ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 19  23 травня 2014 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

21 травня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розширення доступу до інформації про речові права на нерухоме майно з метою запобігання корупції та захисту права власності (р.№4728, н.д. В.Чумак та ін.).   

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання відносин у сфері електроенергетики на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь (р.№4713, н.д. М.Рудьковський, С.Куніцин).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування митом лікарських засобів та виробів медичного призначення (р.№4768, н.д. В.Дудка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України „Про здійснення державних закупівель” (щодо застосування переговорної процедури в особливий період або в умовах надзвичайного стану (р.№4789, н.д. О.Кузьмук).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал засідань, о 15.00 )

 

21 травня

 

Інші питання:        

            Парламентські слухання на тему: "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків: проблеми та шляхи їх вирішення".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

21 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

 Інші питання:

            Про орієнтовний розклад засідань Комітету на червень 2014 року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

19 травня

 

Інші питання:

            Слухання в Комітеті на теми:

            Про екологічну ситуацію в басейні річки Оріль в межах Харківської, Полтавської та Дніпропетровської областей.

            Про першочергові заходи з порятунку екологічного стану басейну річки Сіверський Донець та шляхи його відновлення.

 

21 травня

(вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження мораторію на перегляд меж зон радіоактивного забруднення територій) (р.№3595, н.д. М.Рудьковський).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо вдосконалення окремих положень) (р.№3760, н.д. В.Пехов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо посилення соціального захисту деяких категорій постраждалих громадян (р.№3809, н.д. В.Атрошенко).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо медичного забезпечення (р.№3810, н.д. В.Атрошенко).

Проект Закону про доповнення статті 23 Кодексу України про надра (щодо спеціальних дозволів на користування надрами) (р.№4391, н.д. Ф.Негой).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра (щодо вдосконалення законодавства у сфері користування надрами сільськогосподарськими товаровиробниками) (р.№4666, н.д. С.Лабазюк та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо адресного поштового інформування про пільги та інші види соціальної допомоги мало мобільних та інших соціально вразливих груп населення) (р.№4357, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зміни ставок деяких податків і зборів (р.№4490, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії) (р.№4596, н.д. Я.Москаленко, В.Полочанінов).  

 

Проект Закону про внесення змін до статті 156 Земельного кодексу України щодо звільнення установ природно-заповідного фонду від відшкодування збитків землекористувачам (р.№4619, н.д. О.Бригинець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення розрахунків за енергоносії) (р.№4671, н.д. П.Корж).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" щодо використання коштів екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів (р.№4681, н.д. О.Царьов)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про утилізацію транспортних засобів" у зв'язку з відміною екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів (р.№4682, н.д. О.Царьов).  

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства  (р.№4734, н.д. В.Журавський).   

Проект Закону про ліцензування певних видів господарської діяльності (р.№4743, н.д. О.Кужель та ін.).

Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2015 рік (р.№4749, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо збору за операції поводження з відходами) (р.№4774, н.д. Ю.Дерев’нко та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо збору за операції поводження з відходами) (р.№4775, н.д. Ю.Дерев'янко та ін.).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" (щодо врегулювань погоджень дорожнього перевезення небезпечних вантажів) (р.№4816, н.д. О.Момот).

 

Інші питання:

Про виконання рішення Комітету від 05 червня 2013 року №9/20 "Про екологічні проблеми промислового комплексу Івано-Франківської області". 

Щодо Національної доповіді про стан навколишнього природного середовища в Україні в 2012 році.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.703, о 15.30)

 

21 травня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності акціонерних товариств (р.№2037, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розширення доступу до інформації про речові права на нерухоме майно з метою запобігання корупції та захисту права власності (р.№4728, н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду державного і комунального майна" (щодо особливостей орендних відносин загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів) (р.№2292а, н.д. Л.Гриневич).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

21 травня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про прокуратуру (р.№3541, друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари ІІІ поверху, о 14.00)

 

20 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання (р.№2878, друге читання).

 

 Інші питання:

Про хід підготовки до парламентських слухань на тему: "Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення" (4 червня 2014 року).

Про роботу місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Херсонської області щодо забезпечення виконання Постанови Верховної Ради України від 7 червня 2012 року № 4949-VI “Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання".

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

21 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про додаткові соціальні гарантії постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей (р.№4554, н.д. О.Мирний, І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо пільгового пенсійного забезпечення окремих категорій осіб) (р.№2531а, н.д. В.Немілостівий,  А. Гіршфельд).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проведення медико-соціальної експертизи  (р.№4528, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 

Інші питання:

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, призначених на заходи із реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем.

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів  державного бюджету, призначених для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів.

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів  державного бюджету, призначених для забезпечення житлом інвалідів війни.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА, РЕГУЛЯТОРНОЇ

ТА АНТИМОНОПОЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, о 15.00)

 

21 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про державну допомогу суб’єктам господарювання (р.№2749, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ремісничу діяльність в Україні (р.№4458, н.д. А.Денисенко).

Проект Постанови про Міністерство промислової політики і торгівлі України (р.№4351, н.д. В.Немілостівий та ін.).

Проект Закону про захист прав постраждалих інвесторів під час будівництва житлової нерухомості (р.№3542, н.д. Г.Зубко та ін.).

 

 

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

21 травня

 

Інші питання:

            Про розгляд кандидатур на заміщення чотирьох вакантних посад членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

20 травня

 

Інші питання:

Щодо дотримання законодавства України під час реконструкції спортивного комплексу "Авангард" у місті Києві.

Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на підготовку і проведення у 2013 році в Донецькій області чемпіонату світу з легкої атлетики серед юнаків, за матеріалами Рахункової палати України.

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

21 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Трудового кодексу України (р.№2902, доопрацьований, н.д. О.Стоян, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гарантій для працівників на час виконання обов'язків у зв'язку з мобілізацією) (р.№4670, н.д. П.Порошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності державної служби зайнятості) (р.№4808, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Постанови про призупинення виплати одноразової грошової допомоги окремим категоріям службовців (р.№4297, н.д. В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засвідчення справжності підпису на документах та вірності копій документів (р.№4405, н.д. С.Тігіпко, С.Фабрикант).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо адресного поштового інформування про пільги та інші види соціальної допомоги мало мобільних та інших соціально вразливих груп населення) (р.№4357, н.д. С.Фаєрмарк).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо захищення інтересів малозабезпечених та соціально незахищених верств населення) (р.№4692, н.д. В.Тимошенко, О.Доній).

Проект Закону про обмеження граничного розміру спеціальних пенсій (р.№4599, н.д. В.Пинзеник, М.Матіос).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини та покращення демографічної ситуації у державі) (р.№4661, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо зміни розміру та порядку нарахування допомоги при народженні дитини) (р.№4314, н.д. О.Герега та ін.).

 

Інші питання:

Про хід виконання рішення Комітету від 5 червня 2013 року про стан виконання рекомендацій виїзного засідання Комітету в місті Чернігові від 6 червня 2012 року на тему: "Проблеми та напрями формування системи стимулювання роботодавців до створення та збереження робочих місць".

 

 

 

Головне організаційне управління

20 травня 2014 року