ОРІЄНТОВНИЙ  ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 15 19 вересня 2014 року

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

___________________________________________________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.330)

 

15 вересня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Національне бюро антикорупційних розслідувань (р.№4780, н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Закону про Державну службу протидії корупції (р.№4780-1, н.д. О.Абдулін та ін.).

 

16 вересня, о 14.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про боротьбу з тероризмом" щодо умов надання медичної допомоги за кордоном особам, які зазнали поранення під час проведення антитерористичної операції (р.№4405а, н.д. В.Дудка та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

    

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про деякі питання заборгованості ПАТ "Лисичанський склозавод "Пролетарій" (р.№4494а, н.д. С.Дунаєв).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо спрощення ввезення продукції оборонного призначення) (р.№4556а, КМУ).

 

 

 

Інші питання:

Щодо перерозподілу штатної чисельності спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________________________________

(вул.Інститутська,8, кімн.104, о 14.30)

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства (р.№4465а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо відтермінування заборони на відведення земельних ділянок (р.№4901, н.д. А.Мартовицький).

Проект Постанови про підготовку Загальнодержавної програми відновлення інфраструктури районів та міст Донецької та Луганської областей на 2014-2016 роки (р.№4442а, н.д. В.Мошенський).

Проект Постанови про Основні напрями збалансованого розвитку та відновлення інфраструктури населених пунктів Луганської та Донецької областей на 2014-2017 роки (р.№4442а-1, н.д. В.Чуб, С.Гончаров).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань встановлення розміру збитків, завданих в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, та підготовки концепції відбудови, розвитку та модернізації цих регіонів (р.№4526а, н.д. Є.Фірсов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії, а також для погашення позик, отриманих від міжнародних фінансових організацій (р.№4557а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення розрахунків за енергоносії) (р.№4265а, н.д. П.Корж).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

__________________________________________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.306, о 14.15)

 

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра щодо видобування корисних копалин з проявів, що не мають промислового значення (р.№4039а, н.д. М.Кучерук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо розширення прав Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад у частині використання коштів фондів охорони навколишнього природного середовища) (р.№4241а, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№4266а, н.д. К.Ляпіна та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 61 Кодексу цивільного захисту України (щодо виконання кримінальних покарань з пожежної безпеки) (р.№4438а, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за порушення природозберігаючих вимог лісозаготівель (р.№4423а, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо спрощення порядку надання земельних ділянок для будівництва та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту, нафтових і газових свердловин, виробничих споруд, під'їзних доріг, ліній електропередач зв'язку, пов'язаних з їх експлуатацією (р.№4440а, н.д. О.Канівець).

Проект Закону про внесення змін до статті 265 Кримінального кодексу України щодо добровільної здачі радіоактивних матеріалів (р.№4538а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо залучення транспортних засобів для вивезення населення із зони надзвичайної ситуації, районів можливих бойових дій (р.№4554а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру (р.№4558а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 240 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконний видобуток корисних копалин (р.№5015, н.д. О.Лелюк).

 

Інші питання:

Про лист Рахункової палати України про результати аудиту використання коштів на гідрометеорологічну діяльність.

Про лист Рахункової палати України щодо аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих у 2012-2013 роках на здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

____________________________________________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.620, о 08.00)

 

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (р.№0098, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Королівством Іспанія про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей, які перебувають на утриманні дипломатичного, консульського, адміністративного і технічного персоналу дипломатичних представництв та консульських установ (р.№0097, Президент України).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

______________________________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.1316, о 15.00)

 

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення престижності праці педагогічних працівників) (р.№4104а, н.д. М.Рудьковський).

Проект Постанови про забезпечення доступності отримання вищої освіти абітурієнтами з Луганської та Донецької областей (р.№4080а, н.д. С.Тігіпко).

 

Інші питання:

Проект Постанови про ухвалення Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Про стан та законодавче забезпечення розвитку науки та науково-технічної сфери держави".

Про затвердження плану заходів та складу робочої групи з підготовки та проведення у листопаді 2014р. комітетських слухань на тему: "Інтелектуальна власність в Україні. Стан та концептуальні засади розвитку".

Проект Закону про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_________________________________________________________________

(вул.Грушевського,5, кімн.5, о 14.00)

 

16 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо спрямування доходів від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення (р.№4623, н.д. В.Дудка та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 38 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо надання інвалідам першої та другої груп права на позачергове обслуговування (р.№4921, н.д. Т.Осауленко, В.Сушкевич).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

___________________________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 14.15)

 

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо додаткових соціальних гарантій для учасників (ветеранів) антитерористичної операції (р.№4564а, н.д. Н.Агафонова, О.Продан).

Проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо уточнення переліку осіб, що є учасниками бойових дій (р.№4564а-1, н.д. В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо уточнення правових норм для визначення категорій осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню) (р.№4103а, н.д. Д.Андрієвський).

 

Інші питання:

 

Про затвердження рекомендацій щодо реформування сфери державних і казенних протезно-ортопедичних підприємств за результатами засідання "круглого столу" від 10 вересня 2014 р.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________________________________________________________

(вул.Банкова,5-7, кімн.214, о 14.30)

 

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо розширення кола суб'єктів, які можуть вважатися реабілітованими) (р.№4249а, н.д. К.Гузенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" та деяких інших законів України щодо впорядкування виплат жертвам політичних репресій (р.№4342а, н.д. М.Джемільов та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо розширення категорій репресованих, що підлягають реабілітації) (р.№4506а, н.д. Ю.Сиротюк, О.Панькевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (щодо спрощення порядку прийняття до громадянства України окремих категорій осіб) (р.№4177а, н.д. О.Ляшко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________________________________________

(вул.Садова,3, кімн.211, о 14.15)

 

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону "Про статус режимної території промислового майданчика колишнього уранового виробництва виробничого об'єднання "Придніпровський хімічний завод" (м.Дніпродзержинськ) та прилеглих до нього територій" (р.№4963, н.д. К.Гузенко).

Проект Закону "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" (р.№4954, н.д. О.Кужель та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

_______________________________________________________________________________

(вул.Грушевського,18/2, кімн.11, о 14.00)

 

16 вересня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про суспільне телебачення і радіомовлення України" щодо вилучення з переліку державних мовників, на базі яких буде створюватися Національна суспільна телерадіокомпанія України, обласних державних телеорганізацій (р.№4462а, н.д. Р.Ілик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про суспільне телебачення і радіомовлення України" щодо вилучення з переліку державних мовників, на базі яких буде створюватися Національна суспільна телерадіокомпанія України, обласних державних телеорганізацій (р.№4462а-1, н.д. О.Панькевич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України "Про телебачення і радіомовлення" щодо захисту інтересів держави (р.№5036, н.д. В.Кириленко, М.Томенко).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо виключення поняття "політична реклама" та усунення протиріч між окремими нормами Закону) (р.№4336а, н.д. Ю.Стець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відкритості інформації про доходи високопосадовців (р.№4378а, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України (р.№4443а, н.д. М.Княжицький).

 

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.1016, о 14.30)

 

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про пропозиції щодо присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування за 2014 рік.

Проект Постанови про Звернення до Міжнародної федерації футболу (ФІФА) з приводу позбавлення Російської Федерації права на проведення 21 чемпіонату світу з футболу у 2018 році (р.№4420, н.д. В.Балога).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

__________________________________________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 14.30)

 

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про забезпечення захисту від морального переслідування на робочому місці (р.№4997, н.д. В.Петьовка).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати (р.№4349а, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо розширення кола осіб, звільнених від сплати єдиного внеску) (р.№4077а, н.д. В.Барвіненко).

Проект Закону про забезпечення лікарськими засобами і виробами медичного призначення (р.№4256а, н.д. Т.Донець).

Проект Постанови про відповідальність заступника Міністра праці та соціальної політики України Віктора Вікторовича Іванкевича за його дії щодо учасників мирного зібрання громадян 9 липня 2014 року (р.№4426а, н.д. В.Бідьовка).

Проект Закону про загальнообов'язкове державне соціальне медичне страхування (р.№2597, н.д. Я.Сухий).

Проект Закону про загальнообов'язкове державне медичне страхування (р.№2597-1, н.д. В.Дудка та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення рівня соціального захисту членів сімей військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України та працівників міліції, які загинули під час виконання ними службового обов'язку) (р.№4193а, н.д. М.Головко).

Проект Постанови про заходи соціального захисту осіб, що постраждали на території проведення антитерористичної операції, та членів їх сімей (р.№4270а, н.д. В.Новинський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відновлення конституційних прав і свобод малолітніх дітей та їхніх батьків) (р.№4257а, н.д. І.Бережна).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

___________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 14.00)

 

16 вересня

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Обговорення проекту Закону  про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо основних засад державної політики із забезпечення безпеки дорожнього руху" (р.№4927, доопрацьований)".

 

 

 

Головне організаційне управління

15 вересня 2014 р.