ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 22 – 28 лютого 2014 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

25 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою (р.№3238, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний земельний кадастр" щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них (р.№3061, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України з питань створення фермерських господарств (р.№2552а, н.д. М.Апостол).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" щодо розвитку сільського зеленого туризму (р.№2530а, н.д. І.Бушко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виноград та виноградне вино" щодо сприяння роботі малих і середніх підприємств у галузі виноробства (р.№3711, н.д. М.Джига та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пріоритетності державних закупівель окремої сільськогосподарської продукції у фізичних осіб – виробників (р.№2786, н.д. В.Атрошенко).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на четверту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

25 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення контролю за здійсненням заходів у сфері боротьби з організованою злочинністю, тероризмом і протидії корупції та легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом (р.№4249, н.д. Кличко та ін.).

26 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони окремим категоріям осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування відкривати і мати поточні і вкладні (депозитні) рахунки, зберігати фінансові активи в іноземних банках, мати цінні папери іноземних емітентів, придбання або володіння нерухомим майном за межами України (р.№4066,
н.д. А.Павловський).

Законопроекти, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання" щодо інформаційних технологій (р.№4078, н.д. В.Омельченко).

    

Інші питання:

Про стан реалізації вимог частини першої статті 93 Регламенту Верховної Ради України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_____________________________

(вул. М.Грушевського, 5, зал нарад, о 13.30)

 

24 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо видатків на проведення виборів Президента України) (р.№4229, н.д. Є.Гєллєр та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА ТА ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 17.00)

 

26 лютого

 

Інші питання:

Щодо інформації Генеральної прокуратури України.

Інформація щодо кількості подань про обрання суддів безстроково (у тому числі, суддів, раніше обраних безстроково) та кількості подань про звільнення суддів, що перебувають на розгляді у Верховній Раді України.

Про реалізацію в роботі Комітету положень Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань судоустрою та статусу суддів, прийнятого Верховною Радою України 22 лютого 2014 року.

Про створення в Комітеті робочої групи - Постійнодіючої Комісії з підготовки та розгляду питань притягнення до відповідальності та звільнення суддів, у зв’язку з порушенням ними присяги, звільнення суддів з адміністративних посад, із залученням до участі у роботі Комісії представників інших державних органів, громадськості (зокрема, ГО "Майдан", "Правий сектор", "Автомайдан", "Самооборона" тощо) та правозахисників.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

26 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за ухилення від служби осіб цивільного захисту в особливий період) (р.№0888, друге читання. Зауваження Головного юридичного управління).

Проект Закону про пробацію (р.№1197-1, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про міліцію" щодо вдосконалення системи кадрового забезпечення органів внутрішніх справ (р.№2050а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальності за порушення правил дорожнього руху (р.№3067, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 240 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконний видобуток корисних копалин (р.№2855, друге читання).

Проект Закону про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб внаслідок подій, які мали місце під час автопробігу 29 грудня 2013 року (р.№4084, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб, які були притягнені до адміністративної відповідальності під час мирних масових акцій протесту з використанням колісних транспортних засобів (р.№4084-1, н.д. Б.Тарасюк).

Проект Постанови про особливості звільнення з органів прокуратури прокурорів та слідчих, які брали участь у здійсненні кримінального провадження щодо учасників акцій протесту та інших масових заходів, а також прокурорів, які здійснювали нагляд за додержанням законів органами, що проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство у період, починаючи з 21 листопада 2013 року (р.№4210, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Постанови про особливості звільнення зі служби осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ та військовослужбовців, які брали участь у забезпеченні громадського порядку та інших заходах під час проведення акцій протесту та інших масових заходів, починаючи з 21 листопада 2013 року (р.№4211, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Постанови про ліквідацію спеціального підрозділу міліції громадської безпеки "Беркут" (р.№4206, н.д. І.Швайка та ін.).

Проект Постанови про заборону функціонування спецпідрозділу МВС України "Беркут" (р.№3734, н.д. В.Ар’єв).

Проект Постанови про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо ліквідації спеціальних підрозділів міліції особливого призначення) (р.№3720, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо покращення умов відбування покарання засуджених) (р.№3200, н.д. І. Луценко та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

26 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення доповнень до статей 18 та 30 Закону України "Про вищу освіту" (щодо сприяння працевлаштуванню студентів (слухачів), курсантів, екстернів, асистентів-стажистів, інтернів, клінічних ординаторів, здобувачів, аспірантів (ад’юнктивів) та докторантів (р.№2598, н.д. О.Сич).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до глави 14 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування позашкільної освіти) (р.№2490, н.д. О.Канівець, К.Павлов).

Проект Закону про передачу об’єктів права державної та комунальної власності (щодо дошкільних навчальних закладів) (р.№3559, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії" (щодо уточнення термінології Закону) (р.№3846, КМУ).

 

Інші питання:

Про стан підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти у 2014 році.

Про стан підготовки та видання підручників, навчальних та навчально-методичних посібників до 2014/2015 навчального року.

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про законодавче забезпечення розвитку науково-технічної сфери держави".

Щодо внесення змін до Рішення Комітету від 18.09.2013р., протокол
№ 15 про проведення парламентських слухань на тему: "Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з розладами аутичного спектра: проблеми та шляхи їх вирішення".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 9.00)

 

24 лютого

 

 

Інші питання:

            Про ситуацію в органах сектору безпеки і оборони України та заходи щодо стабілізації ситуації в державі.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 14.30)

 

27 лютого

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо надання статусу особам, які постраждали під час мирних акцій протесту  (р.№4267, н.д. Р.Ілик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо постраждалих під час акцій громадського протесту в Україні)  (р.№4267-1,  н.д. В.Сушкевич, П.Розенко).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність з Конституцією України (р.№4157, н.д. Д.Жванія та ін.).

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 12.00)

 

26 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо реабілітацію осіб, які були піддані політичним репресіям та засуджені судами України з лютого 2010 року по лютий 2014 року) (р.№4256, н.д.  О.Бригинець та ін.).

Проект Постанови про визнання такою, що втратила чинність Постанову Верховної Ради України № 4660-VI від 24.04.2012 року "Про призначення Лутковської В.В. Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини" (р.№4231, н.д. А.Лабунська).

Проект Постанови про визнання такою, що втратила чинність Постанова Верховної Ради України "Про звільнення Карпачової Н.І. з посади Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" від 27 квітня 2012 року № 4671-IV (р.№4266, н.д. О.Кужель).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення конституційних прав учасників кримінального провадження) (р.№2399а, н.д. А.Яценюк та ін.).

 

Інші питання:

Про графік особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Ради України під час роботи четвертої сесії Верховної Ради України сьомого скликання (11 березня 2014 р. прийом громадян представником Комітету (вівторок пленарного тижня)).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

26 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оформлення спадщини" (р.№0985).

Проект Закону про внесення змін до статті 536 Цивільного кодексу України (щодо розміру процентів за користування чужими коштами) (р.№0925, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо порядку погашення заборгованості та створення умов для ефективного функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу) (р.№2120а, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо строку конституційного провадження) (р.№3514, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України та Кодексу законів про працю України (щодо персональної матеріальної відповідальності посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування) (р.№3825, н.д. І.Фурсін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо перерахування бюджетних призначень на забезпечення діяльності Верховної Ради України) (р.№2311а, н.д.  В.Пинзеник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки та реєстрації у них місця проживання) (р.№2336а, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду" (р.№2496а,
н.д. Ю.Гержов та ін.).

Проект Закону про місто Севастополь – місце дислокації Військово-Морських Сил Збройних Сил України (р.№3552-1, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо перегляду та роз'яснення рішень та висновків) (р.№3745, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про право територіальних громад на об'єднання (р.№3849, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Вищу раду юстиції" (щодо вдосконалення діяльності) (р.№3862, н.д. В.Пилипенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Вищу раду юстиції" (щодо граничних строків проведення перевірки) (р.№3866, н.д. Р.Сольвар).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо порушення права на захист) (р.№3880, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до статті 146 Сімейного кодексу України (щодо визначення імені дитини) (р.№3881, н.д. В.Мисик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 107 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо обов'язковості подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру кандидатами в народні депутати) (р.№3891, н.д. Ю.Дерев'янко).

Проект Закону про матеріальну відповідальність військовослужбовців та деяких інших осіб (р.№3897, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо використання електронних засобів контролю) (р.№3898, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації порядку надання послуг, пов'язаних із використанням автотранспортних засобів, та запобігання проявам корупції у цій сфері (р.№4008, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до статті 365 Кримінального кодексу України (щодо перевищення службових повноважень), реєстр. № 4012 (Дерев'янко Ю.Б.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій законної професійної діяльності журналістів, реєстр. № 4013 (Карпунцов В.В.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 37 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо заборони голосування шляхом підняття руки) (р.№4029, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо заборони голосування шляхом підняття руки та забезпечення особистого голосування народних депутатів України) (р.№4029-1, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі (р.№4046, н.д. В.Пилипенко, В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до статті 81 Кримінального кодексу України щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання осіб, які не можуть відбувати покарання за станом здоров'я (р.№4051, н.д. Ю.Одарченко, С.Курпіль).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо забезпечення права народних депутатів об'єднуватися в депутатські фракції (депутатські групи) (р.№4064, н.д. М.Томенко, С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" (р.№4072, н.д. О.Мирний, І.Швайка).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо виключення статті 294) (щодо масових заворушень) (р.№4079, н.д. А.Павловський, О.Бригинець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підстав та порядку лікування за кордоном осіб, засуджених до позбавлення волі (р.№4089, н.д. Л.Денісова та ін.).

Проект Закону про заборону ввезення на митну територію України товарів, що застосовуються з метою силового придушення масових акцій протесту (р.№4091, н.д. П.Петренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за неповідомлення громадянином України про набуття іноземного громадянства (р.№4116, н.д. О.Бригинець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 127 Цивільного процесуального кодексу України (щодо надіслання копії позовної заяви та доданих до неї документів) (р.№4124, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо умов затримання та утримання під вартою) (р.№4128, н.д. В.Немілостівий).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за посягання на територіальну цілісність та недоторканність України) (р.№4131, н.д. М.Головко та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

_________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

27 лютого

 

Інші питання:

Про Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2013 рік.

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

__________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 10.00)

 

26 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення управління державними підприємствами та суб’єктами господарювання) (р.№3164, н.д. І.Горіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" щодо поширення дії на всі категорії шахтарів, зайнятих на підземних роботах повний робочий день (р.№2905, н.д.Р.Ілик).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" щодо працівників калійно-магнієвих копалень (р.№3574, н.д.О.Сікора).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" щодо поширення дії Закону на працівників метро-будівельної галузі (р.№3819, н.д.П.Симоненко, І.Спіріна).

Проект Закону про деякі питання заборгованості державних підприємств установ виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України та забезпечення їх стабільного розвитку (р.№3838, н.д.А.Ільюк).

Проект Закону про заборону збільшення розміру заробітної плати та інших матеріальних винагород народним депутатам України протягом чинності їхніх повноважень (р.№3682, н.д.О.Кайда).

Проект Закону про внесення змін до статті 64 Закону України "Про вищу освіту" (щодо підвищення розміру стипендій) (р.№3694, н.д. Л.Гриневич). 

 

 

Головне організаційне управління

26 лютого 2014 р.