ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 11  - 15 липня 2016 року

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зала, о 14:00 )

 

 

12 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:     

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства  (р.№4922, н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ІХ «Прикінцеві положення» Закону України «Про охорону прав на сорти рослин» (р.№4880, н.д. О.Бакуменко, О.Кулініч)

Проект Закону про внесення змін до розділу ІХ «Прикінцеві положення» Закону України «Про насіння і садивний матеріал» (р.№4881, н.д. О.Бакуменко, О.Кулініч)

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про ставки вивізного (експортного) мита на насіння деяких видів олійних культур» (щодо забезпечення конкурентоспроможності виробників насіння соняшника) (р.№1837, н.д. А.Вадатурський)

 

Інші питання:

План роботи Комітету на  п’яту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

(вул. Інститутська, 8, к. 104, о 15.00)

 

13 липня    

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:     

Проект Закону про житлово-комунальні послуги (р.№1581-д,  друге читання).

Проект Постанови про надання належних пільг та житлових субсидій населенню України на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу (р.№4792,  н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо розширення видів містобудівної документації на місцевому рівні) (р.№4390, н.д. В.Пташник та ін.).

 

 

Інші питання:

План роботи Комітету на  п’яту сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_____________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

13 липня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:     

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо використання деяких видів екологічного податку) (р.№4837,  н.д. І.Крулько та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо спрямування надходжень від екологічного податку до спеціального фонду державного бюджету та використання екологічного податку) (р.№4837-1, н.д. О.Недава ) 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (урівняти в правах громади міст з іншими громадами відносно місцевих запозичень) (р.№4337, н.д. В.Ничипоренко)

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування діяльності центрів надання адміністративних послуг (р.№4059, н.д. М-М. Найєм  та ін.).

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

Про погодження переліку об’єктів і заходів, що будуть здійснюватися за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Луганської області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (відповідно до підпункту 4 пункту 24 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України та розпорядження Голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.07.2016 № 402).

Про погодження перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету та розподілу коштів з державного бюджету місцевим бюджетам.

Про пропозицію Рахункової палати щодо граничної чисельності апарату Рахункової палати.

План роботи Комітету з питань бюджету на п’яту сесію.

Про основні підсумки роботи Комітету з питань бюджету у період четвертої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________________

(м. Київ, вул. Садова, 3а  кімн. №416, о 14:15)

 

12 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:     

Проект Закону про службу в органах місцевого самоврядування (р.№2489, друге читання).

 

13 липня , о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:     

 

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про державну службу”, підготовлений відповідно до частини другої статті 110 Регламенту Верховної Ради України (р.№4526, 4526-1).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про державну службу” (р.№4526, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про державну службу” (щодо узгодження нормативних актів України) (р.№4526-1, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" щодо забезпечення державної підтримки добровільного об'єднання територіальних громад (р.№3390, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов зміни меж районів у процесі добровільного об'єднання територіальних громад (р.№4676, н.д. М.Федорук, О.Бойко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища) (р.№4742, н.д. О.Дехтярчук та ін.)

Проект Закону про державні символи України (р.№4103, н.д. І.Крулько та ін.).

Проект Закону про державні символи України, порядок їх використання та захисту (р.№4103-1, н.д. Ю.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо погодження надання надр у користування (р.№4557, КМУ)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адміністративні послуги" щодо фінансування діяльності центрів надання адміністративних послуг (р.№4058, н.д. М.Найєм та ін.).

Проект Постанови про перейменування села Поминик Маньківського району Черкаської області (р.№4759, н.д. В.Ничипоренко)

Проект Постанови про перейменування села Чубівка Смілянського району Черкаської області (р.4826, н.д. С.Рудик)

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 19.05.2016 "Про перейменування окремих населених пунктів та районів" (щодо перейменування населених пунктів у Черкаській області) (р.4829, н.д. А.Яценко)

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 12.05.2016 №1353-VIII "Про перейменування деяких населених пунктів" (р.№4830, н.д. М.Скорик, В.Барвіненко)

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України № 1377-VIII від 19.05.2016 "Про перейменування окремих населених пунктів та районів" (щодо перейменування міста Комсомольськ Полтавської області) (р.№4883, н.д.С.Каплін)

Проект Постанови про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж міст Золотого та Гірського Попаснянського району Луганської області (р.№4896, н.д. В.Курило)

 

Інші питання:

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань на тему: «Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи га способи»

Звіт Комітету  за четверту сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного п’ятої сесії.

План роботи Комітету  на період п’ятої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, к. 306,  о 14.00)

 

12 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами за басейновим принципом (р.№3603, друге читання)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заходів направлених на сприяння розвитку природно-заповідного фонду України) (р.№3124, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мисливського господарства та полювання (р.№4702,  н.д. В.Яніцький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за порушення правил полювання та використання державного мисливського фонду (р.№4597, н.д. О.Савченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мораторій на видалення зелених насаджень на окремих об'єктах благоустрою зеленого господарства м. Києва" щодо продовження мораторію  (р.№4703, н.д. І.Мельничук та ін.).        

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мораторій на видалення зелених насаджень на окремих об'єктах благоустрою зеленого господарства м. Києва" (р.№4703-1,  н.д. О.Ляшко та ін. ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення цільового призначення земельних ділянок, зайнятих захисними насадженнями лінійного типу (р.4296,  н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 17 Кодексу цивільного захисту України (р.№4707,  н.д. С.Міщенко).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо використання деяких видів екологічного податку) (р.№4837,    н.д. І.Крулько та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо спрямування надходжень від екологічного податку до спеціального фонду державного бюджету та використання екологічного податку) (р.№4837-1, н.д. О.Недава).

Проект Закону про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо відновлення порушених прав учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (р.№4798, Н.Королевська,  Ю.Солод).

Проект Закону про розкриття інформації у видобувних галузях (р.№4840,  н.д. О.Єднак  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ІХ "Рентна плата" Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування рентною платою (р.№4850, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування на територіях зі спеціальним екологічним статусом) (р.№4786,  н.д. Є.Балицький)

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо особливостей фінансування територій зі спеціальним екологічним статусом) (р.№4787, н.д. Є.Балицький).

 

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за період четвертої сесії.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.15)

 

13 липня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування тютюнових виробів) (р.№4619, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів (р.№4644, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо обмеження розміру пені та строку нарахування неустойки за договорами про надання споживчого кредиту) (р.№2014а, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів" (щодо запровадження спрощеної процедури реєстрації на території України ГМО та продукції, виробленої з їх застосуванням, зареєстрованих в Європейському Союзі) (р.№1844, н.д. А.Вадатурський).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо застосування пені у споживчих правовідносинах) (р.№2361а, н.д. Р.Заставний).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів (р.№3788, н.д. Г.Кривошея).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 20 законопроектів: (р.№№4472, 4443, 4370-1, 4331-1, 4386-1, 4408, 4409, 4328, 2077, 2064, 0005, 1622, 1079, 1303, 1239, 1308, 1115, 1093, 1092, 1094).

 

Інші питання:

Проект Постанови про рекомендації парламентських слухань на тему: "Транскордонне співробітництво як чинник євроінтеграційних процесів України" (8 червня 2016 року).

Визначення дати наступного засідання КЄІ.

План роботи Комітету  на п'яту сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

______________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

13 липня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про оперативно-розшукову діяльність  (р.№4778,  н.д. А.Кожем’якін  та ін.).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»  (р.№2270,  н.д. Д.Лубінець).

Проект Закону про віднесення земель державної власності за межами    населених    пунктів    до    комунальної    власності  обєднаних територіальних громад (р.№3510,  н.д. М.Федорук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності на територіях об’єднаних територіальних громад та врегулювання інших земельних відносин  (р.№3510-1,  доопрацьований,  н.д. В.Амельченко та ін.).

Проект Закону про застосування тимчасового спеціального режиму митного контролю та митного оформлення на території Одеської області (р.№4140, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо застосування Закону України «Про застосування тимчасового спеціального режиму митного контролю та митного оформлення на території Одеської області») (р.№4145, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо пайової участі (р.№4243, н.д. Ю.Бублик, О.Ревега).

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (щодо безоплатної передачі до комунальної власності відповідного населеного пункту частини житлових приміщень у спорудженому будинку) (р.№4282-1,  н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення цільового призначення земельних ділянок, зайнятих захисними насадженнями лінійного типу  (р.№4296,  н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо строків розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу) (р.№4305, н.д. А.Тетерук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення відповідальності за невиконання річного фінансового плану державного підприємства, порушення порядку його затвердження/погодження) (р.№4396, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо уточнення ознак класифікації за групами платників єдиного податку) (р.№4397, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (щодо відтермінування заборони на відведення земельних ділянок) (р.№4415, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо деяких особливостей функціонування державної служби (р.№4489, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування платників податків, які здійснюють діяльність в спеціальних економічних зонах та на територіях пріоритетного розвитку) (р.№4627, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо особливостей пропуску та оподаткування товарів, що переміщуються через митний кордон України субєктами господарювання, які здійснюють діяльність в спеціальних економічних зонах та на територіях пріоритетного розвитку)  (р.№4628, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про правонаступництво України» щодо скасування дії актів СРСР на території України (р.№4650, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу (р.№4683, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» щодо оформлення права власності на нерухоме майно (р.№4768, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про території зі спеціальним екологічним статусом (р.№4785, н.д. Є.Балицький).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування на територіях зі спеціальним екологічним статусом) (р.№4786, н.д. Є.Балицький.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо особливостей фінансування територій зі спеціальним екологічним статусом) (р.№4787, н.д.  Є.Балицький).

Проект Закону про розвиток в Україні лікувально-реабілітаційної медицини на основі системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації за методом В.І. Козявкіна  (р.№4845,  н.д. В.Карпунцов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (щодо розвитку в Україні лікувально-реабілітаційної медицини на основі системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації за методом В.І. Козявкіна) (р.№4846, н.д.  В.Карпунцов та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 4 розділу ХХI «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України (щодо розвитку в Україні лікувально-реабілітаційної медицини на основі системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації за методом В.І. Козявкіна) (р.№4847, н.д. В.Карпунцов та ін.).

 

Інші питання:

Звіт про підсумки роботи Комітету у лютому – липні 2016 року.                                  

План роботи Комітету на п'яту сесію.

Про затвердження Рекомендацій парламентських слухань на тему: «Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні»,  що відбулися 18 травня 2016 року.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.00)

 

13 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про ратифікацію  Конвенції про права інвалідів і Факультативного протоколу до неї" (р.№0102, КМУ).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про санкції" (щодо припинення дії міжнародних договорів) (р.№4512, н.д. А.Левус та ін.).

 

Інші питання:

Про приєднання України до концепції «Новий економічний пояс – Великий шовковий шлях» та формату співпраці КНР з країнами ЦСЄ «16+1» (лист н.д. Павелка А.В.).

Про резолюції італійських регіональних рад Лігурія та Венето щодо визнання Криму частиною РФ щодо заклику до італійського уряду скасувати санкції проти Росії.

Про пропозиції Хайнера ХОРСТЕНА, Надзвичайного і Повноважного Посла Німеччини (у відставці), керівника програми підготовки міжнародних дипломатів Дипломатичної академії МЗС ФРН  щодо реформування МЗС України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

13 липня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запровадження інституту священнослужителів (капеланів) у військових, правоохоронних органах) (р.№1153, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана Верховною Радою України державою-агресором (р.№4511, н.д. О.Петренко та ін.).

Проект Постанови про відзначення 20-річчя створення ДЗ "Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Міністерства охорони здоров'я України" (р.№3065, н.д. Д.Лінько)

Проект Постанови про відзначення 450-річчя з часу надання місту Хмельницькому Магдебурзького права (р.№4079, н.д. І.Алексєєв та ін.).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2016 році" (р.№4417, н.д. Т.Кремінь та ін.).

Проект Постанови про вшанування пам'яті видатного канадського скульптора українського походження Леоніда Григоровича Молодожанина (Лео Мола) (р.№4892, н.д. О.Білозір).

Проект Постанови про відзначення 175-річчя з часу заснування Національного медичного університету імені О.О.Богомольца (вересень 2016 року) (р.№4914, н.д. М.Матіос).

 

Інші питання:

Звіт Рахункової палати України про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству культури України на фінансову підтримку національних театрів у 2014 році та за 9 місяців 2015 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________

(вул. Садова, 3-а,  кімн.1316, о 15.00)

 

13 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері державної системи біобезпеки під час створення, випробування, транспортування та використання генетично модифікованих організмів) (р.№1708, н.д.Д.Колєсніков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України “Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних” (щодо подолання піратства та поліпшення інвестиційного клімату) (р.№4571, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону прав на промислові зразки” (щодо зміни процедури отримання патентів на промислові зразки) (р.№2352, н.д.С.Рибалка).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони присвоєння географічним об’єктам, юридичним особам та суб’єктам права власності назв, які є іменами або псевдонімами російських державних політичних та військових діячів, а також осіб, які проводили антиукраїнську політику або співзвучні з цими іменами чи псевдонімами) (р.№3419, н.д.А.Білецький та ін.).

Проект Закону про встановлення мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів державної і комунальної форм власності (р.№2721, н.д.О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальну середню освіту” щодо запобігання реорганізації та ліквідації загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих у селах, селищах, та наповнюваності класів (р.№2760, н.д.О.Вілкул).

 

Інші питання:

Про стан запровадження наказу Міністерства освіти і науки України від 06.06.2016 року № 622 “Про затвердження Змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2015 року № 1085”.

Про перерозподіл видатків Державного бюджету України, передбачених Міністерству освіти і науки України на 2016 рік відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 451-р.

Звіт про роботу Комітету за період четвертої сесії восьмого скликання.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

 

13 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо додаткових гарантій соціального захисту дітей-інвалідів (р.№2912, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо розширення переліку підстав розірвання контракту про проходження військової служби) (р.№4304, н.д. А.Білецький, О.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвідувальних органів (р.№4911,  н.д. І.Фріз).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо розвідувальних органів України (р.№4912, н.д. І.Фріз).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо зарахування до страхового стажу періоду проходження застрахованою особою військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період (р.№4769, н.д. І. Єфремова та ін.).

Проект Закону про заборону проведення виборів народних депутатів України та місцевих виборів на тимчасово окупованій території (р.№4719, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про визнання гуманітарною допомогою транспортних засобів, ввезених для забезпечення проведення антитерористичної операції (р.№4728, н.д. М.Хміль, Л.Денісова).

 

Інші питання:

Підведення підсумків роботи Комітету за період четвертої сесії.

План роботи Комітету на  п'яту  сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 15.00)

 

13  липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо доступу до результатів доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів (р.№4074, н.д. К.Яриніч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо проведення безплатного щорічного медичного обстеження і диспансеризації громадян похилого віку в Україні (р.№4329, н.д.  О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безоплатними лікарськими засобами громадян похилого віку (р.№4491, н.д.  О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я  щодо допуску членів сім’ї, опікуна, піклувальника до пацієнта у відділенні реанімації та інтенсивної терапії (р.№4649, н.д.  О.Сотник та ін.).

Проект Закону про безоплатне та пільгове забезпечення лікарськими засобами  окремих категорій населення (р.№4687, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про донорство крові та її компонентів» (р.№4770, н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про розвиток в Україні лікувально-реабілітаційної медицини на основі системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації за методом В.І.Козявкіна (р.№4845, н.д. В.Карпунцов та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо розвитку в Україні лікувально-реабілітаційної медицини на основі системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації за методом В.І.Козявкіна (р.№4846, н.д.  В.Карпунцов та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 4 розділу ХХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України щодо розвитку в Україні лікувально-реабілітаційної медицини на основі системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації за методом В.І.Козявкіна (р.№4847, н.д. В.Карпунцов та ін.).

Проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2017 рік  (КМУ,  у разі надходження).

 

 Інші питання:

Про стан поставок у регіони лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, закуплених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2015 року.

Про стан поставок у регіони лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, закуплених централізовано Міністерством охорони здоров’я України у 2015 році.

Про стан виконання Міністерством охорони здоров’я України у 2016 році бюджетної програми «Лікування громадян України за кодоном» (КПКВК 2301360).

Про стан виконання Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009-2015 роки» та подальші кроки у комплексному підході програмного характеру до здійснення імунопрофілактики в Україні. Звіт Рахункової палати України про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на виконання завдань і заходів Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб.

Пропозиції до проекту порядку денного п’ятої сесії.

План роботи Комітету на період п’ятої сесії.

Про звернення Комітету до СБУ та НАБУ стосовно перевірки дій посадових осіб Міністерства охорони здоров’я України (О.Квіташвілі, О.Павленко, І.Перегінця) під час організації проведення закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2015 року та забезпечення контролю за їх здійсненням.

Про звернення до Кабінету Міністрів України стосовно нормативно-правового врегулювання питання проведення медичних оглядів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

______________________________________________________________

(вул. Банкова 5-7, кімн. 418, о  14.30)

 

13 липня     

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про громадянство України" (щодо втрати громадянства України за вчинення злочинів проти основ національної безпеки України) (р.№4115, н.д. А.Немировський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб (р.№3459, н.д. Н.Королевська,  Ю.Солод).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб (р.№3459-1, н.д. Н.Веселова).

Інші питання:

Про звернення Державної міграційної служби України щодо ініціювання  внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (щодо вилучення з переліку документів, до яких вносяться відомості про місце перебування - довідки про взяття на облік ВПО).

План роботи Комітету на  п’яту сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного п’ятої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________

(вул. Садова, 3, кім. 211,  о 15.00 )

 

13 липня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних регламентів та оцінки відповідності (р.№3724, н.д. С.Кіраль та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями (р.№4194, н.д. В.Голуб, О.Сотник).

Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо скасування дозволу на імпорт в Україну товарів, щодо яких застосовуються заходи нагляду або регіонального нагляду (р.№4610, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" (р.№2461а, н.д. П.Дзюблик та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

12 липня

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо встановлення обов'язкового мінімуму виплат на дітей одиноким матерям (батькам)  (р.№4207, н.д. В.Бондар, О.Кулініч).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обов'язковості харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів)  (р.№4682, н.д. О.Барна, О.Ревега).

 

Інші питання:

Пропозиції до порядку денного п’ятої сесії.

План роботи Комітету на п’яту сесію.

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

 

13 липня 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій (р.№4608, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи пенсійного забезпечення, встановлення єдиних принципів призначення пенсій та запровадження накопичувального рівня пенсійного страхування (р.№4608-1, н.д. І.Єфремова  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення пенсійного забезпечення, запровадження єдиних принципів нарахування пенсій та скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№4608-2, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та сприяння досягненню бездефіцитності бюджету Пенсійного фонду (р.№4608-3, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про охорону праці" (щодо анулювання дозволу на виконання робіт, експлуатації (застосування) машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки за порушення законодавства про захист прав споживачів) (р.№4750, н.д. С.Міщенко).

Проект Постанови про доручення Кабінету Міністрів України провести індексацію грошових доходів населення у 2016 році (р.№4446, н.д. С.Лабазюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно забезпечення принципу соціальної справедливості щодо надання пільг найбільш вразливим верствам населення (р.№3583, н.д. В.Писаренко).

 

ІI. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо підвищення військовослужбовцям мінімальної пенсії по інвалідності) (р.№4621, н.д. С.Міщенко, О.Ревега).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо підвищення мінімальної пенсії з втрати годувальника членам сімей загиблих учасників бойових дій) (р.№4622, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо покращення рівня пенсійного забезпечення певних категорій військовослужбовців (р.№4364, н.д. Ю.Левченко, О.Ревега).

Проект Закону про організацію медичного обслуговування населення в Україні (р.№4456, н.д. О.Богомолець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо впорядкування пільг підприємствам та організаціям, які засновані громадськими організаціями інвалідів (р. 4545, н.д. Л.Денісова та ін.)

Проект Закону про безоплатне та пільгове забезпечення лікарськими засобами окремих категорій населення (р.№4687, н.д. В.Рабінович).

Інші питання:

Інформація Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на компенсацію підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, які проходять військову службу під час особливого періоду.

Про практику застосування Закону України «Про зовнішню трудову міграцію».

Про затвердження рекомендацій учасників слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на тему: «Мета та шляхи реформування Державної служби зайнятості», які відбулись 15 червня 2016 року.

Про створення Робочої групи з напрацювання на базі проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" та інших пов'язаних законодавчих актів (р.№4279, поданого народним депутатом України О.Вілкулом) нової редакції проекту Закону "Про зайнятість населення".

Звіт про роботу Комітету за період роботи четвертої сесії.

План роботи Комітету на п’яту сесію.

Пропозиції до проекту порядку денного п’ятої сесії.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТИРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

13 липня 

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" (щодо надання соціальних послуг з догляду за інвалідом)  (р.№4853, н.д. О.Мусій та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про ратифікацію Конвенції про права інвалідів і Факультативного протоколу до неї"  (р.№0102, КМУ).

 

Інші питання:

Стан виконання у 2016 році бюджетних програм з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, відповідальними виконавцями яких є Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Фонд соціального захисту інвалідів  та Міністерство соціальної політики України. 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

__________________________________

 (Садова, 3а, кімн. 934, о 15.00)

 

13 липня

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про державне регулювання у сфері транспорту (р.№4640, КМУ).

 

 

Інші питання:

План роботи Комітету  на п’яту сесію.

Пропозиції Комітету  до проекту порядку денного п’ятої сесії.

Про затвердження складу робочої групи з опрацювання проекту Закону України “Про залізничний транспорт” (р.№4593, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
 І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

____________________________________________

(вул. Липська, 3, зал №.2,  о 14.30)

 

 

12 липня

Інші питання:

Інформація Міністра фінансів України Данилюка О.О. щодо основних напрямів роботи Міністерства фінансів України та перспектив законодавчої ініціативи у 2016 році.

План роботи Комітету на п'яту сесію.

Інформація про роботу Комітету  за четверту сесію.

 

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул. Грушевського 18/2 ,  кімн. 11, о 14.00)

 

14 липня

 

 

           Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Приватизація підприємств нафтопереробної промисловості України: наслідки і проблеми".

      

 

 

 

Головне організаційне управління

12 липня 2016 року.