ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 28 березня – 01 квітня 2016 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

____________________________________

(вул. Грушевського, конференц-зал, о 14.00)

 

29 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо правової долі земельних ділянок, власники яких померли (р.№3006, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо правового режиму земель колективної власності (р.№1465, н.д. І.Кириленко, В.Івченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення права користування земельними ділянками підприємств, установ та організацій, що перебувають у віданні Національної академії наук України або галузевої академії наук (р.№2156а, КМУ).

Проект Закону ро внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що можуть одночасно перебувати в оренді та/або суборенді в одного орендаря та інших осіб, які ним контролюються (р.3783,н.д. А.Шинькович).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 2 розділу ІI "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо публічного акціонерного товариства "Державний земельний банк" (р.3733, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку малих та середніх підприємств виноробства в Україні (р.№2437а, н.д.В.Балога, В.Петьовка).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо незаконного полювання та зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) (р.№2797, н.д. О.Купрієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань, пов'язаних із розробкою проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь (р.№2902, н.д. Л.Козаченко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

_____________________________________________________

(вул. Інститутська, 8, зал засідань, о 15.00)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо граничного розміру пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту замовників будівництва об'єктів промислового та сільського господарства) (р.№4108, н.д. В.Денисенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" (щодо реалізації державних житлових програм) (р.№4081, КМУ).

 

Інші питання:

Про проект листа Кабінету Міністрів України щодо встановлення порядку безоплатної передачі земельних ділянок у власність або у постійне користування співвласникам багатоквартирних будинків.

Слухання у Комітеті на тему: "Проблеми залучення інвестицій для модернізації галузі ЖКГ та шляхи їх вирішення".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

28 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо туристичного збору) (р.№2503а, н.д. А.Романова та ін.).

 

Інші питання:

Про погодження розподілу, передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам.

Про орієнтовний розклад засідань Комітету на квітень-травень 2016 року.

 

30 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансування професійно-технічної освіти" (р.№3830-3).

Пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти" (р.№3831-2).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо розподілу надходжень від штрафів за порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів в межах населених пунктів (р.№3585, н.д. В.Ар’єв та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо електронних комунікацій) (р.№3643, н.д. О.Данченко та ін.)/

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України. Всього 34 законопроекти, у тому числі: (р.№№3833, 4017, 4091, 4110, 4019, 4041, 4025, 4097, 3738, 3562, 0090, 4070, 3695, 4108, 3810-1, 4043, 3765-1, 3851-1, 4058, 4118, 4004-1, 3535, 3773, 3845-1, 4027, 4068, 4117, 4134, 3821-1, 4048, 4039, 4051, 4015, 4018).

Інші питання:

Про погодження розподілу, передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам:

Про погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених Національній академії педагогічних наук України на 2016 рік (розпорядження КМУ від 23.03.2016 №213-р).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

______________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення окремих позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про вшанування героїзму і самопожертви Героїв Небесної Сотні іноземців та осіб без громадянства (р.№3432-1, н.д. Ю.-Б.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо повноважень у сфері забезпечення професійно-технічної освіти) (р.№3840, н.д. В.Бондар та ін.).

Проект Закону про особливості застосування окремих положень Закону України "Про державну службу" (р.№4090, н.д. О.Бойко та ін.).

 

Інші питання:

Про хід впровадження реформи децентралізації влади та стан її виконання в частині передачі органам місцевого самоврядування повноважень у сферах державної реєстрації, державного архітектурно-будівельного контролю, державного земельного кадастру тощо.

Про обговорення питання надання містам районного значення статусу міст обласного значення.

Про утворення Робочої групи Комітету з підготовки круглого столу на тему: "Обговорення питань правового регулювання статусу старост в об’єднаних територіальних громадах" (16 травня 2016 року).

Презентація "Мережа РЕГІОНЕТ - всеукраїнська спільнота фахівців з регіонального та місцевого розвитку", що створена за підтримки проект ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

___________________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства у сфері охорони природно-заповідного фонду України (р.№2311, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони фауни та флори згідно міжнародних угод) (р.№3445, доопрацьований, н.д. А.Дирів та ін.).

Проект Закону про зелені насадження міст та інших населених пунктів

(р.№2013а, доопрацьований, н.д. Є.Балицький, О.Ревега).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" (щодо продовження дії мораторію) (р.№4097, н.д. Т.Пастух та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення за межами населених пунктів (р.№4200, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо фінансування державних підприємств, які належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України) (р.№4064, н.д. О.Єднак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до додатків № 2 і № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансування видатків на охорону та захист лісів у лісовому фонді та ведення лісового господарства (р.№4064-1, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до статті 288 Податкового кодексу України щодо усунення неузгодженостей при встановленні орендної плати для лісових земель (р.№4236, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей розподілу екологічного податку (р.№4106, н.д. С.Матвієнков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей розподілу екологічного податку (р.№4106-1, н.д. О.Недава).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання процесу будівництва (р.№4187, н.д. В.Голуб, І.Климпуш-Цинцадзе).

Проект Закону про доступ до інфраструктури об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж (р.№4159, н.д. О.Данченко та ін.).

Проект Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (р.№2966-д, н.д. О.Домбровський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення права на пенсію по інвалідності для працюючих інвалідів ІІІ групи (р.№4155, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Додатку № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо фінансового забезпечення соціальних прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№4156, н.д. В.Бондар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впровадження автоматизованої системи оплати проїзду в міському пасажирському транспорті (р.№4121, н.д. І.Васюник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо деяких питань безпеки автомобільних доріг (р.№3860, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість та забезпечення соціального захисту сільського населення (р.№3810-1, н.д. О.Герега та ін.).

 

Інші питання:

Про рекомендації до парламентських слухань на тему: "30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи".

Про результати розгляду Рахунковою палатою України аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на розвиток та функціонування єдиної державної системи моніторингу навколишнього природного середовища.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул. В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони (р.№4288, н.д. А.Іванчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист економічної конкуренції" щодо удосконалення процедур контролю за концентрацією суб'єктів господарювання (р.№4287, н.д. А.Іванчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо корпоративних договорів (р.№4160, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах (р.№2302а, н.д. В.Пташник та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо виключення Державного племзаводу "Плосківський" з переліку об'єктів, що не підлягають приватизації) (р.№1227, н.д. П.Різаненко).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

______________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.620, о 14.30)

 

29 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо демонополізації виробництва спирту) (р.№2754, н.д. О.Мушак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" щодо обов'язкового маркування товарів, які походять з країни-агресора або тимчасово окупованих територій (р.№3078, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації права на конвертацію грошових вимог до товариства на внесок до його статутного капіталу (р.№2764, н.д. Р.Семенуха та ін.).

Проект Закону про внутрішній аудит (р.№2308а, н.д. О.Романовський та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 112 законопроектів (р.№№4279, 4266, 4257, 4271, 4274, 4267, 4245, 4272, 42,65, 4256, 4280, 4276, 4253, 4252, 4263, 4255, 4216, 2096, 4161, 4184, 4200, 4201, 4211, 4197, 4190, 4191, 4193, 4189, 4182, 4199, 4207, 4208, 4210, 4214, 4218, 4215, 4222, 4242, 4231, 4226, 4224, 4243, 4227, 4221, 4220, 4232, 4237, 4225, 4244, 4095, 4214-1, 4185, 4173, 4170, 4179, 4178, 4165, 4172, 4177, 4164, 4163, 4166, 4103-1, 4176, 2525-1, 2529-1, 4141, 4142, 4145, 3552, 4155, 4150, 4156, 4152, 4147, 4073-3, 4064-1, 2002, 4130, 4128, 4139, 4136, 4073-1, 4073-2, 4105, 4125, 4124, 2197, 4075, 2842, 2826-1, 1900, 1768-1, 1885, 2682, 2711, 2681, 2683, 2730, 2725, 2749, 2843, 2839, 2880, 2062а, 2068а, 2069а, 2066а, 2059а, 2064а, 2073а).

Щодо реалізації комплексного проекту інституційнї розбудови за підтримки ЄС.

Інформація представників "1+1 Медіа" щодо проекту по популяризації ведення бізнесу за європейськими стандартами.

Проект Постанови про проведення Парламентських слухань на тему: "Посилення ролі єврорегіонів у здійсненні транскордонного співробітництва".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_________________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо особливостей звернення в дохід держави грошових коштів, цінностей та доходів від них до ухвалення вироку суду) (р.№4057, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо удосконалення порядку застосування до засуджених заходів заохочення і стягнення) (р.№2251а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо гуманізації порядку і умов виконання покарань) (р.№2252а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 93 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо удосконалення гарантій права засуджених на відбування покарання за місцем проживання до засудження або місця постійного проживання родичів) (р.№2253а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації кримінальної відповідальності жінок) (р.№2254а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення доступу до правосуддя осіб, які утримуються в установах попереднього ув'язнення та виконання покарань) (р.№2255а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про попереднє ув'язнення" (щодо імплементації окремих стандартів Ради Європи) (р.№2291а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо поліпшення умов тримання засуджених) (р.№2685, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про Національну поліцію" (щодо відповідності до статті 21 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади") (р.№3863, н.д. М.-М.Найєм).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері паркування транспортних засобів (р.№3584, н.д. В.Ар’єв та ін.).

 

Інші питання:

Про заслуховування керівників правоохоронних органів щодо ситуації, яка склалася з незаконним видобутком бурштину.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України" (щодо уточнення окремих положень) (р.№4262, н.д. А.Парубій та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо врегулювання інвестиційної діяльності на території проведення економічного експерименту "Прикарпаття") (р.№3278, н.д. Ю.Дерев’янко, І.Суслова).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо врегулювання інвестиційної діяльності на території проведення економічного експерименту "Прикарпаття") (р.№3279, н.д. Ю.Дерев’янко, І.Суслова).

Проект Закону про Національну митну службу України (р.№3763, н.д. А.Антонищак та ін.).

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№3766, н.д. В.Галасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення сприятливих умов для підтримки національної кіноіндустрії) (р.№3790, н.д. М.Княжицький).

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку у гірських зонах України (р.№4102, н.д. І.Рибак та ін.).

Проект Закону про застосування тимчасового спеціального режиму митного контролю та митного оформлення на території Одеської області (р.№4140, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо застосування Закону України "Про застосування тимчасового спеціального режиму митного контролю та митного оформлення на території Одеської області") (р.№4145, н.д. С.Власенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.30)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про заснування та умови діяльності інформаційно-культурних центрів (р.№0090, н.д. І.Фріз та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасового обмеження права виїзду за кордон членів Кабінету Міністрів України та/або керівників центральних органів виконавчої влади після прийняття рішення про відставку Кабінету Міністрів України з метою уникнення ними відповідальності (р.№3826, н.д. В.Рабінович).

Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації (р.№4030,  н.д. А.Парубій та ін.).

Проект Постанови про припинення дипломатичних відносин з Російською Федерацією (р.№4221, н.д. О.Корчинська та ін.).

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, світових лідерів та всіх членів міжнародного співтовариства щодо засудження порушень прав і свобод кримськотатарського народу в частині заборони окупаційною владою РФ на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Меджлісу та визнання його екстремістською організацією (р.№4247, н.д. Г.Логвинський та ін.).

 

Інші питання:

Про внесення змін до складу Української частини Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки та Сейму та Сенату Республіки Польща.

Про міжнародне співробітництво:

про здійснення Верховною Радою України міжпарламентського співробітництва на рівні комітетів та депутатських груп з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами у 2016 році.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_______________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1034, 14.30)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України (р.№3224, друге читання).

 

Інші питання:

Інформація щодо стану підготовки нормативно-правових актів, спрямованих на виконання плану заходів дерегуляції в частині предметів відання Комітету.

Інформація щодо діяльності УДППЗ "Укрпошта" за 2015 рік.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державну підтримку кінематографії в Україні (р.№3081-д, друге читання) (розгляд поправок до розділів І, ІІ).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1316, о 14.30)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти.

Пропозиції Президента України до Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансування професійно-технічної освіти" .

 

Інші питання:

Про інформацію щодо внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність".

 

 

 

 

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про освіту (р.№3491, повторне перше читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

_________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1224, о 15.00)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Законів України "Про страховий фонд документації України" та "Про Національний архівний фонд та архівні установи" (щодо окремих понять) (р.№4163, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності військовослужбовців та деяких інших осіб (р.№4210, н.д. Т.Чорновол та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо врегулювання питання зарахування до вислуги років служби у підрозділах професійної пожежної охорони (р.№2426а, н.д. А.Євлахов, Ю.Мамчур).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту резервістів, які постраждали внаслідок участі в антитерористичній операції, та членів їх сімей (р.№3497, н.д. Т.Кремінь та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту резервістів, які постраждали внаслідок участі в антитерористичній операції, та членів їх сімей (р.№3497-1, н.д. Н.Веселова).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про публічні закупівлі" (р.№4212, н.д. І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання пошукової діяльності) (р.№3804, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№3766, н.д. О.Продан).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку з метою першочергового забезпечення потреб оборонної промисловості та відбудови об'єктів інфраструктури (р.№3873, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________________________

(вул. Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 15.00)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зниження цін на лікарські засоби (р.№1376, доопрацьований, н.д. А.Яценко, В.Бондар).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення встановлених законом строків визнання товарів (предметів) гуманітарною допомогою (р.№3673, н.д. М.Бурбак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб (р.№3459, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб (р.№3459-1, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення безкоштовного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів (р.№3829, н.д. О.Співаковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення безкоштовного харчування окремих категорій учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів (р.№3829-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

Інші питання:

Про проект Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Про реформу охорони здоров’я в Україні".

Про продовження Загальнодержавної програми "Боротьба з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року".

Про звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра соціальної політики України щодо необґрунтованості та неприпустимості прийняття проекту Постанови КМУ "Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах", оприлюдненого Держаною службою України з питань праці.

Про дату та організацію проведення слухань у Комітеті на тему: "Сімейна медицина – шанс на здоров’я та значне зменшення особистих витрат на лікування".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_________________________________________________________

 

(м. Київ, ТЕЦ-5)

(Виїзне засідання Комітету)

 

28 березня

 

Інші питання:

Підвищення надійності та якості електрозабезпечення столиці (на базі ТЕЦ-5 м. Київ).

 

 

30 березня

(готель "Київ", вул. Грушевського, 26/1, Кришталевий зал, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ринок електричної енергії України (р.№4196, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про альтернативні джерела енергії" щодо віднесення теплових насосів до обладнання, яке використовує відновлювані джерела енергії (р.№4149, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виключення Держенергоефективності з переліку контролюючих органів) (р.№4164, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння пошуку та видобутку нафти і газу в Україні (р.№3849, доопрацьований, н.д. І.Насалик).

 

 

Інші питання:

Затвердження рекомендацій Комітетських слухань від 18 березня
2016 р. на тему: "
Енергетичний перехід: як забезпечити зростання ВВП за рахунок зниження енергоємності України? Європейський досвід".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

__________________________________________________

(вул. Липська 3, зал №2, о 14.30)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку з метою першочергового забезпечення потреб оборонної промисловості та відбудови об'єктів інфраструктури (р.№3873, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей кримінального провадження в податкових відносинах та питань адміністрування податків і зборів (р.№3448, н.д. А.Журжій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо регульованих ринків та деривативів) (р.№3499, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо приведення у відповідність до Закону України "Про Національну поліцію" (р.№3160, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 243 Митного кодексу України щодо територіальних органів Національної поліції (р.№3161, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 184 Податкового кодексу України щодо розбіжностей у законодавстві (р.№3164, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 282 Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування митом продукції оборонного призначення (р.№3358, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 374 Митного кодексу України (щодо оподаткування митними платежами працівників дипломатичної служби) (р.№3806, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо реалізації лікарських засобів, що містять спиртові або водно-спиртові настої) (р.№2135, н.д. М.Скорик).

 

            

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________

(вул. Банкова 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу) (р.№3501, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав та свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо механізму відновлення втрачених матеріалів справи (р.№3343, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України) (р.№3433, н.д. А.Білецький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України) (р.№3433-1, н.д. Н.Веселова).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, світових лідерів та всіх членів міжнародного співтовариства щодо засудження порушень прав і свобод кримськотатарського народу в частині заборони окупаційною владою РФ на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Меджлісу та визнання його екстремістською організацією (р.№4247, н.д. Г.Логвинський та ін.).

 

Інші питання:

Про звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про сприяння внесенню змін до Закону України "Про державну службу" (щодо збереження конституційних гарантій самостійності і незалежності інституції Омбудсмена).

Про виїзне засідання Комітету у Донецькій і Луганській областях з метою моніторингу дотримання прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та громадян України, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції, та аналізу практики застосування чинного законодавства з питань ВПО (7-8 квітня 2016 року).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАВОСУДДЯ

_______________­_____________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 536, о 14.15)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" щодо підвищення доступності безоплатної вторинної правової допомоги для окремих учасників кримінального провадження (р.№3348, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" (щодо фінансування підготовки і проведення перших виборів старост) (р.№3535, н.д. С.Власенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо заборони виплати суддівської винагороди у випадку оголошення судді у міждержавний та/або міжнародний розшук) (р.№3541,  н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Вищу раду юстиції" (щодо порядку складання присяги) (р.№3558, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження системи автоматизованого арешту коштів у цивільному та господарському судочинстві (р.№3768, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження наказного провадження у цивільному та господарському судочинстві (р.№3769, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо доступу громадян до узбережжя водойм та відповідальності за самовільне зайняття земельних ділянок у прибережних захисних смугах) (р.№1050, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності для "злодіїв в законі" та за злочини, вчиненні злочинними угрупованнями) (р.№1188, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо позбавлення державних нагород) (р.№1211, н.д. О.Марченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо порядку призначення та звільнення з посади Голови Національного банку України) (р.№1399, н.д. Д.Дзензерський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо забезпечення права на захист житла) (р.№1720, н.д. Л.Ємець).

Проект Постанови про попередній звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України в частині соціального захисту громадян, фінансово-економічного стану держави та використання коштів міжнародної допомоги на розвиток економіки і проведення реформ (р.№2019а, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про заходи економічної стабілізації Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" у зв'язку з тимчасовою окупацією території України (р.№2060а, н.д. М.Мартиненко, І.Насалик).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (щодо створення сприятливих умов для суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення АТО) (р.№2098а, н.д. О.Кужель та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за послаблення обороноздатності України) (р.№2103, н.д. С.Пашинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про Збройні Сили України" та "Про оборону України" (щодо здійснення Збройними Силами України цивільно-військового співробітництва) (р.№2153а, н.д. Ю.Мамчур).

Проект Закону про публічний контроль (р.№2297а, н.д. О.Бойко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо організації роботи Верховної Ради України (р.№2300, н.д. В.Гройсман).

Проект Закону про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за порушення законодавства, пов'язане з розкраданням природного газу (р.№2309, н.д. І.Насалик).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо приведення у відповідність окремих положень Регламенту Верховної Ради України із Віденською конвенцією про право міжнародних договорів та Законом України "Про міжнародні договори України") (р.№2340, н.д. С.Кудлаєнко, П.Пинзеник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання корупції та конфлікту інтересів у діяльності осіб, які займають політичні посади (р.№2343а, н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо приведення у відповідність з європейськими стандартами, забезпечення перехідного періоду реформування органів прокуратури і усунення неузгодженостей) (р.№2404-1, н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про територіальну оборону України (р.№2411а, н.д. А.Парубій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо автомобільних доріг оборонного значення (р.№2449а, КМУ).

Проект Постанови про визнання 2 липня офіційним Днем Національної поліції України (р.№2526а, н.д. Г.Кривошея).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення державної політики в сфері культури та створення умов для запровадження теле- і радіоканалів культурно-освітнього мовлення (р.№2537, н.д. М.Княжицький).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про управління об'єктами державної власності" щодо особливостей утримання будівель, в яких розміщуються Верховна Рада України, Адміністрація Президента України, Кабінет Міністрів України, Секретаріат Кабінету Міністрів України (р.№2867, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування і матеріально-технічного забезпечення правоохоронних органів Донецької та Луганської областей, які здійснюють досудове розслідування та процесуальне керівництво ним (р.№3037, н.д. Д.Лубінець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про лікарські засоби" (щодо удосконалення законодавства, що регламентує повноваження органу державного контролю за якістю лікарських засобів) (р.№3179, н.д. К.Яриніч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо невідворотності покарання осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини) (р.№3196, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо удосконалення порядку надання згоди на затримання та арешт суддів) (р.№3208, н.д. Р.Князевич, Р.Романюк).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей кримінального провадження в податкових відносинах та питань адміністрування податків і зборів (р.№3448, н.д. А.Журжій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони публічної демонстрації терористичної атрибутики чи символіки (р.№3505, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення кадрової роботи платниками податків (р.№3507, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівників (р.№3507-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до статті 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо накладення адміністративного стягнення) (р.№3569, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців" (щодо діяльності юридичних осіб на підставі модельного статуту) (р.№3691,  н.д. О.Грановський, Р.Мацола).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань слідчих дій з метою забезпечення додаткових гарантій законності при їх проведенні (р.№3719, н.д. В.Голуб та ін.).

Проект Закону про приватну детективну (розшукову) діяльність (р.№3726, н.д. М.Паламарчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 129 Земельного кодексу України (щодо спрощення процедури продажу земельних ділянок комунальної власності іноземним юридичним особам) (р.№3738, н.д. С.Кіраль та ін.).

Проект Закону про внесення змін до окремих законодавчих актів України (щодо впорядкування питань з поновлення договору оренди земельної ділянки) (р.№3753, н.д. А.Антонищак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо розміру адміністративного збору у результаті вчинення нотаріальної дії з нерухомим майном) (р.№3765-1, н.д. В.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що можуть одночасно перебувати в оренді та/або суборенді в одного орендаря та інших осіб (р.№3783, н.д. А.Шинькович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління та розпорядження об'єктами державної власності (р.№3828, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення безкоштовного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів (р.№3829, н.д. О.Співаковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо державних нагород) (р.№3847, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судовий збір" (щодо об'єктів справляння судового збору, визначення його розміру та підстав для повернення) (р.№3852, н.д. В.Денисенко, М.Княжицький).

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про Національну поліцію" (щодо відповідності до статті 21 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади") (р.№3863, н.д. М.-М.Наєм).

Проект Постанови про перейменування міста Дніпропетровська Дніпропетровської області (р.№3864, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 280 Господарського кодексу України (щодо забезпечення відкритості діяльності товарної біржі) (р.№3879, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про Державний Герб України (р.№4035,  н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення соціальних гарантій сім'ям з дітьми) (р.№4073,  н.д. С.Міщенко, І.Сисоєнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей (р.№4073-1, н.д. І.Спориш та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо соціального захисту сімей з дітьми) (р.№4073-2, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту сімей з дітьми (р.№4073-3, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту тварин від жорстокого поводження) (р.№4082, н.д. А.Білецька, О.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за сприяння вчиненню самогубства) (р.№4088, н.д. Д.Силантьєв та ін. ).

Проект Закону про забезпечення ефективного управління діяльністю державних підприємств, установ, організацій та господарських структур (р.№4105, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Розділу ХІ "Перехідні положення" Кримінального процесуального кодексу України (щодо строків проведення додаткового розслідування) (р.№4107, н.д. Я.Безбах та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про судовий збір" (щодо усунення обмежень у доступі до правосуддя) (р.№4141, н.д. О.Дубінін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо обов'язкового оприлюднення актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування) (р.№4142, н.д. О.Дубінін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо набуття, розпорядження та охорони авторського права та суміжних прав (р.№4144, КМУ).

 

Інші питання:

Щодо заходів, здійснених Кабінетом Міністрів України та Центральною виборчою комісією на виконання положень Закону України "Про місцеві вибори".

Щодо заходів, здійснених Центральною виборчою комісією на виконання прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо організації проведення перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Центральною виборчою комісією.

Щодо виконання Кабінетом Міністрів України прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування".

Щодо виконання Кабінетом Міністрів України прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації права на спадкування".

"Круглий стіл" на тему: "Правовий статус нормативно-правових актів та перспективи вдосконалення його законодавчого врегулювання".

Про проведення слухань у Комітеті на тему: "Законодавче забезпечення фінансування політичних партій – проблеми та шляхи вдосконалення".

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.211, о 15.00)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо ліцензування діяльності у сфері використання ядерної енергії (р.№2360а, н.д. О.Домбровський, В.Бандуров).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо лібералізації системи державного нагляду (р.№2418а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері державного нагляду (контролю) (р.№2531а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансове оздоровлення державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова" щодо забезпечення фінансової стабільності) (р.№4130, н.д. Ю.Тимошенко).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо удосконалення порядку надання згоди на затримання та арешт суддів) (р.№3208, н.д. Р.Князевич, Р.Романюк).

Проект Закону про спеціальну тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з розслідування справи про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту (р.№2278, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порядку реалізації конституційних механізмів відповідальності влади (р.№3092, н.д. В.Писаренко, Є.Гєллєр).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників  голови,  секретаря  та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№4238, н.д. О.Ляшко).

Про відкликання проекту Постанови Верховної Ради України "Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Чумака В.В." (р.№3827).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо участі громадян в процесі удосконалення нормативного регулювання суспільних відносин (р.№4049, н.д. В.Писаренко).

 

Інші питання:

Про Рекомендації слухань у Комітеті на тему: "Законодавчий процес: актуальні питання вдосконалення парламентських процедур, оцінка ефективності законодавства".

Про пропозиції Комітету до розкладу пленарних засідань четвертої сесії на квітень 2016 року.

Проект розкладу засідань Комітету у квітні 2016 року.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, о 14.30)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах) (р.№3822, н.д. О.Медуниця та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони реклами лікарських засобів) (р.№3246, н.д. М.Поляков).

Проект Постанови про реформування друкованого засобу масової інформації Верховної Ради України редакції журналу "Віче" (р.№4009, доопрацьований, н.д. В.Сюмар та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного регулювання фондового ринку (р.№3725, н.д. С.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до законодавства України (щодо посилання захисту державних символів України та уточнення обставин їх використання) (р.№4178, н.д. Ю.Луценко та ін.).

 

 

Інші питання:

Про звернення громадської організації "Стоп корупції" щодо перешкоджання законній професійній діяльності журналістки ГО "Стоп корупції" Ткачук Лілії Ігорівни під час виконання редакційного завдання у селі Княжичі Броварського району Київської області 06.10.2015 р. та зволікання відповідальних працівників Броварського відділу поліції та Броварської районної прокуратури у розслідуванні даного інциденту.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

______________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

30 березня

 

Інші питання:

Шляхи розвитку співробітництва органів місцевого самоврядування України і Туреччини у сфері туризму.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.30)

 

30 березня

Інші питання:

Семінар на тему: "Осучаснення прожиткового мінімуму як механізм підвищення рівня життя громадян".

 

о 16.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення кадрової роботи платниками податків (р.№3507, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівників (р.№3507-1, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників проведення антитерористичної операції (р.№3252, н.д. О.Третьяков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення права на пенсію по інвалідності для працюючих інвалідів ІІІ групи (р.№4155, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно забезпечення принципу соціальної справедливості щодо надання пільг найбільш вразливим верствам населення (р.№3583, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо захисту прав пенсіонерів, яким призначено пенсію за вислугу років) (р.№3767, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій трудових прав осіб, які займали виборні посади в органах місцевого самоврядування, у зв'язку із проходженням ними військової служби (р.№3464, н.д. О.Дехтярчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо порядку виплати одноразової страхової виплати (р.№3612, н.д. О.Барна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перенесення щорічної відпустки у разі тимчасової непрацездатності працівника у зв'язку з доглядом за хворою дитиною віком до 14 років (р.№3450, н.д. В.Зубик).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про відпустки" щодо декретної відпустки (р.№3140, н.д. Ю.Вознюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій безпеки дітей (р.№3579, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту окремих категорій осіб (р.№3377, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування пенсій, призначених інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС) (р.№3845, н.д. В.Арешонков).

Проект Закону про внесення зміни до статті 164 Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (р.№3845-1, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо безоплатної передачі об'єктів незавершеного будівництва учасникам антитерористичної операції та сім'ям учасників, що загинули чи зникли безвісті в зоні проведення антитерористичної операції) (р.№2444а, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 47 Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення" щодо додаткових гарантій захисту пенсійних накопичень вкладників недержавних пенсійних фондів (р.№3473, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про медіацію (р.№3665, н.д. А.Шкрум).

Проект Закону про медіацію (р.№3665-1, н.д. С.Ківалов).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

____________________________________

(вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

29 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих
актів України щодо запобігання негативному впливу на стабільність банківської системи" щодо збільшення статутних капіталів банків (р.№4230, н.д. С.Рибалка та ін.).

Проект Закону про споживче кредитування (р.№2455, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання послуги переказу коштів (р.№3669, н.д. С.Рибалка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівних умов надання фінансових послуг (р.№3856, н.д. В.Романюк, О.Жолобецький).

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 17.00)

 

30 березня

 

Інші питання:

Про інформацію робочої групи Комісії про результати розгляду на засіданні від 17 лютого 2016 року питань:

про приватизацію ВАТ "Укртелеком" та стан виконання умов договору купівлі – продажу пакету 92,791 % акцій цього підприємства, у тому числі щодо створення та безоплатної передачі у державну власність телекомунікаційної мережі спеціального призначення;

щодо вжиття заходів до повернення в державну власність майна радянської загальносоюзної організації ДТСААФ та Міністерства оборони СРСР, переданого навчальним організаціям ДТСААФ, на території України.

Про схвалення рекомендацій круглого столу: "Перспективи та особливості приватизації ДП "Укрспирт" від 18 лютого 2016 року.

Про дотримання законності при підготовці до приватизації державного підприємства "Київпассервіс".

Про приватизацію орендного підприємства – санаторій "Червона калина".

 

 

 

Головне організаційне управління

25 березня 2016 р.