ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 18  – 22 квітня 2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

21 квітня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про насіння і садивний матеріал" (р.№6598, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань створення та діяльності фермерських господарств (р.№7512, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури посвідчення права власності на землю (р.№6422, друге читання).

 Проект Закону про внесення змін до Земельного Кодексу України (щодо приведення у відповідність із Кодексом України про надра) (р.№8238, н.д. П.Мельник та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання деяких суперечливих питань) (р.№8217, н.д. В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо надання державних пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам) (р.№8126, н.д. Є.Кирильчук).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.30)

 

19 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Щодо розміру витрат, що підлягають декларуванню особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (до р.№7487).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів (щодо вдосконалення організаційно-правових основ боротьби з організованою злочинністю) (р.№8255, н.д. В.Малишев та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 369 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за дачу хабара) (р.№8197, н.д. В.Шемчук).

 

21 квітня, о 9.00

             

       І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено  головним:

 

           Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо арешту активів, що пов’язані з фінансуванням тероризму та стосуються фінансових операцій, зупинених відповідно до рішення, прийнятого на підставі резолюцій Ради безпеки ООН, та визначення порядку доступу до таких активів  (р.№8224, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом (р.№8274, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про додаткові заходи зниження негативного впливу офісних будівель на навколишнє середовище (р.№7515, н.д. К.Бондарєв).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо об'єктів інженерної інфраструктури водопровідного господарства) (р.№8048, н.д. В.Даниленко).

 

Інші питання:   

Про результати аудиту ефективності використання субвенцій на соціально-економічний розвиток Львівської, Тернопільської та Волинської областей.

Про результати аудиту виконання програм реформування та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Донецької та Луганської областей.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

 (вул. Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України та Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо забезпечення коштами міського бюджету міста Києва на виплату стимулюючої муніципальної надбавки для працівників бюджетних установ міського підпорядкування шляхом врегулювання рівня зарахування до доходів бюджету міста Києва податку на доходи фізичних осіб) (р.№8270, н.д. Ю.Одарченко, О.Чорноволенко).

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо визначення Державного агентства екологічних інвестицій головним розпорядником коштів) (р.№8273, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (25 законопроектів).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _____________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевіх  виборів.

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо порядку призначення почесних звань) (р.№8139, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про статус державного курорту – Всеукраїнської дитячої оздоровниці міста Євпаторія (р.№8129, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо державної реєстрації політичних партій) (р.№5423, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об‘єднання громадян" (щодо державної реєстрації об‘єднань) (р.№6056, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення процедури реєстрації політичних партій) (р.№7253,  н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 22 Закону України "Про столицю України – місто-герой Київ" (щодо утворення адміністративних комісій) (р.№8061, н.д. І.Лисов).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про оголошення природних територій міста Хмільника Вінницької області курортом державного значення (р.№8271, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 15.00)

 

18 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо визначення Державного агентства екологічних інвестицій головним розпорядником коштів) (р.№8273, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функцій прокуратури (р.№8208, н.д. В.Стретович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення принципу провадження господарської діяльності суб'єктами приватного права без застосування печаток (р.№8215, КМУ).

Проект Закону про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків № 3 та 4 Хмельницької АЕС (р.№8227, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України, Урядом Російської Федерації та Урядом Словацької Республіки про перевезення ядерних матеріалів між Російською Федерацією і Словацькою Республікою через територію України (р.№0205, КМУ).

Проект Закону про Раду міністрів Автономної Республіки Крим (р.№8191, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження (р.№6713, н.д. М.Мартиненко).

 

Інші питання:

 

Про лист Рахункової палати України щодо аудиту використання коштів державного бюджету на протипожежний захист у Вінницькій та Хмельницькій областях.

Про лист Рахункової палати України щодо аналізу стану виконання рекомендацій Міжнародного координованого аудиту Чорнобильського фонду "Укриття".

Про пропозиції щодо Основних напрямів бюджетної політики на
2012 рік.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

19 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 60 Закону України "Про захист економічної конкуренції" (щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності органів Антимонопольного комітету України) (р.№2696, н.д. В.Пилипенко, С.Власенко).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист економічної конкуренції" (р.№3436, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до Господарського кодексу України (щодо обмежень у здійсненні підприємницької діяльності) (р.№4651, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про концесії" щодо обмеження надання у концесію деяких об'єктів державної чи комунальної власності (р.№4813, н.д. О.Новіков).

Проект Закону про внесення змін до частини першої пункту 1 статті 24, частини першої пункту 5 Прикінцевих та Перехідних положень Закону України "Про акціонерні товариства" (р.№6293, н.д. А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо зміни строків приведення у відповідність з нормами Закону Статуту та інших внутрішніх положень акціонерних товариств, створених до набрання чинності цього Закону) (р.№6293-1, н.д. І.Бережна, Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань бухгалтерського обліку (р.№8194, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо випуску акцій) (р.№7509, КМУ).

Про зняття з розгляду деяких законопроектів.

 

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.620, о 15.00)

 

20 квітня

 

Інші питання:   

 

Слухання у Комітеті: "Про стан переговорного процесу щодо створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Європейським Союзом і перспективи його завершення.

 

20 квітня, о 16.00

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо обмеження розміру неустойки у випадку  несвоєчасного повернення споживачем суми споживчого кредиту) (р.№8242, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення окремих положень по продажу, маркуванню, рекламі та забороні куріння тютюнових виробів) (р.№8326, н.д. Л.Григорович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо  вдосконалення діяльності саморегулівних організацій на фондовому ринку (р.№8234, н.д. І.Прасолов).

Проект Закону про зміни до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо обмеження реклами лікарських засобів) (р.№8065, н.д. П.Симоненко).

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров‘я (щодо прискорення надання першої медичної допомоги в невідкладних та екстремальних ситуаціях) (р.№7359, н.д. О.Зарубінський).

Проект Закону про ставку вивізного (експортного) мита на титан губчастий (р.№8169, н.д. Г.Смітюх).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо упорядкування функцій органів державного нагляду в електроенергетиці (р.№8152, КМУ).

Проект Закону про гарантії держави щодо виконання рішень суду (р.№7562, КМУ).

Проект Закону про спрощення реалізації інвестиційних проектів та запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності в Сумській області (р.№8004, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо допиту неповнолітніх потерпілих і свідків) (р.№7340, н.д. Є.Суслов та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за невиконання вимог, які стосуються розміщення та експлуатації інформаційних вказівників) (р.№8016, н.д. О.Тищенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду нацизму і фашизму) (р.№8149, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду тоталітарної ідеології та практики комунізму, нацизму, фашизму) (р.№8149-1, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 18 Закону України "Про міліцію" (щодо підготовки фахівців) (р.№8210, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування (р.№7497, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо впровадження смертної кари як виду покарання) (р.№8148, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 369 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за дачу хабара) (р.№8197, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над пам'яттю радянських воїнів-визволителів) (р.№8150,  н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над могилами учасників боротьби за свободу й незалежність України, жертв репресій та геноциду) (р.№8150-1, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порушення законодавства про захист персональних даних (р.№7355,  друге читання).

Проект Закону про охоронну діяльність (р.№4824, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо забезпечення права підозрюваного, обвинуваченого, підсудного на захист (р.№6654, друге читання).

Проект Закону про внесення доповнення до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо встановлення відповідальності за підроблення документів про освіту (р.№8171, н.д. І.Шаров).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо визначення строків тримання під вартою на стадії судового розгляду кримінальної справи (р.№8229, н.д. В.Стретович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" щодо вдосконалення системи кадрового забезпечення органів внутрішніх справ  (р.№7547, н.д. В.Малишев).

 

Інші питання:  

 

Про звернення народного депутата України Шемчука В.В. щодо неправомірних дій працівників правоохоронних органів стосовно засудженого Рафальського Олександра Анатолійовича.

Про звернення Васьковської Ніни Василівни щодо неналежного розгляду органами прокуратури скарг про необ’єктивне розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом вбивства її сина Васьковського П.М.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про невідкладну евакуацію громадян України з інших держав у випадку виникнення в них надзвичайних ситуацій (р.№8123, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків № 3 та 4 Хмельницької АЕС (р.№8227, н.д. В.Кириленко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження максимального розміру пенсії та скасування необґрунтованих пільг і привілеїв при виході на пенсію для осіб, уповноважених на виконання функцій держави, а також підвищення  мінімального розміру пенсії за віком (р.№8101, н.д. Д.Ветвицький).

 

Інші питання:

 

Про стан виконання Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про дипломатичну службу" (№2911-VІ від 11.01.2011 р.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Сучасне становище суспільної моралі в Україні, проблеми і перспективи, та стан дотримання законодавства в цій сфері" (жовтень 2011 року) (р.№8264, н.д. В.Дем‘янчук, В.Даниленко).

Проект Постанови про відзначення на державному рівні 300-річчя заснування Олешківської Січі (р.№8361, н.д. О.Журавко).

Проект Постанови про відзначення 80-річчя з дня народження Григора Тютюнника  (р.№8366, н.д. В.Яворівський).

Проект Постанови про відзначення 90-річчя з дня народження Дмитра Луценка (р.№8382, н.д. В.Яворівський).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.30)

 

21 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про оголошення природних територій міста Хмільника Вінницької області курортом державного значення (р.№8271, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів та заборони вживання тютюнових виробів) (р.№6018, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо заборони вживання тютюнових виробів (р.№6457, Ю.Костенко та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (щодо продажу лікарських засобів та виробів медичного призначення через фельдшерські, фельдшерсько-акушерські пункти, сільські дільничні лікарні та амбулаторії особам, які проживають в сільській місцевості) (р.№7548, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення умов для забезпечення жителям сільської місцевості конституційної можливості придбати медикаменти) (р.№7549, н.д. О.Ляшко). 

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Енергетична стратегія України та проблема безпеки ядерної енергетики у контексті подій на японських АЕС після землетрусу" (травень 2011 року) (р.№8349, Ю.Костенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом") (р.№2208, н.д Є.Мармазов, Д.Сирота).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ДП "Донбасантрацит") (р.№4091, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про впорядкування обігу нафтопродуктів (р.№7484,
н.д. М.Полянчич).

 

Інші питання:

Розвиток літакобудування в Україні. 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення конституційних прав на отримання пенсії громадянами України, які перебувають за кордоном) (р.№6695, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення виконання Рішення Конституційного Суду України №25-рп/2009 про необхідність приведення у відповідність до Конституції України положень законів, що регламентують виплату пенсій пенсіонерам, які постійно проживають у державах, з якими Україною не укладено відповідного міжнародного договору) (р.№6695-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" (щодо вдосконалення законодавства у сфері відшкодування матеріальної шкоди реабілітованим громадянам) (р.№7528, н.д. М.Кульчинський).

 

Інші питання:

 

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності  використання коштів державного бюджету на забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації.

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

20 квітня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" (щодо вдосконалення законодавства у  сфері відшкодування матеріальної шкоди реабілітованим громадянам) (р.№7528, н.д. М.Кульчинський).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про інформацію" (щодо приведення норм Закону України "Про інформацію" у відповідність з Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод) (р.№8201, н.д. С.Курпіль).

Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2012 рік (р.№8348, КМУ).

Проект Закону про гарантії держави щодо виконання рішень суду (р.№7562, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 14.30)

 

19 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про  внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення законодавства про заборону грального бізнесу в Україні (р.№8024, друге читання).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження принципу державної реєстрації юридичних осіб на підставі модельного статуту (р.№8146, друге читання. 

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№7065, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" щодо заявницького принципу (р.№8372, н.д. Н.Королевська, К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відкриття доступу до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (р.№8373, н.д. Н.Королевська, К. Ляпіна).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Одеський припортовий завод") (р.№2209, н.д. Є.Мармазов).

Проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо фізичних осіб та фізичних осіб підприємців) (р.№2398, н.д. І.Горіна).

Проект Закону про визначення механізму конкурентної реалізації окремих видів державного майна та майна, що перейшло у державну власність (р.№2440,  н.д. В.Шпак В.Ф. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення діяльності саморегулівних організацій на фондовому ринку (р.№8234, н.д. І.Прасолов).

Проект Закону про основи продовольчої безпеки України (р.№8370,  н.д. М.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про пожежну безпеку" (щодо декларативного принципу) (р.№8388, н.д. К.Ляпіна).

 

20 квітня, о 16.00

(Виїзне засідання, Державне підприємство "АНТОНОВ")

 

Інші питання:

Розвиток літакобудування в Україні. 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

20  квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо визначення часу закінчення переривання телевізійної програми) (р.№6429, друге читання).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо унеможливлення позбавлення ліцензій на мовлення інакше як на умовах, передбачених законом) (р.№7295, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо забезпечення права журналістів на захист джерел інформації) (р.№8256, н.д. А.Павловський та ін.).

 

Інші питання:

 

            Про затвердження робочої групи по підготовці до другого читання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо приведення у відповідність із вимогами Європейської Конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення) (р.№6342).

            Про нагородження працівників секретаріату Комітету з питань свободи слова та інформації відзнаками Верховної Ради України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 143 Сімейного кодексу України щодо обов‘язку батька забрати дитину з пологового будинку" (р.№6007).

Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді (р.№8144, повторне перше читання).

Проект Закону про оголошення природних територій міста Хмільника Вінницької області курортом державного значення (р.№8271, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення деяких пільгових категорій громадян робочими місцями на підприємствах, установах, організаціях, що використовують найману працю) (р.№8135, н.д. А.Яценюк).

 

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(Виїзне засідання, м.Житомир, вул.Театральна, 7,

Обласна державна телерадіокомпанія, об 11.00)

 

20 квітня

 

Інші питання:

 

Актуальні проблеми соціальної політики в державі.

Проекти законів, що знаходяться на розгляді у Комітеті та парламенті (Трудовий кодекс України, про Державну службу, щодо пенсійної реформи).

Практика застосування Закону України "Про соціальний діалог в  Україні".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України (р.№8130, н.д. Є.Царьков, О.Царьов).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України (р.№8130-1, н.д. О.Шевчук та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання ринків фінансових послуг (р.№7511, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо ставок за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно) (р.№8296, КМУ).

 

Інші питання:   

 

Про результати роботи Державної митної служби України за 2010 рік та заходи по удосконаленню діяльності митних служб.

 

 

 

Головне організаційне управління

18.04.2011 р.