ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 31 жовтня  – 4 листопада 2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

1 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу" (щодо сприятливих умов для вітчизняних машинобудівних підприємств) (р.№8764, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві" (щодо надання індивідуальним сільським забудовникам державних пільгових кредитів) (р.№7209, н.д. П.Сулковський та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про встановлення та зміну меж міста Глухова Сумської області.

 

Інші питання:

 

Інформація Президента Національної академії аграрних наук України НААНУ Безуглого М.Д. щодо стану та шляхів реформування аграрної науки та Національної академії аграрних наук України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

2 листопада

 

Інші питання:

 

Круглий стіл: "Актуальні питання удосконалення антикорупційного законодавства щодо професійної етики на публічній службі та запобігання конфлікту інтересів".

 

3 листопада, о 14.15

          

            І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо використання форми декларації про майно, доходи, витрати та зобовязання фінансового характеру) (р.№9140, н.д. Р.Князевич).

 

           IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності)  (р.№9221, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за вчинення злочинів службовими особами з використанням службового становища) (р.№9213, н.д. В.Мойсик).                       

            Проект Постанови про деякі заходи щодо запобігання збиранню надлишкової інформації суб’єктами первинного фінансового моніторингу (р.№9335, н.д. Н.Королевська).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

2 листопада

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР (щодо визначення житлової та загальної площ об’єкту житлової нерухомості)" (р.№8203).

Проект Закону про внесення змін до статті 34 та пункту 1 Прикінцевих положень Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо уточнення окремих положень) (р.№8696, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (р.№8474, друге читання).

 

Інші питання:

 

Інформація про стан підготовки Державної цільової програми розроблення (оновлення) містобудівної документації на період до 2015 року.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" щодо погашення заборгованості перед Державним бюджетом України за субкредитами, наданими енергогенеруючим компаніям" (р.№8718).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (р.№9296, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 85 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування вищих медичних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти) (р.8793, н.д. П.Писарчук, Г.Самофалов).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (50 законопроектів).

 

Інші питання:

 

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету.

Про звіт Рахункової палати за 2010 рік.

Про звільнення Іваненка Ю.В. з посади головного контролера Рахункової палати.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _______________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про вибори народних депутатів України (р.№9265,
н.д. О.Чорноволенко та ін.).

Проект Закону про вибори народних депутатів України (р.№9265-1, н.д. О.Єфремов та ін.).

Проект Закону про вибори народних депутатів України (р.№9265-2, н.д. Ю.Ключковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України (р.№9265-3, н.д. Я.Джоджик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо вдосконалення правового регулювання) (р.№8309, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про реформування та вдосконалення дозвільної системи у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального і невиснажливого використання природних ресурсів та екологічної безпеки, зменшення регуляторного тиску на суб'єктів господарювання (р.№9139, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства про охорону праці та охорону надр (р.№9071, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо підтвердження відповідності вимогам з охорони довкілля) (р.№9030, н.д. В.Бондик та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

1 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки) (р.№9159, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Антимонопольний комітет України" (щодо оптимізації складу) (р.№9316, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (р.№7244, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо випуску акцій) (р.№7509, друге читання).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо залучення інвестицій житлово-будівельних кооперативів у масове житлове будівництво) (р.№3545, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо особливостей закупівлі підприємствами авіаційної промисловості та придбання вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу на умовах фінансового лізингу) (р.№7334, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо правового режиму майна Збройних Сил України та заходів з забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України) (р.№9339, н.д. О.Надоша).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво (р.№0230, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 26-1 Закону України "Про дорожній рух" (щодо тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів) (р.№9275, н.д. О.Сочка, А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо унеможливлення діяльності на території України віртуальних фінансових пірамід) (р.№9232, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг (р.№9088, н.д. Н.Королевська).

  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення у відповідність до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№9032, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до статті 38 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо інформування громадян про відсутність глютену у харчових продуктах) (р.№8493, н.д. В.Пєрєдєрій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра (щодо користування надрами орендарями цілісних майнових комплексів та концесіонерами) (р.№9292, н.д. В.Толстенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо підвищення ставки ввізного мита на полівінілхлорид, не змішаний з іншими речовинами) (р.№9241, н.д. І.Зварич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо спрощення процедури закупівель товарів, робіт та послуг вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами) (р.№9312, н.д. Г.Калетнік та ін.).

Проект Закону про запровадження тимчасового обмеження на встановлення ставок вивізного (експортного) мита на товари українського походження  (р.№9263, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про розвиток і державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні (р.№9202-1, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та про ставки вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур" щодо скасування вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур (р.№9247-1, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування спирту етилового для окремих виробництв) (р.№9268, н.д. С.Майборода, В.Наконечний).

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ  та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством країн – членів ЄС.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 166-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування за порушення законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру (р.№9182, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо вилучення правової норми, яка передбачає відповідальність за самогоноваріння) (р.№9034, н.д.О.Надоша).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення (р.№7483, друге читання).

Проект Закону про  внесення змін до статей 255, 265-2, 321-1, 322 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо удосконалення окремих положень (р.№6480, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо обов'язків та прав міліції при забезпеченні дозвільної системи органами внутрішніх справ) (р.№4829, друге читання).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності) (р.№9221, друге читання).

 

Інші питання:

 

Про прийняття рішення Комітету за результатами розгляду
19.10.2011 р. питання про стан національного законодавства та оцінку дій працівників спецпідрозділів МВС і СБУ України при затриманні злочинців 
1 жовтня 2011 р. в м. Одесі.

Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про реформування системи органів Міністерства внутрішніх справ України і впровадження європейських стандартів".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про благодійництво та благодійні організації (р.№6343, друге читання).

Проект Закону про відродження унікального Символу православ’я - церкви Богородиці (Десятинної) в місті Києві (р.№9196, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження Героя України Олекси Гірника (р.№8661-д, н.д. В.Яворівський, М.Косів).

Проект Постанови про відзначення 1160-ліття заснування Української державності (р.№9176, н.д. Л.Григорович).

Проект Постанови про відзначення 110-ї річниці з дня народження Героя Радянського Союзу Ватутіна Миколи Федоровича (р.№9200, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Постанови про відзначення 80-річчя з дня народження видатного естрадного співака Ю.Й.Богатикова (р.№9205, н.д. Л.Грач).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження Михайла Янгеля, конструктора ракетно-космічної техніки (р.№9256, н.д. П.Ющенко).

Проект Постанови про відзначення 500-річчя заснування міста Чигирин Черкаської області (р.№9305, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Постанови про відзначення 120-річчя з дня народження Володимира Симиренка (р.№9314, н.д. В.Яворівський).

 

Інші питання:

 

Про підготовку парламентських слухань на тему: "Стан суспільної моралі в Україні" (9 листопада 2011 року).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Стан державно-конфесійних відносин в Україні".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб (р.№2447, друге читання).

Проект Закону про економічний експеримент щодо створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмної продукції (р.№8267, н.д. Є.Царьков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо збільшення кількості бюджетних місць у державних вищих навчальних закладах) (р.№9007, н.д. А.Павловський, О.Сочка).

Проект Закону про заборону ліквідації навчальних закладів з навчанням російською та іншими мовами національних меншин України (р.№8222, н.д. В.Колесніченко, І.Попеску).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо державних гарантій педагогічним та науково-педагогічним працівникам) (р.№9008, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо збільшення розміру пенсійного забезпечення педагогічних працівників) (р.№9009, н.д. А.Павловський, О.Сочка).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уніфікації існуючих і встановлення додаткових соціальних гарантій для працівників культури, освіти та охорони здоров’я (р.№8651, н.д. Д.Ветвицький).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" щодо формування споживчого кошика (р.№9016, н.д. Н.Королевська).

 

 Інші питання:

 

Про дотримання законності процедури закриття загальноосвітніх навчальних закладів.

Про запит народного депутата України Кармазіна Ю.А. стосовно недопущення порушень соціальних прав та конституційних гарантій молоді, зокрема, студентів, передбачених проектом Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" щодо розмірів мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії для учнів професійно-технічних навчальних закладів і студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, учнів і студентів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в розмірах не менших, ніж прожитковий мінімум громадян та вжиття у зв’язку з цим відповідних заходів.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

2 листопада

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про допомогу сім’ям, які не можуть мати дітей (р.№9201, н.д. І.Рибаков та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 229 Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування спирту етилового, який використовується для виробництва лікарських засобів) (р.№9258, н.д. А.Горбатюк, П.Писарчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо судового збору та інших питань) (р.№9296, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про стан фінансування та виконання заходів Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009–2013 роки в частині забезпечення державних гарантій щодо вільного доступу і належної якості тестування та доступу людей, які живуть з ВІЛ, до безперервної антиретровірусної терапії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ліцензування послуг на ринках природних монополій  (р.№8729, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо поширення дії Закону на шахтарів нерудних та розсипних родовищ (р.№9094, н.д. М.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо торфу та бурого вугілля)  (р.№9148, н.д. І.Горіна, К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" (щодо державного регулювання у сфері забезпечення населення природним газом власного видобутку)  (р.№9155, н.д. С.Пашинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про енергозбереження" (щодо оплати державної експертизи з енергозбереження)  (р.№8554, н.д. І.Глущенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо безкоштовного показу художніх та документальних фільмів про війну у День Перемоги) (р.№8292, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" щодо забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виготовленими за індивідуальним замовленням (р.№9050, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо підтримки олімпійського руху та системи спорту інвалідів в Україні) (р.№9215, н.д. О.Волков та ін.).

 

Інші питання:

 

Про затвердження рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Законодавче врегулювання запровадження нової системи забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації (в контексті проекту Закону України про внесення змін до статті 26 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" щодо забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виготовленими за індивідуальним замовленням" (р.№9050, КМУ)".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

3 листопада

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки на територію Союзу Радянських Соціалістичних Республік (р.№8692, н.д. М.Косів).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за службові злочини та перешкоджання підприємницькій діяльності (р.№9065,  н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту прав та інтересів дітей, над якими встановлюється опіка чи піклування, та посилення матеріальної підтримки сімей, у яких виховуються такі діти (р.№9197, н.д. Ю.Ковалевська).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, кулуари, 3 поверх, о 12.00)

 

1 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо обмеження цивільної дієздатності осіб, які зловживають азартними іграми)  .8266, н.д. Ю.Одарченко, С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо упорядкування питання адміністративних послуг (р.8671, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо обмежень для осіб, які претендують на зайняття посад в органах державної влади та місцевого самоврядування) (р.№9046, н.д. К.Куликов).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо провадження у справах про обмеження реалізації права на мирні зібрання (р.№9052, н.д. С.Ківалов).

 

Інші питання:

 

Про затвердження рекомендацій слухання: "Про практику застосування Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення окремих положень адміністративного судочинства) (р.№8736, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до до статті 271 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо порядку звернення до суду) (р.9039, н.д. Ю.Прокопчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 257 Кримінально-процесуального кодексу України щодо слухань судами кримінальних справ про злочини, вчинені у складі організованої групи або злочинної організації (р.9107, н.д. В.Бевз).

Про відкликання та зняття з розгляду проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо вдосконалення порядку оприлюднення податкової декларації судді) (р.№8288,  н.д. В. Пилипенко).

Про відкликання та зняття з розгляду проекту Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання втручання в діяльність засобів масової інформації) (р.2347, н.д. О.Фелдман).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо використання декларації про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру) (р.№9140, н.д Р.Князевич).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо судового збору та інших питань) (р.9296, КМУ).

Проект Закону про вибори народних депутатів України (р.№9265-1, н.д. О.Єфремов та ін.).

Проект Закону про вибори народних депутатів України (р.9265-2, н.д. Ю.Ключковський та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо неприпустимості одночасного з громадянством України громадянства (підданства) іншої держави) (р.9080, н.д.О.Ляшко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" (щодо приведення у відповідність до вимог законодавства) (р.8791, друге читання).           

Проект Закону про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні (р.№9202,  КМУ).

Проект Закону про розвиток і державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні (р.№9202-1, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про визнання галузі машинобудування однією з пріоритетних у промисловості України (р.№9310, н.д. Г.Скудар).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо забезпечення права споживачів на безпечність продукції (р.№9190, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про Загальнодержавну комплексну програму розвитку високих наукоємних технологій" (р.№9154,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо перевізників-претендентів) (р.№9126, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра (щодо користування надрами орендарями цілісних майнових комплексів та концесіонерами) (р.№9292, н.д. В.Толстенко).

 

 Інші  питання:

 

Питання щодо проблеми з отримання суб’єктом господарювання ліцензії на заготівлю, переробку, металургійну переробку металобрухту кольорових та чорних металів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

2 листопада

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

             

Про розгляд законопроектів на відповідність вимогам Регламенту Верховної Ради України (12 законопроектів). 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського,18/2,  кімн.11, о 14.00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (організація сурдоперекладу в державних телеорганізаціях) (р.№8214, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” щодо регулювання трансляції програм і передач з платними інтерактивними конкурсами (р.№4510, друге читання).                      

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” щодо визначення часу закінчення, переривання телевізійної програми (р.№6429, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій свободи слова в Україні та протидії цензурі (р.№6447-1, друге читання).                        

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення (р.№8298, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту населення та інформаційного простору від негативного впливу (р.№8371, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про інформацію" щодо забезпечення належних умов для здійснення журналістами, працівниками засобів масової інформації професійної діяльності (р.№8666, н.д. І.Геращенко та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення наглядових повноважень Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення (р.№8667, н.д. І.Геращенко та ін.). 

Проект Постанови про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2012 року (р.№9311, н.д. Т.Томенко та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування дотримання законодавства України при прийнятті рішень Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення під час проведення конкурсів та встановлення переможців конкурсів на отримання (переоформлення) ліцензій на мовлення в цифровому форматі, який відбувся у 2011 році (р.№9303, н.д. Г.Задирко,    В.Каплієнко).

 

Інші питання:

 

Про розгляд зауважень та пропозицій Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України  щодо тексту законопроекту № 5164, який поданий на підпис Голові Верховної Ради України.

Про проведення комітетських слухань на тему «Впровадження цифрових стандартів мовлення в Україні».

Про участь у конкурсі на мовлення у цифрових мультиплексах ТОВ «Банківське телебачення» - каналу Національного банку України «Банк ТВ»,   проведеного Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення 15-18 серпня 2011 року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Інститут сім’ї в Україні: стан, проблеми та шляхи їх вирішення".

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо підтримки олімпійського руху та системи спорту інвалідів в Україні) (р.№9215, н.д. О.Волков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо визначення понять екологічний та мисливський туризм) (р.№8360,
н.д. В.Каплієнко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (щодо екологічного та мисливського туризму) (р.№8405, н.д. В.Каплієнко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до статті 20 Земельного кодексу України  (щодо умов надання туристичних послуг фізичними особами) (р.№8737, н.д. І.Богословська).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (щодо стимулювання роботодавців для працевлаштування молоді на перше робоче місце) (р.№8783, н.д. А.Пінчук та ін.).

 

Інші питання:

 

            Про пропозиції туристичних компаній стосовно внесення змін до Податкового кодексу України щодо порядку оподаткування туроператорської та турагентської діяльності.

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" (щодо надання застрахованим особам матеріального забезпечення на підприємствах, проти яких порушено провадження у справах про банкрутство) (р.№8775, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України "Про соціальний діалог в Україні" (р.№9152, КМУ).

Проект Постанови про збільшення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати в 2011 році (р.№9076, н.д. В.Кириленко).

Проект Постанови про збільшення заробітних плат працівникам установ, закладів та організацій бюджетної сфери (р.№9167, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (щодо надання соціальних послуг незалежно від місця проживання безробітного) (р.№9309, н.д. Я.Сухий, О.Шевчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Естонською Республікою у сфері соціального забезпечення (р.№0227, Президент України).

Проект Закону про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення (р.№9019, н.д. Н.Королевська).

Проект Постанови про недопущення зростання тарифів на житлово-комунальні послуги до їх економічно обгрунтованого визначення на загальнодержавному рівні (р.№9038, н.д. К.Бондарєв).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" (щодо розрахунків за ядерне паливо для АЕС України) (р.№8119, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" від 20.05.2010 № 2275-VI (щодо резервування в іноземній валюті) (р.№8634, НБУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 201 Податкового кодексу України (щодо податкових накладних) (р.№9173, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства про цінні папери.

 

 

 

 

Головне організаційне управління

2 листопада 2011 р.