ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 16  – 20 листопада  2015 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, об 11.00)

 

19 листопада

 

Інші питання:

Про заслуховування звіту Генерального прокурора України Шокіна В.М., Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б., Голови Служби безпеки України Грицака В.С., щодо заходів які вживаються Генеральною прокуратурою України, Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України щодо:

встановлення і притягнення  до кримінальної відповідальності осіб, винних у вчиненні кримінальних правопорушень проти мирних громадян 30.11.2013р., 01.12.2013р., 18 і 20.02.2014р.;

злочинів, пов’язаних з викраденням, катуванням, побиттям – учасників Революції гідності;

кримінальних проваджень щодо узурпації влади за наслідками винесення неправомірних рішень суддями Конституційного суду України;

кримінальних проваджень про вчинення корупційних злочинів високопосадовцями "режиму" Віктора Януковича.

Про заслуховування Генерального прокурора України Шокіна В.М., Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б., Голови Служби безпеки України Грицака В.С., щодо звернення народного депутата України – Голови підкомітету Луценка І.В. стосовно заходів які вживаються Генеральною прокуратурою України, Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України при розслідуванні подій, які відбулися 2 травня 2014 року у м. Одесі.

Про заслуховування Генерального прокурора України Шокіна В.М. щодо втручання і тиск з боку керівництва Генеральної прокуратури України на посадових осіб Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України, які розслідують кримінальне провадження стосовно першого заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Шапакіна В.М. та заступника прокурора Київської області Корнійця О.П. за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України.

Про заслуховування Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б., щодо негативних кадрових призначень у системі  Міністерства внутрішніх справ України, зокрема призначення Паскала В.Ф., Ківи І.В. та інших.

Про заслуховування Голови Служби безпеки України Грицака В.С., щодо звернення народного депутата України – члена Комітету Парасюка В.З. стосовно ситуації, яка склалася навколо призначення на посаду заступника начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Пісного В.М.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

___________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, о 10.00)

 

17 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про електронні довірчі послуги (р.№2544а, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про державну службу" (щодо обов’язкового оприлюднення в Інтернеті інформації про вакантні посади державної служби) (р.№2427а, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо апаратури передавальної для радіомовлення або телебачення (р.№2450а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статей 256 і 285 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо електронної копії постанови суду) (р.№2546а, КМУ).

 

Інші питання:

Про проведення парламентських слухань на тему: "Фундаментальні реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій України" (лютий 2016 року).

Про запит щодо надання висновку Кабінету Міністрів України до проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції" (щодо визначення форм державної підтримки) (р.№3295, н.д. Є.Мураєв).

Про запит щодо надання висновку Кабінету Міністрів України до проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" щодо операторів віртуальної мережі рухомого (мобільного) зв’язку (р.№3338, н.д. Ю.Мороко, Ю.Мірошниченко ).

Про проект Концепції розвитку інформаційного простору України 2020.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

______________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, об 11.00)

 

16 листопада

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Законодавче врегулювання створення Українського інституту книги: українські реформи та європейський досвід".

Обговорення та підготовка до другого читання  проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління в книговидавничій сфері (р.№3084).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________

 (м.Краматорськ, пл. Леніна, 2,

зал засідань Краматорської міської ради, о 9.00)

 

19 листопада

 

Інші питання:

Виїзне засідання на тему: "Про практику застосування законодавчих актів у Донецькій області щодо функціонування освітньої сфери в умовах проведення антитерористичної операції".

 

 

20 листопада

(вул.Садова,3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про наукову і науково-технічну діяльність (р.№2244а, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

__________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 15.00)

 

16 листопада

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Актуальні проблеми законодавчого регулювання обігу лікарських засобів та здійснення фармацевтичної діяльності".

 

 

18 листопада

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.30)

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Самоврядування в охороні здоров’я".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 536, о 15.00)

 

19 листопада

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Щодо надання нотаріальних послуг у сільській місцевості".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

___________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.30)

 

19 листопада

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Дотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні".

 

 

Головне організаційне управління

13 лютого 2015 р.