ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 11 – 15 серпня 2014 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

12 серпня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про побічні продукти тваринного походження, що не призначені для споживання людиною (р.№4055а, друге читання).

Проект Закону про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров’я та благополуччя тварин (р.№4986-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин (р.№4987-1, друге читання).

Проект Закону про корми (р.№4280а, КМУ).

Проект Закону про безпечність та гігієну кормів (р.№4280а-1,
н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про деякі заходи щодо посилення ролі територіальних громад в управлінні земельними ресурсами  (р.№4150, н.д. О.Кулініч, В.Пилипенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

13 серпня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" щодо превентивного затримання у районі проведення антитерористичної операції осіб, причетних до терористичної діяльності, на строк понад ніж 72 години (р.№4312а, н.д. Г.Москаль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" щодо умов застосування сили, спеціальних засобів і вогнепальної зброї у районі проведення антитерористичної операції (р.№4310а, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо особливого режиму досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану та у районі проведення антитерористичної операції (р.№4311а, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону  про внесення змін до законів України "Про військовий обов’язок і військову службу" та "Про засади запобігання і протидії корупції" (щодо призову громадян на військову службу (р.№4325а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відкритості інформації про доходи (р.№4378а, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул. Грушевського, 5, зала нарад, о 12.00)

 

12 серпня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо бюджетної децентралізації) (р.№4435а,  КМУ).

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень та перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, і розподілу / перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам:

1) розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (постанова КМУ «Деякі питання соціально-економічного розвитку окремих територій у 2014 році», прийнята на засіданні Уряду 8 серпня 2014 року).

2) передача бюджетних призначень Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі України у 2014 році (розпорядження КМУ, прийняте на засіданні Уряду 6 серпня 2014 року).

3) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки України (розпорядження КМУ від 06.08.2014 року №701-р).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

13 серпня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо керівництва єдиною державною системою цивільного захисту

(р.№4031а, н.д. В.Кальченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності" щодо передачі пожежно-рятувальних автомобілів (р.№4253а,  н.д. В.Пехов).

Проект Закону про компенсацію майнової шкоди, завданої під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях (р.№4272а, н.д. І.Бережна).

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№4334а, н.д. В.Ковальчук та ін.).

Проект Закону про технічні регламенти та оцінку відповідності (р.№4954, н.д. О.Кужель та ін.).

 

Інші питання:

Про виконання рішення Комітету від 18.06.2014 року № 26/17 "Щодо реалізації за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету природоохоронних заходів та проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій, які спрямовані на скорочення викидів (збільшення абсорбції) парникових газів".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

13 серпня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо застосування конфіскації майна за злочини проти основ національної безпеки України) (р.№4333а, н.д. С.Соболєв, А.Павловський). 

Проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про міліцію" (про умови прийняття на службу до спеціальних військових підрозділів та підрозділів територіальної оборони) (р.№4332а, н.д.  Ю.Сиротюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення громадянства України осіб, котрі вчинили злочини проти основ національної безпеки України (р.№4262а, н.д. В.Королюк).

Проект Постанови про передачу вогнепальної зброї, озброєння та бойової техніки громадянами України військовослужбовцям Збройних Сил України та Національної гвардії України (р.№4092а, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації (р.№4099а, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до змін до Кримінального кодексу України (щодо гуманізації відповідальності за порушення правил польотів та експлуатації літальних апаратів) (р.№4160а, н.д. А.Путілов).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері морського та річкового транспорту (р.№4255а, КМУ).

Проект Закону про Державну програму невідкладних заходів з протидії злочинності на 2014-2016 роки (р.№4783, н.д. С.Міщенко, В.Волков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо уповноважених підрозділів органів внутрішніх справ із профілактики правопорушень серед дітей (р.№3065, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

13  серпня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення його у відповідність з Конституцією України (р.№4160,
н.д. н.д. Ю.Благодир та ін.).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо місця перебування та права на освіту (р.№4931). 

 

Інші питання:

Про проект Рекомендацій за результатами парламентських слухань на тему: "Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення" (4 червня 2014 року).

Інформація про перелік представлених на конкурс у 2014 р. наукових праць на здобуття Премії Верховної Ради України для молодих учених та претендентів на іменні стипендії Верховної Ради України для найталановитіших вчених на 2015 р.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

12 серпня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної цільової  соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки (р.№4384а, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 17.00)

 

11 серпня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України (р.№4116а, повторне друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

12 серпня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про заходи щодо соціальної підтримки осіб, постраждалих під час участі у масових акціях громадського протесту (р.№4554, доопрацьований, н.д. В.Сушкевич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення сприятливих умов для розвитку благодійної діяльності в Україні (р.№4172а, н.д. В.Кириленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" щодо скасування додаткових пенсій народним депутатам та деяким іншим категоріям осіб (р.№4130а, н.д. О.Мирний та ін.).

Проект Закону про обмеження граничного розміру спеціальних пенсій (р.№4599, н.д. В.Пинзеник, М.Матіос).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для розвитку благодійної діяльності в Україні (р.№4173а, н.д. В.Кириленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підтримки діяльності благодійних організацій (р.№4176а,  н.д. О.Бєлькова та ін.). 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА, РЕГУЛЯТОРНОЇ ТА АНТИМОНОПОЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, о 15.00)

 

13 серпня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" та Цивільного кодексу України (щодо уточнення деяких прав споживачів й усунення розбіжностей між Законом України "Про захист прав споживачів" та Цивільним кодексом України) (р.№4861, н.д. В.Петьовка).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо скорочення підстав для анулювання ліцензії) (р.№4883, н.д. А.Денисенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про технічні регламенти та оцінку відповідності (р.№4954,
н.д. О.Кужель та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

13 серпня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо місця перебування та права на освіту" (р.№4931).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

13 серпня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про призначення Уповноваженого Верховної Ради України з питань люстрації (р.№4685, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про протидію і запобігання сепаратизму та подолання наслідків сепаратистської діяльності на території України (десепаратизацію) (р.№4300а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оновлення державного апарату та спрощення надання адміністративних послуг (р.№4322а, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про Пантеон національних героїв (р.№4215,
н.д. Ю.Сиротюк та ін.).

Проект Постанови про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2014 році (р.№4260, н.д. О.Сиротюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приведення у відповідність із Конституцією України та іншими законами законодавства про політичні партії) (р.№4606, н.д. В.Петьовка).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (щодо можливості посадовців місцевих органів виконавчої влади мати представницький мандат) (р.№4769,  н.д. Є.Карташов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" щодо умов реєстрації (р.№4798, н.д. В.Королюк).

Проект Закону про внесення змін до статті 156-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо захисту прав споживачів) (р.№4824,
н.д. Л.Котеляк).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за невиконання суддею загальних обов’язків щодо захисту прав людини та (або) не визнання істотними порушення прав людини і основоположних свобод (р.№4853, н.д. К.Бондарєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 270-1 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за умисне знищення або пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства (р.№4854,  н.д. С.Кальцев, О.Дудка).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" щодо заходів правового захисту адвокатів (р.№4891,
н.д. О.Мирний, І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за вчинення злочину щодо осіб, визнаних інвалідами) (р.№4899, н.д. В.Сушкевич, Е.Леонов).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо порядку допуску до залу пленарних засідань парламенту (р.№4929, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо терміну дії судового рішення (р.№4951,  н.д. С.Власенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, ІІІ поверх, о 12.00)

 

14 серпня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законві України щодо дерегулювання діяльності з надання програмної послуги та удосконалення державного регулювання діяльності провайдерів програмної послуги (р.№4150а, н.д. М.Княжицький).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо особливостей трансляції (ретрансляції) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій (р.№4379а, н.д. О.Кондратюк та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про засади інформаційної безпеки України (р.№4949, н.д. І.Стойко та ін.)

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

12 серпня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державну допомогу постраждалим в районі проведення антитерористичної операції (р.№4073а, н.д. М. Рудьковський).

 

Інші питання:

Організаційне питання.

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, кімн.5, ІІІ поверх, о 14.15)

 

14 серпня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо виключення Державного племзаводу "Плосківський" з переліку об’єктів, що не підлягають приватизації) (р.№4261а, н.д. П.Різаненко).

            Щодо переліку об’єктів права державної власності, що підлягають приватизації у 2014 році (згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 липня 2014 року, № 667-р).

 

Інші питання:

Інформація заступника голови Комісії Леонова Е.В. щодо укладання договору оренди об’єктів аеродромно-технічного комплексу "Узин".

Інформація секретаря Комісії Кіссе А.І. щодо проведення круглого столу на тему: "Орендні відносини у виноробній галузі: проблеми та перспективи" 23 липня 2014 року.

 

 

 

 

Головне організаційне управління

12 серпня 2014 р.