ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1  5 лютого 2016 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.00)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками  (р.№3157, н.д. С.Хлань, А.Гордєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок при наданні їх для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності  (р.№2155, н.д. Л.Підлісецький).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури землевідведення для будівництва об'єктів з виробництва теплової та/або електричної енергії з використанням відновлюваних джерел енергії та/або біологічних видів палива (р.№2529а, н.д. О.Домбровський та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження державного фінансування робіт з ідентифікації та реєстрації тварин  (р.№3646,
н.д. В.Івченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів (р.№3750, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо спеціального режиму оподаткування сільськогосподарських товаровиробників) (р.№3748, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо окремих питань оподаткування діяльності у сфері сільського господарства (р.№3748-1,
н.д. О.
Кужель та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення пільг для сільськогосподарських господарств (р.№3748-2, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість сільськогосподарських підприємств  (р.3749, н.д. В.Нестеренко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгоспвиробників (р.№3851,  н.д. В.Гудзенко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження об'єктів культурної спадщини (р.№2225а,  н.д. Д.Андрієвський  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо  недопущення  безпідставного  видалення  зелених   насаджень  (р.№2994, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо забезпечення загальнодоступності даних містобудівного кадастру (р.№2395а,  н.д. І.Васюник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 45 Житлового кодексу Української РСР (щодо поширення права першочергового отримання жилих приміщень   на   педагогічних   та   науково-педагогічних   працівників)   (р.№2584, н.д. Т.Кремінь та ін.).

Проект Закону про встановлення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги (р.№2342, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про встановлення мораторію на виселення, стягнення житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за житлово-комунальні послуги і припинення їх надання (відключення) (р.№2460, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про встановлення мораторію на відключення водо-, тепло-, газопостачання, електропостачання, послуг водовідведення населенню України (р.№1502, доопрацьований,  н.д. А.Яценко, В.Бондар).

Проект Постанови про деякі питання удосконалення механізму призначення житлових субсидій населенню (р.№2082а,  н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на лютий-липень 2016 року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_____________________________________

(вул. Грушевського, 5, зала нарад, о 12.00)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону  про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти (р.№3831-2, н.д. Л.Гриневич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти (р.№3831, н.д. І.Куліченко, С.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо порядку фінансування професійно-технічних навчальних закладів (р.№3831-1, н.д. В.Бондар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічних та інших навчальних закладів з обласного бюджету (р.№3831-3, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування професійно-технічної освіти з державного бюджету) (р.№3831-4,  н.д. С.Міщенко).

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансування професійно-технічної освіти (р.№3830-3, н.д. Л.Гриневич та ін.).

            Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансування професійно-технічних та інших навчальних закладів з державного бюджету (р.№3830, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансування професійно-технічної освіти (р.№3830-1, н.д. І.Куліченко, С.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо фінансування професійно-технічної освіти) (р.№3830-2, н.д. В.Бондар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансування професійно-технічної освіти (р.№3830-4, н.д. А.Яценко).

 

 

3 лютого

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом" (р.№3677,  КМУ).

Проект Закону  про внесення змін додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо державної підтримки державних вугледобувних підприємств (р.№3813, н.д. М.Бондар, І.Гузь).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

            Про орієнтовний розклад засідань Комітету з питань бюджету на лютий 2016 року.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

__________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо порядку та підстав розпуску виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради) (р.№2800, н.д. О.Сугоняко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо персональної матеріальної відповідальності посадових та службових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування (р.№3309, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо вдосконалення законодавства в сфері відзначення громадян за особисті заслуги перед Україною) (р.№2140а, н.д. Ю.Мамчур, О.Дехтярчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо поіменних голосувань на засіданнях виконкомів місцевих рад) (р.№3554, н.д. С.Євтушок та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо відкликання депутатів місцевих рад) (р.№3693, друге читання).

 

            Інші питання:

Про перейменування окремих населених пунктів та районів, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму за пропозиціями органів місцевого самоврядування та рекомендаціями Українського інституту національної пам’яті.

Роз’яснення Комітету щодо процедури набуття повноважень сільським, селищним, міським  головою.

Роз’яснення Комітету щодо можливості обрання одного старости виборцями декількох населених пунктів об’єднаної територіальної громади на підставі рішення відповідної місцевої ради.

Про обговорення проекту Постанови про проведення у квітні 2016 року парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи".

Звіт Комітету за третю сесію Верховної Ради України восьмого скликання  (вересень 2015 року - лютий 2016 року).

Про календарний  план проведення засідань Комітету  та його підкомітетів на період четвертої сесії.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного четвертої сесії.

План роботи Комітету  на період четвертої сесії.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про оцінку впливу на довкілля (р.№2009а, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо усунення дискримінаційного ставлення до громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях та військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї) (р.№3281,   н.д. М.Бурбак,   Я.Москаленко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про ратифікацію Протоколу про реєстри викидів і перенесення забруднювачів (р.№0078, Президент України). 

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№3766, н.д. О.Продан та ін.).  

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про сталий транспорт до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат (р.№0081, КМУ).  

Проект Закону про внесення зміни до пункту 1 розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" щодо цільового спрямування екологічного податку (р.№3778,  н.д. А.Матвієнко, М.Довбенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону (р.№3784, н.д. І.Фріз, А.Герасимов).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 1 "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році (щодо спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства) (р.№3792, н.д. Ю.Бойко та ін.).  

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість (р.№3810, н.д. Т.Острікова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення бюджетної автономії та фінансової самостійності районних бюджетів та бюджетів об'єднаних територіальних громад) (р.№3721, н.д. Д.Лубінець та ін.).

 

Інші питання:

Про підготовку до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи.  

Звіт про роботу Комітету за період третьої сесії.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо мораторію на приватизацію культових будівель та майна) (р.№1012, н.д. В.Сюмар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо участі іноземних осіб в суб'єктах природних монополій (р.№2509, н.д. А.Левус та ін.).

 

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо забезпечення безперервності процесу харчування особового складу Збройних Сил України) (р.№2261а, доопрацьований, н.д. О.Дмитренко).

Проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України щодо унормування ведення господарської діяльності (р.№3193, н.д. В.Дідич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист економічної конкуренції" (щодо вдосконалення регулювання в галузі економічних концентрацій та розміру штрафів за порушення законодавства) (р.№3336, н.д. С.Мартиняк та ін).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.30)

 

3 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель дорожнього господарства та розвитку мережі автомобільних доріг (р.№3327, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою" (щодо уточнення деяких термінів та понять) (р.№3383, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних умов приєднання до інженерних мереж на земельних ділянках під забудову, що виставляються для продажу на аукціонах (р.№3209,  н.д. Т.Кутовий).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" щодо збільшення вмісту вітчизняної тютюнової сировини в тютюнових виробах (р.№3548, н.д. М.Люшняк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 22 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо відшкодування моральної (немайнової) шкоди) (р.№2364а,  н.д. Р.Заставний).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення конституційних прав учасників кримінального провадження при визначенні та застосуванні запобіжних заходів) (р.№2870,  н.д. І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення у відповідність національного законодавства з питань охорони прав на винаходи та корисні моделі до міжнародних стандартів (р.№1765,  н.д. В.Петьовка).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення відповідальності за надання недостовірної інформації про дієтичні харчові продукти, що містять глютен) (р.№3201,  н.д. І.Сисоєнко).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 64 законопроекти: (р.№№3712, 3673, 3653, 3649, 3647, 3642, 3680, 3685, 3679, 3678, 3674, 3667, 3666, 3658, 3657, 3638, 3640, 3639, 3643, 0073, 3634, 3510, 3510-1, 3491, 3450, 3463, 3203, 3584, 3611, 3624, 3617, 3594, 3593, 3591, 3590, 3585, 3576, 3599, 3596, 3606, 3605, 3612, 3610, 3609, 3741, 3740, 3738, 3742, 3737, 3723, 3728, 3719, 3737, 3715, 3721, 3714, 3694, 3690, 3695, 3697, 3699, 3705, 3709, 3707).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 727, о 15.00)

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 415 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності військовослужбовців (р.№3729, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо зняття відповідальності за порушення правил навчання карате) (р.№3731, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення державного контролю за дотриманням права на доступ до публічної інформації, захист персональних даних та звернення громадян (р.№2043а, н.д. В.Сюмар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за здійснення несанкціонованого доступу до інформаційних або інформаційно-телекомунікаційних систем (р.№2641, н.д. О.Данченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання рішень міжнародних організацій з метою захисту прав людини (р.№2907, н.д. І.Алексєєв, Д.Сторожук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення конституційних прав учасників кримінального провадження при визначенні та застосуванні запобіжних заходів) (р.№2870, н.д. І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення додаткових гарантій прав учасників кримінального провадження на справедливий суд) (р.№2871, н.д. І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо додержання конституційних прав учасників кримінального провадження та інших громадян в частині збирання та фіксації доказів, процесу доказування та проведення слідчих (розшукових), негласних слідчих (розшукових) дій) (р.№2872, н.д. І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо права на судовий захист та підтвердження повноважень захисника на участь у кримінальному провадженні (р.№3178, н.д. В.Дідич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих
актів України щодо удосконалення окремих положень (р.№3194,
н.д. А.Кожем’якін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" щодо забезпечення відкритості Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (р.№3372, н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України стосовно місця проведення досудового розслідування та територіальної підсудності у кримінальних провадженнях щодо обвинувачення окремих осіб (р.№3536, н.д. І.Мосійчук та ін.).

Проект Закону про внесення доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки (р.№2987, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про приватну детективну (розшукову) діяльність (р.№3726, н.д. М.Паламарчук та ін.).

 

Інші питання:

Про формування складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

3 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статей 258 та 258-3 Кримінального кодексу України (р.№2329а,  н.д. І.Мирний). 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до статті 79-1 Земельного кодексу України (щодо спрощення порядку формування земельних ділянок) (р.№2304а, н.д. А.Антонищак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками (р.№3157, н.д. С.Хлань та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регульованих ринків та деривативів) (р.№3498,  н.д. Р.Демчак  та ін.).                                         

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону атмосферного повітря" (щодо децентралізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів)  (р.№3553, н.д. П.Ванат та ін.).

Проект Закону про детінізацію ринку азартних ігор та забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов’язань  (р.№3632, КМУ).

Проект Закону про обов’язкове страхування цивільно – правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (р.№3670,  н.д. С.Рибалка та ін.).                                     

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.30)

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про сталий транспорт до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат (р.№0081, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Організацією Північноатлантичного договору про статус Представництва НАТО в Україні(р.№0082, КМУ).

 

Інші питання:

Економізація зовнішньої політики - поточний стан (закритий режим).

Про результати роботи депутатських груп з міжпарламентських зв'язків із зарубіжними країнами у 2015 році.

Про результати візитів Комітету до Угорщини та Грузії.

Про лист Президента німецького Бундестагу Норберта Ламмерта щодо участі депутата Бундестагу А.Гунко у спостережені за місцевими виборами в Україні у жовтні 2015 року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Грушевського,5 зал засідань, о 15.00)

 

3 лютого

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору України".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону  про внесення змін до пункту 5 частини першої статті 1 Закону України "Про благодійну діяльність та благодійні організації" (р.№1707, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про благодійну діяльність та благодійні організації" (р.№1806, н.д. К.Матейченко).

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання окремих аспектів благодійної діяльності) (р.№3543, н.д. В.Развадовський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про внесення змін до деяких законів України щодо протидії зловживанням у сфері благодійництва (р.№3215, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про авторське право і суміжні права" щодо використання об'єктів авторського права в пародіях, попурі та карикатурах (р.№3586, н.д. М.Княжицький).

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння розвитку громадської та благодійної діяльності в Україні (р.№3789, н.д. М.Княжицький).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про авторське право та суміжні права" (щодо свободи панорами) (р.№1677, н.д. Т.Юрик, Т.Кремінь).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення безкоштовного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів (р.№3829, н.д. О.Співаковський та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону культурної спадщини" (щодо збереження пам’яток культурної спадщини, внесених до Списку всесвітньої спадщини Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) (р.№1553, н.д. І.Васюник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції (р.№1681, н.д. А.Білецький, О.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності"  (щодо діяльності студентських профспілок) (р.№3474, н.д. Я.Маркевич  та ін.).

Проект Постанови про відзначення 70-річчя з дня заснування Київського національного торговельно-економічного університету (р.№3654, н.д. В.Литвин).

 

Інші питання:

Про проект Постанови про ухвалення Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Правове забезпечення реформи освіти в Україні".

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо фінансування професійно-технічних та інших навчальних закладів з державного бюджету) (р.№3830,  н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансування професійно-технічної освіти (р.№3830-1, н.д. І.Куліченко, С.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти (р.№3831, н.д. І.Куліченко, С.Мельник).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 14.30)

 

5 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" щодо компенсації за пошкоджене житло в наслідок проведення АТО (р.№3434,
н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо бронювання працівників підприємств оборонно-промислового комплексу) (р.№3834, н.д. І.Вінник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оборони  (р.№3751, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 415 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності військовослужбовців (р.№3729, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України стосовно місця проведення досудового розслідування та територіальної підсудності у кримінальних провадженнях щодо обвинувачення окремих осіб (р.№3536, н.д. І.Мосійчук та ін.).

 

Інші питання:

Інформація щодо ситуації, яка склалася в державі у кінці лютого - березні 2014 року.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

______________________________________­­­­__________

(вул. М.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, 15.00)

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про лікарські засоби (р.№2162, н.д. А.Шипко).

Проект Закону про лікарські засоби  (р.№2162-1, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про лікарські засоби" щодо удосконалення законодавства, що регламентує повноваження органу державного контролю за якістю лікарських засобів    (р.№3179, н.д.  К.Яриніч, С.Березенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо доступу до державних закупівель та своєчасного надання медичної допомоги (р.№2211а, н.д. А.Кісельов).

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо забезпечення безперервності процесу харчування особового складу Збройних Сил України (р.№2261а,  н.д. О.Дмитренко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо надання медичної допомоги демобілізованим чи звільненим у запас військовослужбовцям, які брали участь в АТО (р.№2532а, н.д. І.Сисоєнко, Т.Кремінь).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони виробництва, ввезення, пересилання, перевезення та торгівлі насваєм (р.№2880, н.д. Г.Бобов).

Проект Закону про внесення змін до статті 39 Закону України "Про здійснення державних закупівель" стосовно спрощення процедури проведення відновлювальних робіт на території Донецької та Луганської областей та своєчасного надання медичної допомоги (р.№2914, н.д. С.Тарута).

 

Інші питання:

Про утворення державної установи "Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України" та ситуацію, що склалася у зв‘язку з пов’язаною з цим реорганізацією держаних підприємств, установ та закладів МОЗ України, яка проводиться відповідно до наказу МОЗ України від 18 вересня 2015 року № 604.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30 )

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (р.№2966,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії (технічний) (р.№3447, н.д. Л.Підлісецький  та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо державної підтримки державних вугледобувних підприємств (р.№3813, н.д. М.Бондарь, І.Гузь).

 

Інші питання:

Про стан підготовки проекту Закону "Про ринок електричної енергії в Україні".

 

 

 

5 лютого

(вул.Грушевського 5, конференц-зал, о 14.30)

 

Інші питання:

Звіт Міністра енергетики та вугільної промисловості щодо результатів роботи Міністерства у 2015 році та програми дій Міністерства на 2016 рік.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про народний контроль в Україні (р.№2737,  н.д. О.Купрієнко та ін.).

Проект Закону про громадський контроль (р.№2737-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про петиції (р.№2997, н.д. О.Петренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" щодо підвищення рівня інформованості виборців про кандидатів у депутати місцевих рад та кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости (р.№3204, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" щодо законодавчого врегулювання (р.№3214, н.д. С.Тарута).

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" щодо підвищення доступності безоплатної вторинної правової допомоги для окремих учасників кримінального провадження (р.№3348, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за підкуп виборців (р.№3352, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 54 Закону України
"Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів (р.№3400,
н.д. Г.Логвинський).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні" (р.№3407, н.д.  Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" (щодо фінансування підготовки і проведення перших виборів старост) (р.№3535, н.д. С.Власенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Вищу раду юстиції" (щодо порядку складання присяги) (р.№3558, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження системи автоматизованого арешту коштів у цивільному та господарському судочинстві (р.№3768, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження наказного провадження у цивільному та господарському судочинстві (р.№3769, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо умов прийняття на службу до спеціальних військових підрозділів та підрозділів територіальної оборони (р.№1081,  н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо забезпечення безперервності ліцензування та захисту економічних інтересів держави (р.№2086а, н.д.  В.Галасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення комерціалізації влади (р.№2143, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (щодо захисту коштів вкладників та інших кредиторів неплатоспроможних банків та відновлення довіри до банківської системи) (р.№2188-1, н.д. П.Різаненко).

Проект Закону про внесення змін до статті 191 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності осіб, які займають відповідальне і особливо відповідальне становище, за вчинення корупційних злочинів) (р.№2385а, н.д. Р.Заставний).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій (р.№2767, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо накопичувальної системи державного пенсійного страхування та єдиних підходів до нарахування пенсій (р.№2767-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиних принципів нарахування пенсій та скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№2767-2, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав усиновлених дітей (р.№3202, н.д. Ю.Гарбуз).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель дорожнього господарства та розвитку мережі автомобільних доріг (р.№3327, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо централізованих закупівель (р.№3449, н.д. А.Кошелєва).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за пропаганду і поширення ідеології тероризму (р.№3506, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо деяких положень про закриття кримінального провадження, вирішення цивільного позову в кримінальному провадженні, звільнення від кримінальної відповідальності (р.№3520, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо земельних ділянок багатоквартирних будинків (р.№3576, н.д. С.Кудлаєнко).

Проект Закону про прибуткові та муніципальні будинки (р.№3594,
н.д. А.Бабак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 338 Кримінального кодексу України щодо відповідальності за наругу над національною, державною та іншою офіційною символікою (р.№3601, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо електронних закупівель (р.№3637,н.д.  А.Кошелєва).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо уточнення порядку оскарження рішень в адміністративному судочинстві (р.№3653, н.д. І.Луценко).

Проект Закону про діяльність форекс-дилерів (р.№3672, н.д. С.Рибалка).

Проект Закону про діяльність форекс-дилерів (р.№3672-1, н.д. С.Рудик).

Проект Закону про внесення зміни до статті 188-19 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо адміністративної відповідальності за невиконання законних вимог депутата місцевої ради (р.№3709, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 415 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності військовослужбовців (р.№3729, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо державної реєстрації прав у результаті вчинення нотаріальної дії) (р.№3765, н.д. Д.Сторожук).

 

Інші питання:

Щодо заходів, здійснених Кабінетом Міністрів України та Центральною виборчою комісією на виконання положень Закону України "Про місцеві вибори".

Щодо заходів, здійснених Центральною виборчою комісією на виконання прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо організації проведення перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету  Центральною виборчою комісією у 2014 році та І півріччі 2015 року.

План роботи Комітету на період роботи четвертої сесії.

Про календарний план проведення засідань Комітету і його підкомітетів на період четвертої сесії.

Про Звіт Комітету за період роботи третьої сесії (вересень 2015 року – лютий 2016 року)

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

______________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.15)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про спеціальні режими інвестиційної та інноваційної діяльності із застосуванням принципу субсидіарності в Україні (р.№3544,  н.д. А.Гіршфельд та ін.).

 

3 лютого, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (щодо виробництва ветеринарної продукції та ліцензування діяльності з особливо небезпечними хімічними речовинами (р.№2284а,  н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо ліцензування діяльності у сфері використання ядерної енергії (р.№2360а, н.д. О.Домбровський, В.Бандуров).

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (щодо узгодження законодавчих актів з питань ліцензування окремих операцій) (р.№3486, н.д. М.Поляков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо забезпечення ефективного функціонування системи ліцензування (р.№3870, н.д. В. Галасюк та ін.)

 

 

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" щодо запровадження імперативного мандату для народних депутатів України (р.№2741,  н.д. С.Лабазюк  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо вшанування пам’яті героїв "Небесної сотні" та загиблих учасників антитерористичної операції) (р.№3412, н.д. О.Барна  та ін.).

Пропозиції народних депутатів України до другого читання до проектів законів України:

 "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення відкритості та доступу до інформації про діяльність Верховної Ради України, її комітетів та народних депутатів України" (р.№1591);

 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо накладення стягнення на народного депутата України за порушення вимог щодо особистого голосування) (р.№1895);

"Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо оптимізації законодавчого процесу)" (р.№3207).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права громадян на участь у законодавчому процесі  (р.№3337, В.Писаренко, Є.Гєллєр).

Проект Постанови про звільнення Лутковської В.В. з посади Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  (р.№2075а, О.Ляшко та ін.).

Проект Постанови про визнання такою, що втратила чинність, Постанови Верховної Ради України "Про призначення Лутковської В.В. Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини  (р.№2876, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Постанови про скасування рішення  Верховної Ради України про прийняття Закону України "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо встановлення відповідальності за порушення законодавства у сфері підтвердження відповідності, виготовлення, виробництва, реалізації, придбання продукції, робіт та послуг у військовій сфері  в цілому з урахуванням пропозицій Президента України  (р.№1793/П,  н.д. І.Вінник).

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 24 грудня 2015 року про прийняття в цілому проекту Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Філатова Б.А.  (р.№3522/П, н.д. М.Папієв).

 

Інші питання:

Проект звіту роботи Комітету за період третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Проект плану роботи Комітету на період четвертої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий – липень 2016 року).

Про заяву народного депутата України Константіновського В.Л. про обрання його  членом Комітету з питань запобігання і протидії корупції.

Про пропозиції до порядку денного четвертої сесії Верховної Ради України

Проект розкладу засідань Комітету у лютому 2016 року.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________________

(вул. Грушевського, 26/1, готельний комплекс Київ, 12-й поверх, о 14.30)

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги) (р.№3504, н.д. В.Сюмар та ін.).

            Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України № 1549-VII від 01.07.2014 року "Про затвердження Положення про акредитацію журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України" (р.№3716, н.д. О.Опанасенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

        Проект Закону про відкритість використання коштів фонду оплати праці державних службовців, які надходять до державного бюджету в рамках програм Європейського Союзу, від міжнародних фінансових організацій донорських установ та від урядів іноземних держав (р.№3686, н.д. В.Рабінович).

          Проект Закону про детінізацію ринку азартних ігор та забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов'язань (р.№3632, КМУ).

           Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення містобудівної діяльності (р.№3684, КМУ).                                        

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України які регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру, щодо їх приведення у відповідність із нормами Законів України "Про адміністративні послуги" і "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№3759, КМУ).

 

Інші питання:

            Про затвердження розкладу засідань Комітету на четверту сесію.

                                      

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

___________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо невідворотності обов’язку утримувати дитину особами, які позбавлені батьківських прав) (р.№0950, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо посилення соціального захисту прийомних сімей) (р.№3463, н.д. І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (щодо повноважень Кабінету Міністрів України) (р.№3145, н.д. Р.Князевич, М.Поплавський).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про охорону дитинства" щодо права пільгового проїзду дітьми віком від 6 до 14 років (р.№3141, н.д. Ю.Вознюк).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про охорону дитинства" щодо пільгового проїзду дітей (р.№3141-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про освіту (р.№3491, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення учнів загальноосвітніх навчальних закладів обов'язковим харчуванням) (р.№3589, н.д. О.Барна, О.Ревега).

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення зміни до статті 31 Закону України "Про зайнятість населення" (щодо унормування громадських робіт) (р.№3566, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (щодо управління Фондом) (р.№3261, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо регулювання трудових відносин внутрішньо переміщених осіб) (р.№2580, н.д. Д.Лінько).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо права на профспілковий захист при звільненні працівників правоохоронних органів (р.№2829, н.д. С.Каплін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо порядку встановлення мінімальних гарантій в оплаті праці) (р.№3438, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" (щодо діяльності студентських профспілок) (р.№3474, н.д. Я.Маркевич та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про деякі питання удосконалення механізму призначення житлових субсидій населенню (р.№2082а, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про запровадження принципу мовчазної згоди при наданні житлових субсидій (р.№3420, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

Інші питання:

Щодо реорганізації фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування та здійснення ними управління фінансовими ресурсами.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТИРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

________________________________________________________

 (вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

3 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення встановлених законом строків визнання товарів (предметів) гуманітарною допомогою) (р.№3673, н.д. М.Бурбак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо технічних регламентів та оцінки відповідності) (р.№3724,н.д. С.Кіраль та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції (р.№3339, доопрацьований, н.д. Р.Демчак).

Розгляд Звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2015 році (в межах предметів відання Комітету).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

__________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 15.00)

 

3 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо впорядкування державної реєстрації транспортних засобів (р.№2443а, н.д. О.Данченко, Р.Семенуха).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо збільшення ролі представників територіальних громад при проведенні конкурсу) (р.№2457а, н.д. О.Дехтярчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель дорожнього господарства та розвитку мережі автомобільних доріг (р.№3327, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 215 Податкового кодексу України (щодо зміни ставок акцизного збору на транспортні засоби) (р.№2823,  н.д. Т.Козак).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
 І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_______________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.30)

 

3 лютого

 

            Інші питання:

Щодо ситуації на валютному ринку України та заходи впливу Національного банку України і Уряду для стабілізаціїї національної валюти.

 

 

 

 

 

Головне організаційне управління

3 лютого  2016 р.