ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 7  – 11 квітня 2014 року

 

  

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

 

8 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції ринку цукру в Україні  (р.№4107, н.д. В.Пилипенко, О.Кулініч).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підтримки розвитку меліорації та забезпечення електричною енергією тепличних господарств і підприємств, що здійснюють вирощування продукції на зрошуваних землях) (р.№3839, н.д. В.Пехов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підтримки вітчизняного сільськогосподарського виробника) (р.№3882, н.д. М.Апостол та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження ґрунтового покриву земельних ділянок (р.№3259, н.д. О.Бобков, Г.Зубко).

Проект Закону про громадський контроль за використанням та охороною земель (р.№2484а, н.д. К.Гузенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реалізації самоврядного контролю за використанням та охороною земель) (р.№3648, н.д. К.Гузенко та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв’язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України (р.№4556, КМУ).

Проект Закону про Національне бюро антикорупційних розслідувань (р.№4573, н.д. В.Чумак та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо реєстрації місця проживання осіб у заміських будинках (дачах) (р.№2336а, н.д. А.Шипко та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Житлового кодексу Української РСР (щодо визначення порядку переведення жилих будинків і приміщень у нежилі) (р.№2140а, н.д. Р.Сольвар).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження енергоефективних заходів у бюджетних установах) (р.№3013,  н.д. В.Сальдо та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо впровадження  енергоефективних  заходів у бюджетних установах) (р.№3014,  н.д. В.Сальдо та ін.).

Проект Закону про Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (р.№4313, н.д. В.Полочанінов, А.Павелко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_____________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

9 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

 Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА ТА ПРАВОСУДДЯ

____________________________________________

 (вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

7 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 

Проект Закону про відновлення довіри до судової системи України (р.4378-1, друге читання).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закон України "Про Конституційний Суд України" (р.№4154, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Вищу раду юстиції" (щодо вдосконалення діяльності) (р.№3862, н.д. В.Пилипенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Вищу раду юстиції" (щодо граничних строків проведення перевірки)
(р.№3866, н.д. Р.Сольвар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо адміністративних посад у судах) (р.4540-1, н.д. Р.Стаднійчук). 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" щодо вручення Героям України ордену Свободи за здійснення визначного геройського вчинку (р.№4320, н.д. І.Васюник).

Проект Постанови про Міністерство промислової політики України (щодо перетворення Міністерства промислової політики України у Міністерство промислової політики і торгівлі України) (р.№4351, доопрацьований, н.д. В.Немілостівий та ін.).

Проект Постанови про Міністерство промислово-інноваційного розвитку України (щодо створення на базі Міністерства промислової політики України Міністерства промислово-інноваційного розвитку України) (р.№4351-1, н.д. О.Фищук).

Проект Закону про Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (р.№4313, н.д. В.Полочанінов, А.Павелко).

 

Інші питання:

Представлення Віце-прем’єр-міністром України – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Гройсманом Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони біорізноманіття) (р.№3672, н.д. І.Сех, А.Тягнибок).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо уніфікації термінології у сфері централізованого водопостачання та водовідведення) (р.№4133, н.д. Ю.Мірошниченко)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за користування надрами (р.№3902, н.д. А.Сенченко, А.Павловський).  

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо фінансування загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства) (р.№4127, н.д. Т.Слюз).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності суб’єктів господарювання у сфері комунальних послуг (р.№4144, н.д. С.Кацуба).   

Проект Закону про внесення змін до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо надання можливості органам внутрішніх справ складати протоколи про адміністративні правопорушення за статтями 85, 88-1, 116, 116-1 (р.№4149, н.д. К.Гузенко).  

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування екологічного податку (р.№4342, н.д. І.Сех).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо фінансування очищення побутово-стічних вод у населених пунктах) (р.№4366, н.д. Т.Слюз).

Проект Закону про внесення змін до Земельного і Лісового кодексів України щодо утримання охоронних зон об'єктів передачі електричної енергії (р.№4436, н.д. Г.Груба та ін.). 

 

Інші питання:

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту використання коштів державного бюджету, виділених на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та екологічної реабілітації території впливу гірничих робіт державного підприємства "Солотвинський солерудник" Закарпатської області.

Про Рекомендації слухань у Комітеті на тему: "Природно-заповідний фонд: проблеми та шляхи їх вирішення".

Про проведення слухань у Комітеті з порядком денним:

1) Про екологічну ситуацію в басейні річки Оріль в межах Харківської, Полтавської та Дніпропетровської областей.

2) Про першочергові заходи з порятунку екологічного стану басейну річки Сіверський Донець та шляхи його відновлення.

Про затвердження штатного розпису апарату Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

Про пропозиції щодо включення членів Комітету до складу колегій міністерств, агенцій, інспекцій, міжвідомчих комісій, робочих груп та наглядових рад.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про здійснення державних закупівель (р.№4587, КМУ).

Проект Закону про здійснення державних закупівель (р.№4587-1,
н.д. О.Мирний, І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання інформації про державну реєстрацію прав та їх обтяжень з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (р.№4590, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.15)

 

8 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Будапештської конвенції про договір перевезення вантажів внутрішніми водними шляхами (КПВВ)  (р.№0078, в.о. Президента України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України, пов’язаних з діяльністю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері захисту персональних даних (р.№4551, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв'язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України (р.№4556, КМУ).

Проект Закону про Національне бюро антикорупційних розслідувань (р.№4573,
н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" (щодо врахування документів у сфері міграції) (р.№4580, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання та протидії дискримінації) (р.№4581, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію і сертифікацію" (щодо врегулювання системи сертифікації, спрощення процедури видачі сертифікатів відповідності та свідоцтв про визнання відповідності) (р.№2002а,  н.д. В.Деревляний).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права споживачів на фото- і відеозйомку у місцях продажу товарів) (р.№3698, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зміни ставок деяких податків і зборів (р.№4490, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підвищення ставок акцизного податку на тютюнові вироби, алкогольні напої та пиво) (р.№4490-1, н.д. Л.Оробець та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС,  не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 61 законопроект: (р.№№2718, 3819, 3831, 3824, 3821, 3827, 3826, 3822, 3847, 3834, 2965, 3839, 3793, 3707, 3784, 3813, 3786, 3778, 3775, 3774, 3771, 3814, 2490, 2451, 3681, 3715, 2388, 2330а, 2141а, 2155а, р.№№3248, 2295, 3294, 3285, 2269а, 2454а, р.№№2535, 2546, 2519, 2442, 2900, 2902, 3247, 2392, 2440, 2597, 2579, 2558, 2286, 2527, 2269а, 2218а, р.№№1123, 2896,4311, 3499, 4291-1, 4161, 4342, 4281).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул. Грушевського,18/2,  зал засідань №12, о 15.00)

 

9 квітня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Про усунення корупційної складової у роботі з персоналом в прокуратурі та правоохоронних органах України".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТІЗАЦІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

____________________________________________________________

(вул.Садова,3а, зал 1116, о 14.30)

 

9 квітня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо розвитку сфери поштового зв’язку) (р.№3588, н.д. Р.Кошулинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення права споживачів на користування інтерфейсами українською мовою) (р.№3589, н.д. А.Вітів та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист суспільної моралі" (щодо захисту інформаційного простору) (р.№2208а,
н.д. В.Олійник).

 

 

(вул.Садова,3а, зал 1016, о 15.10)

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Обговорення пропозицій щодо зміни персонального складу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації".

 

10 квітня

(вул.Грушевського,18/2 кімн.12, о 14-30)

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему : "Розбудова національного плану розвитку широкосмугового доступу до мережі Інтернет".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Постанови про відзначення 100-річчя утворення Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка (р.№4086,
н.д. С.Гордієнко та ін.).

Проект Постанови про відзначення 700-річчя мечеті-медресе хана Узбека (р.№4095, н.д. М.Джемільов, В.Кириленко).

Проект Постанови про відзначення 150-річчя з дня народження отця-митрополита УАПЦ Василя Липківського (р.№4097, н.д. В. Карпунцов).

Проект Постанови про відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького (р.№4233,
н.д. В.Яворівський, В.Пазиняк).

 

Інші питання:

Про проект Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Тарас Шевченко як постать світового значення (до 200-річчя з дня народження)".

Про ситуацію у музеях та заповідниках, пов‘язаних з постаттю Тараса Шевченка.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про посилення уваги до використання державних символів у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах (р.№3683, н.д. О.Кайда та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поліпшення пенсійного забезпечення (р.№3775, н.д. Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність з Конституцією України (р.№4157, н.д. Д.Жванія та ін.).

Проект Постанови про додаткові заходи щодо видання творів Т.Г.Шевченка в рамках відзначення 200-річчя від дня його народження (р.№4371, н.д. М.Томенко).

Проект Постанови про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності України у зв’язку з агресією Російської Федерації (р.№4519, н.д. Ю.Сиротюк).

 

Інші питання:

Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Доступність та якість загальної середньої освіти: стан та шляхи поліпшення".

Про затвердження плану заходів та складу робочої групи з підготовки та проведення у червні 2014р. парламентських слухань на тему: "Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення".

Про затвердження плану заходів та складу робочої групи з підготовки та проведення у липні 2014р. парламентських слухань на тему: "Про стан та законодавче забезпечення розвитку науки та науково-технічної сфери держави".

 

             

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_______________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кім.11, о 14.00)

 

9 квітня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про оголошення природної території Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення (р.№3655,
н.д. С.Ківалов та ін.).                                        

            Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо медичного забезпечення (р.№3810, н.д. В.Атрошенко).

 

Інші питання:

Про хід реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій" (щодо терміну) (р.№3624, н.д.. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" щодо поширення дії на всі категорії шахтарів, зайнятих на підземних роботах повний робочий день (р.№2905, н.д. Р.Ілик).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" щодо працівників калійно-магнієвих копалень (р.№3574, н.д. О.Сікора).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" щодо поширення дії Закону на працівників метро-будівельної галузі (р.№3819, н.д. П.Симоненко, І.Спіріна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення розрахунків за енергоносії) (р.№4644, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо коштів від плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату) (р.№3619, н.д. Т.Слюз).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підтримки розвитку меліорації та забезпечення електричною енергією тепличних господарств і підприємств, що здійснюють вирощування продукції на зрошуваних землях)  (р.№3839, н.д. В.Пехов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засвідчення справжності підпису на документах та вірності копій документів (р.№4405, н.д. С.Тігіпко, С.Фабрикант).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засвідчення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них та справжності підпису на документах (р.№4582, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень) (р.№4647, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інвалідів, які займаються незалежною професійною діяльністю (р.№4011, н.д. В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни (р.№4081, н.д. М.Томенко, В.Сушкевич).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з реорганізацією органів доходів і зборів (р.№4589, н.д. П.Розенко, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з реформуванням органів доходів і зборів (р.№4588, н.д. П.Розенко, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо сприяння виконанню депутатських повноважень народними депутатами з інвалідністю першої, другої груп) (р.№4557, н.д. Е.Леонов, О.Чорноволенко).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА, РЕГУЛЯТОРНОЇ

ТА АНТИМОНОПОЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" щодо вдосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади (р.№4584, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права споживачів на фото- і відеозйомку у місцях продажу товарів) (р.№3698, н.д. О.Фельдман).

 

Інші питання:

Презентація проекту Закону, розробленого народними депутатами України – членами Комітету з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики, на тему: "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

__________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.00)

 

9 квітня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" (р.№4580, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання та протидії дискримінації) (р.№4581, КМУ).

 

Інші питання:

Про звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до Голови Верховної Ради України щодо представлення щорічної доповіді Уповноваженого про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відумерлої спадщини (р.№2220а, н.д. А.Деркач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України щодо спрощення процедури оформлення спадщини в сільській місцевості (р.№3313, н.д. Г.Калетнік та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 68 Закону України "Про виконавче провадження" (щодо встановлення місця отримання доходів боржника) (р.№3334,
н.д. С.Горохов).

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення процедури спадкування майна) (р.№3336, н.д. О.Калетник, І.Калєтнік).

Проект Закону про внесення змін до статті 553 Цивільного кодексу України (щодо участі боржника у договорі поруки) (р.№3342, н.д. В.Пинзеник).

Проект Закону про внесення змін до статті 430 Цивільного кодексу України (щодо унеможливлення зловживання стосовно об’єктів інтелектуальної власності створених державним коштом) (р.№3462, н.д. О.Фельдман).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення єдності судової практики (р.№2203, н.д. Ю.Одарченко, О.Чорноволенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення єдності судової практики (р.№2203-1, н.д. Р.Кошулинський та ін.).

Проект Закону про всеукраїнський референдум (р.№2617а,
н.д. В.Кличко та ін.).

Проект Закону про звільнення від кримінальної відповідальності осіб, які були учасниками мирних зібрань, що відбувалися з 21 листопада по
1 грудня 2013 року (р.№3873, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо забезпечення реалізації статті 152 Конституції України у частині визнання неконституційними дій органу влади) (р.№4014, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації повноважень Верховної Ради України при визначенні структури Міністерства внутрішніх справ України (р.№4016, н.д. М.Паламарчук).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо перегляду висновків та рішень Конституційного Суду України) (р.№4052, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 84 Кримінального кодексу України (щодо лікування за кордоном) (р.№4089-1, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення окремих гарантій незалежності суддів (р.№4135, н.д. В.Писаренко, В.Пилипенко).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення його у відповідність з Конституцією України (р.№4160,
н.д. Ю.Благодир та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо приведення його у відповідність з Конституцією України (р.№4161,
н.д. Ю.Благодир та ін.).

Проект Постанови про проведення позачергових виборів до Верховної Ради України (26 жовтня 2014 року) (р.№4225, н.д. М.Рудьковський).

Проект Постанови про призначення позачергових виборів Верховної Ради України (25 травня 2014 року) (р.№4225-1, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до статті 110 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за сепаратизм (р.№4236,
н.д. І.Васюник).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за наругу над місцями поховання учасників національно-визвольної боротьби за свободу і незалежність України, жертв репресій тоталітарного комуністичного режиму та геноциду 1932-1933 років) (р.№4242,
н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення контролю за здійсненням заходів у сфері боротьби з організованою злочинністю, тероризмом і протидії корупції та легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом (р.№4249, н.д. В.Кличко та ін.).

Проект Закону про скасування необгрунтованих пільг і привілеїв для членів Кабінету Міністрів України, народних депутатів України, суддів та державних службовців (р.№4258, н.д. В.Мошенський).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування спадщини) (р.№4281, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо запитів народних депутатів України) (р.№4308,
н.д. Р.Кошулинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" щодо вручення Героям України ордену Свободи за здійснення визначного геройського вчинку (р.№4320, н.д. І.Васюник).

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо приведення у відповідність із Конституцією України) (р.№4381, н.д. Р.Кошулинський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (р.№4398, н.д. Н.Шуфрич).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України "Про Вищу раду юстиції" (щодо прийняття рішень) (р.№4429, н.д. Р.Сольвар).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.15)

 

8 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про стандартизацію (р.№4585,  КМУ).    

Проект Закону  про метрологію та метрологічну діяльність (р.№4583, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів (р.№4586, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 30 Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо спрощення процедури виплати дивідендів акціонерам) (р.№4383,
н.д. Ю.
Воропаєв, О.Долженков).

 

Інші питання:

Звіт Державного космічного агентства про стан виконання у 2013 році Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2013-2017 роки (в порядку контролю за виконанням Закону України від 05.09.2013, № 439-VII).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_____________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, кулуари, 3 поверх, кімн. 5, о 12.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Про пропозицію депутатської фракції Політичної партії "УДАР Віталя Кличка" щодо обрання народного депутата України Куренного В.К. першим заступником голови Комітету у закордонних справах.

Про заяву народного депутата України  Колесніченка В.В. про складення ним депутатських повноважень.

Про заяву народного депутата України Стаднійчука Р.В. щодо обрання його секретарем Комітету з питань верховенства права та правосуддя.

Про заяву народного депутата України Круглова М.П. щодо обрання його членом Комітету з питань верховенства права та правосуддя.

Про заяву народного депутата України Рибака В.В. щодо обрання його членом Комітету у закордонних справах.

Про заяву народного депутата України Льовочкіної Ю.В. щодо обрання її членом Комітету з питань верховенства права та правосуддя.

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України по розслідуванню противоправних дій окремих посадових осіб Державної митної служби України (з 2013 року Міністерства доходів і зборів за напрямком) за період - 2010-2014 років (р.№4208, н.д. В.Тимошенко, С.Міщенко).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

  (м. Київ, вул. Ярославів Вал, 22  готель “Radisson Blu”, о 14.00)

 

9 квітня

 

Інші питання:

Конференція на тему: "Європейські стандарти надання послуг транскордонного мовлення та свобода отримання і передачі інформації в Україні: законодавчий аспект".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

8 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питання оздоровлення та відпочинку дітей (р.№3535, н.д. В.Ярема).

Проект Закону про оголошення природної території Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення (р.№3655,
н.д. С.Ківалов та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо посилення соціального захисту деяких категорій постраждалих громадян (р.№3809, 
н.д. В.Атрошенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оголошення природних територій курортними) (р.№3778, н.д. В.Тихонов). 

Інші питання:

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: "Участь молоді в суспільному житті: економічна активність".

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оплату праці" щодо посилення державного контролю за додержанням законодавства про оплату праці (р.№4311, н.д. В.Королюк).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо врегулювання питань, періодичності, строків виплати допомоги по безробіттю) (р.№4331, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 6 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (щодо надання можливості подавати звіт шляхом надсилання поштою) (р.№4359,
н.д. С.Міщенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо страхового стажу та умов виходу на пенсію, призначення та її виплати за минулий час) (р.№4063-1, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни (р.№4081, н.д. М.Томенко, В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо мораторію на штрафи для новостворених платників податків та учасників Революції Гідності) (р.№4339, н.д. О.Продан).

Проект Закону про деякі питання щодо забезпечення соціальних гарантій працівникам структурних підрозділів Державної холдингової компанії "Олександріявугілля" (щодо списання заборгованості до Пенсійного фонду) (р.№3273,
н.д. С.Кузьменко).

 

 

Головне організаційне управління

8 квітня 2014 р.