ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на  3  – 7 жовтня 2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

4 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу" (щодо сприятливих умов для вітчизняних машинобудівних підприємств) (р.№8764, н.д. І.Прасолов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо здійснення додаткових заходів по розвитку тваринництва) (р.№8789, н.д. В.Шпак).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до статті 38 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо інформування громадян про відсутність глютену у харчових продуктах) (р.№8493, н.д. В.Пєрєдєрій та ін.).

 

   

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 13.30)

 

5 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України “Про страхування” (щодо приведення у відповідність до законодавства) (р.№8754, КМУ).             

            Проект Закону про внесення змін до статті 257 Кримінально-процесуального кодексу України щодо слухань судами кримінальних справ про злочини, вчинені у складі організованої групи або злочинної організації (р.№9107, н.д. В.Бевз  та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до статті 364 Кримінального кодексу України (щодо декриміналізації відповідальності окремих службових осіб) (р.№9157, В.Кириленко, В.Мойсик).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання інвестиційної діяльності у сфері житлово-комунального господарства (р.№8640, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо регулювання інвестиційної діяльності у сфері житлово-комунальних послуг та вдосконалення механізму тарифоутворення) (р.№9033, н.д. В.Бондик  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України" щодо питання виконання Кредитної угоди між Європейським банком реконструкції та розвитку і комунальним підприємством "Водоканал" м. Запоріжжя (р.№8720, н.д. О.Пеклушенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення строку відведення земельних ділянок для містобудівних потреб (р.№8679, КМУ).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законодавчих актів (р.№9158, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати" (нова редакція) (р.№9002, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо забезпечення соціальних гарантій громадян) (р.№9006, н.д. А.Павловський, О.Сочка).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України щодо забезпечення належного соціального захисту працівників відомчих закладів та установ (р.№9108, н.д. В.Бевз).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації бюджетного процесу та посилення відповідальності за виконання державного бюджету (р.№9017, н.д.  Н.Королевська).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (16 законопроектів).

 

Інші питання:

 

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _____________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо умов визнання результатів другого туру виборів) (р.№5450, н.д. Я.Джоджик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо врахування волевиявлення громадян, які не підтримують жодного з кандидатів в Президенти) (р.№5450-1, н.д. А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо врахування голосів виборців, які не підтримали жодного кандидата) (р.№5552, н.д. А.Яценюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2012 рік (р.№9000, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про захист тварин від жорстокого поводження (р.№8423, н.д. О.Доній).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за накидання сміття) (р.№9131, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стандартизації та обов'язкової сертифікації (р.№7064, н.д. Н.Королевська).

 Проект Закону про внесення змін до розділу VІI "Прикінцеві положення" Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо соціального захисту громадян) (р.№8779, н.д. А.Семинога та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо відновлення конституційних гарантій соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та деяких інших осіб) (р.№8738, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення процедури розмежування земель державної та комунальної власності (р.№9104, КМУ).

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки (р.№9159, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запровадження європейських стандартів у кримінальній юстиції) (р.№9165, н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Закону про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької АЕС (р.№9064, н.д. В.Кириленко).

 

Інші питання:

 

Про лист Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо недоцільності розроблення окремого проекту Загальнодержавної програми ведення сільськогосподарського виробництва на радіаційно забруднених територіях.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

4 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про території пріоритетного розвитку (р.№7255, н.д. О.Тищенко).

            Проект Закону про внесення змін до статті 24 Господарського кодексу України (щодо особливостей управління господарською діяльністю у комунальному секторі економіки) (р.№7543, н.д. Н.Королевська).

            Проект Закону про  внесення змін до статті 1 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо надання філіям юридичних осіб права участі у процедурі закупівель) (р.№8517, н.д. О.Ляшко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення державних закупівель та правового режиму майна Збройних  сил України) (р.№8642, н.д. О.Надоша).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

5 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, членів їх сімей та інші види соціального захисту таких осіб (р.№0224, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення у відповідність до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№9032, н.д. Н. Королевська).

Проект Закону про метрологію та метрологічну діяльність (р.№8562-1, н.д. С. Майборода  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення соціальних гарантій працівникам гірничих, шахтобудівних (вуглебудівних) підприємств, державних воєнізованих аварійно-рятувальних служб (формувань) у вугільній промисловості (р.№9184, н.д. В. Турманов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про інвестиційну діяльність" (щодо приведення у відповідність термінології) (р.№9024, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного та Господарського кодексів України (щодо договорів комерційної концесії) (р.№8515, н.д. В.Толстенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 48 Господарського процесуального кодексу України (щодо оплати за проведення судової експертизи) (р.№7396, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про професійний розвиток працівників на виробництві (р.№9161, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України "Про соціальний діалог в Україні" (р.№9152, КМУ).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про Загальнодержавну комплексну програму розвитку високих наукоємних технологій" (р.№9154, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відомчої реєстрації транспортних засобів) (р.№9209, н.д. С.Василенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо перевізників-претендентів) (р.№9126, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.М.Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

5 жовтня

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Про реформування системи органів Міністерства внутрішніх справ України і впровадження європейських стандартів".

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про співробітництво у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях (р.№0223, КМУ).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, членів їх сімей та інші види соціального захисту таких осіб (р.№0224, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки на територію Союзу Радянських Соціалістичних Республік (р.№8692, н.д. М.Косів).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Перелік пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації" (щодо виключення із Переліку будівель Почаївської лаври) (р.№9105, н.д. Д.Шенцев, Ю.Бут).

Проект Постанови про відзначення 110-ї річниці з дня народження Героя Радянського Союзу Ватутіна Миколи Федоровича (р.№9200, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Постанови про відзначення 80 - річчя з дня народження видатного естрадного співака Ю. Й. Богатикова (р.№9205, н.д. Л.Грач).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про протидію екстремізму (р.№9156, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення конституційних прав заарештованих осіб на медичну допомогу та віросповідання) (р.№9206, н.д. В.Олійник).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів” (щодо механізму контролю продукції, яка містить ГМО) (р.№8494, друге читання).

Проект Закону про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб (р.№2447, КМУ). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про авторське право та суміжні права” (щодо порядку збору авторської винагороди організаціями колективного управління) (р.№6528, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері інтелектуальної власності (р.№7526, КМУ).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: “Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання” (21 березня 2012 року) (р.№9179, н.д. К.Самойлик).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про співробітництво у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях (р.№0223, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо упорядкування питання адміністративних послуг (р.№8671, КМУ).

Проект Закону про національну систему кваліфікацій (р.№8726, н.д. О.Шевчук та ін.).

 

Інші питання:

 

Про затвердження кандидатур на здобуття щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення парламентських слухань на тему: “Створення в Україні сприятливих умов розвитку індустрії програмного забезпечення (грудень 2011 року).

Про результати проведення Рахунковою палатою України аудиту державної системи біобезпеки.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

5 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2012 рік (р.№9000, КМУ).

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки  (р.№9159, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.М.Грушевського,5,  зала №5, о 14.00)

 

5 жовтня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" щодо пересилання в поштових, у тому числі міжнародних, відправленнях стандартних зразків, призначених для використання державними спеціалізованими експертними установами при здійсненні ними судово-експертної діяльності (р.№8269, н.д. С.Гусаров).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо забезпечення права споживачів на безпечність продукції (р.№9190, н.д. В.Олійник).

Проект Постави про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин, що призвели до ситуації, яка склалася довкола ЗАТ "Індар" (р.№9207, н.д. І.Плохой та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки" (щодо розміщення коштів фінансового резерву у цінні папери, що емітуються державою) (р.№8782, н.д. М.Романюк, В.Демчишен).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлюваних джерел енергії (р.№8455, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до статті 48 Гірничого Закону України щодо соціальних гарантій працівникам гірничих підприємств" (р.№6437).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Гарантійної Угоди (Проект з енергоефективності) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р.№0228, Президент України).

 

Інші питання:

 

Інформація про стан справ щодо будівництва заводу з виробництва ядерного палива в Україні.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо прав інвалідів (р.№8315, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" щодо забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виготовленими за індивідуальним замовленням (р.№9050, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо виплати одноразової грошової допомоги при звільненні військовослужбовцями, особами рядового та навчальницького складу) (р.№9171, н.д. П.Симоненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо виплати одноразової грошової допомоги при звільненні) (р.№9171-1, н.д. О.Кузьмук).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

5 жовтня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державну підтримку Української Спільноти за кордоном (р.№6047, н.д. О.Білозір).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про недопущення погіршення пенсійного забезпечення громадян України (р.№9004,  н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" (щодо збереження страхового стажу застрахованим особам, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) (р.№8776, н.д. В.Хара та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.М.Грушевського, 5, зал 5, о 12.00)

 

4 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення провадження у справах про заставу нерухомого майна  (р.№8513, н.д. В.Толстенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо упорядкування питання адміністративних послуг (р.№8671, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо забезпечення права журналістів на захист джерел інформації) (р.8256, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за провопорушення у сфері господарської діяльності)  (р.9221,  Президент України).

Проект Закону про внесення змін до статті 116 Регламенту Верховної Ради України щодо підготовки законопроектів  (р.9070, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про ринок земель (р.9001, н.д. Г.Смітюх).

Проект Закону про ринок земель (р.9001-1, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а,  кімн.1034-а, о 15.00)

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про врегулювання господарської діяльності пов'язаної з промисловим виловом риби у річках (р.№9183,  н.д. О.Надоша).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено не головним:

 

Проект Закону про професійний розвиток працівників на виробництві (р.№9161,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організації роботодавців" (щодо приведення Закону у відповідність до вимог законодавства про соціальний діалог) (р.№8708,  н.д. А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації (р.№8723, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про співробітництво у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях (р.№0223, КМУ).

 

  Інші  питання.

 

Питання щодо необхідності приватизації окремих підприємств авіаційної та космічної галузей України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Полохала В.І.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів на відповідність вимогам Регламенту Верховної Ради України (16 законопроектів).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

5 жовтня

 

Інші питання:

 

            Круглий стіл: "Про стан та проблеми розвитку шахів в Україні".

 

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо стимулювання роботодавців для працевлаштування молоді на перше робоче місце) (р.№8783, н.д. А.Пінчук та ін.).

Проект Закону про професійний розвиток працівників на виробництві (р.№9161, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" (щодо збереження страхового стажу застрахованим особам, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) (р.№8776, н.д. В.Хара та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заробітної плати) (р.№8756, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо гарантування розміру виплат дітям та деяким іншим постраждалим) (р.№8784, н.д. К.Бондарєв).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо розміру податкової соціальної пільги та особливостей оподаткування доходів окремих категорій громадян) (р.№9037, н.д. К.Бондарєв).

Проект Постанови про врахування при підготовці проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" обсягу коштів, необхідних для проведення компенсаційних виплат спадкоємцям померлих вкладників у відповідності Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (р.№9118, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Постанови про заслуховування інформації Кабінету Міністрів України про стан економічного і соціального розвитку України за 2010 рік та вісім місяців 2011 року (р.№9119, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо поширення дії Закону на шахтарів нерудних та розсипних родовищ) (р.№9094, н.д. М.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо забезпечення соціальних гарантій громадян) (р.№9006, н.д. А.Павловський, О.Сочка).

Проект Закону про внесення змін до пункту 167.1 статті 167 Податкового кодексу України (щодо зменшення податку на зарплату) (р.№9081, н.д. О.Ляшко).  

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.00)

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Пропозиції Президента України до Закону "Про маркування підакцизних нафтопродуктів маркерами акцизного податку" (р.№7484).

Проект Закону про перелік предметів, які звільняються від сплати мита у зв'язку з організацією та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (р.№9175, н.д. В.Хомутиннік, О.Зац).

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо ставок за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно) (р.№8296, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 201 Податкового кодексу України (щодо податкових накладних) (р.№9173, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 157 Податкового кодексу України (щодо Національної академії наук України) (р.№9090, КМУ).

 

 

 

 Головне організаційне управління

3 жовтня 2011 р.