ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 30 травня – 3 червня 2011 року

 

  

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

31 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 28 Закону України "Про землеустрій" щодо скорочення строку виготовлення документації із землеустрою (р.№8387, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності щодо умов відчуження та набуття права власності (р.№8260, н.д. Д.Шпенов, В.Бевзенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення контролю за використанням земельних ресурсів  (р.№8385, н.д. Ю.Литвин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо ліквідації невідповідності між терміном освоєння земельної ділянки(р.№4293, н.д. О.Маліч).

 

Інші питання:

 

Інформація і пропозиції Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо переліку державних підприємств спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, майно яких вилучено шляхом передачі державному підприємству "Укрспирт", та тих, які доцільно перепрофілювати на виробництво інших видів продукції для відновлення їх ефективної роботи.

 

 

  

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.20)

 

31 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними" (р.№8158, друге читання).

Проект Закону про правила професійної етики на публічній службі та запобігання конфлікту інтересів (р.№4420, н.д. В.Бевз).

Проект Закону про протидію торгівлі людьми (р.№8469, н.д. О.Зарубінський).

  

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державну службу з питань декларування   (р.№8283,  н.д. Г.Москаль).

 

Інші питання:

 

Про прийняття Рекомендацій слухань у Комітеті, що відбулися 18.05.2011 року, на тему: "Про стан виконання у 2010 році правоохоронними органами та іншими державними органами Законів України "Про боротьбу з корупцією", "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" та забезпечення належного прокурорського нагляду у цих сферах".

Про прийняття рішення за результатами розгляду на засіданні Комітету 18.05.2011 року питання щодо практики застосування законів з питань боротьби з тероризмом.

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

1 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку розрахунків за житлово-комунальні послуги та підвищення якості їх надання (р.№7099, друге читання).

Проект Закону про особливості перетворення комунальних унітарних підприємств, які провадять діяльність у сфері централізованого водо-, теплопостачання та водовідведення, в  господарські  товариства (р.№8356, КМУ).

  Проект  Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо вдосконалення системи управління житловим фондом та вирішення окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг) (р.№8391, н.д. В.Бондик та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об`єктів права державної та комунальної власності" (щодо об`єктів інженерної інфраструктури водопровідного господарства) (р.№8048, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про здійснення  державних  закупівель" (щодо побутових відходів)  (р.№8557, н.д. І.Лисов).

 

Інші питання:    

    

Інформація про діяльність Робочої групи, створеної Комітетом для підготовки законопроекту, спрямованого на подальше вдосконалення правового регулювання забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.

 

  

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

1 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (р.№8545, н.д. В.Баранов, П.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо виплат ветеранам війни) (р.№8347, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо забезпечення фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу) (р.№8408, н.д. М.Перестенко, І.Сідельник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла) (р.№8413, н.д.К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо збільшення витрат на забезпечення лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№8427, н.д. В.Карпук, М.Потапчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (20 законопроектів).

 

 

  

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

1 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державну службу (р.№8306, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

1 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про пожежну безпеку" (щодо перевірок) (р.№8263, н.д. В.Ландик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо підвищення ефективності та гарантій соціального захисту) (р.№8453, н.д. К.Бондарєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (щодо екологічного та мисливського туризму) (р.№8405, н.д. В.Каплієнко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо визначення понять екологічний та мисливський туризм) (р.№8360, н.д. В.Каплієнко та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення контролю за використанням земельних ресурсів) (р.№8385, н.д. Ю.Литвин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відповідальності за забруднення повітря продуктами горіння) (р.№8502, н.д. С.Міщенко).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлюваних джерел енергії (р.№8455, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування коштів, що надаються на підвищення безпеки ЧАЕС) (р.№8473, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про підготовку до проведення виїзного засідання Комітету 7 червня 2011 року в м. Кривий Ріг.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

31 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відчуження майна суб'єктів господарювання державного сектору економіки (р.№8441, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення регулювання у сфері захисту економічної конкуренції) (р.№7419, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо уточнення визначення термінів та положень закону стосовно прав споживачів) (р.№2714, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо залучення інвестицій житлово-будівельних кооперативів у масове житлове будівництво) (р.№3545, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про режим іноземного інвестування" (р.№6363,  н.д. С.Терьохін).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Господарського кодексу України (щодо особливостей управління господарською діяльністю у комунальному секторі економіки) (р.№7543, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо об'єктів інженерної інфраструктури водопровідного господарства) (р.№8048, н.д. В.Даниленко).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.30)

 

31 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Протоколу до Угоди про партнерство і співробітництво між Україною та Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами про Рамкову угоду між Україною та Європейським Співтовариством про загальні принципи участі України в програмах Співтовариства (р.№0206, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Другого додаткового протоколу до Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах (р.№0207, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Другого додаткового протоколу до Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах (р.№8467, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо спрощення процедури закупівель Аграрним фондом і аграрними вищими навчальними закладами товарів, робіт та послуг) (р.№8164, н.д. Г.Калетнік та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до розділу XХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо врегулювання окремих положень вивезення товарів в митному режимі експорту підприємствами-виробниками (р.№8091, н.д. Г.Калетнік та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" (щодо мовних вимог) (р.№1065,  н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на зазначення походження товарів" (щодо мовних питань при реєстрації кваліфікованого походження товарів) (р.№1067, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відкриття доступу до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (р.№8373, н.д. Н.Королевська, К.Ляпіна).

 Проект Закону про єдині принципи пенсійного забезпечення громадян та стипендії працівникам культури, освіти, охорони здоров'я, соціального забезпечення та деяким іншим категоріям осіб (р.№8145, н.д. А.Павловський).

 Проект Закону про внесення змін до Законів України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" і "Про банки і банківську діяльність" (щодо визначення деяких термінів та понять) (р.№8277,  н.д. С.Аржевітін).

Проект Закону про особливості здійснення державних закупівель електричної енергії, послуг з її постачання, передачі та розподілу, природного і нафтового газу та послуг з його транспортування, розподілу, зберігання та постачання (р.№8207, н.д. І.Глущенко, П.Корж).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення належного державного контролю (нагляду) за харчовою продукцією) (р.№8459, н.д. А.Давиденко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

1 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Другого додаткового протоколу до Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах (р.№8467Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про охорону інформації з обмеженим доступом, що є власністю держави (р.№8490, КМУ). 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів і одурманюючих засобів(р.№8357, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за хабарництво) (р.№8305, н.д. М.Катеринчук).

 Проект Постанови про заслуховування інформації Генерального прокурора України Пшонки В.П. та Міністра внутрішніх справ України Могильова А.В. щодо вжитих заходів розшуку по встановленню осіб, винних у скоєнні вбивства Анастасії Балябіної та Тетяни Мізіної та стан розкриття і розслідування цього злочину (р.№8261, н.д. В.Швець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за порушення правил рибальства) (р.№8447, н.д. В.Бондик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пожежної безпеки) (р.№7268, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до статей 122 і 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо регулювання відносин у сфері дорожнього руху) (р.№6121, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо зміни статусу зізнання як доказу вини в кримінальних справах) (р.№6059, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду нацизму і фашизму) (р.№8149, н.д. П.Симоненко, В.Бевз).

 Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду тоталітарної ідеології та практики комунізму, нацизму, фашизму) (р.№8149-1, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над пам'яттю радянських воїнів-визволителів) (р.№8150, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над могилами учасників боротьби за свободу й незалежність України, жертв репресій та геноциду) (р.№8150-1, н.д. В. Кириленко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Другого додаткового протоколу до Європейської конвенції  про взаємну допомогу у кримінальних справах (р.№0207, Президент України).

 

Інші питання:

 

Про депутатський запит народного депутата України Кармазіна Ю.А. щодо перевірки факту отримання суддею Апеляційного суду Харківської області Бородіним М.М. громадянства Російської Федерації.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

1 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про приєднання України до Конвенції про право, що застосовується до дорожньо-транспортних пригод (р.№0209, Президент України).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди про Правила визначення країни походження товарів у Співдружності Незалежних Держав (р.№0211, КМУ).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди про співробітництво держав-учасниць СНД у створенні, використанні та розвитку міждержавної мережі інформаційно-маркетингових центрів для просування товарів і послуг на національні ринки (р.№0212, КМУ).

            Проект Закону про денонсацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України (р.№8293, н.д. А.Парубій).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Протоколу до Угоди про партнерство і співробітництво між Україною та Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами про Рамкову угоду між Україною та Європейським Співтовариством про загальні принципи участі України в програмах Співтовариства (р.№0206, Президент України).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(виїзне засідання, Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, Національний історико-етнографічний заповідник "Переяслав", о 9.00)

 

червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про відзначення 150-річчя від дня смерті та дня перепоховання Тараса Григоровича Шевченка" (р.№8418, н.д. В.Яворівський).

 Проект Постанови про відзначення 50-річчя з дня смерті Валентина Феліксовича Войно-Ясенецького (святителя і сповідника Луки), православного святого, вченого, лікаря-хірурга, подвижника, архієпископа Кримського та Сімферопольського (р.№8476, н.д. П.Ющенко).

Проект Постанови про відзначення 320-річчя від дня народження Калнишевського Петра Івановича (1691-1803), політичного і військового діяча, останнього кошового отамана Запорозької Січі (р.№8478, н.д. П.Ющенко).

 Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Стан та перспективи розвитку державно-конфесійних відносин в Україні"   (5 жовтня 2011 року) (р.№8548, н.д. Д.Жванія та ін.).

 

Інші питання:

 

Про стан та перспективи розвитку Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав" як осередку української духовності (в контексті підготовки до відзначення 200-ліття Т.Г.Шевченка та 300-ліття Г.С.Сковороди).

Про Звіт Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на надання загальної та спеціальної художньої і музичної освіти.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зала № 5, о 14.30)

 

червня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про реформування у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві системи охорони здоров’я (р.№8533, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» (щодо дотримання вимог санітарного законодавства) (р.№8063, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо функціонування закладів охорони здоров’я) (р.№8522, н.д. А.Кожем’якін, Р.Забзалюк).  

  

Інші питання:

 

Про стан підготовки до проведення парламентських слухань на тему: "Про сучасний стан і перспективи розвитку фармацевтичної галузі України".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 3, о 14.30)

 

1 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (р.№7024).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлюваних джерел енергії (р.№8455, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 17-1 Закону України "Про електроенергетику" щодо вдосконалення системи тарифоутворення на електроенергію, яка виробляється з біогазу (р.№8028, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування коштів, що надаються на підвищення безпеки ЧАЕС) (р.№8473, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про затвердження рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Стан та перспективи правового регулювання ядерної безпеки АЕС України в умовах нових викликів".

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(виїзне засідання, м. Одеса, о 10.00)

 

30-31 травня

 

Інші питання:

 

Європейська конференція: "Імплементація положень Плану дій Ради Європи щодо сприяння правам і повній участі людей з обмеженими можливостями у суспільстві на 2006-2015 роки" в рамках головування України в Комітеті міністрів Ради Європи (щодо реалізації Плану дій та визначення пріоритетів на наступні роки).

 

1 червня

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.30)

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

 

Проект Закону про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи  (доопрацьований) (р.№7455,  КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

1 червня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про громадянство України" (щодо національної безпеки) (р.№8468, Президент України).

Проект Закону про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту (р.№7252, КМУ).

 

2 червня

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

Інші питання:

 

"Круглий стіл" на тему: "Оптимізація законодавства щодо попередження насильства в сім’ї та перспективи правового регулювання гендерного насильства".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 5, 3-й поверх, о 12.00)

 

31 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про безоплатну правову допомогу (р.№4406, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, 14.00)

 

1 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо регулювання трансляції програм і передач з платними інтерактивними конкурсами) (р.№4510, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони шахрайства у засобах масової інформації) (р.№5176, н.д. С.Міщенко, Г.Герман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо уточнення поняття "спеціалізовані видання" та усунення протиріч між окремими положеннями Закону) (р.№5316, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо визначення часу закінчення переривання телевізійної програми) (р.№6429, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення) (р.№8298, КМУ).

 

Інші питання:

 

            Про ситуацію, що склалася навколо ТРК “Антена-плюс” (м. Черкаси).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

1 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо багатодітних сімей) (р.№8314, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" щодо обов’язковості встановлення категорій об’єктам туристичної інфраструктури (р.№7293, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обмежень у використанні допоміжних репродуктивних технологій) (р.№8282, н.д. К.Лук’янова).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" (щодо уточнення компетенції органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування у сфері соціального становлення та розвитку молоді) (р.№8038, н.д. А.Пінчук).

 

 

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

1 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про використання електронних соціальних карток при наданні та отриманні пільг, послуг, виплат та інших соціальних гарантій (р.№8178, н.д. В.Коновалюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування (щодо стабілізації діяльності фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування) (р.№7365, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань державних гарантій відновлення заощаджень громадян (р.№8228, н.д. П.Симоненко та ін.).

 Проект Постанови про звернення до Президента України Януковича В.Ф. з пропозицією про звільнення з посади Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики України Тігіпка С.Л. (р.№8555, н.д. М.Мартиненко).

 Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про державну політику щодо вирішення проблеми повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян".

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо заходів з охорони праці) (р.№8485,  н.д. В.Хара, Т.Єгоренко).

 

Інші питання:

 

Інформація Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на підготовку робітничих кадрів.

Про результати моніторингу із забезпечення прав громадян на соціальний захист у 2010 році, проведеного Центром соціального партнерства та лобіювання Національного університету "Києво-Могилянська академія".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

1 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання правових відносин між кредиторами та споживачами фінансових послуг (р.№7351, н.д. Ю.Полунєєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання ринків фінансових послуг (р.№7511, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо викупу облігацій) (р.№8439, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо заборони продажу у малих архітектурних формах) (р.№7457, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва) (р.№8521, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№8521-1, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва і запровадження права тимчасового призупинення подання звітності) (р.№8521-2, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів (щодо удосконалення деяких норм Податкового кодексу України) (р.№8217, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо врегулювання правових відносин між кредиторами та споживачами фінансових послуг) (р.№8389, н.д. Ю.Полунєєв та ін.).

 

 Інші питання:

 

Про підписання Меморандуму щодо партнерства та співпраці між Комітетом Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики та Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація платників податків України".

 

Головне організаційне управління

27 травня 2011 р.