ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 29 червня  – 1 липня 2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

29 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" щодо розвитку фізичної культури і спорту (р.№8688, н.д. В.Корж та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла) (р.№8413,
н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо збільшення витрат на забезпечення лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№8427, н.д. В.Карпук, М.Потапчук).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" щодо відновлення виплат надбавок та фінансування інших державних соціальних гарантій дітям війни" (р.№8471, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо використання коштів від приватизації ВАТ "Укртелеком" для підвищення мінімального рівня пенсійного забезпечення)" (р.№8547, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо заходів з охорони праці) (р.№8485, н.д. В.Хара, Т.Єгоренко).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу
України (щодо функціонування закладів охорони здоров’я) (р.№8522,
н.д. А.Кожем’якін, Р.Забзалюк).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо централізації депозитарної системи України (р.№8510, н.д. І.Прасолов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (р.№8406, н.д. С.Соболєв).

            Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо вдосконалення окремих питань порядку розгляду законопроектів з метою підвищення якості законодавчої роботи)" (р.№8534, н.д. Д.Ветвицький).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності тимчасових адміністрацій) (р.№8565, КМУ).

            Проект Закону про деякі заходи щодо фінансової стабілізації діяльності кредитних спілок (р.№8497, н.д. О.Білозір).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо функцій уповноваженого органу) (р.№8491, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін  до статті 9 Закону України "Про громадянство України" щодо підстав не прийняття до громадянства України" (р.№8468-1, н.д. Д.Ветвицький).

            Проект Закону про ратифікацію Кредитної угоди (Проект "Будівництво повітряної лінії 750 кВ Запорізька АЕС- Каховська") між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (р.№0213, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо уточнення механізму виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за продані ними переробним підприємствам молоко і м'ясо) (р.№8536, н.д. К.Ващук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту вітчизняних товаровиробників у відповідь на дискримінаційні та/або недружні дії іноземних держав, митних союзів або економічних угруповань (р.№8571, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до пункту 1 статті 9 Закону України "Про вибори народних депутатів України" щодо встановлення граничного вікового цензу для обрання на посаду народного депутата України" (р.№8599, н.д. М.Потапчук).

            Проект Закону про внесення змін до пункту 1 статті 9 Закону України "Про вибори Президента України" щодо встановлення граничного
вікового цензу для обрання на посаду Президента України" (р.№8600,
н.д. М.Потапчук ).

            Проект Закону про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (р.№8570,  КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Збройні Сили України" (щодо застосування зброї в мирний час)" (р.№8551, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо накладення арешту на морські судна" (р.№8553, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо порядку розгляду питань про обрання на посаду судді)" (р.№8568, н.д. С.Ківалов).

            Проект Закону про внесення змін до Земельного та Лісового кодексів України щодо збереження лісів" (р.№8489, КМУ).

            Проект Закону про оголошення природних територій міста Миргорода Полтавської області курортом державного значення" (р.№8574, КМУ).

            Проект Закону про регулювання фінансової діяльності у сфері грального бізнесу в Україні" (р.№8401-1, н.д. О.Царьов).           

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо зниження ставок єдиного внеску для фізичних осіб - підприємців" (р.№8529, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (р.№8531, КМУ).

 

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

29 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів і одурманюючих засобів (р.8357, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо подання невідкладної допомоги особам, які перебувають у небезпечному для життя і здоров'я стані (р.№7278, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про охорону інформації з обмеженим доступом, що є власністю держави  (р.8490, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо дотримання таємниці сповіді) (р.№5335, друге читання).   

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів) (р.№7146, друге читання).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду" (щодо шкоди, завданої порушенням процесуальних строків) (р.№6442, н.д. М.Катеринчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення доставляння обов'язкового примірника документів (р.№8541, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

29 червня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

          Проект Закону про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту (р.№7252, друге читання).

Проект Закону про правовий статус іноземців та осіб без громадянства  (р.№8570, КМУ).

            Проект Закону про документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України (р.№8507, н.д. В.Коновалюк та ін.).

            Проект Закону про документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України (р.№8507-1, КМУ).

 

 

 

 

Головне організаційне управління

24  червня 2011р.