ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 7  – 12 листопада  2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

8 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення доповнень до Земельного кодексу України (щодо набуття права власності на землю сільськогосподарськими підприємствами) (р.№5071, н.д. Б.Губський).

Проект Закону про внесення доповнень до Земельного кодексу України (щодо права громадян України на отримання земельної частки (паю) (р.№5072, н.д. Б.Губський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму використання земель оборони (р.№6644, н.д. Г.Калетнік, О.Черпіцький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання про запровадження ринкового обігу актів України  щодо вирішення питання про запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення виключно всеукраїнським референдумом (р.№9146, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо  мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення (р.№9238, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо правового режиму використання об‘єктів аграрних правовідносин) (р.№9295, н.д. А.Яценюк).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

9 листопада 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з  Регламентом Верховної Ради України и статтею 27 Бюджетного кодексу України.

 

Інші питання:  

 

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

9 листопада

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 292 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за втручання в роботу об'єктів трубопровідного транспорту (р.№9344, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв (р.№9293,  н.д. В.Писаренко, В.Пилипенко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення (р.№7483, друге читання).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо обов'язків та прав міліції при забезпеченні дозвільної системи органами внутрішніх справ) (р.№4829, друге читання).  

Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про реформування системи органів Міністерства внутрішніх справ України і впровадження європейських стандартів.

 

 

 

Головне організаційне управління

04.11.2011 р.