ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на  12 – 16 вересня  2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

14 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури надання земельних ділянок для потреб, пов‘язаних з користуванням надрами" (р.№8209).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо приведення у відповідність із Кодексом України про надра" (р.№8238).

Проект Закону про внесення змін до Земельного і Водного кодексів України щодо земель водного фонду (р.№8693, КМУ).

Проект Закону про ринок земель (р.№9001-1, КМУ).

Проект Закону про ринок земель (р.№9001, н.д. Г.Смітоюх).

 

15 вересня, о 10.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ринок земель (р.№9001-1, КМУ).

Проект Закону про ринок земель (р.№9001, н.д. Г.Смітюх).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

14 вересня

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (23 законопроекти).

           

Інші питання:  

 

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

14 вересня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо забезпечення права журналістів на захист джерел інформації) (р.№8256, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про реформування системи органів Міністерства внутрішніх справ України і впровадження європейських стандартів" (5 жовтня 2011 року) (р.№9120, н.д. В.Олійник, І.Богословська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії торгівлі людьми (р.№8702, н.д. В.Каплієнко та ін.).

 

Інші питання:   

 

Інформація Голови Комітету В.Швеця про стан підготовки до другого читання проекту Закону "Про прокуратуру" (р.№2491, н.д. В.Швець та ін.).

Презентація книги Баганця О.В. "Незручний прокурор".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(м. Львів: проспект Свободи, 27, 5-й поверх; вул. Драгоманова, 5)

 

14 вересня

 

Інші питання:

 

Круглій стіл: "Що читатимуть в Україні внаслідок законодавчого втручання держави: загрози та перспективи українського книговидання у контексті проекту Закону "Про національний культурний продукт".

Участь у роботі другого Львівського бібліотечного форуму.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

 (вул.Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 12.00)

 

14 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров‘я (щодо прискорення надання першої медичної допомоги в невідкладних та екстремальних ситуаціях) (р.№7359, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 38 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо інформування громадян про відсутність глютену у харчових продуктах) (р.№8493, н.д. В.Пєрєдєрій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (щодо надання фізичним особам, які здійснюють медичну і ветеринарну практику, можливості використовувати у роботі наркотичні засоби) (р.№9021, КМУ).  

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про сучасний стан та перспективи розвитку фармацевтичної галузі України".

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2011 рік" (щодо збільшення витрат на забезпечення лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (р.№8427, н.д. В.Карпук, М.Потапчук).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо функціонування відомчих закладів охорони здоров‘я) (р.№8522, н.д. А.Кожем‘якін, Р.Забзалюк).

 

Інші питання:

 

Щодо забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну та ситуації, що склалася влітку 2011 року на ЗАТ "Індар".

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

14 вересня

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правових наслідків порушення суддями, прокурорами та слідчими прав та свобод людини і громадянина, закріплених Конституцією України (р.№8615, н.д. Ю.Прокопчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо збільшення розміру пенсійного забезпечення педагогічних працівників (р.№9009, н.д. А.Павловський, О.Сочка).

 

Інші питання:   

 

Про лист Рахункової палати України щодо результаті аудиту ефективності використання коштів державного бюджету в 2009-2010 роках на соціальний захист ветеранів війни.

           

             

 

 

 

Головне організаційне управління

09.09.2011 р.