ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 18 – 22 квітня 2016 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

19 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що можуть одночасно перебувати в оренді та/або суборенді в одного орендаря та інших осіб, які ним контролюються (р.№3783, н.д. А.Шинькович).

Проект Закону про внесення змін до статті 129 Земельного кодексу України (щодо спрощення процедури продажу земельних ділянок комунальної власності іноземним юридичним особам) (р.№3738, н.д. С.Кіраль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку земельних орендних відносин та підвищення ефективності використання сільськогосподарських угідь державної та комунальної власності (р.№3080, н.д. В.Зубик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель (р.№4355-1, н.д. А.Дирів та ін.).

Проект Закону про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення за межами населених пунктів (р.№4200, н.д. Є.Мураєв).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку малих та середніх підприємств виноробства в Україні (р.№2437а, н.д. В.Балога, В.Петьовка).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо незаконного полювання та зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) (р.№2797, н.д О.Купрієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань, пов'язаних із розробкою проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь (р.№2902, н.д. Л.Козченко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

_____________________________________________________

(вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про встановлення мораторію на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію (р.№2347, н.д. Д.Колєсніков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення відносин у сфері теплопостачання, надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води (р.№3742, КМУ).

Проект Закону про запровадження принципу мовчазної згоди при наданні житлових субсидій (р.№3420, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" (щодо відтермінування примусового призначення виконавчим органи місцевої ради управителя багатоквартирного будинку) (р.№4078, н.д. В.Дубіль, В.Гуляєв).

Проект Закону про відшкодування збитків за зруйноване (знищене) або пошкоджене приватне житло особам, приватне житло або приватні домогосподарства яких було пошкоджені (зруйновані) під час проведення антитерористичної операції (р.№4301, н.д. О.Недава та ін.).

Проект Закону про відшкодування збитків, завданих житлу населення внаслідок проведення антитерористичної операції (р.№4301-1, н.д Н.Королевська, Ю.Солод).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пільг з оплати житлово-комунальних послуг (р.№3313, н.д. Н.Королевська та ін.).

 

 

Інші питання:

Про висновок Рахункової палати України щодо результатів аудиту використання субвенції на погашення заборгованості з різниці в тарифах.

Про затвердження Рекомендацій Комітетських слухань на тему: "Проблеми залучення інвестицій для модернізації галузі ЖКГ та шляхи їх вирішення".

Інформація про результати наради щодо законодавчого врегулювання порядку набуття співвласниками багатоквартирних будинків прав на землю (04 квітня 2016 року).

Про звернення Президента Міжгалузевої асоціації "Укртеплокомуненерго" Блащука А.А. щодо критичного стану підприємств комунальної теплоенергетики.

Про створення Робочої групи по розгляду законопроектів щодо приєднання до електричних мереж (р.№4310).

 

 

22 квітня

(вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Державна житлова політика: проблеми та перспективи".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_______________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн .510, о 15.00)

 

20    квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (р.№4197, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення по всій території України (р.№4214, н.д. А.Павелко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 33 розділу VІ "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо експерименту в Миколаївській області з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення) (р.№4214-1, н.д. О.Жолобецький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо застосування по всій території України експерименту з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення (р.№4214-2, н.д. А.Євлахов та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Миколаївській області з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення (р.№3678, н.д. А.Вадатурський).

Проект Закону про внесення змін до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення (р.№3694, н.д. Ю.Вознюк та ін.).

Про проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо портового (адміністративного) збору (р.№3532, н.д. Б.Козир та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 87 Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення застосування в бюджетному законодавстві поняття "громадське об’єднання" у зв’язку з прийняттям Закону України "Про громадські об’єднання") (р.№4280, н.д. В.Кривенко та ін.).

 

Інші питання:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

______________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про проведення позачергових виборів Миколаївського міського голови (27 березня 2016 року) (р.№3690, н.д. М.Папієв та ін.).

Проект Закону про проведення позачергових виборів Новомосковського міського голови (29 травня 2016 року) (р.№4002, н.д. В.Нестеренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо встановлення державних нагород України для відзначення громадян за особисті заслуги перед Україною) (р.№2417, н.д. О.Петренко).

Про перейменування села Падалки Гожулівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

 

Інші питання:

Про створення робочої групи по забезпеченню проведення 15 червня 2016 року парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

___________________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами щодо запобігання негативної дії відходів кінцевого споживання продукції на навколишнє природне середовище (р.№3198, н.д. О.Недава та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поводження з побутовими відходами та стимулювання їх використання як альтернативного джерела енергії (р.№3198-1, н.д. О.Домбровський та ін.).

Проект Закону про обмеження виробництва, використання, ввезення і розповсюдження полімерних пакетів (р.№3237, н.д. М.Поляков та ін.).

Проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№4028, н.д. А.Бабак та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 23 Кодексу України про надра (р.№4347, н.д. А.Вадатурський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо забезпечення органами місцевого самоврядування виділення земельних ділянок особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи під будівництво гаражів для автомобілів) (р.№4112, н.д. О.Сугоняко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища в частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій та форм власності, родючості ґрунтів (р.№4356-1, н.д. В.Гуляєв, Г.Кривошея).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо запобігання негативної дії відходів кінцевого споживання продукції на навколишнє природне середовище) (р.№3199, н.д. О.Недава та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо включення податку за виробництво й імпорт упаковки та товарів в упаковці до екологічного податку) (р.№3199-1, н.д. Н.Южаніна та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запобігання негативної дії відходів кінцевого споживання продукції на навколишнє природне середовище (р.№3200, н.д. О.Недава та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо спрямування деяких видів екологічного податку на поводження з побутовими відходами) (р.№3200-1, н.д. О.Домбровський та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо погодження надання надр у користування (р.№4330, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування особливості справляння рентної плати за користування надрами для видобування газу природного (р.№4317, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо погашення заборгованості за електричну енергію (р.№4272, н.д. І.Насалик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування операцій з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України товарів, що використовуються у лісовому господарстві) (р.№4343, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України (щодо особливостей оподаткування ввізним митом товарів, що використовуються у лісовому господарстві) (р.№4344, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо посилення відповідальності за окремі злочини проти довкілля (р.№4321, н.д. А.Артеменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства (р.№4367, н.д. К.Усов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (щодо відміни сплати адміністративного збору окремим групам громадян) (р.№4278, н.д. І.Сисоєнко, А.Шинькович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відновлення повного обсягу пенсійного забезпечення для працюючих пенсіонерів) (р.№4325, н.д. Ю.Тимошенко, І.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо ввезення на митну територію України спеціальних транспортних засобів) (р.№4391, н.д. І.Рибак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель (р.№4355, н.д. Т.Кутовий та ін.).

 

Інші питання:

Про внесення змін до Плану роботи Комітету на період четвертої сесії восьмого скликання.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул. В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 

Пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об'єктами державної та комунальної власності" (р.№3062).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення свідоцтва про право власності одним з правовстановлюючих документів на нерухоме майно (р.№4043, н.д. О.Шевченко).

Проект Закону про ліквідацію приватних монополій (р.№1109, н.д. А.Іллєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах (р.№2302а, доопрацьований).

 

Інші питання:

Щодо створення робочої групи на базі Комітету, за результатами проведення "Круглого столу" 7 квітня 2016 року на тему: "Нова редакція Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", з метою розроблення відповідного законопроекту з проходженням всіх процедур його реєстрацій у Верховній Раді України та прийняттям в подальшому у першому та другому читаннях.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

______________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.330, о 14.30)

 

20 квітня

 

Інші питання:

Спільне засідання з Комітетом з питань фінансової політики і банківської діяльності на тему:  "Обговорення питань щодо зловживань в банківському секторі".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.833, о 14.30)

 

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про заснування та умови діяльності інформаційно-культурних центрів (р.№0090, н.д. І.Фріз та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасового обмеження права виїзду за кордон членів Кабінету Міністрів України та/або керівників центральних органів виконавчої влади після прийняття рішення про відставку Кабінету Міністрів України з метою уникнення ними відповідальності (р.№3826, н.д. В.Рабінович).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 380 Митного кодексу України (щодо створення сприятливих умов використання автомобілів з іноземною реєстрацією) (р.№4223, н.д. В.Балога).

 

Інші питання:

Про міжнародне співробітництво:

про здійснення Верховною Радою України міжпарламентського співробітництва на рівні комітетів та депутатських груп з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами у 2016 році;

про запрошення В.Б.Гройсмана взяти участь у відзначення 125-річниці української еміграції в Канаду.

Затвердження тексту Постанови Проекту Закону №0084 на виконання попереднього рішення Комітету (текст Постанови надіслано електронною поштою).

Про розгляд звернення народного депутата України щодо повторного погодження його відрядження до Брюсселю 21-24 березня 2016 року.

Про проведення в Україні міжнародної конференції "Європа Карпат: український аспект" (кінець травня ц.р., м.Яремча, Івано-Франківська обл.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

____________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державну підтримку кінематографії в Україні (р.№3081-д, друге читання) (розгляд поправок до розділу ІІІ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України стосовно обмеження використання медійної продукції держави-агресора (р.№4303, н.д. М.Княжицький та ін.).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 15.00)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо працевлаштування випускників) (р.№3312, н.д. О.Співаковський та ін.).

 

Інші питання:

Про реалізацію Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично-модифікованих організмів".

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

___________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державне оборонне замовлення" (р.№2090а).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо призначення пенсії дружинам (чоловікам) загиблих (померлих) військовослужбовців, які зайняті доглядом за дітьми годувальника до 8-го віку та проходять військову службу) (р.№3752, н.д. А.Антонищак та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" (р.№2289а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення поняття територія проведення антитерористичної операції та вдосконалення механізмів її визначення (р.№3737, н.д. Н.Веселова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо уточнення строків військової служби за контрактом) (р.№3710, н.д. А.Шкрум та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо уточнення порядку звільнення з військової служби військовослужбовців за контрактом) (р.№3760, н.д. Д.Силантьєв, Ю.Македон).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо проходження студентами вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби в обов'язковому порядку (р.№2210а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань обліку військовозобов'язаних (р.№4007, н.д. П.Кишкар).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансове оздоровлення державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова" (щодо забезпечення фінансової стабільності) (р.№4130, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про обмеження щодо осіб, які мають громадянство держави-агресора (р.№4113, н.д. А.Герасимов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій трудових прав осіб, які займали виборні посади в органах місцевого самоврядування, у зв'язку із проходженням ними військової служби (р.№3464, н.д. О.Дехтярчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист економічної конкуренції" щодо удосконалення процедур контролю за концентрацією суб'єктів господарювання (р.№4287, н.д. А.Іванчук, В.Пташник).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_________________________________________

(вул. Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 15.00)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо клінічних випробувань лікарських засобів (р.№4036, н.д. К.Яриніч).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до підпункту "в" пункту 193.1 статті 193 Податкового кодексу України (щодо створення сприятливих умов для поліпшення забезпечення закладів охорони здоров’я та громадян доступними лікарськими засобами та медичними виробами) (р.№3180, доопрацьований, н.д. К.Яриніч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно забезпечення принципу соціальної справедливості щодо надання пільг найбільш вразливим верствам населення (р.№3583, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України" (щодо документального оформлення травм (каліцтва, поранення, контузії) учасникам АТО) (р.№3728, н.д. Я.Безбах та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо відновлення пільг (р.№4143, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

Інші питання:

Про досвід Румунії з імплементації стандартів НАТО в систему парамедичної допомоги (звіт Голови Комітету О.Богомолець за результатами офіційного візиту Української делегації до Румунії на запрошення НАТО та департаменту надзвичайних ситуацій Румунії).

 

 

22 квітня

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 15.00)

 

Інші питання:

Засідання "Круглого столу" на тему: "Розвиток системи громадського здоров’я в Україні".

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_________________________________________________________

(вул. Липська, 3, зал № 3, о 14.30)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Гірничого закону України (щодо соціальних гарантій працівникам гірничих підприємств під час ліквідації або консервації) (р.№4170, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення приєднання до електричних мереж) (р.№4310-1, н.д. В.Войціцька та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо демонополізації приєднання споживачів до електричних мереж) (р.№4310-2, н.д. Ю.Чижмарь).

Проект Закону  про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів щодо врегулювання порядку приєднання до електромереж (р.№4310-3, н.д. Л.Підлісецький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії (р.№4334, н.д. О.Домбровський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" щодо обов'язків енергопостачальників, електропередавальних організацій та споживачів енергії (р.№2944, н.д. М.Курячий).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо погашення заборгованості за електричну енергію  (р.№4272,  н.д. І.Насалик, М.Бондар).

 

Інші питання:

Затвердження рекомендацій виїзних Комітетських слухань від 28 березня 2016 р. на тему: "Про стан та перспективи енергозабезпечення столиці. Тарифна політика у сфері енергетики та комунальних послу".

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_____________________________________________________

(вул. Липська 3, зал №2, о 14.30)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо мінімального розміру орендної плати) (р.№2575, н.д. М.Федорук).

Проект Закону про внесення змін до статті 288 Податкового кодексу України (щодо врегулювання питання встановлення орендної плати для окремих категорій землекористувачів) (р.№1063-2, н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 288 Податкового кодексу України щодо мінімального розміру орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарських угідь) (р.№1063-1, н.д. Г.Бобов).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо розвитку вітчизняного виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки (р.№2554а, н.д. В.Галасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо розвитку вітчизняного виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки (р.№2555а, н.д. В.Галасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" щодо оптової торгівлі алкогольними напоями, виготовленими з власного виноматеріалу (не придбаного) (р.№2739, н.д. А.Вадатурский та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" щодо оптової торгівлі алкогольними напоями, виготовленими з власного виноматеріалу (не придбаного) (р.№2739-1, н.д. Г.Кривошея).

Проект Закону про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо підтримки літакобудівної галузі) (р.№3457, н.д. С.Березенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо підтримки літакобудівної галузі (р.№3458, н.д. С.Березенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень) (р.№3467, н.д. С.Войцеховська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування спадщини) (р.№0940, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення стабільного розвитку сфери фізичної культури і спорту (р.№2068, н.д. А.Палатний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо лібералізації готівкових розрахунків (р.№4117, н.д. О.Кришин та ін.).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________________________

(вул. Банкова 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав та свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо механізму відновлення втрачених матеріалів справи (р.№3343, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України) (р.№3433, н.д. А.Білецький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України) (р.№3433-1, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (щодо надання притулку бездомним особам) (р.№3833, н.д. Б.Розенблат та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про державну службу" (щодо особливостей проходження державної служби в секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини) (р.№4311, н.д. Ю.Луценко).

 

Інші питання:

Про звернення до Європейської комісії за демократію через право (Венеціанська комісія) щодо надання висновку про відповідність європейським стандартам та цінностям проектів Закону України про гарантії свободи мирних зібрань (р.№№3587, 3587-1).

Про Заяву Комітету щодо справи Івано-Франківського блогера Руслана Коцаби.

Про звернення Міжнародного Республіканського Інституту (International Republican Institute) щодо затвердження результатів поточного моніторингу проекту міжнародної технічної допомоги "Зміцнення політичних процесів в Україні (Компонент ІІ)" за період 01.07.2015 р. – 31.12.2015 р.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАВОСУДДЯ

____________________________________________________________

 

(вул. Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" щодо підвищення доступності безоплатної вторинної правової допомоги для окремих учасників кримінального провадження (р.№3348, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо заборони виплати суддівської винагороди у випадку оголошення судді у міждержавний та/або міжнародний розшук) (р.№3541, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Вищу раду юстиції" (щодо порядку складання присяги) (р.№3558, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо доступу громадян до узбережжя водойм та відповідальності за самовільне зайняття земельних ділянок у прибережних захисних смугах) (р.№1050, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності для "злодіїв в законі" та за злочини, вчиненні злочинними угрупованнями) (р.№1188, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо позбавлення державних нагород) (р.№1211, н.д. О.Марченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо порядку призначення та звільнення з посади Голови Національного банку України) (р.№1399, н.д. Д.Дзензерський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо забезпечення права на захист житла) (р.№1720, н.д. Л.Ємець).

Проект Постанови про попередній звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України в частині соціального захисту громадян, фінансово-економічного стану держави та використання коштів міжнародної допомоги на розвиток економіки і проведення реформ (р.№2019а, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (щодо створення сприятливих умов для суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення АТО) (р.№2098а, н.д. О.Кужель та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за послаблення обороноздатності України) (р.№2103, н.д. С.Пашинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про Збройні Сили України" та "Про оборону України" (щодо здійснення Збройними Силами України цивільно-військового співробітництва) (р.№2153а, н.д. Ю.Мамчур).

Проект Закону про публічний контроль (р.№2297а, н.д. О.Бойко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за порушення законодавства, пов'язане з розкраданням природного газу (р.№2309, н.д. І.Насалик).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо приведення у відповідність окремих положень Регламенту Верховної Ради України із Віденською конвенцією про право міжнародних договорів та Законом України "Про міжнародні договори України") (р.№2340, н.д. С.Кудлаєнко, П.Пинзеник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання корупції та конфлікту інтересів у діяльності осіб, які займають політичні посади (р.№2343а, н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Закону про територіальну оборону України (р.№2411а, н.д. А.Парубій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо автомобільних доріг оборонного значення (р.№2449а, КМУ).

Проект Постанови про визнання 2 липня офіційним Днем Національної поліції України (р.№2526а, н.д. Г.Кривошея).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення державної політики в сфері культури та створення умов для запровадження теле- і радіоканалів культурно-освітнього мовлення (р.№2537, н.д. М.Княжицький).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про управління об'єктами державної власності" щодо особливостей утримання будівель, в яких розміщуються Верховна Рада України, Адміністрація Президента України, Кабінет Міністрів України, Секретаріат Кабінету Міністрів України (р.№2867, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування і матеріально-технічного забезпечення правоохоронних органів Донецької та Луганської областей, які здійснюють досудове розслідування та процесуальне керівництво ним (р.№3037, н.д. Д.Лубінець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про лікарські засоби" (щодо удосконалення законодавства, що регламентує повноваження органу державного контролю за якістю лікарських засобів) (р.№3179, н.д. К.Яриніч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо удосконалення порядку надання згоди на затримання та арешт суддів) (р.№3208, н.д. Р.Князевич, Р.Романюк).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей кримінального провадження в податкових відносинах та питань адміністрування податків і зборів (р.№3448, н.д. А.Журжій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони публічної демонстрації терористичної атрибутики чи символіки (р.№3505, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення кадрової роботи платниками податків (р.№3507, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівників (р.№3507-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до статті 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо накладення адміністративного стягнення) (р.№3569, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців" (щодо діяльності юридичних осіб на підставі модельного статуту) (р.№3691, н.д. О.Грановський, Р.Мацола).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань слідчих дій з метою забезпечення додаткових гарантій законності при їх проведенні (р.№3719, н.д. В.Голуб та ін.).

Проект Закону про приватну детективну (розшукову) діяльність (р.№3726, н.д. М.Паламарчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 129 Земельного кодексу України (щодо спрощення процедури продажу земельних ділянок комунальної власності іноземним юридичним особам) (р.№3738, н.д. С.Кіраль та ін.).

Проект Закону про внесення змін до окремих законодавчих актів України (щодо впорядкування питань з поновлення договору оренди земельної ділянки) (р.№3753, н.д. А.Антонищак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо розміру адміністративного збору у результаті вчинення нотаріальної дії з нерухомим майном) (р.№3765-1, н.д. В.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що можуть одночасно перебувати в оренді та/або суборенді в одного орендаря та інших осіб, які ним контролюються (р.№3783, н.д. А.Шинькович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління та розпорядження об'єктами державної власності (р.№3828, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення безкоштовного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів (р.№3829, н.д. О.Співаковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо державних нагород) (р.№3847, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судовий збір" (щодо об'єктів справляння судового збору, визначення його розміру та підстав для повернення) (р.№3852, н.д. В.Денисенко, М.Княжицький).

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про Національну поліцію" (щодо відповідності до статті 21 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади") (р.№3863, н.д. М.-М.Наєм).

Проект Постанови про перейменування міста Дніпропетровська Дніпропетровської області (р.№3864, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 280 Господарського кодексу України (щодо забезпечення відкритості діяльності товарної біржі) (р.№3879, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про Державний Герб України (р.№4035, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення соціальних гарантій сім'ям з дітьми) (р.№4073, н.д. С.Міщенко, І.Сисоєнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей (р.№4073-1, н.д. І.Спориш та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо соціального захисту сімей з дітьми) (р.№4073-2, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту сімей з дітьми (р.№4073-3, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту тварин від жорстокого поводження) (р.№4082, н.д. А.Білецька, О.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за сприяння вчиненню самогубства) (р.№4088, н.д. Д.Силантьєв та ін.).

Проект Закону про забезпечення ефективного управління діяльністю державних підприємств, установ, організацій та господарських структур (р.№4105, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Розділу ХІ "Перехідні положення" Кримінального процесуального кодексу України (щодо строків проведення додаткового розслідування) (р.№4107, н.д. Я.Безбах та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про судовий збір" (щодо усунення обмежень у доступі до правосуддя) (р.№4141, н.д. О.Дубінін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо обов'язкового оприлюднення актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування) (р.№4142, н.д. О.Дубінін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо набуття, розпорядження та охорони авторського права та суміжних прав (р.№4144, КМУ).

 

Інші питання:

Щодо заходів, здійснених Кабінетом Міністрів України та Центральною виборчою комісією на виконання положень Закону України "Про місцеві вибори".

Щодо заходів, здійснених Центральною виборчою комісією на виконання прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо організації проведення перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету  Центральною виборчою комісією.

Щодо виконання Кабінетом Міністрів України прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування".

Щодо виконання Кабінетом Міністрів України прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації права на спадкування".

Про проведення "Круглого столу" на тему: "Правовий статус нормативно-правових актів та перспективи вдосконалення його законодавчого врегулювання".

Про проведення слухань у Комітеті на тему: "Законодавче забезпечення фінансування політичних партій – проблеми та шляхи вдосконалення".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.211, о 15.00)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку з метою першочергового забезпечення потреб оборонної промисловості та відбудови об'єктів інфраструктури (р.№3868, друге читання).

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (щодо безперешкодної діяльності органів місцевого самоврядування) (р.№4048, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо технічних регламентів та оцінки відповідності (р.№3724, н.д. С.Кіраль та ін.).

 

Інші питання:

Звіт посадових осіб Мінекономрозвитку України та Національного агентства з акредитації України про хід виконання Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" від 15.01.2015 р. № 124-VIII.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

__________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про зміни у складі комітетів Верховної Ради України.

 

Інші питання:

Про депутатське звернення народних депутатів України Войціцької В.М., Сотник О.С., Подоляк І.І. про позбавлення народного депутата України Барни О.С. права брати участь у п’яти пленарних засіданнях Верховної Ради України за "неодноразове порушення етичних норм та Регламенту Верховної Ради України".

Питання забезпечення діяльності Верховної Ради України.

Про проект розкладу засідань Комітету у травні 2016 року.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА
ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

________________________________________________________

(вул. Грушевського, 26/1, Готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, о 14.30)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо приведення у відповідність до Закону України "Про державну службу") (р.№4353, н.д. Г.Шверк, В.Севрюков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо врегулювання розміщення внутрішньої реклами, реклами на транспорті та соціальної реклами (р.№3642, н.д. І.Васюник).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про реформування друкованого засобу масової інформації  Верховної Ради України редакції журналу "Віче" (р.№4009, н.д. В.Сюмар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівності та прозорості доступу суб’єктів господарювання до об’єктів державного і комунального майна (р.№4008, н.д. Ю.Соловей, С.Кіраль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки та банківську діяльність" (щодо оприлюднення в газетах інформації про фінансове становище банків) (р.№4249, н.д. В.Литвин).

 

Інші питання:

Про звернення генерального директора ТОВ "Савік Шустер Студія" Савіка Шустера з приводу неправомірних дій органів Державної фіскальної служби України.

Про звернення журналістів телеканалу "Антена" з приводу припинення трансляції програм телеканалу у кабельних мережах міста Черкаси.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

______________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016, о 14.30)

 

19 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення гарантій підвищення спортивної майстерності молоді, (р.№4186, н.д. В.Писаренко, К.Іщейкін).

 

Інші питання:

Щодо шляхів законодавчого регулювання діяльності хостелів.

Щодо посилення ролі дитячих громадських організацій у національно-патріотичному вихованні дітей України.

 

 

 

20 квітня, о 14.30

 

Інші питання:

Слухання у  Комітеті на тему: "Аліментні зобов’язання на утримання дитини: проблеми і шляхи вирішення". 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

_____________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

20 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про відпустки" щодо декретної відпустки (р.№3140, н.д. Ю.Вознюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перенесення щорічної відпустки у разі тимчасової непрацездатності працівника у зв'язку з доглядом за хворою дитиною віком до 14 років (р.№3450, н.д. В.Зубик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій трудових прав осіб, які займали виборні посади в органах місцевого самоврядування, у зв'язку із проходженням ними військової служби (р.№3464, н.д. О.Дехтярчук).

Проект Закону про відновлення призначення пенсій окремим категоріям державних службовців та інших посадових осіб (р.№3502, н.д. А.Шинькович).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо значного зменшення розміру єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування) (р.№3647, н.д. А.Немировський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсій за вислугу років та порядку виплати пенсій (р.№3824, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо посилення соціального захисту сімей військовослужбовців) (р.№3846, н.д. Т.Пастух).

Проект Закону про внесення змін до статті 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо права педагогічних, медичних та соціальних працівників на пенсію за вислугою років незалежно від віку) (р.№4150, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо надання можливості педагогічним, медичним, соціальним та іншим категоріям працівників працювати на своїх посадах після отримання пенсії за вислугу років) (р.№4215, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення" щодо права на пенсію окремих категорій громадян (р.№4224, н.д. М.Курячий).

Проект Закону про внесення зміни до частини третьої статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо надання можливості збільшення пенсії внаслідок підвищення розміру прожиткового мінімуму (р.№4322, н.д. В.Писаренко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування прибутку підприємств, що забезпечують працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (р.№3015, н.д. А.Матвієнко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення державою сприятливих умов роботодавців, що забезпечують працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (р.№3015-1, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання роботодавців для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (р.№3015-2, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до статті 54 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів (р.№3400, н.д. Г.Логвинський).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про судовий збір" (щодо звільнення від сплати судового збору) (р.№3526, н.д. В.Бандуров).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування страхової діяльності та доходів, пов'язаних із страхуванням (р.№3668, н.д. С.Рибалка).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо нарахування субсидій споживачам, які є працівниками бюджетних установ (р.№3850, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 78 Закону України "Про Національну поліцію" (щодо уточнення стажу служби) (р.№3875, н.д. В.Развадовський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення соціальних гарантій сім'ям з дітьми) (р.№4073, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей (р.№4073-1, н.д. І.Спориш).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо соціального захисту сімей з дітьми) (р.№4073-2, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту сімей з дітьми (р.№4073-3, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів державної пожежної охорони, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкових міліцій чи Державної кримінально-виконавчої служби України (р.№4116, н.д. А.Немировський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо відновлення пільг (р.№4143, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Гірничого закону України (щодо соціальних гарантій працівникам гірничих підприємств під час ліквідації або консервації) (р.№4170, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих положень законодавства з питань судоустрою і статусу суддів (р.№4180, н.д. С.Алєксєєв).

Проект Закону про державну підтримку жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" (р.№4185, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внутрішній водний транспорт (р.№2475а, н.д. Б.Козир).

 

Інші питання:

Про стан виконання рекомендацій "Круглого столу" на тему: "Шляхи розв’язання проблем щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати", який відбувся 22 квітня 2015 року.

Схвалення рекомендацій семінару на тему: "Осучаснення прожиткового мінімуму як механізм підвищення рівня життя громадян".

Про розгляд звернення народного депутата України Ю.Шухевича щодо відкликання проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення права подавати для обчислення пенсії довідки про заробіток за будь-які 60 місяців роботи підряд до 1 липня 2000 року (р.№3811).

Внесення змін до складу Громадської ради при Комітеті.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

________________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

20 квітня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті тему: "Стан реалізації законодавства у сфері соціального захисту ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та дітей війни".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

__________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.934, о 15.00)

 

20 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо гуманізації відповідальності за порушення правил польотів та експлуатації літальних апаратів) (р.№2942, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо почесних звань в авіаційній галузі) (р.№3356, н.д. Ю.Мамчур).

 

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення умов розвитку вітчизняного літакобудування) (р.№3456, н.д. С.Березенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо підтримки літакобудівної галузі) (р.№3457, н.д. С.Березенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо підтримки літакобудівної галузі (р.№3458, н.д. С.Березенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо врегулювання розміщення внутрішньої реклами, реклами на транспорті та соціальної реклами (р.№3642, н.д. І.Васюник).

 

Інші питання:

Затвердження рішення виїзного засідання Комітету "Стан та перспективи розвитку транспортної інфраструктури Тернопільської області" (16.04.16 р., м.Тернопіль).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.30)

 

18 квітня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Громадське обговорення проекту Стратегії розвитку банківської системи".

 

 

 

19 квітня

(вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання особливостей ліцензування господарської діяльності з надання фінансових послуг (р.№3739, друге читання).

Проект Закону про заборону фінансових пірамід в Україні (р.№0959, друге читання).

 

Інші питання:

Інформація Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг Пашка І.В. та Голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Хромаєва Т.З. про роботу очолюваних ними Національних комісій за 2015 рік, основні напрями роботи і перспективи законодавчої ініціативи на 2016 рік.

 

 

20 квітня

(вул. Садова, 3-а, зал № 330, о 14.30)

 

Інші питання:

Спільне засідання з Комітетом з питань запобігання і протидії корупції на тему:  "Обговорення питань щодо зловживань в банківському секторі".

 

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(м. Бровари, вул. Кутузова, 6-й адміністративний корпус
ДП "Радіопередавальний центр", о 15.00
)

 

20 квітня

 

Інші питання:

Виїзне засідання на тему: "Стан справ щодо повернення нерухомого майна ДП "Радіопередавальний центр" до державної власності".

 

 

           

Головне організаційне управління

15 квітня 2016 р.