ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 5 – 9 жовтня 2015 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо правової долі земельних ділянок, власники яких померли (р.№3006, н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відумерлої спадщини на землі сільськогосподарського призначення (р.№3006-1, н.д. А.Вадатурський).

Проект Закону про внесення змін до cтатті 15 Закону України "Про оренду землі" (щодо індексації орендної плати за земельні ділянки) (р.№2083а, н.д. А.Вадатурський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо поліпшення умов оформлення оренди земельних ділянок) (р.№2137а, н.д. М.Довбенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України "Про Державний земельний кадастр" (щодо врегулювання підстав скасування державної реєстрації земельної ділянки за рішенням суду) (р.№2412, н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безоплатної передачі музеям земельних ділянок у користування (р.№2732, н.д. В.Рабінович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про побічні продукти тваринного походження, що не призначені для споживання людиною" щодо деяких питань поводження з продуктами тваринного походження) (р.№2863, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері насінництва та розсадництва у відповідність до європейських та міжнародних вимог) (р.№1460-1, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оптимізації бази оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи) (р.№2160, н.д. М.Кучер та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм стосовно сільгосптоваровиробників (р.№2160-1, н.д. В.Нестеренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року" (щодо забезпечення конкурентоспроможності вітчизняної продукції) (р.№2553а, н.д. В.Галасюк та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

__________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо уточнення сфери застосування та удосконалення окремих положень передачі гуртожитків у власність територіальних громад і забезпечення реалізації житлових прав законними мешканцями гуртожитків) (р.1076, н.д. А.Шинькович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" щодо захисту прав мешканців гуртожитків (р.№1382, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" (щодо передачі гуртожитків у власність територіальних громад) (р.№2589, н.д. О.Дроздик, С.Драюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо реалізації права на приватизацію житла мешканцями гуртожитків) (р.№2283а, н.д. А.Білецький, О.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" (р.№2434а, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про
судовий збір" щодо особливостей сплати судового збору (р.№3024,
н.д. А.Мартовицький).

 

Інші питання:

Про призначення спеціаліста І категорії секретаріату Комітету Прітчіної Світлани Леонідівни на посаду консультанта секретаріату Комітету (на період декретної відпустки Поплавської Ксенії Вікторівни).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

7 жовтня

 

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо плати за сервісні послуги, що надаються Міністерством внутрішніх справ) (р.№2568, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансової забезпеченості надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування) (р.№2981, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього 28 законопроектів, у тому числі: (р.№№2030а, 2154а, 2954, 2501а, 2501а-1, 2501а-2, 2459а, 2529а, 2478а-1, 2478а, 2067а, 2353а, 2420а, 2530а, 2519а, 2532а, 2210а, 2377а, 2094а, 2102а, 2104а, 2529, 2213а, 2399а, 2395а, 2367а, 2378а, 1076).

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень та перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету:

1) перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки (розпорядження КМУ від 26.08.2015 № 870-р);

2) передача Міністерству фінансів бюджетних призначень, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі (розпорядження КМУ від 16.09.2015 № 928-р).

Про наслідки проведених членами Комітету з питань бюджету заходів у місті Одеса 24-25 вересня 2015 року.

Щодо поточного стану виконання заходів з проведення конкурсу на зайняття посад членів Рахункової палати для призначення нового складу Рахункової палати.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 14:00)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державну службу (р.№2490, друге читання).

 

 

7 жовтня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про зміну і встановлення меж міста Бережани Тернопільської області.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо процедури позбавлення державних нагород згідно з Законом України "Про санкції") (р.№2266а, н.д. С.Висоцький та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності військово-цивільних адміністрацій (р.№3177, н.д. А.Герасимов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо звільнення від сплати митних платежів транспортних засобів, які надійшли у якості гуманітарної допомоги для забезпечення соціально-економічних потреб територіальних громад в Україні (р.№2160а, н.д. О.Порошенко, І.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" (щодо позбавлення оподаткування транспортних засобів, які надійшли як гуманітарна допомога сільським, селищним, міським радам) (р.№2160а-1, н.д. М.Головко).

 

Інші питання:

Про обговорення з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства та Центрального виборчою комісією проблемних питань, що виникають в процесі добровільного об'єднання територіальних громад, зокрема щодо призначення перших місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах до складу яких увійшли територіальні громади міст обласного значення та територіальні громади суміжних районів, порядку зміни меж районів у зв’язку з об'єднанням таких територіальних громад, надання фінансової підтримки об’єднаним територіальним громадам, розпорядження земельними ділянками за межами населених пунктів, управління об’єктами комунальної власності об’єднаної територіальної громади, надання адміністративних послуг в об’єднаній територіальній громаді, державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб об’єднаної територіальної громади тощо.

Про обговорення питання щодо надання містам районного значення статусу міст обласного значення.

Про інформацію Рахункової палати щодо результатів аудиту використання субвенції з державного бюджету міському бюджету міста Києва.

Про підготовку до проведення комітетських слухань на тему: "Удосконалення правового регулювання нагородної справи України".

Роз’яснення Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування стосовно процедури звітування сільським, селищним, міським головою та депутатами місцевої ради перед відповідною територіальною громадою.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

_____________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та про заходи пов’язані з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи (р.№1477, доопрацьований, н.д Я.Москаленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 51 Водного кодексу України щодо заборони користування водним об'єктом без укладення договорів оренди та підстав анулювання таких договорів (р.№2432а, н.д. І.Мельничук, Р.Сольвар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту об'єктів Червоної книги України (р.№2184а, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про раціональне використання, відтворення, охорону тваринного світу (р.№2927, н.д. С.Тригубенко та ін.).

Проект Закону про встановлення мораторію на вирубку лісів та експорт лісо- та пиломатеріалів (р.№1748, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гідрометеорологічну діяльність" (щодо фінансування національної гідрометеорологічної служби) (р.№2543а, КМУ).

Проект Закону про видобування та реалізацію бурштину (р.№1351-1, друге читання).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" (щодо запобігання екологічній катастрофі в лісовій галузі) (р.№2547а, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" (р.№2461а, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо встановлення оптимального режиму мита при здійсненні операції із ввезення зоологічними парками загальнодержавного значення на митну території України представників рідкісних та (або) таких, що перебувають під загрозою зникнення видів тварин (р.№2484а, н.д. Т.Кремінь та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей справляння рентної плати за спеціальне використання води та оподаткування земель внутрішнього водного транспорту (р.№2476а, н.д. Б.Козир, І.Кононенко).

Проект Закону про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення (р.№2505а, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі (р.№2558а,  н.д. О.Мушак та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 265 Кримінального кодексу України щодо добровільної здачі радіоактивних матеріалів (р.№2518а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури землевідведення для будівництва об'єктів з виробництва теплової та/або електричної енергії з використанням відновлюваних джерел енергії та/або біологічних видів палива (р.№2529а, н.д. О.Домбровський, О.Лівік).

Проект Закону про обов'язкове страхування відповідальності суб'єктів господарювання, діяльність яких становить підвищену екологічну небезпеку (р.№2327а, н.д. А.Парубій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку екологічного (зеленого) туризму в сільській місцевості (р.№3034, н.д. Я.Москаленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо упорядкування системи надходження та використання коштів із рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату) (р.№3038, н.д. О.Бєлькова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо справедливого розподілу рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату) (р.№3038-1, н.д. О.Кулініч).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо користування нафтогазоносними надрами (р.№3042, н.д. І.Насалик, Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо встановлення ставок рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин в умовах дії угоди про розподіл продукції (р.№3027, н.д. О.Бєлькова та ін.).

Проект Закону про старательську діяльність (р.№3035, н.д. Б.Розенблат).

Проект Закону про виконавче провадження (р.№2507а, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2494а, КМУ).

 

Інші питання:

Про інформацію щодо проведення слухань у Комітеті на тему: "Дотримання екологічного законодавства під час будівництва Біланівського ГЗК".

Про Звіт Рахункової палати щодо результатів аудиту виконання рекомендації про захист від забруднення вод басейну річки Західний Буг.

Про результати аудиту Рахункової Палати України ефективності використання бюджетних коштів, виділених Державній службі України з надзвичайних ситуацій на підготовку кадрів у сфері цивільного захисту.

Про результати проведеного Рахунковою Палатою України аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на забезпечення діяльності сил цивільного захисту в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів перевірки обґрунтованості планування та результативності контролю за повнотою нарахування і своєчасністю надходжень до спеціального фонду державного бюджету акцизного податку з бензину моторного для автомобілів.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на охорону довкілля при будівництві, ремонті та утриманні автомобільних доріг загального користування.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

__________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення інвестиційного клімату у сфері виробництва сільгосппродукції (р.№3002, н.д. А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України (щодо підвищення ефективності процедур банкрутства) (р.№3132, н.д. А.Іванчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань банкрутства (щодо забезпечення європейських стандартів у сфері відновлення платоспроможності боржника та спрощення умов ведення бізнесу в Україні) (р.№3163, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 39 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо матеріально-технічного забезпечення Управління державної охорони України) (р.№2038а, н.д. О.Савченко).

Проект Закону про ліквідацію приватних монополій (р.№1109,
н.д. А.Іллєнко та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

___________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Кіпр про морське торговельне судноплавство (р.№0063, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Чеської Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно (р.№0066, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про транскордонне співробітництво" (щодо покращення механізмів транскордонного співробітництва) (р.№2480а, н.д. Г.Тіміш).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про транскордонне співробітництво" (щодо заснування об'єднання єврорегіонального співробітництва) (р.№3172, н.д. В.Брензович).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про державну підтримку базових підприємств ракетно-космічної галузі України з метою фінансового оздоровлення та розвитку державних підприємств "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова" та "Державного Конструкторського бюро "Південне" імені М.К.Янгеля" (р.№2193а, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо державної підтримки базових підприємств ракетно-космічної галузі України з метою фінансового оздоровлення та розвитку державних підприємств "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова" та "Державного Конструкторського бюро "Південне" імені М.К.Янгеля" (р.№2194а, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо державної підтримки базових підприємств ракетно-космічної галузі України з метою фінансового оздоровлення та розвитку державних підприємств "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова" та "Державного Конструкторського бюро "Південне" імені М.К.Янгеля" (р.№2195а,  н.д. О.Вілкул).  

Проект Закону про створення та функціонування вільної економічної зони "Донбас" (р.№2419, н.д. О.Долженков, Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення та функціонування вільної економічної зони "Донбас") (р.№2420, н.д. О.Долженков, Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 215 Податкового кодексу України (щодо здешевлення вартості пального) (р.№2114а, н.д. Т.Козак).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення справляння акцизного податку при роздрібній торгівлі нафтопродуктами (р. № 2388а, н.д. Н. Южаніна, І. Насалик).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо можливості здешевлення харчових продуктів) (р.№2038, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо забезпечення безперервності процесу харчування особового складу Збройних Сил України) (р.№2261а, н.д. О.Дмитренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для реалізації державної інформаційної політики (р.№2169а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо масштабного стимулювання вітчизняного виробництва, залучення прямих іноземних інвестицій та розвитку малого та середнього підприємництва) (р.№2143а, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності" (щодо удосконалення окремих процедур закупівель) (р.№2547, н.д. Н.Южаніна, Г.Чекіта).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

7 жовтня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про визначення та рекомендування Верховній Раді України кандидатур до складу комісій з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу на зайняття посад керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників (адміністративні посади у місцевих прокуратурах).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо розширення кола осіб, до яких не можуть бути застосовані окремі види запобіжних заходів) (р.№3066, н.д. Ю.Луценко та ін.).

Проект Закону про амністію у 2015 році (р.№2118, н.д. В.Балога, П.Балога).

Проект Закону про Державне бюро розслідувань (р.№2114, повторне друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.30)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції (р.№2123а, друге читання).

 

Інші питання:

Про стан реалізації законодавства в частині роботи Єдиного реєстру речових прав на нерухоме майно і Єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців (щодо відображення інформації про кінцевих вигодоодержувачів) та формування і ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

 

7 жовтня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обов’язкового відчуження істотної участі в юридичній особі суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції") (р.№2097а, н.д. Ю.Дерев’янко, І.Суслова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2494а, КМУ).

Проект Закону про особливий режим спеціальної конфіскації майна (р.№3025, н.д. Т.Чорновол та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо впровадження смертної кари як виду покарання за корупційні злочини) (р.№2159а, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 365-2 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) (р.№2383а, н.д. Р.Заставний).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2495а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін Митного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2496а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо окремих питань накладення арешту на майно з метою усунення корупційних ризиків при його застосуванні (р.№2540а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Цивільного кодексів України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні (р.№2541а, КМУ).

 

Проекти нормативно-правових актів (проекти законів України      щодо відповідності вимогам антикорупційного законодавства та результатів проведення антикорупційної експертизи):

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо удосконалення системи державних закупівель) (р.№2078а, н.д. В.Гуляєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо доступу до державних закупівель та своєчасного надання медичної допомоги) (р.№2211а, н.д. А.Кісельов).

Проект Закону про внесення змін до статті 79-1 Земельного кодексу України (щодо спрощення порядку формування земельних ділянок) (р.№2304а, н.д. А.Антонищак та ін.).

Проект Закону про особливості діяльності санаційного банку (р.№2376а, н.д. Д.Дзензерський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо об’єктів агропромислового комплексу (р.№2519а, КМУ).

 

Інші питання:

Про затвердження результатів проведення відкритого конкурсу з відбору кандидатів на посади експертів Ради громадських експертиз.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

______________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.00)

 

5 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Таджикистан про вилучення окремих товарів з режиму вільної торгівлі до Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Таджикистан про вільну торгівлю від 6 липня 2001 року (р.№0059, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей (р.№0061, Президент України).

Проект Закону про прийняття Поправок до статей 25 і 26 Конвенції про охорону та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер (р.№0062, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про повітряне сполучення (р.№0064, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об'єднаних Арабських Еміратів про повітряне сполучення (р.№0065, КМУ).

 

 

7 жовтня, о 14.30

 

 

Інші питання:

Економізація зовнішньої політики: представлення результатів проведеного 13 травня 2015 р. в Комітеті круглого столу на тему: "Стан та перспективи торговельно-економічного співробітництва: міжнародний вимір".

Про необхідність забезпечення належного фінансування Міністерства закордонних справ України та дипломатичних представництв України  за кордоном у 2016 році з метою забезпечення відповідних умов для організації їх ефективної роботи.

Про внесення до складу постійних делегацій ВРУ у ПА ОБСЄ, ПАЧЕС, ПВ ЦЄІ (лист депутатської фракції Політичної партії "Об‘єднання "САМОПОМІЧ").

Про візит делегації Комітету з питань закордонних справ Сейму Латвійської Республіки  до України восени 2015 року.

Про звіт Національного демократичного інституту міжнародних відносин та Міжнародного республіканського інституту щодо проведеної роботи за проектами міжнародної технічної допомоги, бенефіціаром яких виступає Комітет.

Розгляд ініціативи Голови депутатської фракції Радикальної партії О.Ляшка щодо відкликання народного депутата України Н.І.Шуфрича ("Опозиційний блок") зі складу Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ОБСЄ.

Про проведення спільного засідання комітетів ВРУ у закордонних справах та з питань європейської інтеграції присвячене тематиці забезпечення зовнішньоекономічної діяльності України у контексті належного захисту національних інтересів у оборонній  та безпековій сферах.

Про звернення народного артиста України Гаркуші Григорія Якимовича. 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

___________________________________________

(вул. Садова 3а, кімн. 1034, зал засідань, о 14.30)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" (р.2448а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України "Про захист персональних даних" (щодо удосконалення системи захисту персональних даних (р.№2959, н.д. А.Тетерук).

 

Інші питання:

Про визначення дати виїзних комітетських слухань до м.Дніпропетровськ на тему: "Розвиток інформаційних технологій як ключової умови забезпечення децентралізації та електронного урядування на місцевому рівні та в Україні. Можливості інформаційних технологій для місцевої влади".

Про проведення виїзних комітетських слухань до м.Сєверодонецьк Луганської області на тему: "Проблемні питання доступу до мережі Інтернет та території підконтрольній Україні в зоні АТО".

Інформація Першого заступника Голови Комітету Лук’янчука Р.В. про опрацювання проекту Закону про основні засади забезпечення кібербезпеки України (р.№2126а, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Про затвердження Розкладу засідань Комітету з питань інформатизації та зв’язку на жовтень 2015 року.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

__________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

7 жовтня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про приєднання України до Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей (р.№0061, Президент України).

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Закони про декомунізацію та проблема збереження мистецьких творів часів тоталітаризму".

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

___________________________

(вул.Садова,3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про колективне управління майновими правами суб’єктів авторського права і суміжних прав (р.№2265а, н.д. Є.Рибчинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про авторське право і суміжні права" (щодо діяльності організацій колективного управління) (р.№2943, н.д. З.Огнєвіч та ін.).

Проект Закону про наукову і науково-технічну діяльність (р.№2244а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (р.№2244а-1, н.д. Г.Заболотний та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" щодо врегулювання окремих актуальних питань у науковій сфері та створення передумов її реформування (р.№2244а-2, н.д. О.Березюк та ін.).

Проект Закону про наукову і науково-технічну діяльність (р.№2244а-3, н.д. С.Тарута).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правового забезпечення відкритості баз даних та прозорості реєстраційних процедур (р.№2696, н.д. В.Пташник та ін.).

 

Інші питання:

Про затвердження Плану заходів, складу робочої групи та проекту Розпорядження Голови Верховної Ради України “Про забезпечення проведення 9 грудня 2015 року парламентських слухань на тему: "Правове забезпечення реформи освіти в Україні".

Інформація про аналіз виконання Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо встановлення обмежень при обранні на посаду (призначення виконувача обов’язків) керівника вищого навчального закладу від 14 травня 2015 року № 415-VIII Міністерством освіти і науки України стосовно керівництва Національного університету державної податкової служби України".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо гарантування соціального захисту фізичним особам-підприємцям, які проходять військову службу (р.№2622, н.д. А.Герасимов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності військово-цивільних адміністрацій (р.№3177, н.д. А.Герасимов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дня фактичної демобілізації (р.№2355а, н.д. С.Березкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо запровадження мобілізаційної компенсації за відстрочку призову на військову службу під час часткової мобілізації) (р.№2251, н.д. С.Семенченко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (р.№2972, друге читання).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення інформаційного режиму проведення антитерористичної операції (р.№2050а, н.д. І.Вінник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 202 Цивільного процесуального кодексу України (щодо забезпечення права на захист та участь у судовому процесі для осіб, які беруть участь в антитерористичній операції та бойових діях) (р.№2758,
н.д. С.Семенченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо автомобільних доріг оборонного значення (р.№2449а, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху,зал № 5, о 14.30)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про зауваження Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України до проекту Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо соціальних гарантій працівників охорони здоров’я (р.№1332, друге читання).

Про зауваження Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України до проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про екстрену медичну допомогу" (щодо забезпечення справедливої оплати праці працівників системи екстреної медичної допомоги) (р.№1164, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну (р.№2820,
н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення дітей учасників антитерористичної операції безкоштовним дитячим харчуванням (р.№2018а, н.д. Д.Лінько та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" (щодо забезпечення учасників антитерористичної операції, які постраждали під час її проведення, реабілітаційними заходами) (р.№2202а, н.д. О.Богомолець, О.Корчинська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладах безкоштовним харчуванням (р.№1834, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 244-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2040а, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 15-2 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо компенсаторного механізму наповнення Державного бюджету України на 2015 рік для фінансування відомчих закладів охорони здоров‘я та Міністерства оборони України (р.№2192, н.д. С.Березкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо фінансування відомчих закладів охорони здоров‘я та Міністерства оборони України (р.№2193, н.д. С.Березкін).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування матеріальної допомоги фізичним особам на лікування та реабілітацію) (р.№1683, н.д. М.Бурбак).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення надходжень до місцевих бюджетів та оптимізації надання медичної й освітньої субвенції) (р.№2520, н.д. О.Дмитренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (щодо регулювання діяльності відділень Фонду соціального страхування України та часткового  фінансування санаторно-курортного лікування застрахованих осіб  та часткового фінансування літнього оздоровлення їх дітей в дитячих закладах оздоровлення) (р.№2701, н.д. О.Дмитренко).

 

Інші питання:

Про стан здійснення Міністерством охорони здоров‘я України у 2015 році державних закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення та лікувально-діагностичного обладнання.

Про стан організації та проведення додаткової (позапланової) вакцинації дитячого населення України проти поліомієліту.

План роботи Комітету на третю сесію та строки проведення запланованих заходів.

Представлення позаштатного консультанта Комітету Уляни Супрун.

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Запровадження лікарського самоврядування в Україні".

Про ситуацію, яка склалась навколо будівництва нового корпусу НДСЛ «Охматдит» та проекту модернізації лікарні в цілому.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_________________________________________________

(вул. Липська, 3 зал №3, о 14.30)

 

5 жовтня

 

Інші питання:

Презентація результатів аналізу проекту Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (реєстр. №2966) в рамках Стратегічної дорадчої групи, створеної аналітичним центром ДіксіГруп.

 

 

7 жовтня, о 14.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо передачі повноважень на встановлення тарифів та ліцензування господарської діяльності з виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії (р.№3047, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення комерційного обліку природного газу, теплової енергії, гарячої та холодної води (р.№2636, н.д. В.Сташук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку використання природного газу, видобутого на території України (р.№2408а, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про встановлення справедливої та економічно обґрунтованої ціни постачання природного газу власного видобутку для потреб населення (р.№3104, н.д. С.Каплін, О.Сугоняко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки щодо приведення їх окремих положень у відповідність до Конституції України (р.№3146, н.д. Р.Князевич, М.Поплавський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення розрахунків у паливно-енергетичному комплексі (р.№3090, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" (щодо забезпечення стабільності на енергоринку) (р.№3097, н.д. І.Насалик, С.Тригубенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення деяких аспектів нафтогазової галузі (р.№3096, н.д. О.Бєлькова та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо упорядкування системи надходження та використання коштів із рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату) (р.№3038, н.д. О.Бєлькова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу
України (щодо посилення відповідальності за пошкодження об'єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів) (р.№3129, н.д. О.Бєлькова).

 

 

 

Інші питання:

Про затвердження Рекомендацій Комітетських слухань на тему: "Актуальні питання реформування ринку електричної енергії України. Підготовка пропозицій щодо проекту Закону України про ринок електроенергії".

Про затвердження Рекомендацій Комітетських слухань на тему: "Угоди про розподіл продукції як механізм залучення інвестицій з метою збільшення видобутку".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська 3, зал №2, о 14.30)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України (щодо приватних виконавців) (р.№2508а, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо оптимізації територіальних органів державної фіскальної служби (р.№2177а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо мінімізації впливу на адміністрування надходжень до бюджету (р.№2178а, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 287 Митного кодексу України (щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги) (р.№2053а, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року" (р.№2325а, КМУ).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року" (р.№2674, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2495а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2496а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо підтримки вищих навчальних закладів та наукових установ державної форми власності, евакуйованих із тимчасово окупованої території Донецької або Луганської областей (р.№2813, н.д. М.Гриневич та ін.).

Проект Закону  про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо апаратури передавальної для радіомовлення або телебачення (р.№2450а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо додаткових умов оподаткування інвестиційної діяльності в сфері виробництва сільгосппродукції (р.№3003, н.д. А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 282 Митного кодексу України щодо інвестиційної діяльності в сфері виробництва сільськогосподарської продукції (р.№3004, н.д. А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 380 Митного кодексу України щодо тимчасового ввезення автомобілів (р.№2909, н.д. Я.Дубневич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання виробництва та обігу пива (р.№2971д, друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________

(вул. Банкова 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" щодо вдосконалення процедури документування осіб (р.№3155, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб (р.№2331а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо удосконалення законодавства про тимчасово окуповані території (р.№2004а, доопрацьований, н.д. А.Парубій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо скасування перепусток та визначення прозорих правил переміщення осіб та вантажів (товарів) через тимчасово окуповану територію (р.№2004а-1, н.д. Н.Веселова).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про визнання геноциду кримськотатарського народу (р.№2493а, н.д. М.Княжицький).

 

Інші питання:

Про проведення в листопаді 2015 року парламентських слухань на тему: "Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАВОСУДДЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 536, о 14.15)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про надання згоди на затримання та арешт судді.

Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" щодо заступників керівника центрального органу виконавчої влади (р.№2176а, КМУ).

Проект Закону про заборону політичної реклами (р.№2474а,
н.д. Є.Соболєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження передвиборної агітації та протидії прихованій рекламі (р.№2474а-1, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання повноважень нотаріусам забезпечувати докази (р.№2716, н.д. Н.Новак, С.Алєксєєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 635 Цивільного кодексу України щодо удосконалення положень про попередній договір (р.№2888, н.д. А.Помазанов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та підвищення якості її надання (р.№3044, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та підвищення якості її надання (р.№3044-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо негайного розгляду судами позовів про примусове видворення або щодо затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства або забезпечення передачі іноземців та осіб без громадянства відповідно до міжнародних договорів про реадмісію) (р.№3154, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України (р.№3171, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за неправомірний обіг засобів платежу) (р.№1272, н.д. О.Бєлькова та ін.).

Проект Постанови про право власності та право користування релігійних організацій на майно (р.№1436, н.д. В.Новинський).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" щодо зменшення терміну оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування (р.№2003а, н.д. О.Жолобецький та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 244-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2040а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розслідування злочинів, вчинених військовослужбовцями Збройних Сил України, військовозобов'язаними та працівниками Збройних Сил України (р.№2047а, н.д. С.Пашинський, І.Вінник).

Проект Закону про внесення зміни до статті 93 Регламенту Верховної Ради України (щодо надання права уповноваженим народними депутатами України особам представляти законопроекти під час їх розгляду у комітетах Верховної Ради України) (р.№2057а, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за вчинені правопорушення у сфері інформаційної безпеки та боротьби з кіберзлочинністю  (р.№2133а, н.д. А.Кожем'якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9-2 Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" (щодо підстав закриття оперативно-розшукових справ) (р.№2153, н.д. Ю.Гарбуз).

Проект Закону про внесення змін до статті 93 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо удосконалення гарантій права засуджених на відбування покарання за місцем проживання до засудження або місця постійного проживання родичів) (р.№2253а, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охоронну діяльність" (щодо взаємодії з органами внутрішніх справ та права на коротко ствольну напівавтоматичну нарізну вогнепальну зброю (р.№2270а, н.д. В.Соляр).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" (р.№2289а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за кібертероризм та кіберзлочини) (р.№2328а, н.д. І.Мирний).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо окремих питань досудового розслідування) (р.№2339а, н.д. І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо гуманізації системи здійснення правосуддя у справах щодо неповнолітніх (р.№2340а, н.д. І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб (р.№2342а, н.д. О.Дмитренко).

Проект Закону про внесення змін до статті 364-1 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права) (р.№2397а, н.д. Р.Заставний).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо безоплатної передачі об'єктів незавершеного будівництва учасникам антитерористичної операції та сім'ям учасників, що загинули чи зникли безвісті в зоні проведення антитерористичної операції) (р.№2444а, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 265 Кримінального кодексу України щодо добровільної здачі радіоактивних матеріалів (р.№2518а, КМУ).

Проект Закону про електронні довірчі послуги (р.№2544а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статей 256 і 285 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо електронної копії постанови суду) (р.№2546а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 56 Податкового кодексу України щодо належного застосування норм законодавства (р.№2854, н.д. А.Антонищак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посвідчення довіреності на право участі та голосування на загальних зборах кредитних спілок (р.№2923, н.д. О.Лаврик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо посилення гарантії дотримання законодавства України) (р.№2985, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки (р.№2987, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за порушення у галузі житлових прав громадян, житлово-комунального господарства та благоустрою) (р.№2998, н.д. А.Білецький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реалізації рекомендації, наданої в рамках виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України, стосовно забезпечення функціонування Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (р.№3041, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо підстав для видачі посвідки на тимчасове проживання представникам іноземних засобів масової інформації) (р.№3048, КМУ).

 

Інші питання:

Про зміни до календарного плану проведення засідань Комітету з питань правової політики та правосуддя і його підкомітетів на період третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.211, о 15.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зняття регуляторних бар'єрів для розвитку державно-приватного партнерства в Україні та стимулювання інвестицій) (р.№1058, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зняття регуляторних бар'єрів для розвитку мережі індустріальних парків в Україні) (р.№2844, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування дозволу на імпорт в Україну товарів, щодо яких застосовуються заходи нагляду або регіонального нагляду (р.№2492а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо узгодження деяких положень реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців) (р.№2235а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб (р.№3106, н.д. І.Куліченко та ін.).

Проект Закону про особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (р.№3153, н.д. В.Галасюк та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обмеження максимального розміру заробітної плати народних депутатів) (р.№2647, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 33 Закону України "Про статус народного депутата України" щодо обмеження розміру заробітної плати (р.№2647-1,
н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо права законодавчої ініціативи народних депутатів України) (р.№2431а, н.д. В.Ар’єв).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо оптимізації законодавчого процесу) (р.№3207, н.д. В.Гройсман та ін.).

Про розгляд  заяв народних депутатів  України Севрюкова В.В., Шверка Г.А., Кишкаря П.М.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2494а, КМУ).

 

Інші питання:

Питання організації роботи Верховної Ради України.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА  ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ"”, 12-й поверх о 14.30)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовленн" (щодо повноважень Кабінету Міністрів України) (р.№3147, н.д. Р.Князевич, М.Поплавський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо вимог до реклами споживчого кредитування) (р.№2077а, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права споживачів на фото- і відео зйомку у місцях продажу товарів) (р.№2099а, н.д. О.Фельдман).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо апаратури передавальної для радіомовлення або телебачення (р.№2450а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження заходів, направлених на зменшення споживання енергетичних напоїв (р.№2470, н.д. О.Петренко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2494а, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 15.00 )

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми (р.№2254, друге читання).

Про пропозиції щодо присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування за 2015 рік.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статей 90 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування сфери фізичної культури і спорту) (р.№2223а, н.д. А.Палатний, Д.Силантьєв).

 

Інші питання:

Про Дорожню карту реформ молодіжної сфери.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 16.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо забезпечення діяльності фондів соціального страхування у період реорганізації (р.№2775, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності керівників підприємств, установ, організацій за недодержання вимог законодавства стосовно збереження за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, місця роботи, посади і виплати компенсації середнього заробітку (р.№2222а, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо стажу депортованих осіб) (р.№2466а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо стажу депортованих осіб) (р.№2466а-1, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення мінімальної питомої ваги заробітної плати у структурі собівартості) (р.№2332а, н.д. О.Дроздик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо умов призначення пенсій у зв'язку з втратою годувальника (р.№2272а, н.д. В.Сидорчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо застосування єдиного показника середньої заробітної плати в Україні для призначення (перерахунку) пенсій (р.№1713, доопрацьований, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо створення рівних умов для реалізації прав працівників, які виховують дітей або доглядають за хворим членом сім'ї (р.№2235, н.д. А.Шипко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту прав працівника на вільне обрання банківської установи для отримання заробітної плати) (р.№2287а, н.д. І.Луценко, Я.Маркевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту прав особи на вільне обрання банківської установи для отримання заробітної плати, пенсії, інших виплат та заходів для економії коштів бюджетних установ, державних і комунальних підприємств) (р.№2287а-1, н.д. М.Довбенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо деяких питань забезпечення захисту трудових прав людини та добросовісної конкуренції між роботодавцями) (р.№2233, н.д. О.Черненко).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність розділ ІІ Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" (р.№2699, н.д. Д.Лубінець та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про виконавче провадження (р.№2507а, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктами, які провадять незалежну професійну діяльність) (р.№2720, н.д. Ю.Чижмарь).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" (щодо розміру пенсійного забезпечення пенсіонерів з числа військовослужбовців) (р.№2782, н.д. О.Купрієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності в частині працевлаштування людей з інвалідністю (р.№2299а, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту добровольців, виплати одноразової грошової допомоги у разі їх загибелі (смерті) та інших питань (р.№2569, н.д. С.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від податку на нерухоме майно соціально незахищених верств населення) (р.№2491, н.д. В.Бандуров та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо звільнення від сплати митних платежів транспортних засобів, які надійшли у якості гуманітарної допомоги для забезпечення соціально-економічних потреб територіальних громад в Україні (р.№2160а, н.д. О.Порошенко, І.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" (щодо позбавлення оподаткування транспортних засобів, які надійшли як гуманітарна допомога сільським, селищним, міським радам) (р.№2160а-1, н.д. М.Головко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо звільнення від сплати митних платежів транспортних засобів, які надійшли у якості гуманітарної допомоги для забезпечення соціально-економічних потреб територіальних громад в Україні (р.№2160а, н.д. О.Порошенко, І. Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" (щодо позбавлення оподаткування транспортних засобів, які надійшли як гуманітарна допомога сільським, селищним, міським радам) (р.№2160а-1, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо надання додаткових освітніх пільг учасникам бойових дій) (р.№2224а, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про схвалення Доктрини соціального захисту та психологічної реабілітації осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків) в Україні (р.№2263а, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про соціальні послуги" (щодо приведення у відповідність із вимогами Конституції України) (р.№2428а, н.д. О.Дехтярчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо ввезення на митну територію України транспортних засобів учасниками антитерористичної операції) (р.№2447а, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо виплати одноразової грошової допомоги волонтерам, добровольцям, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та членам сімей загиблих (р.№2556а, н.д. О.Третьяков та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

____________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 15.30)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо автомобільних доріг оборонного значення (р.№2449а, КМУ).

 

Інші питання:

Затвердження рішення виїзного засідання Комітету "Стан та перспективи розвитку транспортної інфраструктури Чернігівської області" (18.09.2015 р., м.Чернігів).

 

 

10 жовтня

(м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (сесійна зала Миколаївської обласної ради), о 14-00)

 

 

Виїзне засідання на тему: "Сучасний стан, перспективи розвитку морегосподарського комплексу Дніпро-Бузького регіону та транспортної інфраструктури Миколаївської області" .

1.Про стан, проблеми та перспективи розвитку морського та річкового транспорту.

2.Про стан, проблеми та перспективи розвитку залізничного сполучення Миколаївської області.

3.Про стан, проблеми та перспективи розвитку дорожнього господарства, як невід’ємної складової транспортної інфраструктури Миколаївської області та реформування системи пільг на транспортні послуги.

4. Про стан справ в Комунальному підприємстві "Міжнародний аеропорт Миколаїв" та заходи щодо відновлення його функціонування.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

__________________________________________

(вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" (р.№2638, н.д. М.Бурбак, В.Корчик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо законодавства з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (р.№2430а, н.д. С. Рибалка та ін.).

 

 

 

 

 

 

 

Головне організаційне управління

7 жовтня 2015 р.