодавства) (р.№6574, н.д. В.Богуслаєв, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" щодо удосконалення державної реєстрації друкованих засобів масової інформації (р.№7011, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо унеможливлення позбавлення ліцензій на мовлення інакше як на умовах, передбачених законом) (р.№7295, н.д. О.Фельдан, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо вивізного мита на титан губчастий) (р.№7300, н.д. Г.Смітюх).

Проект Закону про запобігання негативному впливу на навколишнє природне середовище колісних транспортних засобів (р.№7318, н.д. О.Тищенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедур банкрутства (р.№7329, КМУ).

Проект Закону про забезпечення працездатної молоді першим робочим місцем зі звільненням роботодавця від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (р.№7347, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо державного нагляду у сфері пожежної безпеки) (р.№7356, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо осіб, які обрали спрощену систему оподаткування) (р.№7364, н.д. К.Ляпіна).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2,  кімн.11, о 14.00)

 

1  грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо ідентифікації соціальної реклами та регулювання окремих видів рекламної діяльності політичних партій та громадських організацій) (р.№3002, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, повторне друге читання).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо приведення у відповідність з Європейською конвенцією про транскордонне телебачення) (р.№5534, н.д. В.Ландік).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо визначення часу закінчення переривання телевізійної програми), (р.№6429, н.д. М.Трайдук та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо скорочення обсягу рекламного часу) (р.№6429-1, н.д. Р.Богдан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо надання телеканалами ідентифікуючої інформації під час реклами) (р.№3631, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо визначення розміру ліцензійного збору) (р.№7021, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони проведення перевірок засобів масової інформації у період передвиборної агітації (р.№7282, н.д. І.Геращенко та ін.).

 

Інші питання:

 

Про проведення комітетських слухань на тему: "Про реформування державної та комунальної преси".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

( вул. Садова, 3а, кімн.1016,  о 14.30)

 

1 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо виплат при народженні дитини) (р.№7131, н.д. О.Сочка).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо захисту прав дітей, що виховуються у неповних сім'ях) (р.№7017, н.д. О.Шевчук).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо державної допомоги на виховання дитини з трирічного віку до досягнення нею вісімнадцяти років) (р.№7096, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо уточнення положень стосовно надання усиновлювачам відпустки для адаптації усиновленої дитини) (р.№7004, н.д. Ю.Колоцей та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

1 грудня       

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України (щодо перенесення робочих днів) (р.№5187, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей" (р.№6510, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання питання оплати одноразової відпустки у зв‘язку з  усиновленням дитини) (р.№7019, друге читання).

Проект Закону про національну систему кваліфікацій (р.№7215, н.д. О.Шевчук, О.Курило).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" щодо формування споживчого кошику (р.№7297, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям" (щодо матеріальної підтримки материнства і дитинства) (р.№7350, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань загальнообов‘язкового державного соціального страхування (щодо стабілізації діяльності фондів загальнообов‘язкового державного соціального страхування) (р.№7365, н.д. В.Хара та ін).

Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан промислової безпеки та охорони праці".

Про проект Постанови про відкликання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про оплату праці" та до розділу другого Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо оплати праці працівників установ, що фінансуються з бюджету) (р.№2128).

Про проект Постанови про відкликання проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо змісту колективного договору) (р.№6599).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо забезпечення державою прав інвалідів на працевлаштування) (р.№7213, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міжнародні договори України" (щодо неприпустимості порушення прав і обмеження соціальних гарантій громадян при укладенні міжнародних договорів) (р.№7129, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про недопущення погіршення пенсійного забезпечення громадян України (р.№7275, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання трудових і службових правовідносин та усунення правових прогалин в законодавстві з питань державної таємниці) (р.№7233,н.д. А.Гриценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо зміни розміру відрахувань із заробітної плати та інших доходів) (р.№7290, н.д. К.Лук‘янова).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Проблеми соціального захисту жінок в умовах реформ в Україні: шлях шокової терапії чи послідовного розвитку" (р.№7296, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 174 1993 року про запобігання великим промисловим аваріям (р.№0194, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 176 1995 року про безпеку та гігієну праці в шахтах (р.№0195, Президент України).

Проект Постанови про заходи щодо стримування темпів зростання цін на продукти харчування першої необхідності (р.№7076, н.д. О.Боднар).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.15)

 

1 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" (щодо порядку видачі дублікатів та копій ліцензій) (р.№6551, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо активізації інвестиційно-інноваційної діяльності) (р.№2356, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про обов‘язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" (щодо коефіцієнту бонус-малус) (р.№2282, н.д. А.Семинога).

 Проект Закону про порядок погашення простроченої заборгованості юридичних осіб перед державою за кредитами, залученими державою або під державні гарантії (р.№2168, н.д. В.Коновалюк).

 

 

 

Головне організаційне управління

26.11.2010 р.