ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 16  – 20 травня   2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.00)

 

17 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про основи продовольчої безпеки України (р.№8370, н.д. М.Кравченко).

Проект Закону про продовольчу безпеку України (р.№8370-1, н.д. Г.Калетнік та ін.).

Про проект  рекомендацій щодо парламентських слухань на тему: “Земля в українській долі: ситуація у земельній сфері, законодавче забезпечення земельних відносин та практика його реалізації ” (доопрацьований).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не головний.

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» (щодо підприємств спиртової та лікеро-горілчаної промисловості) (р.№8291, н.д. Г.Калетнік)

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

18 травня

 

Інші питання:   

 

Слухання у Комітеті: "Про стан виконання у 2010 році правоохоронними та  іншими державними органами Законів України "Про боротьбу з корупцією", "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" та забезпечення належного прокурорського нагляду у цих сферах".

"Про практику застосування законів з питань боротьби з тероризмом".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Велика Житомирська, 9, о 15.00)

 

18 травня

 

Інші питання:

 

Про підготовку проекту Житлового кодексу України до розгляду у другому читанні.

Використання  коштів державного та місцевих бюджетів на розвиток регіонів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

18 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про збільшення прожиткового мінімуму та розміру мінімальної заробітної плати в 2011 році (р.№8281, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо використання коштів від приватизації ВАТ "Укртелеком" для підвищення мінімального рівня пенсійного забезпечення) (р.№8323, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо підвищення рівня першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки) (р.№8334, н.д. В.Полохало та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо підпорядкування відомчих закладів охорони здоров’я) (р.№8338, н.д. А.Кожем’якін, Р.Забзалюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України, щодо яких надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

18 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про введення мораторію на вирубку полезахисних лісових смуг та захисних лісових насаджень (р.№8414, н.д. П.Мовчан).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері охорони лісових ресурсів (р.№8415, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо збільшення витрат на забезпечення лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№8427, н.д. В.Карпук, М.Потапчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо національних комісій, що здійснюють державне регулювання природних монополій, у сфері зв‘язку та інформатизації, ринків цінних паперів і фінансових послуг (р.№8403, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлюваних джерел енергії (р.№8455, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

17 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення процедур банкрутства та особливостей ліцензування діяльності арбітражних керуючих) (р.№6612, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання відчуженню об‘єктів права державної власності що не підлягають приватизації (доопрацьований відповідно до Постанови Верховної Ради України №3040-VІ від 17.02.2011) (р.№4552).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (р.№7244, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо надання документів, які підтверджують вартість продукції) (р.№1263, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про  захист прав споживачів" (щодо інформації про харчову продукцію) (р.№7093, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо уточнення визначення термінів та положень закону стосовно прав споживачів) (р.№2714, н.д. К.Ляпина).

 

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

 (вул.Садова, 3-а, кімн. 620, о 15.00)

 

18 травня

 

IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо зміни джерела сплати сум адміністративно-господарських санкцій та пені) (р.№8302,  н.д. О. Єфремов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відкриття доступу до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (р.№8373, н.д. Н. Королевська, К. Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо спрощення процедури закупівлі Державною службою зайнятості товарів, робіт та послуг) (р.№8422, н.д. С.Гриневецький).

Проект Закону про внесення змін до розділу XХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо оподаткування насіння сільськогосподарських культур) (р.№8213, н.д. С.Терещук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування товарів, що тимчасово ввозяться на митну територію України (р.№7314, н.д. П.Климець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про угоди про розподіл продукції" (щодо державних гарантій) (р.№7402, н.д. О.Горошкевич).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на зазначення походження товарів" (щодо мовних питань при реєстрації кваліфікованого походження товарів) (р.№1067, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (щодо дотримання вимог санітарного законодавства)  (р.№8063, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо випуску акцій) (р.№7509, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" (щодо мовних вимог) (р.№1065, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 138 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за незаконну лікувальну діяльність)  (р.№7189, н.д. В. Шемчук).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17-1 Закону України "Про електроенергетику" (щодо умов стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел) (р.№8231, н.д. І. Глущенко, П.Корж).

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ  та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

18 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень (р.№8397, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів і одурманюючих засобів (р.№8357, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статей 255, 265-2, 321-1, 322 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо удосконалення окремих положень (р.№6480, н.д. В.Чуднов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" (щодо узгодження строку перевірки громадян у зв'язку з допуском їх до державної таємниці) (р.№8179, н.д. О.Скибінецький).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за хабарництво) (р.№8305, н.д. М.Катеринчук).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну податкову службу в Україні" (щодо структури податкової міліції) (р.№6682-1, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

18 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан та перспективи розвитку економічних відносин з ЄС (зона вільної торгівлі) та Митним союзом.

Проект Закону про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків № 3 та 4 Хмельницької АЕС (р.№8227, н.д. В.Кириленко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо безпеки) (р.№8374, н.д. Б.Дейч, О.Зац).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

 (вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

18 травня

 

Інші питання:   

 

Слухання у Комітеті: "Розвиток сільських  бібліотек  як інформаційних і культурних центрів".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

18 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо гарантій захисту вищої школи в умовах кризи) (р.№4544, н.д. Л.Оробець).

 Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України   (щодо   посилення   гарантій   самоврядування  вищих  навчальних  закладів) (р.№6445, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту" (щодо запобігання дискримінації при вступі до початкової школи) (р.№6515, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності наукових парків (р.№6553, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну програму інформатизації" (щодо щорічної підготовки програми завдань (робіт) на бюджетний рік) (р.№7505, КМУ).

Проект Постанови про затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2010-2012 роки (р.№7025, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальну середню  освіту"  (щодо  гранично  допустимого  навчального   навантаження  учнів)  (р.№7188, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" (про розширення прав суб’єктів дошкільної освіти) (р.№7193, н.д. Л.Оробець).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів" (р.№8009, н.д. К.Самойлик).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо земель сільськогосподарських науково-дослідних установ і навчальних закладів) (р.№7531, н.д. Г.Калетнік).

Проект Закону про внесення доповнення до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо встановлення відповідальності за підроблення документів про освіту (р.№8171, н.д. І.Шаров).

Проект Закону про внесення змін до статті 18 Закону України "Про міліцію" (щодо підготовки фахівців) (р.№8210, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про стан виконання Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних  закладів".

Про результати проведення Рахунковою палатою України аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на підготовку робітничих кадрів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

_____________________________________________________________________

( вул. Садова, 3-а, кімн. 1224, о 15.00)

 

18 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект схвалення рішення Президента України щодо направлення миротворчого контингенту для участі  України в наданні підтримки Операції ООН у Кот-д’Івуарі  (р.№8499, Президент України).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.30)

 

18  травня

 

ІІ.  Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (щодо продажу лікарських засобів та виробів медичного призначення через фельдшерські, фельдшерсько-акушерські пункти, сільські дільничні лікарні та амбулаторії особам, які проживають в сільській місцевості) (р.№7548, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення умов для забезпечення жителям сільської місцевості конституційної можливості придбати медикаменти) (р.№7549, н.д. О.Ляшко). 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо підпорядкування відомчих закладів охорони здоров’я) (р.№8338, н.д. А.Кожем’якін, Р.Забзалюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (щодо дотримання вимог санітарного законодавства) (р.№8063, н.д. М.Шершун).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

17 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Енергетична стратегія України та проблема безпеки ядерної енергетики у контексті подій на японських АЕС після землетрусу" (травень 2011 року) (р.№8349, н.д. Ю.Костенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження (р.№6713, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо упорядкування функцій органів державного нагляду в електроенергетиці (р.№8152, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 48 Гірничого Закону України (щодо соціальних гарантій працівникам гірничих підприємств) (р.№6437, повторне друге читання).  

Пропозиції Президента України до Закону "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (р.№7024).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо національних комісій, що здійснюють державне регулювання природних монополій, у сфері зв'язку та інформатизації, ринків цінних паперів і фінансових послуг (р.№8403, Президент України).

 

18 травня

 

Інші питання:

 

Слухання у Комітеті: "Стан та перспективи правового регулювання ядерної безпеки АЕС України в умовах нових викликів".

 

           

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

18 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо уточнення окремих положень)  (р.№8434,  н.д. В.Сушкевич).

Проект Постанови про проголошення в Україні 2011 року Роком пам'яті загиблих у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (р.№8435, н.д. В.Колесніченко, Л.Ісаєв).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (організація сурдоперекладу в державних телеорганізаціях) (р.№8214, н.д. Ю.Стець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо унеможливлення звільнення інвалідів при скороченні чисельності чи штату працівників) (р.№8087, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

 

Інші питання:

 

Про стан реалізації Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" в частині соціального захисту ветеранів війни.

           

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

18 травня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (щодо приведення норм національного законодавства у відповідність до європейських стандартів) (р.№8090, н.д. А.Парубій, Л.Григорович).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про невідкладну евакуацію громадян України з інших держав у випадку виникнення в них надзвичайних ситуацій (р.№8123, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального, Кримінально-процесуального кодексів України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення порядку організації і проведення масових заходів та масові заворушення) (р.№8033, н.д. Ю.Кармазін).

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 5, третій поверх, о 12.00)

 

18    травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції (р.№7408, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 40 Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо надання права кожному народному депутату України особисто звертатися з конституційним поданням щодо визнання неконституційними актів Верховної Ради України, прийнятих з порушенням процедури особистого голосування) (р.№8328, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 290 Цивільного кодексу України (щодо відомостей про донора) (р.№8318, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Раду міністрів Автономної Республіки Крим (р.№8191, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 123 Сімейного кодексу України (щодо визначення батьків дитини, народженої в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій) (р.№8212, н.д. К.Лук’янова).

Проект Закону  про внесення  змін  до Регламенту Верховної Ради України (щодо посилення відповідальності й дисципліни народних депутатів шляхом об'єктивного табелювання відпрацьованого ними робочого часу) (р.№8074, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо ставок за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (р.№8296, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул. .Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 14.30)

 

17 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про   внесення зміни до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо безпеки праці) (р.№8484, н.д. В.Хара, Т.Єгоренко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо державного експортного контролю) (р.№8488,  КМУ).

Проект Закону про фінансове оздоровлення державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова" (р.№8425, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедур припинення юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців  (р.№8295, повторне друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено не головним:

 

Проект Закону про перелік предметів, які звільняються від сплати мита у зв'язку з організацією та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (р.№8443,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про митний тариф України" (щодо ставок ввізного мита на кондиціонери) (р.№8452,   КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 38 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо інформування громадян про відсутність глютену у харчових продуктах) (р.№8493,  н.д. В.Пєрєдєрій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо запровадження нових інститутів захисту прав платників податків, стимулювання розвитку малого бізнесу та пріоритетних галузей економіки, подолання корупції та забезпечення верховенства права) (р.№8398, н.д. А.Яценюк).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

18 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо посилення відповідальності й дисципліни народних депутатів шляхом об’єктивного табелювання відпрацьованого ними робочого часу) (р.№8074, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Регламенту Верховної Ради України (щодо особливостей формування календарного плану роботи сесії Верховної Ради України) (р.№8173, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо підвищення політичної відповідальності суб’єктів законодавчої ініціативи під час внесення законопроектів) (р.№8280, н.д. М.Катеринчук). 

  Проект Постанови про запровадження громадського обговорення законопроектів на сайті Верховної Ради України (р.№8007, н.д. О.Фельдман).

 

                       

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.00)

 

18  травня 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено  головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо унеможливлення позбавлення ліцензій на мовлення інакше як на умовах, передбачених законом) (р.№7295, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо ліцензування мовлення) (р.№6596, н.д. О.Бондаренко, Ю.Мороко).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту населення та інформаційного простору від негативного впливу) (р.№8371, н.д  П.Унгурян та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є  головним:

 

Проект Закону до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду нацизму і фашизму) (р.№8149, н.д. П.Симоненко, В.Бевз).

Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду тоталітарної ідеології та практики комунізму, нацизму, фашизму) (р.№8149-1, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функцій прокуратури (р.№8208, н.д. В.Стретович).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

18 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення доповнення до статті 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо страхування учасників змагань (р.№5137,  друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім‘ям з дітьми" (щодо визначення статусу одиноких батьків) (р.№8088, н.д. К.Лук‘янова).

Проект Закону про внесення змін до статті 123 Сімейного кодексу України (щодо визначення батьків дитини, народженої в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій) (р.№8212, н.д. К.Лук‘янова).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім‘ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла) (р.№8413, н.д. К.Самойлик).

            

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

18 травня 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення порядку надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим верствам населення та покращення їх соціального захисту) (р.№7488, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статей 19 та 43 Закону України "Про охорону праці" (щодо штрафних санкцій) (р.№6134, повторне друге читання).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Реформування трудового законодавства України" (21 вересня 2011 року) (р.№8394, н.д. В.Коновалюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статей 19, 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо встановлення нормативів робочих місць для працевлаштування інвалідів (р.№8345, н.д. А.Кінах).

 

Інші питання:

 

Про хід виконання рекомендацій "круглого столу" на тему: "Реалії та перспективи подолання бідності в Україні".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

18 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання ринків фінансових послуг (р.№7511, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо нагляду на консолідованій основі) (р.№7399, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо цільових облігацій (р.№7331, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та затвердження ставок вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур (р.№8321, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо викупу облігацій) (р.№8439, КМУ).

 

Інші питання:   

 

Інформація Голови Державної податкової служби України Захарченка В.Ю. про результати роботи Державної податкової служби України за 2010 рік і перший квартал 2011 року та заходи по вдосконаленню діяльності органів податкової служби.

 

 

Головне організаційне управління

17.05.2011 р.