ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 6 – 10 жовтня 2014 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.00)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" (щодо обов’язкової військової підготовки мобілізованих осіб для участі у антитерористичній операції) (р.№4397а, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про запобігання корупції (р.№5113, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів (р.№5114, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо передачі особою, призначеною (обраною) на посаду, належних їй підприємств та корпоративних прав в управління іншій особі (р.№4524а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо боротьби з тероризмом (р.№5011, н.д. С.Каплін).

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо спрощення порядку надання земельних ділянок для будівництва та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту, нафтових і газових свердловин, виробничих споруд, під’їздних доріг, ліній електропередач зв’язку, пов’язаних з їх експлуатацією (р.№4440а, н.д. О.Канівець).

Проект Закону про статус режимної території промислового майданчика колишнього уранового виробництва виробничого об’єднання "Придніпровський хімічний завод" (м. Дніпродзержинськ) та прилеглих до нього територій (р.№4963, н.д. К.Гузенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розміру посадового окладу державних службовців (р.№5030, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення можливостей для податкової угоди) (р.№5043, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності" (щодо телекомунікаційних послуг) (р.№5083, н.д. А.Шевченко, Ю.Мірошниченко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, кімн.5, о 14.00)

 

7 жовтня

 

Інші питання:

Про критичний стан із забезпеченням ліками, імунобіологічними препаратами, витратними матеріалами, дезінфекційними та іншими засобами, що закуповуються за бюджетні кошти,  закладів охорони здоров’я областей та міста Києва.

Про готовність системи охорони здоров’я до епідемічного сезону 2014-2015 років з грипу і ГРВІ та заходи, що вживаються Міністерством охорони здоров’я з метою недопущення епідемічних ускладнень.

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (щодо допомоги по частковому безробіттю) (р.№5052, н.д. А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання батькам-вихователям додаткових соціальних гарантій (р.№4537а, КМУ).

Проект Закону про загальнообов’язкове державне соціальне страхування (р.№5111, н.д. О.Шевчук).

 

Головне організаційне управління

07 жовтня 2014 р.