ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 14  – 18 листопада 2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

15 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення контролю за укладенням договорів застави та іпотеки земельних ділянок та прав на них (р.№7539, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури надання земельних ділянок для потреб, пов'язаних з користуванням надрами" (р.№8209).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо приведення у відповідність із Кодексом України про надра" (р.№8238).

Проект Закону про внесення доповнень до Земельного кодексу  України (щодо набуття права власності на землю сільськогосподарськими підприємствами)  (р.№5071, н.д. Б.Губський).

Проект Закону про внесення доповнень до Земельного кодексу України (щодо права громадян України на отримання земельної частки (паю) (р.№5072,  н.д. Б.Губський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо правового режиму використання об'єктів аграрних правовідносин)  (р.№9295, н.д. А.Яценюк).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

         

Про проект Закону про правила етичної поведінки, запобігання та врегулювання  конфлікту інтересів (р.№4420, р.№4420-1).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 257 Кримінально-процесуального кодексу України щодо слухань судами кримінальних справ про злочини, вчинені у складі організованої групи або злочинної організації   (р.№9107,  н.д. В.Бевз).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо проведення робіт з визначення енергопотенціалу) (р.№9326, н.д. О.Козуб).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про погодження матеріалів місця розташування об'єкта (р.№9329, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо окремих питань оподаткування будівельно-монтажних робіт  (р.№9198, н.д. Ю.Сербін).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

16 листопада

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (40 законопроектів).

 

Інші питання:   

 

Про основні напрями роботи Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ____________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Про перейменування населеного пункту села Українське Зуйської селищної ради Білогірського району Автономної Республіки Крим.

Проект Постанови про перейменування населеного пункту села Українське Білогірського району Автономної Республіки Крим (р.№6471, н.д. Б.Дейч).

Проект Закону про внесення змін до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо обліку та технічної інвентаризації (р.№2060, н.д. О.Омельченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо обмежень для осіб, які претендують на зайняття посад в органах державної влади та місцевого самоврядування) (р.№9046, н.д. К.Куликов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо відповідальності за висування членів політичної партії від іншої політичної партії) (р.№7229, н.д. К.Лук’янова).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо упорядкування питання адміністративних послуг (р.№8671, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 

 14 листопада

 

(Виїзне засідання, м.Черкаси, вул. Грушевського,1, об 11.00)

 

Інші питання:

 

Екологічні проблеми Черкаської області та шляхи їх вирішення.

 

16 листопада

(вул.Шовковична,4, кімн.306, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів у зв'язку з оптимізацією функцій центрального органу виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів (щодо надання документів дозвільного характеру) (р.№8617, друге читання).

Проект Постанови про заслуховування звіту Міністра екології та природних ресурсів України Злочевського М.В. щодо виконання процедури функціонального зонування територій природно-заповідного фонду (р.№9109, н.д. В.Каплієнко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо умов господарювання) (р.№8433, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про пожежну безпеку" (щодо декларативного принципу) (р.№8388, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об'єкти підвищеної небезпеки" (щодо спрощення системи видачі дозволів) (р.№9214, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо документів дозвільного характеру) (р.№9375, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення екологічного аудиту) (р.№9269, н.д. С.Майборода, В.Наконечний).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відомчої реєстрації транспортних засобів) (р.№9209, н.д. С.Василенко).

Проект Закону про особливості утворення державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування (р.№9337, КМУ).

Проект Закону про особливості утворення державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування (р.№9337-1, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо звільнення від сплати судового збору) (р.№9299, н.д. С.Глазунов та ін.).

Проект Закону про загальнодержавну систему надання екстреної медичної допомоги (р.№9387, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про пестициди і агрохімікати" щодо упорядкування надання адміністративних послуг (р.№9395, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

 

15 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Антимонопольний комітет України" (щодо оптимізації складу) (р.№9316, Президент України).

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки (р.№9159, друге читання).

Проект Закону про державне стратегічне планування (р.№9407, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про металобрухт" (щодо процедури ввезення) (р.№9384, КМУ).

Проект Закону про Фонд державного майна України (р.№9368, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення управління об'єктами державної власності (р.№9415, КМУ).

Проект Закону про особливості приватизації вугледобувних підприємств (р.№9412, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо правового режиму майна Збройних Сил України та заходів з забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України) (р.№9339, н.д. О.Надоша).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо спрощення процедури закупівель товарів, робіт та послуг вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами) (р.№9312, н.д. Г.Калетнік та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про угоди про розподіл продукції" (щодо вдосконалення механізму укладення угод про розподіл продукції) (р.№9357, друге читання).

 

    

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.620, о 15.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про підтримку укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом (р.№9411, н.д. А.Парубій та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди "Європейські дороги України ІІ (Проект покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва)" між Україною та Європейським інвестиційним банком (р.№0231, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" (щодо уніфікації документів) (р.№9394, КМУ).

Проект Закону про особливості утворення державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування (р.№9337, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо акредитації органів з оцінки відповідності (р.№9389, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про автомобільні дороги" щодо класифікації автомобільних доріг загального користування (р.№9376, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів (р.№9356, н.д. Ю.Каракай).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів (р.№9356-1, н.д. О.Царьов).

Проект Постанови про участь України в робочій групі з розгляду заявки Російської Федерації щодо приєднання до Світової організації торгівлі (р.№9416, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо ознайомлення з матеріалами кримінальної справи) (р.№8377, н.д. І.Рибаков, В.Каплієнко).

Проект Закону про внесення змін до статті 48 Господарського процесуального кодексу України (щодо оплати за проведення судової експертизи) (р.№7396, н.д. В.Шемчук).

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ  та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством країн – членів ЄС.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про прокуратуру" (щодо кількості заступників Генерального прокурора України (р.№8787, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про доповнення статті 42 Кримінального кодексу України (щодо діяння, пов‘язаного із політичним ризиком) (р.№9261,


н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до статті 36-1 Закону України "Про прокуратуру" щодо розширення підстав для права представництва прокуратурою інтересів громадянина в суді (р.№4061, н.д. С.Піскун).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду" (щодо шкоди, завданої  порушенням процесуальних строків) (р.№6442, н.д. М.Катеринчук).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за правопорушення, скоєні на автомобільному транспорті) (р.№4753, н.д. І.Шкіря).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо погодження кандидатур для призначення на посади та звільнення з посад  керівників у правоохоронних органах України)  (р.№6455, н.д. А.Кожем‘якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення заходів протидії екстремістській діяльності) (р.№8537, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо приведення у відповідність до Рішення Конституційного Суду України від 11 жовтня 2011 року № 10-рп/2011 (справа про строки адміністративного затримання) (р.№9301, н.д. С.Міщенко, В.Толстенко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо приведення чинного законодавства у  відповідність з Рішенням Конституційного Суду України від 11.10.2011 року № 10-рп/2011 (справа про строки адміністративного затримання) (р.№9301-1, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення" (р.№7483, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо уточнення підслідності) (р.№4505, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну податкову службу в Україні" (щодо структури податкової міліції) (р.№6682-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії торгівлі людьми (р.№8702, друге читання).

 

Інші питання:  

 

Про законопроекти з р.№№3418, 3419, 4137, 4219, 4403, 4435, 4446, 5139, 5220, 6610, 8223.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

16 листопада

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ, Угоди про сільське господарство між  Україною та Королівством Норвегія, Угоди про сільське господарство між Україною та Ісландією та Угоди про сільське господарство між Україною та  Швейцарською Конфедерацією (р.№0229, Президент України).

Проект Постанови про заслуховування звіту Прем‘єр-міністра України Азарова М.Я. з приводу підписання18 жовтня 2011 року Договору про зону вільної торгівлі у рамках Співдружності Незалежних Держав (р.№9366 н.д. А.Парубій).,

Проект Постанови про участь України в робочій групі з розгляду заявки Російської Федерації щодо приєднання до Світової організації торгівлі (р.№9416, н.д. А.Яценюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і  технологічне співробітництво (р.№0230, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди "Європейські дороги України ІІ (Проект покращення транспортно-експлуатаційного стану   автомобільних доріг на підходах до м. Києва)" між Україною та Європейським інвестиційним банком (р.№0231, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу торговельного мореплавства України (щодо плавання спортивних і прогулянкових суден під прапорами іноземних держав) (р.№8788, н.д. В.Шемчук).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 14.30)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про благодійництво та благодійні організації (р.№6343, друге читання).

 

16 листопада, о 15.30

(Виїзне засідання у центральній частині м. Києва

вул.Мала Житомирська, вул.Велика Житомирська,

вул.Ярославів вал)

 

Інші питання:   

 

Як ліквідувати схему знищення пам‘яток архітектури в центрі Києва?

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо експертизи навчальних програм, підручників для системи загальної середньої освіти) (р.№9086, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про Загальнодержавну комплексну програму розвитку високих наукоємних технологій" (р.№9154, КМУ).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво (р.№0230, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до статті 85 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування вищих медичних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти) (р.№8793, н.д. П.Писарчук, Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення змін до статті 157 Податкового кодексу України (щодо Національної академії наук України) (р.№9090, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 49 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо підвищення соціального статусу працівників закладів фізичної культури і спорту) (р.№9106, н.д. М.Томенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо підготовки офіцерів запасу) (р.№9333, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо надання кандидатам та докторам наук відстрочки від призову на строкову військову службу) (р.№9229, н.д. А.Пінчук).

Проект закону про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств оборонно-промислового комплексу (р.№9346, н.д. В.Забарський).

 

 

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зала № 5, о 14.00)

 

17 листопада

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уніфікації існуючих і встановлення додаткових соціальних гарантій для працівників культури, освіти та охорони здоров‘я (р.№8651, н.д. Д.Ветвицький).

 Проект Закону про внесення змін до статті 85 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування вищих медичних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти) (р.№8793, н.д П.Писарчук, Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо обмежень для осіб, які претендують на зайняття посад в органах державної влади та місцевого самоврядування) (р.№9046, н.д. К.Куликов).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

16 листопада

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 

Проект Закону про поводження з відпрацьованим ядерним паливом (р.№8795, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо поширення дії Закону на шахтарів нерудних та розсипних родовищ) (р.№9094,  н.д. М.Кравченко).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до статті 17-1 Закону України "Про електроенергетику" щодо вдосконалення системи тарифоутворення на електроенергію, яка виробляється з біогазу" (р.№8028).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" (щодо використання технологічного мінімуму природного газу) (р.№9374, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 22 Закону України "Про теплопостачання" щодо передачі майна, що використовується для вироблення теплової енергії (об'єктів теплопостачання) (р.№9399, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" (р.№9364, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" (щодо державного регулювання у сфері забезпечення населення природним газом власного видобутку) (р.№9155, н.д. С.Пашинський).

 

 

 

           

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

16 листопада

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки на територію Союзу Радянських Соціалістичних Республік (р.№8692, н.д. М.Косів),

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування" (щодо стимулювання роботодавців для працевлаштування молоді на перше робоче місце) (р.№8783, н.д. А.Пінчук та ін.).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Виконання державою зобов'язань перед пільговиками: реалії сьогодення" (р.№9350, н.д. Н.Королевська).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

15 листопада

 

Слухання у Комітеті: "Практика застосування та ефективність реалізації положень Закону України "Про попередження насильства в сім‘ї" (з нагоди 10-ї річниці ухвалення Закону).

 

16 листопада

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Пропозиції Президента України до Закону "Про документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України" (р.№8507).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні (р.№9289, н.д. В.Олійник).

 

 

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 12.00)

 

15 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо упорядкування питання адміністративних послуг (р.№8671, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 536 Цивільного кодексу України (щодо розміру процентів за користування чужими коштами) (р.№9220, н.д. Д.Притика).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо  вдосконалення  механізму виконання рішень та висновків) (р.№9168, н.д. Р.Князевич).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо приведення у відповідність до Рішення Конституційного Суду України від 11 жовтня 2011 року № 10-рп/2011 (справа про строки адміністративного затримання) (р.№9301,
н.д. С.Міщенко, В.Толстенко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо приведення чинного законодавства у відповідність з Рішенням Конституційного Суду України від 11.10.2011 року № 10-рп/2011 (справа  про  строки  адміністративного  затримання) (р.№9301-1, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо процедури попереднього схвалення, прийняття законопроекту про внесення змін до Конституції України) (р.№9283, н.д. В.Коваль).

Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" (щодо нотаріально засвідчених копій) (р.№9330, КМУ).

 

 

 

 

             КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул. .Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 14.30)

 

15 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про  індустріальні парки (друге читання) (р.№8396,  н.д. В.Каськів та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про космічну діяльність" (щодо удосконалення державного регулювання та управління) (друге читання) (р.№9036, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" щодо ліцензування діяльності у сфері інтелектуальної власності (р.№9331, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо акредитації органів з оцінки відповідності (р.№9389, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" (щодо уніфікації документів) (р.№9394, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заявницького принципу державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців (р.№9048, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування обов'язкового надання паперових витягів з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (р.№9442, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України та Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію і сертифікацію" (р.№9427, н.д. О.Козуб, В.Толстенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

16 листопада

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів на відповідність оформлення та реєстрації законопроектів, проектів інших актів, згідно з вимогами частини першої статті 93 Регламенту Верховної Ради України.

 

Інші питання:   

 

Питання забезпечення та організації роботи діяльності Верховної Ради України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (організація сурдоперекладу в державних телеорганізаціях) (р.№8214, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо регулювання трансляції програм і передач з платними інтерактивними конкурсами (р.№4510, повторне друге читання).                      

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо визначення часу закінчення, переривання телевізійної програми (р.№6429, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій свободи слова в Україні та протидії цензурі (р.№6447-1, друге читання).                        

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення (р.№8298, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту населення та інформаційного простору від негативного впливу (р.№8371, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про інформацію" щодо забезпечення належних умов для здійснення журналістами, працівниками засобів масової інформації професійної діяльності (р.№8666, н.д. І.Геращенко та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення наглядових повноважень Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення (р.№8667, н.д. І.Геращенко та ін.). 

Проект Постанови про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2012 року (р.№9311, н.д. М.Томенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких комітет не є головним:

 

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування дотримання законодавства України при прийнятті рішень Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення під час проведення конкурсів та встановлення переможців конкурсів на отримання (переоформлення) ліцензій на мовлення в цифровому форматі, який відбувся у 2011 році (р.№9303, н.д. Г.Задирко, В.Каплієнко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 11-1 Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей" (щодо визначення термінів перебування дитини в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей) (р.№8530, н.д. К.Лук’янова). 

 

Інші питання:   

 

Про хід виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в частині проектування, будівництва, реконструкції і ремонту аеропортів міст, де будуть проводитись змагання фінальної частини "ЄВРО – 2012" з футболу.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

16 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державну фінансову підтримку експортної діяльності (р.№9373, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо доповнення переліку пільгових категорій) (р.№9393, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо визначення особливостей корпоративного управління в банках) (р.№6545, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестицій у вітчизняну економіку (р.№9341, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо функцій уповноваженого органу) (р.№8491, КМУ).

 

 

 

Головне організаційне управління

14.11.2011 р.