ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 10 – 14 жовтня 2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

11 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виноград та виноградне вино" (щодо підприємств вторинного виноробства) (р.№9023, КМУ).    

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо врегулювання розбіжностей при субсидіюванні підприємств) (р.№9026, КМУ).

Проект Закону про внесення змін у додатки до Загальнодержавної цільової економічної програми проведення моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднюючих речовин у живих тваринах, продуктах тваринного походження і кормах, а також у харчових продуктах, підконтрольних ветеринарній службі, на 2010-2015 роки (щодо державних замовників та виконавців програм) (р.№8663, КМУ).   

   

 

12 жовтня

(м. Кіровоград,  В.Чорновола,20, об 11.00)

 

 

Інші питання:

 

 Слухання в

Комітеті: "Щодо запровадження ринку сільськогосподарських земель в Україні".

 

12 жовтня

(м. Кіровоград,  пл.Кірова,1, о 14.00)

 

Інші питання:

 

Семінар па тему: "Щодо запровадження ринку сільськогосподарських земель в Україні".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 10.00)

 

14 жовтня

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України, щодо яких надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 Інші питання:

 

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 10.00)

 

12 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо граничного віку перебування на державній, дипломатичній службі та службі в органах місцевого самоврядування (р.№9266, н.д. А.Горбатюк та ін.).

Проект Закону про державну службу (р.№8306, друге читання).

Проект Закону про статус державного курорту - Всеукраїнської дитячої оздоровниці міста Євпаторія (р.№8129, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо заборони фінансування політичних партій суб'єктами господарювання, діяльність яких пов'язана з виробництвом, оптовою торгівлею, експортом та імпортом пива, алкогольних напоїв і тютюнових виробів) (р.№9097, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про систему нагород в Україні (р.№8072, н.д. С.Власенко).

  

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення процедури розмежування земель державної та комунальної власності (р.№9104, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про доручення Голови Верховної Ради України В.Литвина щодо підготовки проекту постанови Верховної Ради України про відкликання проекту Закону про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про державну службу" (щодо порядку продовження терміну перебування на державній службі) (р.№8686) та зняття його з розгляду у зв’язку з відкликанням народним депутатом України В.Демчишеним.

Про інформацію Міністерства економіки України про стан виконання рекомендацій парламентських слухань про законодавчі аспекти регіональної політики та місцевого самоврядування.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

12 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо забезпечення права споживачів на безпечність продукції (р.№9190, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за вчинення злочинів службовими особами з використанням службового становища) (р.9213, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані сп’яніння (р.№9204, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення конституційних прав заарештованих осіб на медичну допомогу та віросповідання) (р.№9206, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств (р.№6434, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності (р.№8597, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

12 жовтня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про статус державного курорту – Всеукраїнської дитячої оздоровниці міста Євпаторія (р.№8129, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про захист тварин від жорстокого поводження (нова редакція) (р.№8423, н.д. О.Доній).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо правил продажу алкогольних напоїв у санаторно-курортних та оздоровчих закладах) (р.№8465, н.д. Б.Дейч).

Проект Закону про внесення змін до статті 22 Закону України "Про рекламу" (щодо реклами алкогольних напоїв та пива) (р.№9099, н.д. М.Томенко, А.Шевченко). 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, об 11.00)

 

12 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо призначення дострокової пенсії за віком військовослужбовцям) (р.№8341, н.д. К.Самойлик).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" щодо добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (р.№9018, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення принципу провадження господарської діяльності суб’єктами приватного права без застосування печаток (р.№9172, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.В.Житомирська, 2, о 9.30)

 

12 жовтня

           

Інші питання:

 

            Участь у роботі конференції "Майбутнє міграції в Україні" з нагоди  60-ї річниці з дня заснування Міжнародної організації з міграції (МОМ) та 15-річчя роботи Представництва МОМ в Україні.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

12 жовтня

 

Інші питання:

 

Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Інститут сім’ї в Україні: стан, проблеми та шляхи їх вирішення".

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, другий поверх, кінозал, о 14.00)

 

12 жовтня

 

Інші питання:

 

Слухання у Комітеті:

"Про дотримання органами державної влади прав профспілок";

"Про проект Трудового кодексу України".

 

 

 

 

 

Головне організаційне управління

11 жовтня 2011 р.