ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 26 – 30 жовтня 2015 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, об 11.00)

 

28 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реалізації рекомендації, наданої в рамках виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України, стосовно забезпечення функціонування Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (р.№3041, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення функціонування реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів (р.№2041а, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього 9 законопроектів, у тому числі: (р.№№3032, 3004, 2547, 3024, 3033, 3127, 3112, 3042, 2555а).

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам.

Про орієнтовний розклад засідань Комітету з питань бюджету на листопад 2015 року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 12.00)

 

30 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державну службу (р.№2490, друге читання).

Проект Постанови про здійснення заходів щодо комплексного реформування державної служби в Україні (р.№2552а, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо здійснення викладацької, наукової та творчої діяльності) (р.№2146а, н.д. А.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо порядку призначення голови Київської міської державної адміністрації) (р.№2128а, н.д. С.Алєксєєв та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб (р.№3106, н.д. І.Куліченко та ін.).

 

 

Інші питання:

Про інформацію Центральної виборчої комісії до листа Комітету за №04-14/13-4558  від 8 жовтня 2015 року щодо призначення перших місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах, до складу яких увійшли територіальні громади міст обласного значення та територіальні громади населених пунктів суміжних районів, а також можливого дострокового припинення повноважень депутатів сільських, селищних, міських рад та відповідних сільських, селищних, міських голів, які будуть обрані 25 жовтня 2015 року у територіальних громадах, котрі на день виборів втратили свою правосуб’єктність у зв’язку з прийняттям рішень щодо об’єднання територіальних громад; щодо зміни меж міста обласного значення, якщо його територіальна громада вирішила об’єднатися з територіальною громадою населеного пункту, розташованого на території суміжного району; щодо зміни меж району, якщо до складу об’єднаної територіальної громади передбачається входження територіальної громади населеного пункту, розташованого на території суміжного району.

Про інформацію Рахункової палати щодо результатів аналізу використання коштів державного бюджету на забезпечення діяльності органів державного управління у 2013 – 2014 роках.

Про підготовку до проведення комітетських слухань на тему: "Питання реалізації законодавства про адміністративні послуги та його вдосконалення".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 207, о 9.00)

 

28 жовтня

 

 

Інші питання:

Зустріч із експертами Департаменту ядерної безпеки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку щодо обговорення стану реалізації міжнародних проектів на майданчику Чорнобильської АЕС.

 

 

30 жовтня

(ДСП "ЧАЕС", м. Чорнобиль, Київська обл., о 10.00)

 

 

Інші питання:

Робоча поїздка народних депутатів України – членів Комітету до зони відчуження та ДСП ЧАЕС з метою підготовки заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, та аналізу стану перетворення об’єкта "Укриття" на екологічно-безпечну систему.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, об 11.00)

 

27 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (р.№3040, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства та з метою проведення антикорупційної експертизи.

 

 

Інші питання:

Про звернення керівництва Міністерства оборони України щодо запобігання корупційних ризиків під час будівництва, придбання житла для військовослужбовців  Збройних Сил України.

Про звернення народного депутата України – члена Комітету Парасюка В.З. щодо ситуації яка склалася навколо призначення на посаду заступника начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Пісного В.М.

Про затвердження дати виїзного засідання Комітету до м. Львова.

 

 

28 жовтня, об 11.00

 

 

Інші питання:

Про звернення народного депутата України – першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Корчинської О.А. щодо зловживань та використання корупційних схем при здійсненні державних закупівель ліків.

Про звернення директора Українського науково-дослідного Інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України Пінчук І.Я. щодо діяльності зазначеного закладу.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

___________________________________________________________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 12.00)

 

27 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, на виконання зобов'язань України з лібералізації візового режиму з Європейським Союзом (р.№3224, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про повітряні перевезення (р.№0068, КМУ).

 

Інші питання:

Про звернення народного депутата України Павелка А.В. щодо механізму лібералізації візового режиму для громадян Китайської Народної Республіки.

Про здійснення Верховною Радою України міжпарламентського співробітництва на рівні депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами у 2015 році.

Щодо створення за пропозицією Комітету міжвідомчої робочої групи з питань відступу України від зобов’язань за Міжнародним пактом про громадянські і політичні права та Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Про напрямки співпраці Комітету та Громадської ради при Комітеті у закордонних справах.

Щодо членства народних депутатів України у депутатських групах Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами (звернення н.д. М.Лаврика та П.Унгуряна щодо співголовування у депутатській групі з міжпарламентських зв’язків з Туркменістаном та звернення н.д. Ю.Мірошниченка щодо включення його до депутатських групах з міжпарламентських зв’язків).

Про доручення Голови Верховної Ради України В.Гройсмана щодо аналізу проектів законів, які знаходяться на розгляді в Комітеті стосовно визначення їх пріоритетності та актуальності.

Про внесення змін до складу Громадської ради при Комітеті у закордонних справах.

Шляхи підвищення ефективності Національної парламентської групи України в Міжпарламентському Союзі.

Про підготовку "Круглого столу" на тему "Культурна дипломатія, плани на 2016 рік" (листопад 2016 року).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 10.00)

 

28 жовтня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Стан свободи совісті та державно-церковних відносин в Україні".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 12.00)

 

30 жовтня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Психіатрична допомога в Україні. Виклики сьогодення та шляхи реформування".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________

(вул. Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

28 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення умов функціонування ринку природного газу (р.№3325, КМУ).

Проект Закону про особливості передачі в оренду об'єктів газорозподільних систем, що перебувають у державній чи комунальній власності (р.№2423а, н.д. О.Кужель).

Проект Закону про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення (р.№2505а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення комерційного обліку природного газу, теплової енергії, гарячої та холодної води (р.№2636, н.д. В.Сташук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку використання природного газу, видобутого на території України (р.№2408а, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про встановлення справедливої та економічно обґрунтованої ціни постачання природного газу власного видобутку для потреб населення (р.№3104, н.д. С.Каплін, О.Сугоняко).

Проект Закону про засади запровадження енергоефективного освітлення в Україні (р.№3245, н.д. О.Недава, І.Рибак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" (щодо вибору способу розрахунку за спожиту теплову енергію) (р.№3247, н.д. Д.Добродомов та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 12 Закону України "Про ринок природного газу" щодо відповідності якості природного газу європейським стандартам (р.№3248, н.д. Ю.Дерев’янко та ін.).

 

Інші питання:

Прийняття рішення з раніше обговорених питань.

Про затвердження Рекомендацій Комітетських слухань на тему: "Актуальні питання реформування ринку електричної енергії України. Підготовка пропозицій щодо проекту Закону України про ринок електроенергії".

Про затвердження Рекомендацій Комітетських слухань на тему: "Угоди про розподіл продукції як механізм залучення інвестицій з метою збільшення видобутку".

Затвердження акредитації.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 12.00)

 

29 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення положень судового захисту іноземців та осіб без громадянств та урегулювання окремих питань, пов'язаних з протидією нелегальній міграції (р.№3159, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, на виконання зобов'язань України з лібералізації візового режиму з Європейським Союзом (р.№3224, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_____________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.211, об 11.00)

 

28 жовтня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Державна політика з підтримки українського бізнесу, що втратив активи в Криму та на Сході України: що хоче бізнес та що може влада".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_______________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1016, о 10.00)

 

27 жовтня

 

Інші питання:

Засідання робочої групи з підготовки та проведення Верховною Радою України парламентських слухань на тему: "Сімейна  політика  України – цілі та завдання" щодо доопрацювання проекту рекомендацій парламентських слухань.

 

28 жовтня

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.00)

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Державна молодіжна політика в Україні: світовий і національний досвід".

 

30 жовтня

(вул. Садова, 3а, кімн. 1016, о 12.00)

 

Інші питання:

Засідання експертної ради з питань фізичної культури та спорту.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, об 11.00)

 

28 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про зовнішню трудову міграцію (р.№2330а, друге читання).

 

 

 

Головне організаційне управління

27 жовтня 2015 р.