ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 22 – 26 лютого 2016 року

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_______________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

24 лютого

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення учнів загальноосвітніх навчальних закладів обов’язковим харчуванням) (р.№3590, н.д. О.Барна та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України. Всього 7 законопроектів, у тому числі: (р.№№3772, 3777, 3759, 3765, 3748-2, 3762, 3763).

 

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам.

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподіл видатків державного бюджету щодо Міністерства аграрної політики та продовольства України у 2016 році (розпорядження КМУ від 27.01.2016 № 76-р).

Про погодження щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів на 2016 рік (згідно з листом Міністерства фінансів України від 08.02.2016 р. № 31-11230-02-2/3738).

Щодо додаткового розгляду питання про погодження зміни до Порядку та умов надання стабілізаційної дотації з державного бюджету місцевим бюджетам та розподілу її частини між місцевими бюджетами на 2016 рік (постанова КМУ від 04.02.2016 № 41).

Про прийняття рішення щодо результатів проведених заходів конкурсу на зайняття посад членів Рахункової палати для призначення нового складу Рахункової палати.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

________________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

23 лютого

 

Інші питання:

Слухання в Комітеті на тему: "Пріоритети діяльності Уряду в екологічній та природоохоронній сфері на 2016 рік".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, об 11.00)

 

25 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 368-2 Кримінального кодексу України "Незаконне збагачення" щодо узгодження із Конвенцією ООН проти корупції та Конституцією України (р.№4025, н.д. І.Мельничук та ін.).

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про металобрухт" (щодо операцій з металобрухтом) (р.№3572, н.д. В.Бондар).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо скасування пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту) (р.№3610, н.д. П.Сабашук).

Проект Закону про деякі питання заборгованості ВАТ "Оріана" (р.№3679, н.д. І.Насалик).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо заборгованості ВАТ "Оріана") (р.№3680, н.д. І.Насалик).

Проект Закону про старательську діяльність (р.№3035, доопрацьований, н.д. В.Кривенко та ін.).

 

Інші питання:

Про розгляд звернення Асоціації підприємств інформаційних технологій України та інших підприємств галузі щодо здійснення тиску з боку фіскальних і правоохоронних органів на IT - бізнес в Україні.

Про заслуховування членів постійно діючої комісії Міністерства інфраструктури України для проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки та кандидатів, які вийшли у фінальний тур, на посаду генерального директора Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Про створення робочої групи щодо внесення змін до Методології Міністерства юстиції України про проведення антикорупційної експертизи, яка застосовується при вивченні проектів нормативно – правових актів,  що розглядаються Комітетом Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

___________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 10.00)

 

 

25 лютого

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Оцінка технологій охорони здоров’я як інструмент підвищення якості медичної допомоги та раціонального використання ресурсів".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

___________________________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1224, о 12.00)

 

22 лютого

 

Інші питання:

Оприлюднення інформації та стенограми засідання Ради національної безпеки і оборони України від 28 лютого 2014 року щодо ситуації, яка склалася в державі у кінці лютого-березні 2014 року (питання анексії Автономної Республіки Крим).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАВОСУДДЯ

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.00)

 

25 лютого

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Проблеми впровадження в Україні безоплатної правової допомоги".

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

 

 

Головне організаційне управління

24 лютого  2016 р.