ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 5  – 9 вересня 2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

          Проект Закону про протидію торгівлі людьми (р.№8469, н.д. О.Зарубінський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

          Проект Постанови про недопущення упередженого та вибіркового правосуддя при розгляді кримінальних справ відносно Луценка Ю.В. та Тимошенко Ю.В. (р.№8733, н.д. А.Яценюк).

          Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії торгівлі людьми (р.№8702, н.д. В.Каплієнко та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів (щодо вдосконалення правового регулювання забезпечення реалізації житлових права мешканців гуртожитків)  (р.№8678,  друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання інвестиційної діяльності у сфері житлово-комунального господарства (р.№8640, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР (щодо визначення житлової та загальної площ об'єкту житлової нерухомості) (р.№8203, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 97 Податкового кодексу України (щодо житлово-будівельних кооперативів і товариств співвласників житла) (р.№8751, н.д. В.Рибак та І.Лисов).

 

Інші питання:

           

План роботи Комітету на дев’яту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо збільшення витрат на забезпечення лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№8427, н.д. В.Карпук, М.Потапчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" щодо відновлення виплат надбавок та фінансування інших державних соціальних гарантій дітям війни (р.№8471, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо використання коштів від приватизації ВАТ "Укртелеком" для підвищення мінімального рівня пенсійного забезпечення) (р.№8547, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо фінансування заходів із безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки) (р.№8572, н.д. І.Кириленко, В.Кравчук).

Проект Закону про внесення змін до додатка №3 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо компенсації витрат надходжень через скасування та зменшення вартості платних послуг, що надаються підрозділами МВС) (р.№8676, н.д. В.Забарський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо посилення державної підтримки розвитку сільського господарства в 2011 році) (р.№8653, н.д. В.Кравчук).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо скасування механізму обов’язкової передачі частини коштів місцевого бюджету до державного бюджету у випадку, якщо розрахунковий обсяг деяких доходів місцевого бюджету перевищує розрахунковий обсяг його видатків (р.№8482, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо функціонування закладів охорони здоров’я) (р.№8522, н.д. А.Кожем’якін, Р.Забзалюк).

Проект Закону про внесення змін до статті 55 Бюджетного кодексу України (щодо доповнення переліку захищених видатків Державного бюджету України) (р.№8730, н.д. С.Ківалов).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (75 законопроектів).

 

Інші питання:        

 

            Графік розгляду проекту Закону про Державний бюджет України на 2012 рік.

            Погодження рішень Кабінету Міністрів України  щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету. 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про державну службу (р.№8306, друге читання).

            Проект Закону про систему нагород в Україні (р.№8072, н.д. С.Власенко).

            Проект Закону про внесення зміни та доповнень до деяких законів України щодо передвиборної агітації та висвітлення виборчого процесу у засобах масової інформації (р.№2764, н.д. А.Шевченко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення процедури реєстрації політичних партій) (р.№7253, н.д. С.Власенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення деяких змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" (про вдосконалення механізму захисту) (р.№8613, н.д. В.Каплієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Червону книгу України" та Закону України "Про тваринний світ" (р.№8612, н.д. В.Каплієнко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (щодо екологічного та мисливського туризму) (р.№8405, н.д. В.Каплієнко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо визначення понять екологічний та мисливський туризм) (р.№8360,
н.д. В.Каплієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення у відповідність до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№9032, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за порушення у сфері охорони та використання лісового фонду) (р.№8415-1, н.д. В.Чуднов).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на дев`яту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.30)

 

6 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Протоколу до Угоди про партнерство і співробітництво між Україною та Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами про Рамкову угоду між Україною та Європейським Співтовариством про загальні принципи участі України в програмах Співтовариства (р.№0206, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 48 Господарського процесуального кодексу України (щодо оплати за проведення судової експертизи) (р.№7396, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення державних закупівель та правового режиму майна збройних сил України) (р.№8642, н.д. О.Надоша).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо визначення основних термінів та сфери застосування закону) (р.№8772, н. д. В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо впровадження системи електронних державних закупівель)  (р.№8633, н.д. І.Горіна).

Проект Закону про внесення змін до статті 161 Податкового кодексу України щодо особливостей внесення податку на прибуток Національною акціонерною компанією Нафтогаз України (р.№8043, н.д. О.Журавко).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про митний тариф України" (щодо ставок ввізного мита на кондиціонери) (р.№8452, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підтримки радіомовлення державною мовою) (р.№8095, н.д. В.Уколов та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Грузії про повітряне сполучення. (р.№0220, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності (р.№8597, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за ухилення від служби осіб цивільного захисту в особливий період) (р.№8684, КМУ).

Проект Закону ро внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правових наслідків порушення суддями, прокурорами та слідчими прав та свобод людини і громадянина, закріплених Конституцією України (р.№8615, н.д. Ю.Прокопчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відповідальності за забруднення повітря продуктами горіння) (р.8502, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення заходів протидії екстремістській діяльності) (р.№8537, н.д. В.Колесніченко).

 Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо ознайомлення з матеріалами кримінальної справи) (р.№8377, н.д. І.Рибаков, В.Каплієнко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо забезпечення права журналістів на захист джерел інформації) (р.№8256, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення (р.№7483, н.д. В.Бевз).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо уточнення підслідності) (р.№4505, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо обов'язків та прав міліції при забезпеченні дозвільної системи органами внутрішніх справ) (р.№4829, н.д. В.Грицак).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо зміни статусу зізнання як доказу вини в кримінальних справах) (р.№6059, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про міліцію" (щодо вимог до осіб, які приймаються на службу до міліції) (р.№6418, друге читання).

   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств (р.№6434, друге читання).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на дев’яту сесію

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кмін.209, о 15.00)

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про відзначення 120-річчя з дня народження Блаженнішого Патріарха Кардинала Йосифа Сліпого (р.№8525, н.д. П.Мовчан).

            Проект Постанови  про відзначення 600-річчя села  Космач Косівського  району Івано-Франківської області (р.8623, н.д. В.Чуднов, І.Зварич).

            Проект Постанови про вшанування пам’яті жертв Корюківської трагедії під час Другої світової війни (р.№8752, н.д. В.Литвин та ін.).

            Проект Постанови про відзначення 170-річчя з дня народження Миколи Віталійовича Лисенка (р.№8759, н.д. В.Карпук та ін.).

            Проект Постанови про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2012 році (р.№8769, н.д. В.Карпук, В.Яворівський).

            Проект Постанови про відзначення 150-річчя з дня народження Миколи Пимоненка (р.№9060, н.д. М.Томенко).

            Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження Андрія Малишка (р.№9061, н.д. М.Томенко).

 

Інші питання:

 

            Про звернення народних депутатів України до Голови Верховної Ради щодо  проведення у Верховній Раді України Національного молитовного сніданку.

            Про звіт Рахункової палати щодо результатів аналізу виконання повноважень органами державної влади щодо контролю за дотриманням законодавства в частині податкових пільг, наданих суб’єктам господарювання у сфері книговидавничої справи.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону прав на винаходи і корисні моделі” (щодо охорони прав на секретні винаходи і корисні моделі)  (р.№2750, н.д. С.Давимука).

Проект Постанови про зміну порядку обчислення часу на території України (р.№8330, н.д. О.Надоша).

Проект Постанови про запровадження мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання в адміністративно-територіальних одиницях України, де такі навчальні заклади складають менше половини від їх загальної кількості (р.№8131,
н.д. А.Парубій та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо посилення гарантій самоврядування вищих навчальних закладів) (р.№6445, н.д. А.Яценюк).

 

Інші питання:

 

Про державну підтримку видання та використання “Словника української мови” у 20 томах.

План роботи Комітету на дев’яту сесію

             

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про чисельність Збройних Сил України на 2012 рік (р.№9053, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” (щодо продовження військової служби за новим контрактом) (р.№8790, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (щодо розмежування фінансування пенсій) (р. №8629, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України  (щодо покращення соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей) (р.№8523,  н.д. А.Кожем’якін, Р.Забзалюк).

 

            Інші питання:

 

План роботи Комітету на дев’яту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул. М. Грушевського, 5, третій поверх, зал засідань № 5, о 14.00)

 

8 вересня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відзначення 25-річчя від часу заснування Державної установи "Науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України" м. Київ (р.№8761, н.д. В.Камчатний).

Проект Постанови про відзначення 125-річчя від часу заснування Державної установи "Інститут мікробіології та імунології імені І.І.Мечникова Національної академії  медичних  наук  України" м. Харків (р.№8762, н.д. В.Камчатний).

 

Інші питання:

 

Про організацію роботи Комітету в період дев’ятої сесії Верховної Ради України шостого скликання.

Про невідкладні заходи щодо захисту вітчизняного ринку від неякісних і фальсифікованих лікарських засобів та вдосконалення цінової політики у сфері обігу лікарських засобів та виробів медичного призначення (затвердження проекту рішення).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 17-1 Закону України "Про електроенергетику" щодо вдосконалення системи тарифоутворення на електроенергію, яка виробляється з біогазу  (р.№8028, повторне друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо упорядкування функцій органів державного нагляду в електроенергетиці)  (р.№8152).

Проект Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання безпеки у сфері використання ядерної енергії (р.№8714, КМУ).

Проект Закону про поводження з відпрацьованим ядерним паливом (р.№8795, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізму соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження (р.№9043, н.д. М.Мартиненко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізму соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження (р.№9044, н.д. М.Мартиненко).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

7 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо продовження військової служби за новим контрактом)  (р.№8790, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо зниження ставок єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців   (р.№8529, н.д. Н.Королевська).

 

Інші питання:

 

Звіт про роботу Комітету за період восьмої сесії.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

7 вересня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про правовий статус іноземців та осіб без громадянства (р.№8570, друге читання).

Проект Закону “Про внесення змін до деяких законів України (щодо закордонних українців)” (р.№9047, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про результати аудиту, проведеного Рахунковою палатою України щодо ефективності використання бюджетних коштів, виділених на виконання Державної програми покращення  умов тримання засуджених та осіб, взятих під варту, на 2006 – 2010 роки.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

7  вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" (щодо приведення у відповідність до вимог законодавства) (р.№8791, КМУ)

Проект Закону про саморегулювальні організації (р.№9015, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо питань з видачі ліцензій) (р.№9022,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відміни реєстрації декларації виробника про відповідність (р.№9029,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення у відповідність до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№9032,  н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про космічну діяльність" (щодо удосконалення державного регулювання та управління) (р.№9036, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заявницького принципу державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців (р.№9048, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (щодо надання відомостей з Єдиного державного реєстру) (р.№9056,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" щодо відміни плати за надання відомостей з Єдиного державного реєстру (р.№9058,  н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування видачі копії ліцензії (р.№9063, н.д. Н.Королевська).

 

Інші питання

 

План роботи Комітету на дев’яту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. № 11, о 14.00)

 

6 вересня

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на дев’яту сесію.

Про ситуацію, яка склалася навколо конкурсу на цифрове телемовлення, проведеного Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення 15-18 серпня 2011 року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо підвищення рівня мінімального шлюбного віку) (р.№8588, н.д. М.Томенко та ін.).

 

Інші питання:

 

            Про хід виконання Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні" в частині підготовки автошляхів міст, де будуть проводитись змагання фінальної частини "Євро – 2012".

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про використання електронних соціальних карток при наданні та отриманні пільг, послуг, виплат та інших соціальних гарантій (р.№8178, н.д. В.Коновалюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо зниження ставок єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців (р.№8529, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо захисту осіб, які мають на утриманні дітей) (р.№8673, н.д. В.Толстенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 135-2 Кодексу законів про працю України (щодо заборони запровадження та застосування колективної (бригадної) матеріальної відповідальності) (р.№8695, н.д. Д.Жванія та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо визначення розміру допомоги) (р.№9003, н.д. А.Павловський, О.Сочка).

Проект Закону про національну систему кваліфікацій (р.№8726, н.д. О.Шевчук та ін.)

  

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про врахування при підготовці пропозицій щодо змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" обсягу коштів необхідних для проведення компенсаційних виплат спадкоємцям померлих вкладників у відповідності Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (р.№8698, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу VІI "Прикінцеві положення" Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо соціального захисту громадян) (р.№8779, н.д. А.Семинога та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування причин неконтрольованого росту цін на продукти харчування  (р.№8299, н.д. Н.Королевська).

Проект Декларації економічної свободи (р.№8520, н.д. Н.Королевська).

Проект Постанови про деякі питання підвищення мінімального рівня пенсійного забезпечення громадян України (р.№8697, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про транспорт" щодо приведення її норм у відповідність до Конституції України та Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" (р.№7046, н.д. В.Хара).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати" (нова редакція) (р.№9002, н.д. А.Павловський).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

7 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо функцій уповноваженого органу)  (р.№8491, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 40 Закону України "Про страхування" (щодо приведення у відповідність законодавства) (р.№8754, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про митний тариф України" (щодо ставок ввізного мита на кондиціонери) (р.№8452, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання правових відносин між кредиторами та споживачами фінансових послуг" (р.№7351).

 

 Інші питання:

 

Про узгодження подання Національного банку України щодо створення санаційного банку на базі АТ "Родовід Банк".

Інформація Голови Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тевелєва Д.М. про результати роботи Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку за 2010 рік і перше півріччя 2011 року, стан ринку цінних паперів в Україні, шляхи подальшого розвитку та удосконалення законодавства у цій сфері.

План роботи Комітету на дев’яту сесію.

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.15)

 

8 вересня

 

Інші питання:

 

Інформація Фонду державного майна України про стан виконання умов купівлі-продажу пакету акцій Запорізького алюмінієвого комбінату.

План роботи Комісії на дев’яту сесію.

 

 

 

 

Головне організаційне управління

2 вересня 2011 р.