ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 14 – 18 лютого 2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

15 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління землями на території Автономної Республіки Крим (р.№7035, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності" (р.№6368, н.д. Д.Шпенов).

Проект Постанови про заходи щодо реалізації громадянами України конституційного права власності на землю (р.№8044, н.д. Г.Смітюх та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо зміни меж областей) (р.№3049, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо особливостей здійснення експорту об'єктів державного цінового регулювання) (р.№8053, н.д. В.Борт та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо створення регульованого ринку цукру) (р.№7191, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про внесення змін до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки агропромислового комплексу в умовах світової фінансової кризи" (р.№7323, н.д. В.Келестин, І.Сідельник).

Проект Закону про аграрні палати в Україні (р.№7190, н.д. В.Шпак).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо спрощення процедури закупівлі Аграрним фондом товарів, робіт та послуг) (р.№8069, н.д. Г.Калетнік та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо ставки на продукцію із деревини у вигляді брикетів, гранул) (р.№8005, н.д. В.Борт).

   

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Національне бюро антикорупційних розслідувань України (р.№5031, н.д. О.Рябека та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України (щодо реорганізації та предметів відання комітетів) (р.№8051, н.д. В.Писаренко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення  змін до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (щодо повноважень органів місцевого самоврядування в питаннях реконструкції допоміжних приміщень) (р.№7449, н.д. О.Зац, А.Пінчук).

            Проект Закону про введення мораторію на примусову реалізацію житла (р.№7485, н.д. Є.Волинець, М.Кравченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування оплати послуг, які надаються суб’єктами природних монополій (р.№7420, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, об 11.00)

 

15 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Про розгляд  законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України.

 

 Інші питання:

 

            Про погодження розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2011 року № 73-р "Про передачу бюджетних призначень Міністерству оборони".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про центральні органи виконавчої влади (р.№8055, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо повноважень) (р.№8056, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (щодо повноважень місцевих державних адміністрацій) (р.№7344, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо найменування виборчих блоків) (р.№3167, н.д. І.Заєць, Я.Джоджик).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 15.00)

 

14 лютого

 

Інші питання:

 

Про необхідність врегулювання питання щодо управління природно-заповідним фондом України.

 

16 лютого, о 14.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди 25-х роковин Чорнобильської катастрофи (р.№8093, н.д. А.Семинога, М.Шершун).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо розрахунків за природний газ та електричну енергію" (р.№7115).

Проект Закону про гарантії держави щодо виконання рішень суду (р.№7562, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо об'єктів інженерної інфраструктури водопровідного господарства) (р.№8048, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№7065, н.д. Н.Королевська).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про готовність Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України та Міністерства надзвичайних ситуацій України до протидії загрозам екстремізму та тероризму в Україні" (березень 2011 року) (р.№8026, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про розвиток виробництва та споживання біологічних палив (р.№7524, н.д. Г.Калетнік та ін.).

 

Інші питання

 

Інформація про проведення парламентських слухань на тему: "Земля в українській долі: ситуація у земельній сфері, законодавче забезпечення земельних відносин та практика його реалізації".

Про проект рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про результати інвентаризації рішень Ради національної безпеки і оборони України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

15 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану (р.№7378, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо орендних відносин (р.№7098, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статей 55 та 252 Господарського кодексу України (щодо уточнення визначення суб'єктів господарювання) (р.№6347, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань ціноутворення (щодо вдосконалення контролю за цінами на споживчому ринку) (р.№7264, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо зміни переліку об'єктів оренди з метою мінімізації впливу наслідків фінансової кризи) (р.№4384, н.д. В.Кравчук).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

16 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на промислові зразки" (щодо використання російської мови) (р.№1066, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про регіональні мови та мови меншин (р.№1072, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про державні та комунальні господарські об’єднання                 (р.№7057-1, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань захисту національного товаровиробника від субсидованого та зростаючого імпорту (р.№7014, н.д. С.Осика).

Проект Закону про благодійництво та благодійні організації (р.№6343, н.д. Ю.Льовочкіна та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо узгодження їх норм з Конвенцією МОП № 87 про свободу асоціації та захист права на організацію (щодо дотримання прав профспілок) (р.№7342, н.д. М.Волинець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо участі підприємців у страхуванні) (р.№7212, н.д. В.Кириленко, К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за ухилення від відбування покарання) (р.№6681, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо приведення кримінального законодавства України у відповідність із нормами міжнародного права) (р.№7164, н.д. В.Швець).

Проект Закону про деякі питання оптимізації системи оподаткування в Україні (р.№7257, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування під час будівництва Кафедрального собору в м. Києві) (р.№7441, н.д. О.Єдін, М.Зубець).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування під час будівництва Кафедрального собору УПЦ (МП) в м. Києві, Кафедрального собору УПЦ КП у м. Львові, Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ в м. Києві, Церкви святої Покрови УАПЦ в м. Тернополі) (р.№7441-1, н.д. В.Яворівський та ін.).

Проект Закону про господарські об’єднання (р.№7057, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вилучення деяких обставин, що виключають участь у справі захисника) (р.№6597, н.д. Г.Задирко, В.Каплієнко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо допиту неповнолітніх потерпілих і свідків) (р.№7340, н.д. Є.Суслов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування державного технічного огляду транспортних засобів (р.№5066, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до статей 228 і 253 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо перевірки окремих слідчих дій)  (р.№7219, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо подання невідкладної допомоги особам, які перебувають у небезпечному для життя і здоров'я стані (р.№7278, н.д. С.Гусаров).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо охорони дитини) (р.№7390, н.д. В.Малишев).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо захисту дитини від торгівлі людьми та експлуатації) (р.№7391, н.д. В.Малишев).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за ухилення від відбування покарання) (р.№6681, н.д. В.Олійник).  

 

Інші питання:

 

Про звернення народного депутата України Мостіпан У.М. з приводу перегляду рішення Комітету від 03.11.2010 р. щодо проекту Закону "Про внесення змін до статті 122 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо реалізації права на пенсію осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі)" (р.№6382).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України" (щодо порядку оформлення виїзних документів за кордон) (р.№7558, КМУ).

            Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "Про засудження висловлювань, які нівелюють внесок українського народу у перемогу над фашизмом у Другій Світовій війні" (р.№7493, н.д. І.Геращенко, О.Герасим’юк).

            Проект Постанови про дотримання прав української громади в Російській Федерації (р.№8035, н.д. Л.Григорович).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Українсько-російські відносини в сфері гуманітарно-культурного співробітництва" (18 травня 2011 року) (р.№8078, н.д. А.Шкіль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження максимального розміру пенсії та скасування грошової допомоги при виході на пенсію для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (р.№7374, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державний кордон України" (щодо закріплення правового статусу та режиму прилеглої зони України) (р.№7407, н.д. Л.Кожара).

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "До 65-ї річниці Нюрнбергського трибуналу над фашистськими злочинцями" (р.№7405,
н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скорочення переліку державних нагород, розширення обсягу прав нагороджених осіб, встановлення обмежень у нагородженні державними нагородами певних суб’єктів) (р.№7345, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо особливостей усиновлення окремих категорій дітей (р.№7332, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав" (щодо комплектування складу підрозділів) (р.№7415, КМУ).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про дотримання прав української громади в Російській Федерації" (березень 2011 року) (р.№8036, н.д. Л.Григорович).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про благодійництво та благодійні організації (р.№6343, н.д. Ю.Льовочкіна та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку випуску видавничої продукції на умовах державного замовлення (р.№6554, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо будівництва індивідуальних майстерень-студій творчих працівників) (р.№7128, н.д. Л.Грач).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо проведення курсів підвищення кваліфікації народних депутатів України) (р.№7438, н.д. Л.Григорович та ін.).

Проект Постанови про заслуховування звіту Міністра закордонних справ України Грищенка К.І. щодо переслідування російською владою Бібліотеки української літератури в Москві, Об'єднання українців Росії та ліквідації Федеральної національно-культурної автономії українців Росії (р.№8008, н.д. А.Шкіль).

Проект Заяви до Федеральних Зборів Російської Федерації у зв’язку з ситуацією навколо українських громадських інституцій в Росії (р.№8021,
н.д. А.Шкіль).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Українсько-російські відносини в сфері гуманітарно-культурного співробітництва" (18 травня 2011 року) (р.№8078, н.д. А.Шкіль).

 

Інші питання:

 

Про реформування та розвиток циркової галузі України (пропозиції Міністерства культури України).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про вищу освіту (р.№7486, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про вищу освіту (р.№7486-1, н.д. О.Єфремов та ін.).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Шляхи реформування вищої освіти в Україні" (20 квітня 2011 року) (р.№8066, н.д. М.Томенко, В.Полохало).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності наукових парків (р.№6553, друге читання).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо експертизи навчальних програм, підручників для системи загальної середньої освіти) (р.№6444, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" (щодо гранично допустимого навчального навантаження учнів) (р.№7188, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" (про розширення прав суб'єктів дошкільної освіти) (р.№7193, н.д. Л.Оробець).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів" (р.№8009, н.д. К.Самойлик).

 

 Інші питання:

 

Про стан виконання Закону України "Про реструктуризацію  заборгованості з виплат, передбачених  статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 36 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (р.№5108, друге читання).

Проект Постанови про Національне військове меморіальне кладовище (р.№8052, н.д. В.Колесніченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про центральні органи виконавчої влади (р.№8055, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет         Міністрів України" (р.№8056, Президент України).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

16 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про лікарські засоби" (щодо порядку ввезення в Україну лікарських засобів) (р.№7510, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 176 1995 року про безпеку та гігієну праці в шахтах (р.№0195, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ветеринарну медицину" (щодо виробництва та обігу ветеринарних препаратів) (р.№7377, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо подання невідкладної допомоги особам, які перебувають у небезпечному для життя і здоров’я стані (р.№7278, н.д. С.Гусаров).

 

Інші питання:

 

Про концептуальні засади та стан підготовки проектів законодавчих актів, спрямованих на забезпечення реалізації заходів щодо реформування системи медичного обслуговування,  передбачених Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".

Про роль Національної академії медичних наук України у забезпеченні реформи системи охорони здоров’я України.

 

 

Комітет з питань паливно-енергетичного

комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

______________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до ст. 43 та ст. 48 "Гірничого Закону України" (щодо забезпечення соціальних прав сімей померлих пенсіонерів, які отримують пенсії у зв'язку із втратою годувальника) (р.№7439, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до статті 12-1 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" щодо впорядкування питань соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження підприємств з видобування і переробки уранових руд, ядерних установок і об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, (р.№6713, н.д. М.Мартиненко).

Проект Закону про внесення змін до статті 17-1 Закону України "Про електроенергетику" (щодо вдосконалення системи тарифоутворення на електроенергію, яка виробляється з біогазу) (р.№8028, н.д О.Горошкевич).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про розвиток виробництва та споживання біологічних палив (р.№7524, н.д. Г.Калетнік та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

16 лютого

 

Інші питання:

 

            Парламентські слухання на тему: "Стан проведення пенсійної реформи та шляхи її вдосконалення".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.00)

 

15 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо промислово-фінансової групи) (р.№7477, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування та інших законодавчих актів України щодо регулювання окремих операцій (р.№6482, н.д. В.Крайній та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до розділу XХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо врегулювання окремих положень вивезення товарів в митному режимі експорту підприємствами-виробниками (р.№8091, н.д. Г.Калетнік  та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо ставки на продукцію із деревини у вигляді брикетів, гранул) (р.№8005, н.д. В.Борт).

 

Інші питання:

 

            План роботи Комітету на восьму сесію.

Інформація про практику запровадження та застосування положень  Податкового кодексу України.

Проект Положення "Про почесну відзнаку Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

16 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції" (р.№2232).

Проект Закону про запобігання дискримінації щодо осіб літнього і похилого віку в Україні (р.№7224, н.д. О.Зарубінський, М.Шершун).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про заслуховування звіту Міністра закордонних справ України Грищенка К.І. щодо переслідування російською владою Бібліотеки української літератури в Москві, Об'єднання українців Росії та ліквідації Федеральної національно-культурної автономії українців Росії (р.№8008, н.д. А.Шкіль).

Проект Постанови про дотримання прав української громади в Російській Федерації (р.№8035, н.д. Л.Григорович).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нотаріат" (щодо вимог на заняття нотаріальною діяльністю) (р.№7304, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо правочинів стосовно майна неповнолітніх осіб та запобігання проявам корупції при наданні дозволів органами опіки та піклування) (р.№6189, друге читання). 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони проведення перевірок засобів масової інформації у період передвиборної агітації (р.№7282, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у ході виборчого процесу (р.№7336, н.д. І.Денькович, М.Трайдук).

Проект Закону про регулювання лобістської діяльності в Україні (р.№7269, н.д. В.Коновалюк).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підсудності спорів) (р.№6608, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (щодо уточнення визначення суб'єктів, які мають право звертатися до суду) (р.№6348,  н.д Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Господарського процесуального кодексу України (щодо процесуального статусу судді) (р.№7492, н.д. Д.Притика).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо строків звернення до суду (р.№7467, н.д. О.Шустік).

 Проект Закону про гарантії держави щодо виконання рішень суду (р.№7562, КМУ).

Проект Закону про судовий збір (р.№7530, н.д. В.Писаренко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повернення дитини) (р.№8003, н.д. Ю.Льовочкіна).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо використання відеоконференцзв'язку) (р.№4174, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про порядок відшкодування шкоди, завданої незаконними діями органів державної влади або місцевого самоврядування (р.№4672, н.д О.Білозір).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо надання митним органам права досудового слідства у справах про контрабанду) (р.№5479, н.д В.Ар”єв та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вилучення деяких обставин, що виключають участь у справі захисника) (р.№6597, н.д. Г.Задирко, В.Каплієнко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул. .Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 14.00)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення дозвільних процедур (р.№6220, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (щодо продажу лікарських засобів та виробів медичного призначення у сільській місцевості) (р.№7548,  н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо ліцензування виробництва, оптової та роздрібної торгівлі сумішами для куріння і речовинами для ароматизації повітря) (р.№7456, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про  внесення зміни до статті 19 Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію і сертифікацію" щодо методики розрахунку вартості робіт, пов'язаних з обов'язковою сертифікацією продукції (р.№8025, КМУ).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства про державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності) (р.№7473, н.д. О.Бондаренко).

Проект Закону про  внесення змін до статті 20 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (щодо порядку передачі бази даних) (р.№7519, н.д. О.Бондаренко А.Шевченко).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заходів забезпечення та належного виконання державного контролю (нагляду) за харчовою продукцією) (р.№7553, н.д. А.Давиденко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено не головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо особливостей закупівлі підприємствами авіаційної промисловості та придбання вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу на умовах фінансового лізингу) (р.№7334, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо робіт із стандартизації та метрології) (р.№7392, н.д. Є.Мармазов).

Проект Закону про виробництво військової техніки (р.№7520, КМУ).

Проект Закону про встановлення мораторію на деякі заходи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (р.№8018, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо упорядкування міжнародних автомобільних перевезень) (р.№8029, н.д. В.Каплієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо звільнення окремих категорій громадян від пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги та збільшення заробітної плати працівників житлово-комунальної сфери (р.№8071, н.д. Ю.Сербін, М.Потапчук).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо ліцензування мовлення) (р.№6596, н.д. О.Бондаренко, Ю.Мороко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення доступу осіб з вадами слуху до інформації (р.№6618, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо супроводження реклами лікарських засобів попередженням про загрозу самолікування) (р.№4708, друге читання).

Проект Закону про реформу державної та комунальної преси (р.№6468, н.д. С.Курпіль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заборони ліцензування та цензурування інформації, що розповсюджується мережею Інтернет) (р.№7327, н.д. О.Боднар та ін.).

 

Інші питання:

 

Про Рекомендації комітетських слухань: "Про реформування державної та комунальної преси", які відбулися 22 грудня 2010 р.

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стимулювання молоді, яка займається підприємницькою діяльністю) (р.№6443, н.д. А.Яценюк).

 Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді.

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Інститут сім'ї в Україні: стан, проблеми та шляхи їх вирішення" (червень 2011 року) (р.№8079, н.д. О.Білозір, К.Лук’янова).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо допиту неповнолітніх потерпілих і свідків) (р.№7340, н.д. Є.Суслов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення порядку надання допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим верствам населення та покращення їх соціального захисту (р.№7488, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 14.30)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про радіочастотний ресурс" (щодо спрощення умов користування радіочастотним ресурсом України) (р.№7397, н.д. Ю.Мороко, В.Корж).

Проект Закону про внесення змін до статті 36 Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо звільнення від сплати обов’язкових послуг автостанцій) (р.№7465, н.д. І.Денькович, В.Камчатний).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо скасування талона до посвідчення водія та вдосконалення регулювання у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху) (р.№7066, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про повітряне сполучення (р.№0200, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо особливостей здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг підприємствами авіаційної промисловості та придбання вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу на умовах фінансового лізингу) (р.№7334, н.д. В.Шпак).

 

Інші питання:

 

Інформація Рахункової Палати України "Про результати аудиту виконання Програми розвитку міжнародних транспортних коридорів в Україні".

Про підсумки роботи Комітету за період сьомої сесії.

Про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.15)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про господарські товариства" та "Про цінні папери та фондовий ринок" щодо розкриття інформації на фондовому ринку (р.№7106, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо іпотечних облігацій (р.№7107, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 62 Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо розкриття банківської таємниці на вимогу тимчасових слідчих комісій, спеціального прокурора та спеціальних слідчих) (р.№3673-1, н.д. Ю.Кармазін).

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.15)

 

17 лютого

 

Інші питання:

 

Про орієнтовний перелік підприємств, пакети акцій яких запропоновані Фондом держмайна до продажу у 2011 році.

Інформація ФДМУ щодо приватизації ВАТ "Укртелеком".

 

 

Головне організаційне управління

15 лютого 2011 р.