ОРІЄНТОВНИЙ  ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 16 20 червня 2014 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

__________________________________________________________

(вул.Грушевського,18/2, кімн.11, о 14.00)

 

17 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державний контроль у сфері забезпечення безпечності та якості харчових продуктів і кормів, благополуччя тварин (р.№4986, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин (р.№4987, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування земельних ділянок та їх державної реєстрації на підставі документації із землеустрою, розробленої до 2013 року (р.№2193а, друге читання).

 

Інші питання:

Про інформацію Генерального директора Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" Лабутіна М.Ю. щодо діяльності Державного підприємства "Укрспирт".

 

 

18 червня

(вул.Грушевського,5, конференц-зал, о 14.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Обговорення підготовленого до другого читання Проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою (р.№3238).

 

 

Інші питання:

Обговорення розроблених Державним агентством земельних ресурсів України проектів законодавчих актів України:

"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва";

"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення правового режиму земель колективної власності".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

___________________________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.330, о 15.00)

 

18 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про особливості здійснення закупівель у сфері забезпечення будівництва, реконструкції, ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг (р.№4013а, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадські об’єднання" (щодо діяльності громадських об’єднань, які виконують функції іноземного агента) (р.№4849, н.д. П.Симоненко, О.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо громадських об’єднань, які виконують функції іноземного агента (р.№4850, н.д. П.Симоненко, О.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу (р.№4930, КМУ).

Проект Закону про засади інформаційної безпеки України (р.№4949, н.д. І.Стойко та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

________________________________________

(вул.Інститутська,8, кімн.104, о 15.00)

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Єдину державну систему моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги (р.№3805, доопрацьований, н.д. В.Бондаренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до пункту 3 розділу VIII Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" (щодо строку мораторію на відчуження гуртожитків) (р.№4030а, н.д. Г.Зубко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання реалізації житлових прав мешканців гуртожитків (р.№4879, н.д. В.Дубіль та ін.).

 

Інші питання:

Про проект Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків: проблеми та шляхи їх вирішення" (21 травня 2014 року).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.510, о 15.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо обороноздатності держави) (р.№4078а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо ввізного мита на книжкову продукцію) (р.№2979, н.д. Р.Кошулинський та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень та перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету:

передача Міністерству інфраструктури України бюджетних призначень, передбачених Міністерству фінансів України у 2014 році (розпорядження КМУ від 27.05.2014 № 507-р);

перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів України на 2014 рік, та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету (постанова КМУ від 04.06.2014 № 158).

Про інформацію Голови Національного банку України Кубіва С.І. щодо реалізації грошово-кредитної політики в контексті виконання державного бюджету у поточному році та формування бюджетної політики на 2015 рік.

Про Висновок Рахункової палати щодо виконання Державного бюджету України за перший квартал 2014 року та інформацію про стан виконання державного бюджету у поточному році.

Про орієнтовний розклад засідань Комітету з питань бюджету на липень 2014 року.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

_________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.416, о 15.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення окремих позачергових місцевих вибрів.

Про зміну і встановлення меж міста Дунаївці Дунаєвецького району Хмельницької області.

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо дострокового припинення повноважень у зв'язку із набранням законної сили рішенням суду про притягнення
до відповідальності за корупційне правопорушення) (р.№2209
а,
н.д. В.Деревляний та ін.).

Проект Закону про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання (р.№3747, н.д. Н.Новак та ін.).

 

Інші питання:

Про звернення народного депутата України М.Левченка щодо пропозиції про проведення парламентських слухань на тему: "Суспільно-політична криза у південно-східному регіоні України, заходи та перспективи її подолання".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

__________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо посилення соціального захисту деяких категорій постраждалих громадян (р.№3809, н.д. В.Атрошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо медичного забезпечення (р.№3810, н.д. В.Атрошенко).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, у тому числі на місцевому рівні)" (р.№4338, н.д. І.Сех).

Проект Закону про внесення змін до статті 86 Водного кодексу України щодо видобування піску і гравію в руслах гірських річок для потреб експлуатаційного утримання автомобільних доріг (р.№4610, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра (щодо вдосконалення законодавства у сфері користування надрами сільськогосподарськими товаровиробниками) (р.№4666, н.д. С.Лабазюк та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цивільну відповідальність за ядерну шкоду та її фінансове забезпечення" (щодо межі відповідальності оператора ядерної установки Чорнобильської атомної електростанції) (р.№4054а, н.д. В.Кальченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо адресного поштового інформування про пільги та інші види соціальної допомоги маломобільних та інших соціально вразливих груп населення) (р.№4357, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до статті 17-3 Закону України "Про електроенергетику" (щодо покращення умов для виробництва електроенергії з енергії вітру) (р.№4856, н.д. О.Мирний, І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо звільнення від сплати судового збору органів екологічної інспекції) (р.№4882, н.д. А.Тягнибок).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо користування водними об’єктами місцевого значення (р.№4935,
н.д. В.Королюк).

Проект Закону про внесення змін до статті 263 Податкового кодексу України (щодо визначення вартості одиниці видобутих корисних копалин) (р.№4978, н.д. Д.Шпенов).

 

     Інші питання:

Про затвердження остаточного рішення щодо виконання рішення Комітету від 05 червня 2013 року № 9/20 "Про екологічні проблеми промислового комплексу Івано-Франківської області".

Про затвердження рішення Комітету за результатами слухань у Комітеті 19 травня 2014 р. з порядком денним:

про екологічну ситуацію в басейні річки Оріль в межах Харківської, Полтавської та Дніпропетровської областей;

про першочергові заходи з порятунку екологічного стану басейну річки Сіверський Донець та шляхи його відновлення.

Про стан виконання рішення Комітету від 3 липня 2013 року № 12-15/3 "Про екологічну ситуацію в Мелітопольському районі Запорізької області".

Про лист Рахункової палати щодо результатів аудиту використання коштів держаного бюджету на екологічне оздоровлення басейну річки Дніпро.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Велика Житомирська,11, кімн.304, о 15.30)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо здійснення державних закупівель) (р.№4886, н.д. М.Мартиненко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо застосування переговорної процедури в особливий період або в умовах надзвичайного стану) (р.№4789, н.д. О.Кузьмук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі (р.№4001, н.д. В.Немілостівий).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо предметів закупівлі, на яких не поширюється дія Закону) (р.№4827, н.д. О.Кайда, І.Янків).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.620, о 15.00)

 

18 червня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин (р.№4987, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони виробництва, ввезення, пересилання, перевезення та торгівлі насваєм (р.№3187, н.д. Г.Бобов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження смертної кари як виду покарання) (р.№2128, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування податком на додану вартість природного газу (р.№4397, н.д. А.Сенченко, Л.Котеляк).

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію і сертифікацію" (щодо врегулювання системи сертифікації, спрощення процедури видачі сертифікатів відповідності та свідоцтв про визнання відповідності) (р.№2002а, н.д. В.Деревляний).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про морські порти України" (щодо забезпечення безперешкодного розвитку морських портів) (р.№4431, н.д. А.Кінах та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права споживачів на фото- і відеозйомку у місцях продажу товарів) (р.№3698, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення зміни до статті 199 Господарського кодексу України (щодо державних гарантій) (р.№3209-1, н.д. М.Головко, Є.Мельник).

 

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 61 законопроект, в тому числі: (р.№№2718, 3819, 3831, 3824, 3821, 3827, 3826, 3822, 3847, 3834, 2965, 3839, 3793, 3707, 3784, 3813, 3786, 3778, 3775, 3774, 3771, 3814, 2490, 2451, 3681, 3715, 2388, 2330а, 2141а, 2155а, р.№№3248, 2295, 3294, 3285, 2269а, 2454а, р.№№2535, 2546, 2519, 2442, 2900, 2902, 3247, 2392, 2440, 2597, 2579, 2558, 2286, 2527, 2269а, 2218а, р.№№1123, 2896, 4311, 3499, 4291-1, 4161, 4342, 4281).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.727, о 15.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України щодо порядку призначення та виконання покарання у виді довічного позбавлення волі (р.№4679, н.д. В.Журавський).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства (р.№4734, н.д. В.Журавський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо обов'язковості ухвал слідчого судді (р.№4652, н.д. К.Бондарєв).

Проект Постанови про вдосконалення діяльності правоохоронних органів (р.№4332, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про відшкодування матеріальної шкоди, завданої майну потерпілих осіб під час проведення мирних зібрань внаслідок протиправних посягань (р.№4085, н.д. М.Паламарчук).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення охорони права громадян на звернення (р.№3834, н.д. В.Королюк).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (р.№4398, н.д. Н.Шуфрич).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення (у сфері споживчого ринку) (р.№3434, н.д. А.Денисенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за передачу або збирання службової інформації (р.№3785, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо порушення права на захист) (р.№3880, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення та вдосконалення покарання за злочини, вчинені на сексуальній основі проти малолітніх та неповнолітніх (р.№2309а, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення захисту працівників закладів охорони здоров'я незалежно від форм власності під час виконання ними своїх професійних обов'язків) (р.№3422, н.д. О.Гелевей, А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за дрібне хуліганство) (р.№3327, н.д. О.Зубчевський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони відділень психіатричних лікарень та осіб, до яких застосовуються примусові заходи медичного характеру) (р.№4742, н.д. О.Гелевей).

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про міліцію" (щодо запровадження нагрудних знаків на форменому одязі працівників органів внутрішніх справ) (р.№4988, н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за пошкодження телекомунікаційних мереж) (р.№4994, н.д. А.Кожем‘якін, В.Чудновський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 124 Конституції України (щодо визнання положень Римського статуту) (р.№4873, н.д. Ю.Дерев‘янко та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

_____________________________________________________________

(вул.Грушевського,5 кімн.5, о 14.00)

 

17 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

    

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення права споживачів на користування інтерфейсами українською мовою) (р.№3589, н.д. А.Вітів та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо розвитку сфери поштового зв’язку) (р.№3588, н.д. Р.Кошулинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо проведення процедури електронного реверсивного аукціону) (р.№4782, н.д. В.Омельченко, І.Горіна).

 

Інші питання:

Інформація щодо підготовки та проведення спільного засідання Комітету з питань інформатизації та інформаційних технологій та Комітету з питань національної безпеки і оборони на тему: "Про стан інформаційної безпеки в Україні".

 

 

18 червня

(вул. Грушевського, 5, сесійний зал, о 15.00)

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_______________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.209, о 15.00)

18 червня

Інші питання:

Зустріч з Міністром культури України з питань обговорення низки актуальних проблем у сфері культури та перспектив удосконалення їх законодавчого врегулювання.

План роботи Комітету на п’яту сесію.

Пропозиції Комітету до проекту Порядку денного п’ятої сесії.

Про депутатське звернення народного депутата України О.Бригинця щодо релігійної ситуації, яка сталася на території окупованого Криму.

 

    

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

____________________________________________

(вул.Садова,3-а, кімн.1316, о 14.30 )

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" (щодо впровадження механізму разового грошового стягнення для ефективного захисту права власників товарних знаків) (р.№2148а, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо застосування контракту як особливої форми трудового договору (р.№3196, н.д. Ю.Вознюк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 63 Закону України "Про вищу освіту" щодо відкриття рахунків у державних банках (р.№3763, н.д. С.Тігіпко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань освіти (щодо розширення доступу до загальноосвітньої та дошкільної освіти) (р.№4888, н.д. Л.Гриневич).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Концепцію державної етнонаціональної політики України (р.№2560а, н.д. М.Джемілєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державно-приватне партнерство" (щодо розвитку і функціонування у сфері освіти) (р.№3598, н.д. В.Дзоз).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення додаткових умов для реалізації конституційних прав громадян шляхом використання інформаційних комунікаційних технологій (р.№3681, н.д. О.Кужель та ін.).

Проект Постанови про відзначення 170-річчя утворення Уманського національного університету садівництва (р.№4087, н.д. О.Парубок та ін.).

Проект Закону про ремісничу діяльність в Україні (р.№4458,
н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про ліцензування певних видів господарської діяльності (р.№4743, н.д. О.Кужель та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Національної гвардії України) (р.№4781, н.д. М.Паламарчук).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення застосування податкового законодавства у сфері освіти (р.№4961, н.д. Л.Гриневич, Ю.Вознюк).

 

Інші питання:

Про хід підготовки до парламентських слухань на тему: "Про стан та законодавче забезпечення розвитку науки та науково-технічної сфери держави" (2 липня 2014 року).

Про роботу місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Херсонської області щодо забезпечення виконання Постанови Верховної Ради України від 7 червня 2012 року
№ 4949-
VI "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання".

Про підтримку Меморандуму про співпрацю в галузі освіти, укладеного між Міністерством освіти і науки України та громадською спілкою "Центр освітніх комунікацій".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

__________________________________________

(вул.Грушевського,18/2, кімн.12, о 14.15)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проведення медико-соціальної експертизи (р.№4528, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" щодо реорганізації закладів охорони здоров'я (р.№1077, н.д. М.Томенко).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві" (р.№2424, н.д. В.Шкварилюк, А.Іванчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення реформування системи охорони здоров'я (р.№2661, н.д. П.Симоненко, І.Спіріна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві" щодо збереження існуючої мережі державних і комунальних закладів охорони здоров'я (р.№2898, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров‘я" щодо неможливості скорочення існуючої мережі закладів охорони здоров’я (р.№2727, н.д. Ю.Вознюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спеціалізованих бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги (р.№3326, н.д. О.Гелевей).

Проект Постанови Верховної Ради України про звільнення Мусія Олега Степановича від виконання обов‘язків Міністра охорони здоров’я України (р.№4688, н.д. Р.Стаднійчук, А.Лабунська).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо залучення місцевих громад та громадських організацій до вирішення питань оптимізації, реорганізації або ліквідації мережі державних і комунальних закладів охорони здоров’я (р.№2967, н.д. А.Павловський, О.Турчинов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту працівників закладів охорони здоров’я незалежно від форм власності під час виконання ними своїх професійних обов’язків (р.№3422, н.д. О.Гелевей, А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони відділень психіатричних лікарень та осіб, до яких застосовуються примусові заходи медичного характеру (р.№4742, н.д. О.Гелевей).

 

Інші питання:

Звіт Міністра охорони здоров’я України Мусія О.С. про роботу Міністерства охорони здоров’я у березні-червні 2014 року.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________________________

(вул.Липська,3, зал №3, о 14.30)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про результати роботи робочої групи з підготовки проекту Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії" та про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії) (р.№4596, н.д. Я.Москаленко, В.Полочанінов).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.319, о 15.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про додаткові соціальні гарантії постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей (р.№4554, н.д. О.Мирний, І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо пільгового пенсійного забезпечення окремих категорій осіб) (р.№2531а, н.д. В.Немілостівий, А. Гіршфельд).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проведення медико-соціальної експертизи (р.№4528, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 


 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА, РЕГУЛЯТОРНОЇ ТА АНТИМОНОПОЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

18 червня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо обмеження втручання у діяльність суб’єктів господарювання (р.№0937, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо ліцензування імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів) (р.№4739, н.д. В.Дудка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо графічного відображення приналежності продукції державі, в якій вона була виготовлена) (р.№4869, н.д. М.Головко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державний контроль у сфері забезпечення безпечності та якості харчових продуктів і кормів, благополуччя тварин (р.№4986, КМУ).

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Державно-приватне партнерство і його розвиток в Україні".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________________________

(вул.Банкова,5-7, кімн.214, о 14.30)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про забезпечення прав і свобод громадян, які проживають в зоні проведення тимчасової антитерористичної операції або переселилися з неї (р.№4998, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" щодо відцифрованих відбитків пальців рук (р.№4991, КМУ).

Проект Постанови про визнання та засудження репресій органів радянської військової адміністрації, здійснених проти угорців та німців Закарпаття під час Другої світової війни та у повоєнний час (р.№4690, н.д. І.Гайдош).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку тримання взятих під варту осіб і відбування покарання засуджених (р.№4460, н.д. В.Пацкан та ін.).          

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Садова,3, кімн.211, о 14.15)

 

17 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ремісничу діяльність в Україні (р.4458,
н.д. А.Денисенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

    

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо скасування обов'язкової реєстрації трудових договорів фізичними особами-підприємцями (р.№4797, н.д. В.Королюк).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення умов для детенізації економіки та створення сприятливого інвестиційного клімату (р.№4855, н.д. М.Опанащенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

________________________________________________

(вул.Грушевського,18/2 кімн.11, о 14.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про створення організаційно-технічної бази та вивільнення додаткових каналів мовлення для запровадження другого телевізійного каналу суспільного телебачення України (р.№4541, н.д. М.Княжицький).

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Міжнародної Федерації Журналістів, Європейської Федерації Журналістів, Асоціації Європейських Журналістів, міжнародної організації "Репортери без кордонів", Міжнародного олімпійського комітету щодо інформаційно-психологічної агресії, що здійснюється засобами масової інформації Російської Федерації проти України (р.№4026а, н.д. А.Вітів та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Регламенту Верховної Ради України (щодо забезпечення доступу громадян на пленарні засідання Верховної Ради України) (р.№4592, н.д. О.Шевченко та ін.).

            Проект Закону про внесення доповнень до Цивільного кодексу України (щодо гарантування права фізичної особи на доступ до Інтернету) (р.№4715, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо підзвітності перед населенням) (р.№4594, н.д. А.Табалов).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права споживачів на фото- і відеозйомку у місцях продажу товарів) (р.№3698, н.д. О.Фельдман).

 

Інші питання:

Про доручення Голови Верховної Ради України О.В.Турчинова щодо розгляду ініціативи Громадської ради при Державному комітеті телебачення та радіомовлення України з приводу законодавчого врегулювання діяльності Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Інформація Міністерства внутрішніх справ України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій про звільнення приміщень Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Про висновок Комітету з питань правової політики щодо проекту Постанови "Про заборону політичної реклами Митного союзу в Україні як такої, що носить антидержавний характер, суперечить Конституції України та законодавству України" (р.№2376, н.д. В.Яворівський) та відповідне доручення Голови Верховної Ради України О.В.Турчинова.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

____________________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.1016, о 14.30)

 

17 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо зміни розміру та порядку нарахування допомоги при народженні дитини) (р.№4314, н.д. О.Герега та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини та покращення демографічної ситуації у державі) (р.№4661, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо інформаційного забезпечення туристичної індустрії) (р.№0951, друге читання).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 55 Закону України "Про нотаріат" (щодо недопущення позбавлення житла дітей) (р.№3685, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо внесення інформації про національність) (р.№4684, н.д. Р.Кошулинський та ін.).

 


 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

__________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 14.30)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання питання відпустки по догляду за дитиною) (р.№4571, н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Постанови про необхідність збільшення мінімальної заробітної плати у 2014 році (р.№4757, н.д. М.Рудьковський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з реформуванням органів доходів і зборів (р.№4588, н.д. П.Розенко, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо особливостей виходу на пенсію) (р.№4631, н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" щодо статусу осіб, які потерпіли від політичних репресій у дитинстві (р.№2238а, доопрацьовано, н.д. Ю.Вознюк, А.Шевченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо адресного поштового інформування про пільги та інші види соціальної допомоги мало мобільних та інших соціально вразливих груп населення) (р.№4357, доопрацьовано, н.д. С.Фаєрмарк).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Липська,3, зал №2, о 14.30)

 

17 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо усунення законодавчо установлених протиріч між різними актами законодавства) (р.№4132, н.д. Д.Дзензерський, О.Риженков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (щодо порядку призначення та звільнення Голови та членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг) (р.№4601, н.д. О.Бєлькова, О.Єдін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" (щодо встановлення Національним банком України строків розрахунків) (р.№2338а, н.д. В.Карпунцов, В.Іщенко).

 

Інші питання:

Про проект Закону про реструктуризацію кредитних зобов'язань з іноземної валюти в національну валюту України – гривню.

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_________________________________________________

(вул.Грушевського,5, кімн.5, кулуари ІІІ поверху, о 14.15)

 

19 червня

 

Інші питання:

Звіт про роботу Фонду державного майна України, хід приватизації та результати виконання Державної програми приватизації у 2013 році.

Щодо стану справ на державних підприємствах виноробної промисловості, які передані в оренду (на прикладі Кіліійського виноробного заводу).

Інформування народних депутатів України, членів Спеціальної контрольної комісії про результати проведення круглого столу на тему: "Приватизація в енергетиці: проблеми та подальші кроки".

Кадрове питання.

 

 

 

Головне організаційне управління

13 червня 2014 р.