ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 09 – 13 вересня 2013 року

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

__________________________________________________________________________________

(м.Калуш, Івано-Франківська обл.)

 

11 вересня

 

 

Інші питання:

Виїзне засідання робочої групи членів Комітету з метою контролю виконання рішення Комітету від 05 червня 2013 року № 9/20 "Про екологічні проблеми промислового комплексу Івано-Франківської області".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_______________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

11 вересня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" з обговорення проектів законів, які підготовлені Комітетом та плануються розглянути Верховною Радою України на пленарних засіданнях з 17 по 20 вересня 2013 року.

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

____________________________________________________________

(м.Львів, вул.В.Винниченка, 16, Львівська обласна рада, о 16.00)

 

12 вересня

 

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Сучасний стан та перспективи видання навчальної літератури в Україні".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________________________________________________

(пл. Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 14.00)

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо встановлення обов’язку держави забезпечувати першочергове безкоштовне лікування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями (р.№2031а, н.д. О.Ляшко, А.Лабунська).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (щодо прийому дітей, яким не зроблено профілактичних щеплень, до дитячих закладів) (р.№2163а,
н.д. А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" щодо подвірного забою тварин та обігу молока та сиру домашнього виробництва (р.№2818, н.д. С.Мошак, І.Мирний).

Проект Закону про профілактику травматизму невиробничого характеру (р.№2904, н.д. В.Бутківський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу (р.№2258а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відпустки" (щодо надання оплачуваної соціальної відпустки батькові новонародженої дитини) (р.№2415а, н.д. Ю.Вознюк).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення вартості лікарських засобів для населення (р.№2475а,
н.д. Т.Бахтеєва, В.Хомутиннік).

Проект Закону про особливості дорожнього руху в курортних зонах і зонах відпочинку на території Автономної Республіки Крим (р.№2790,
н.д. Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (щодо спрямування доходів від підвищення акцизного податку на пиво на будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ") (р.№2875, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо спрямування доходів від підвищення ставок акцизного податку на пиво на фінансування заходів з охорони здоров’я та Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ") (р.№2880, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 

Інші питання:

Про проведення слухань у Комітеті на тему: "Про запобігання поширенню епідемій туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та вірусних гепатитів в Україні".

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 13.30)

 

11 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо гарантування прав на справедливе пенсійне забезпечення та скасування деяких норм пенсійної реформи) (р.№2072а, н.д. П.Розенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" (щодо повних кавалерів ордена "За заслуги") (р.№2139а,
н.д. П.Цибенко, В.Лютікова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо страхового стажу для призначення мінімальної пенсії) (р.№2997, н.д. В.Литвин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" щодо пенсійного забезпечення депутатів міських, селищних та сільських рад (р.№2366, н.д. О.Михайленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо депутатів місцевих рад) (р.№2366-1, н.д. О.Лукашук).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2 кімн.12, об 11.00)

 

10 вересня

 

Інші питання:

Засідання робочої групи Комітету з опрацювання проектів законів України "Про свободу мирних зібрань" (р.№2508а та 2508а-1).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 12.00)

 

11 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Суспільне телебачення і радіомовлення України (р.№1076, друге читання).

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 10.00)

 

12 вересня

 

Інші питання:

Щодо правомірності та економічної доцільності внесення державного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат" до статутного капіталу новоствореного товариства з обмеженою відповідальністю із залученням приватного інвестора.

Інформація Фонду державного майна України та інших центральних органів виконавчої влади щодо виконання Указу Президента України №200 від 06.03.2008 р. "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 лютого 2008 р. "Про забезпечення національних інтересів і національної безпеки у сфері приватизації та концептуальні засади їх реалізації" та №1118 від 10.12.2010 р. "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 22.10.10 р. "Про ситуацію у сфері приватизації державного майна".

Про законопроекти, які комісія має розглянути і подати свої пропозиції.

 

    

 

 

Головне організаційне управління

6 вересня 2013 р.