ОРІЄНТОВНИЙ  ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 26 30 травня 2014 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_______________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.330, о 14.30)

 

 

29 травня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо збору за операції поводження з відходами) (р.№4774, н.д. Ю.Деревянко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо збору за операції поводження з відходами) (р.№4775, н.д. Ю.Дерев’янко та ін.).

Проект Постанови про вдосконалення системи органів фінансового контролю (р.№4894, н.д. В.Жеребнюк).

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про заходи щодо притягнення до відповідальності деяких категорій посадових (службових) осіб, винних в адміністративному та кримінальному переслідуванні учасників масових акцій протесту у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року (р.№4424, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо передачі повноважень із розпорядження землями державної власності на місцевий рівень (р.№4758, н.д. Д.Омельянович).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо надання пільг з орендної плати за користування об'єктами права державної та комунальної власності) (р.№4795, н.д. В.Чуб).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо предметів закупівлі, на яких не поширюється дія Закону) (р.№4827, н.д. О.Кайда, І.Янків).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення заходів із відновлення довіри до судової влади) (р.№4829, н.д. Ю.Деревянко, Л.Ємець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України" (щодо подолання економічної кризи та створення умов, за яких кожен працюючий зможе забезпечити гідний рівень життя для себе та своєї родини) (р.№4843, н.д. М.Опанащенко, І.Рибаков).

Проект Закону про вжиття заходів, спрямованих на становлення взаємопорозуміння між бізнесом та державою шляхом списання заборгованості зі сплати пені, штрафних санкцій й реструктуризації сум податкових зобов’язань, суб’єктів мікро-, малого та середнього бізнесу, недопущення переслідувань та покарань підприємців (р.№4866,
н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо здійснення державних закупівель) (р.№4886, н.д. М.Мартиненко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

__________________________________________________

(вул.Садова,3, кімн.211, о 14.15)

 

 

29 травня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів (р.№2013а, повторне друге читання).

Проект Закону про метрологію та метрологічну діяльність (р.№4583, друге читання).

Проект Закону про стандартизацію (р.№4585, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державно-приватне партнерство" (щодо розвитку і функціонування у сфері освіти) (р.№3598, н.д. В.Дзоз).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальну (вільну) економічну зону "Порто-франко" на території Одеського морського торговельного порту" (щодо регулювання інвестиційної діяльності на території СЕЗ "Порто-франко") (р.№3788, н.д. С.Гриневецький).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо регулювання інвестиційної діяльності на території СЕЗ "Порто-франко") (р.№3789, н.д. С.Гриневецький).

Проект Закону про внесення зміни до Митного кодексу України (щодо регулювання інвестиційної діяльності на території СЕЗ "Порто-франко") (р.№3790, н.д. С.Гриневецький).

    

 

 

Головне організаційне управління

23 травня 2014 р.