ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 11 – 15 квітня 2011 року

 

  

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 12.00)

 

13 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проекти законів про засади запобігання і протидії корупції в Україні (р.№7487) та про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення (р.№7487-1).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

13 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України та Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо забезпечення коштами міського бюджету міста Києва на виплату стимулюючої муніципальної надбавки для працівників бюджетних установ міського підпорядкування шляхом врегулювання рівня зарахування до доходів бюджету міста Києва податку на доходи фізичних осіб) (р.№8270,  н.д. Ю.Одарченко, О.Чорноволенко).

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо визначення Державного агентства екологічних інвестицій головним розпорядником коштів) (р.№8273, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України (р.№8130-1, н.д. О.Шевчук та ін.).

Проект Закону про Національне бюро антикорупційних розслідувань України (р.№5031, н.д. О.Рябека та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за невиконання вимог, які стосуються розміщення та експлуатації інформаційних вказівників) (р.№8016, н.д. О.Тищенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії хабарництву (р.№8023, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повноважень Науково-консультативної ради при Верховному Суді України) (р.№8032, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального, Кримінально-процесуального кодексів України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення порядку організації і проведення масових заходів та масові заворушення) (р.№8033, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо адміністративного судочинства (р.№8034, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо експертного забезпечення правосуддя у кримінальних справах (р.№8084, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про Державний Гімн України (р.№8085, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедури голосування на виборах та референдумах (р.№8100, н.д. Ю.Одарченко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

13 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за невиконання вимог, які стосуються розміщення та експлуатації інформаційних вказівників (р.№8016, н.д. О.Тищенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду нацизму і фашизму) (р.№8149, н.д.  П.Симоненко, В.Бевз).

Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду тоталітарної ідеології та практики комунізму, нацизму, фашизму) (р.№8149-1, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 18 Закону України "Про міліцію" (щодо підготовки фахівців) (р.№8210, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування (р.№7497, КМУ).

Проект Закону про охоронну діяльність (р.№4824, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо впровадження смертної кари як виду покарання) (р.№8148, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 369 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за дачу хабара) (р.№8197, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над пам’яттю радянських воїнів-визволителів) (р.№8150, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над могилами учасників боротьби за свободу й незалежність України, жертв репресій та геноциду) (р.№8150-1, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порушення законодавства про захист персональних даних (р.№7355, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

13 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відзначення 70-річчя партизанського руху в Україні  (р.№8196, н.д. В.Даниленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" (щодо вдосконалення законодавства у сфері відшкодування матеріальної шкоди реабілітованим громадянам) (р.№7528, н.д. М.Кульчинський).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про державну соціальну допомогу членам сімей військовослужбовців, загиблих в Афганістані та інших державах, в яких велися бойові дії  (р.№0203, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

13 квітня

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Про державну політику щодо вирішення проблеми повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 12.00)

 

13 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та затвердження ставок вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур (р.№8321, КМУ).

 

 

 

Головне організаційне управління

8 квітня 2011 р.