ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 28 листопада – 2 грудня 2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

1 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (35 законопроектів):     

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог кредиторів із передачі об’єктів будівництва та інвестування (р.№9334, н.д. Ю.Сербін).

Проект Закону про особливості утворення державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування (р.№9337, КМУ).

Проект Закону про особливості утворення державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування (р.№9337-1, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства про цінні папери (р.№8120-д, н.д. В.Хомутиннік та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" (р.№9364, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо правового режиму використання об’єктів аграрних правовідносин) (р.№9295, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" (щодо уніфікації документів) (р.№9394, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про пестициди і агрохімікати" щодо упорядкування надання адміністративних послуг (р.№9395, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо уточнення термінів та їх визначення) (р.№9388, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законів України з метою подолання негативних наслідків фінансової кризи" (щодо продовження діяльності банків в межах наявних дозволів та ліцензій) (р.№9398, н.д. С.Аржевітін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо вдосконалення механізму виконання рішень та висновків) (р.№9168, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про заборону надання колекторських послуг щодо фізичних осіб-боржників (р.№9379, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про тимчасову відстрочку сплати платежів за кредитними договорами, забезпеченими іпотекою у зв’язку з втратою позичальником постійного місця роботи та введення мораторію на примусове виселення із житла (р.№9380, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про автомобільні дороги" щодо класифікації автомобільних доріг загального користування (р.№9376, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт" (щодо розмежування функцій державного та господарського управління галуззю) (р.№9377, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 22 Закону України "Про теплопостачання" щодо передачі майна, що використовується для вироблення теплової енергії (об’єктів теплопостачання) (р.№9399, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про металобрухт" (щодо процедури ввезення) (р.№9384, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо документів дозвільного характеру) (р.№9375, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розподілу прибутків) (р.№9317, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про державну фінансову підтримку експортної діяльності (р.№9373, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 282 Податкового кодексу України (щодо пільг з плати за землю для замовників будівництва спортивних об'єктів, що будуються за бюджетні кошти) (р.№9332, н.д. О.Зац, А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підтримки сільськогосподарських товаровиробників) (р.№9345, н.д. К.Ващук).,

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо питань оподаткування підприємств оборонно-промислового комплексу) (р.№9347, н.д. В.Забарський).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо пільг зі сплати судового збору) (р.№9348, н.д. В.Пилипенко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо деяких питань сплати податків в умовах дії угоди про розподіл продукції) (р.№9358, н.д. Ю.Каракай).

Проект Закону про внесення змін до підрозділу 3 розділу ХХ Податкового кодексу України щодо підтримки сільськогосподарського машинобудування (р.№9391, н.д. І.Прасолов).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо доповнення переліку пільгових категорій) (р.№9393, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання зернових та технічних культур) (р.№9257-1, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України про вибори народних депутатів України" (щодо особливостей голосування виборців з особливими потребами) (р.№9306, н.д. В.Сушкевич, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України" (щодо оптимізації діяльності Верховної Ради України) (р.№9322, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо спрощення процедури закупівель товарів, робіт та послуг вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами) (р.№9312, н.д. І.Сідельник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення усиновлення українських громадян особами, які перебувають в одностатевих шлюбах (р.№9353, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про ціни і ціноутворення (р.№9361, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо звуження переліку умов припинення виплат допомоги при народженні дитини) (р.№9370, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо благоустрою населених пунктів) (р.№9381, КМУ).

 

 Інші питання:

 

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, об 11.00)

 

28 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про реформування та вдосконалення дозвільної системи у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального і невиснажливого використання природних ресурсів та екологічної безпеки, зменшення регуляторного тиску на суб'єктів господарювання (р.№9139, КМУ).

Проект Закону про техногенну безпеку (р.№8346, н.д. А.Семинога та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища) (р.№9298, н.д. С.Глазунов, Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відходи" (щодо приведення термінології у відповідність із вимогами Податкового кодексу України) (р.№9180, н.д. С.Глазунов та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Податкового кодексу України (щодо визначення поняття "розміщення відходів") (р.№9181, н.д. С.Глазунов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питань справляння збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження (р.№9409, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" (щодо уніфікації документів) (р.№9394, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо благоустрою населених пунктів) (р.№9381, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" (щодо доповнення переліку ядерних установок) (р.№9448, н.д. А.Александровська).

Проект Закону про державне стратегічне планування (р.№9407, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про затвердження рішення виїзного засідання Комітету у м. Черкаси на тему:"Екологічні проблеми Черкаської області та проблеми їх вирішення".

Про стан виконання рішень Комітету від 18 червня 2008 року №18/1 "Про екологічний стан прибережної захисної смуги моря та дотримання природоохоронного законодавства у її межах" та №18/2 "Про екологічну ситуацію у місті Саки АР Крим".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

29 листопада

 

Інші питання:

 

Слухання у  Комітеті: "Надання невідкладної допомоги при ДТП та "безпечна дорога" як елементи забезпечення безпеки дорожнього руху" .

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

30 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Інструменту підписки на акції ЄБРР, які підлягають сплаті на вимогу (р.№0233, Президент України).

            Проект Закону про ратифікацію Конвенції про правовий статус трудящих-мігрантів і членів їхніх сімей держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав (р.№0234, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Кіпр про економічне, наукове, технічне та промислове співробітництво (р.№0236, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

30 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про впровадження мораторію на закриття державних і комунальних закладів культури у сільській місцевості (р.№7161, н.д. П.Мовчан).

Проект Постанови про відзначення 120-річчя з дня народження вченого-математика Михайла Кравчука (р.№9463, н.д. П.Мовчан).

 

Інші питання:

 

Про результати виїзного засідання Комітету у центральній частині
м. Києва на тему: "Як ліквідувати схему знищення пам’яток архітектури у центрі Києва?".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

30 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів" (щодо механізму контролю продукції, яка містить ГМО) (р.№8494, друге читання).  

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про загальну середню освіту" (щодо мораторію на закриття сільських шкіл) (р.№6615, н.д. В.Кириленко).

Про проект Постанови про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2011 рік (н.д. К.Самойлик, М.Луцький, М.Зубець).

Про проект Постанови про призначення у 2012 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених (н.д. К.Самойлик, М.Луцький, М.Зубець).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Кіпр про економічне, наукове, технічне та промислове співробітництво (р.№0236, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо спрощення процедури закупівель товарів, робіт та послуг вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами) (р.№9312, н.д. Г.Калетнік та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення державних закупівель (р.№9451, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 12.00)

 

30 листопада

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про забезпечення дотримання вимоги статті 49 Конституції України щодо заборони скорочення існуючої мережі державних і комунальних закладів системи охорони здоров’я України (р.№8689, н.д. Ю.Прокопчук та ін.).

Проект Закону про особливості діяльності спеціалізованих санаторно-курортних закладів для надання лікувально-реабілітаційних послуг інвалідам з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку (р.№8699, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення дозвільних процедур у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення (р.№9378, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" щодо надання фізичним особам,  які здійснюють медичну і ветеринарну практику, можливості використовувати у роботі наркотичні засоби (р.№9021, друге читання).

 

 Інші питання (після 13.00):

 

Лекція першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Пєрєдєрія В.Г., доктора медичних наук, професора на тему: "Постгеномна ера у клінічній медицині" (для народних депутатів України та інших зацікавлених осіб).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, об 14.30)

 

1 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про недопущення погіршення пенсійного забезпечення громадян України (р.№9004, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Постанови про деякі питання підвищення мінімального рівня пенсійного забезпечення громадян України  (р.№8697, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо прав інвалідів (р.№8315, друге читання).  

Проект Закону про внесення змін до статей 19, 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо встановлення нормативів робочих місць для працевлаштування інвалідів (р.№8345, н.д. А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо забезпечення державою прав інвалідів на працевлаштування) (р.№7213, н.д. Д.Шпенов).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

30 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо питань з видачі ліцензій) (р.№9022, КМУ, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 78 Податкового кодексу України щодо проведення перевірок у зв’язку з припиненням підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців за заявницьким принципом (р.№9049, н.д. Н.Королевська).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

30 листопада

 

Інші питання:

 

Круглий стіл: "Актуальні питання реформування правового забезпечення діяльності індивідуальних засобів розміщення щодо надання послуг для тимчасового проживання туристів".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 12.00)

 

30 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про особливості утворення державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування (р.№9337, КМУ).

Проект Закону про особливості утворення державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування (р.№9337-1, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт" (щодо розмежування функцій державного та господарського управління галуззю) (р.№9377, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України "Про автомобільні дороги" (щодо класифікації автомобільних доріг загального користування) (р.№9376, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо перевізників претендентів) (р.№9126, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 26-1 Закону України "Про дорожній рух" (щодо тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів) (р.№9275, н.д. О.Сочка, А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо упорядкування міжнародних автомобільних перевезень) (р.№8029, друге читання).

 

Головне організаційне управління

29 листопада 2011 р.