ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 17 – 21 жовтня 2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кім.12, о 14.00)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про доповнення Закону України "Про охорону земель" щодо видачі та анулювання спеціальних дозволів на зняття та перенесення ґрунтового покриву (р.№4528, друге читання).  

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення строку відведення земельних ділянок для містобудівних потреб (р.№8679, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до пунктів 14 і 15 розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо терміну на продаж земельних ділянок (р.№9014, н.д. О.Яворівський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про Державний бюджет України на 2012 рік (р.№9000, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 14.30)

 

18 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розрахунків за природний газ та електричну енергію (р.№8134, н.д. М.Романюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заходів стимулювання будівництва соціального житла (р.№2106, н.д. С.Веліжанський, А.Сенченко).

 

Інші питання:        

 

Інформація про Закон "Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР" (щодо визначення житлової та загальної площ об’єкту житлової нерухомості)" (р.№8203).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, об 11.00)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо проведення міжнародними експертами перевірки діяльності державних банків, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, здійснення зовнішніх та внутрішніх запозичень) (р.№9234, друге читання).

Проект Закону про Державний бюджет України на 2012 рік (р.№9000, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (28 законопроектів).

 

 Інші питання:

 

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Про встановлення і зміну меж міста Маріуполя та Володарського, Новоазовського, Першотравневого районів Донецької області.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо патронатної служби) (р.№9224, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо збільшення розмірів грошової застави та кількості підписів на підтримку кандидатів) (р.№4471, н.д. М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 29 Закону України "Про вибори депутатів Верховної ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо припинення повноважень членів виборчої комісії) (р.№8778, н.д. Ю.Одарченко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112 (р.№9074, КМУ).

Проект Закону про виплату щомісячної матеріальної допомоги жителям промислово забруднених територій у 2013 - 2017 роках (р.№9145, н.д. Д.Ветвицький).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного і Водного кодексів України щодо земель водного фонду (р.№8693, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо розміру податкової соціальної пільги та особливостей оподаткування доходів окремих категорій громадян) (р.№9037, н.д. К.Бондарєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо відновлення розмірів та порядку виплати пільг) (р.№9253, н.д. А.Матвієнко, П.Жебрівський).

 

Інші питання:

 

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на вдосконалення та проведення гірничорятувальних заходів на вугледобувних підприємствах.

Про лист Рахункової палати України щодо ефективності використання коштів державного бюджету на компенсації за шкоду, заподіяну здоров’ю, та допомогу на оздоровлення у разі звільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про інвестиційну діяльність" (щодо приведення у відповідність термінології) (р.№9024, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності" (щодо уточнення окремих положень) (р.№9051, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту вітчизняних товаровиробників у відповідь на дискримінаційні та/або недружні дії іноземних держав, митних союзів або економічних угрупувань (р.№8571, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" (щодо уточнення окремих положень) (р.№8715, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" (щодо порядку оформлення дозвільних документів) (р.№8716, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо фізичних осіб та фізичних осіб підприємців) (р.№2398, друге читання).

Проект Закону про території пріоритетного розвитку (р.№7255, н.д. О.Тищенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо надання філіям юридичних осіб права участі у процедурі закупівель) (р.№8517, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення державних закупівель та правового режиму майна Збройних сил України) (р.№8642, н.д. О.Надоша).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо особливостей закупівлі підприємствами авіаційної промисловості та придбання вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу на умовах фінансового лізингу) (р.№7334, н.д. В.Шпак). 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.30)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Додатків до документів, складених за результатами Першої спільної перевірки проходження лінії державного кордону між Україною і Угорською Республікою, проведеної в період 1997-2003 років (р.№0226, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Естонською Республікою у сфері соціального забезпечення (р.№0227, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 155 1981 року про безпеку й гігієну праці та виробниче середовище (р.№0225, Президент України).

Проект Закону про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні (р.№9202, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до статті 48 Господарського процесуального кодексу України (щодо оплати за проведення судової експертизи) (р.№7396, н.д. В.Шемчук).

 Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо ставок ввізного мита на окремі види двигунів) (р.№9042, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Гарантійної Угоди (Проект з енергоефективності) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р.№0228, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо впорядкування ставок акцизного податку на деякі групи нафтопродуктів) (р.№9185, н.д. К.Ващук).

Проект Закону про внесення змін до статті 78 Податкового кодексу України щодо проведення перевірок у зв’язку з припиненням підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців за заявницьким принципом (р.№9049, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відомчої реєстрації транспортних засобів) (р.№9209, н.д. С.Василенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" (щодо включення ядерних підкритичних установок до переліку ядерних установок) (р.№9194,  н.д. А.Александровська).

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ  та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством країн – членів ЄС.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності засуджених за ухилення від відбування покарання, призначеного у порядку заміни покарання більш м’яким) (р.№9025, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення правил руху через залізничні переїзди та перевезень пасажирів автомобільним транспортом (р.№8747, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності водіїв транспортних засобів за порушення правил руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів (р.№9028, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо вилучення правової норми, яка передбачає відповідальність за самогоноваріння) (р.№9034, н.д. О.Надоша).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо вдосконалення процедур здійснення конфіскації (р.№9208, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства про охорону праці та охорону надр (р.№9071, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 166-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування за порушення законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру (р.№9182, КМУ).

Проект Закону про  внесення змін до статей 255, 265-2, 321-1, 322 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення окремих положень (р.№6480, друге читання).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності) (р.№9221, друге читання).

 

Інші питання:

 

Інформація про стан розгляду перевірки звернення народного депутата України Хара Василя Георгійовича.

Про стан національного законодавства та оцінку дій працівників спецпідрозділів МВС і СБУ України при затриманні злочинців 1 жовтня 2011 р. в м. Одесі.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 155 1981 року про безпеку й гігієну праці та виробниче середовище (р.№0225, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Додатків до документів, складених за результатами Першої спільної перевірки проходження лінії державного кордону між Україною і Угорською Республікою, проведеної в період 1997-2003 років (р.№0226, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Естонською Республікою у сфері соціального забезпечення (р.№0227, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу торговельного мореплавства України (щодо плавання спортивних і прогулянкових суден під прапорами іноземних держав) (р.№8788, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про державну підтримку Української Спільноти за кордоном (р.№6047, н.д. О.Білозір).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про присвоєння юридичним особам та обєктам права власності імен фізичних осіб (р.№2447, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо збільшення кількості бюджетних місць у державних вищих навчальних закладах) (р.№9007, н.д. А.Павловський, О.Сочка).

Проект Закону про заборону ліквідації навчальних закладів з навчанням російською та іншими мовами національних меншин України (р.№8222, н.д. В.Колесніченко, І.Попеску).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2012 рік (р.№9000, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уніфікації існуючих і встановлення додаткових соціальних гарантій для працівників культури, освіти та охорони здоров’я (р.№8651, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" щодо формування споживчого кошика (р.№9016, н.д. Н.Королевська).

  

 Інші питання:

 

Про дотримання законності процедури закриття загальноосвітніх навчальних закладів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зала № 5, о 14.00)

 

19 жовтня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 155 1981 року про безпеку й гігієну праці та виробниче середовище (р.№0225, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо умов господарювання) (р.№8433, н.д. М.Шершун). 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 3, о 14.30)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення соціальних гарантій працівникам гірничих, шахтобудівних (вуглебудівних) підприємств, державних воєнізованих аварійно-рятувальних служб (формувань) у вугільній промисловості (р.№9184, н.д. В.Турманов).

            Проект Закону про внесення змін до Гірничого Закону України (щодо забезпечення вугіллям на побутові потреби працівників гірничих підприємств) (р.№9184-1, н.д. М.Кравченко, Є.Волинець).

            Проект Закону про особливості здійснення закупівель ядерного палива (р.№8709, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення принципу провадження господарської діяльності суб’єктами приватного права без застосування печаток (р.№9172, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо забезпечення фінансування перегляду норм і правил з ядерної безпеки для врахування уроків аварії на АЕС Фукусіма-Дайічі) (р.№9235, н.д. А.Александровська).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

19 жовтня

 

Інші питання:

 

Слухання у Комітеті: "Законодавче врегулювання запровадження нової системи забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації (в контексті проекту Закону України про внесення змін до статті 26 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" щодо забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виготовленими за індивідуальним замовленням" (р.№9050, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

19 жовтня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо закордонних українців) (р.№9047, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 12.00)

 

18 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Цивільного та Господарського кодексів України (щодо договорів комерційної концесії) (р.№8515, н.д. В.Толстенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо обмеження цивільної дієздатності осіб, які зловживають азартними іграми) (р.№8266, н.д. Ю.Одарченко, С.Міщенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо обліку та технічної інвентаризації (р.№2060, н.д. О.Омельченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо забезпечення права підозрюваного, обвинуваченого, підсудного на захист (р.№9112, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про доступ до судових рішень" (щодо усунення прогалин, які перешкоджають доступу до інформації стосовно  судових  рішень) (р.№9147, н.д. С.Головатий).

 

19 жовтня

(вул.Садова, 3а,  кімн.916, о 14.30)

 

Інші питання:

 

Слухання у Комітеті: "Про практику застосування Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану".   

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 14.30)

 

20 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про індустріальні парки (р.№8396, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організації роботодавців" (щодо приведення Закону у відповідність до вимог законодавства про соціальний діалог) (р.№8708,  н.д. А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік (щодо виплати заробітної плати робітникам держпідприємства Топаз м. Донецьк)" (р.№9217,  н.д. М.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо державної фінансової підтримки шляхом надання безвідсоткової довгострокової позики ДАХК "Топаз") (р.№9217-1,  н.д. П.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо забезпечення права споживачів на безпечність продукції (р.№9190, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про Загальнодержавну комплексну програму розвитку високих наукоємних технологій" (р.№9154, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо перевізників-претендентів) (р.№9126, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань стягнення пені за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг та діяльності виконавців/виробників таких послуг (р.№9054,  н.д. Ю.Сербін, М.Потапчук).

 

Інші питання:

 

Питання щодо доцільності приватизації окремих підприємств (орган Управління – Держспоживзахист).

  

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

19 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

             

           Про розгляд законопроектів на відповідність вимогам Регламенту Верховної Ради України (12 законопроектів). 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (організація сурдоперекладу в державних телеорганізаціях) (р.№8214, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо регулювання трансляції програм і передач з платними інтерактивними конкурсами (р.№4510, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо визначення часу закінчення, переривання телевізійної програми (р.№6429, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій свободи слова в Україні та протидії цензурі (р.№6447-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення (р.№8298, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 22 Закону України "Про рекламу" щодо реклами алкогольних напоїв та пива (р.№9099, н.д. М.Томенко, А.Шевченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про доступ до публічної інформації" щодо узгодження із Законом України "Про засади запобігання та протидії корупції" (р.№9142, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про інформацію" щодо забезпечення належних умов для здійснення журналістами, працівниками засобів масової інформації професійної діяльності (р.№8666, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення наглядових повноважень Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення (р.№8667, н.д. І.Геращенко та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№2785, н.д. В.Корж).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повернення дитини) (р.№8003, н.д. Ю.Льовочкіна).

Проект Закону про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо посилення соціального захисту прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу) (р.№8606, н.д. Е.Тедеєв, К.Лук’янова).

Проект Закону про внесення змін до статті 29 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо посади інструктора з фізичної культури у сільській місцевості) (р.№9102, н.д. М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 49 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо підвищення соціального статусу працівників закладів фізичної культури і спорту) (р.№9106, н.д. М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо підтримки олімпійського руху та системи спорту інвалідів в Україні) (р.№9215, н.д. О.Волков та ін.).

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

19 жовтня

 

Інші питання:

Інформація Рахункової палати України:

щодо результатів аналізу формування і виконання у 2010 році бюджету Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань;

щодо результатів аудиту використання коштів Державного бюджету України на підготовку кадрів та підвищення кваліфікації для галузі соціального забезпечення та соціального захисту;

щодо ефективності використання коштів Державного бюджету на компенсації за шкоду, заподіяну здоров’ю, та допомогу на оздоровлення у разі звільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

щодо результатів аудиту ефективності використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, виділених Донецькій та Луганській областям на створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення вугледобувних регіонів;

щодо результатів аудиту ефективності виконання у 2010 році Проекту вдосконалення системи соціальної допомоги, що підтримується позикою Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

 

21 жовтня

(вул.Грушевського, 5, конференц-зала, о 14.00)

 

Інші питання:

 

Круглий стіл: "Оплата праці – українські реалії, новітні цілі, солідарні завдання".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

19 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо функцій уповноваженого органу) (р.№8491, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо визначення кваліфікаційних інвесторів (р.№9169, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо емісії та обігу цінних паперів) (р.№9125, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реклами на ринку цінних паперів (р.№8297, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо провадження діяльності на фондовому ринку (р.№8120, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування спирту етилового для окремих виробництв) (р.№9268,  н.д. С.Майборода, В.Наконечний).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо резервування в іноземній валюті) (р.№8634, НБУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" (щодо розрахунків за ядерне паливо для АЕС України) (р.№8119, КМУ).

Проект Закону про державне мито (р.№9288, н.д. В.Хомутиннік та ін.).

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.15)

 

20 жовтня

 

Інші питання:

Про ефективність використання державного майна цілісних майнових комплексів, зданих в оренду.

 

Головне організаційне управління

17 жовтня 2011 р.